Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 12.A klase

Vai esat aizdomājušies par to, kādēļ ziemā snieg tik lielas sniegpārslas? Nē? Tad ļaujiet pastāstīt stāstu par eņģeli un Dieviņu, par to, kā abi sadomāja pasaulē ienest labsirdību un cilvēciskumu!
Sen, bet varbūt arī ne tik sen Dieviņš sēdēja uz baltas mākoņmaliņas un skatījās uz zemi. Pa zemi staigāja daudz drūmu un vienaldzīgu cilvēku, katrs ar savu problēmu ēnu, viņi nesmaidīja, nedziedāja un nemaz nedomāja par citiem. Dieviņš nevarēja saprast, vai tiešām uz zemes ir tik slikti. Pagriezis galvu uz otru pusi, viņš ieraudzīja mazu, smaidīgu bērniņu, kas izskatījās tik laimīgs un priecīgs. Bērniņš jutās pasargāts un mīlēts, jo viņam blakus bija vecāki. Šķiet, viss labi un laimīgi, bet tā nebūt nebija, vecāki bija norūpējušies par savu mazulīti, jo viņa bija slima un vecāki visā vainoja sevi.
Vakarpusē Dieviņš, staigājot pa mākoņiem, pārdomāja dienā redzēto un nevarēja saprast, kādēļ ir tā, ka tiem, kuriem ir viss, nekad nav labi, bet tie, kuriem nav nekā, ir laimīgi par katru dzīves sīkumu. Dieviņš nevarēja izmest no galvas mazā bērniņa spožās un dzīvespriecīgās actiņas. Viņš nolēma uz zemi pie mazā jaukuma sūtīt ņipru eņģeli, kas palīdzēs vecākiem tikt ar visu galā, bet pārējiem cilvēkiem sūtīt eņģeļus, kas atvērs acis, lai viņi spētu uz visu paskatīties citādi. Gāja dienas, nedēļas un mēneši, bet Dieviņš īsti nevarēja saprast, kādēļ cilvēkiem baisās problēmu ēnas vēl joprojām iet līdzi. Tad viņš atcerējās par mazo bērniņu, kam bija tik daudz labestības un mīlestības, ka pietiktu visai pasaulei. Dieviņš saprata, ka labestību cilvēkos nevar ielikt, ja viņi paši to nevēlas, tāpat kā iemācīt matemātiku tam, kurš to nevēlas, – bezcerīgi.

Tad viņš uz vienu dienu atņēma cilvēkiem visu, kas viņiem piederēja, visu, kas likās svarīgs, – naudu, darbu, bet pats galvenais – viņš atņēma viņiem kādu no maņām, kādam – dzirdi, kādam – tausti, bet vēl kādam – redzi. Šeit nu sākās darbs sargeņģeļiem, kuri lika cilvēkiem saprast – viņi spēs normāli dzīvot tikai tad, ja iemācīsies cits par citu rūpēties. Tikai tad cilvēki aptvēra, ka līdz šim viņiem bijis viss, ko var vēlēties, vienīgi viņi to nav sapratuši.

Bet kas notika ar bērniņu? Bērniņš nevar palīdzēt citādi, kā tikai dodot savu mīlestību un pretī neprasot neko. Cilvēki sāka novērtēt savus sargeņģeļus un paši kļuva par eņģeļiem tiem mazajiem ķipariem, kuriem bija grūti.

Varbūt ikdienas steigā mums vajag aizdomāties par to, ka mēs katrs varam būt kāda eņģelis, bet galvenais ir nepazaudēt savu labestību pat tad, ja pašiem ir grūti un smagi, jo kādam varbūt ir vēl grūtāk, bet viņš pasaulē skatās ar dzīvespriecīgu smaidu!