Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 12.A klase

Vai esat aizdomājušies par to, kādēļ ziemā snieg tik lielas sniegpārslas? Nē? Tad ļaujiet pastāstīt stāstu par eņģeli un Dieviņu, par to, kā abi sadomāja pasaulē ienest labsirdību un cilvēciskumu!
Sen, bet varbūt arī ne tik sen Dieviņš sēdēja uz baltas mākoņmaliņas un skatījās uz zemi. Pa zemi staigāja daudz drūmu un vienaldzīgu cilvēku, katrs ar savu problēmu ēnu, viņi nesmaidīja, nedziedāja un nemaz nedomāja par citiem. Dieviņš nevarēja saprast, vai tiešām uz zemes ir tik slikti. Pagriezis galvu uz otru pusi, viņš ieraudzīja mazu, smaidīgu bērniņu, kas izskatījās tik laimīgs un priecīgs. Bērniņš jutās pasargāts un mīlēts, jo viņam blakus bija vecāki. Šķiet, viss labi un laimīgi, bet tā nebūt nebija, vecāki bija norūpējušies par savu mazulīti, jo viņa bija slima un vecāki visā vainoja sevi.
Vakarpusē Dieviņš, staigājot pa mākoņiem, pārdomāja dienā redzēto un nevarēja saprast, kādēļ ir tā, ka tiem, kuriem ir viss, nekad nav labi, bet tie, kuriem nav nekā, ir laimīgi par katru dzīves sīkumu. Dieviņš nevarēja izmest no galvas mazā bērniņa spožās un dzīvespriecīgās actiņas. Viņš nolēma uz zemi pie mazā jaukuma sūtīt ņipru eņģeli, kas palīdzēs vecākiem tikt ar visu galā, bet pārējiem cilvēkiem sūtīt eņģeļus, kas atvērs acis, lai viņi spētu uz visu paskatīties citādi. Gāja dienas, nedēļas un mēneši, bet Dieviņš īsti nevarēja saprast, kādēļ cilvēkiem baisās problēmu ēnas vēl joprojām iet līdzi. Tad viņš atcerējās par mazo bērniņu, kam bija tik daudz labestības un mīlestības, ka pietiktu visai pasaulei. Dieviņš saprata, ka labestību cilvēkos nevar ielikt, ja viņi paši to nevēlas, tāpat kā iemācīt matemātiku tam, kurš to nevēlas, – bezcerīgi.

Tad viņš uz vienu dienu atņēma cilvēkiem visu, kas viņiem piederēja, visu, kas likās svarīgs, – naudu, darbu, bet pats galvenais – viņš atņēma viņiem kādu no maņām, kādam – dzirdi, kādam – tausti, bet vēl kādam – redzi. Šeit nu sākās darbs sargeņģeļiem, kuri lika cilvēkiem saprast – viņi spēs normāli dzīvot tikai tad, ja iemācīsies cits par citu rūpēties. Tikai tad cilvēki aptvēra, ka līdz šim viņiem bijis viss, ko var vēlēties, vienīgi viņi to nav sapratuši.

Bet kas notika ar bērniņu? Bērniņš nevar palīdzēt citādi, kā tikai dodot savu mīlestību un pretī neprasot neko. Cilvēki sāka novērtēt savus sargeņģeļus un paši kļuva par eņģeļiem tiem mazajiem ķipariem, kuriem bija grūti.

Varbūt ikdienas steigā mums vajag aizdomāties par to, ka mēs katrs varam būt kāda eņģelis, bet galvenais ir nepazaudēt savu labestību pat tad, ja pašiem ir grūti un smagi, jo kādam varbūt ir vēl grūtāk, bet viņš pasaulē skatās ar dzīvespriecīgu smaidu!