Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Lelde, Sarmis

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 12.A klase

Vai esat aizdomājušies par to, kādēļ ziemā snieg tik lielas sniegpārslas? Nē? Tad ļaujiet pastāstīt stāstu par eņģeli un Dieviņu, par to, kā abi sadomāja pasaulē ienest labsirdību un cilvēciskumu!
Sen, bet varbūt arī ne tik sen Dieviņš sēdēja uz baltas mākoņmaliņas un skatījās uz zemi. Pa zemi staigāja daudz drūmu un vienaldzīgu cilvēku, katrs ar savu problēmu ēnu, viņi nesmaidīja, nedziedāja un nemaz nedomāja par citiem. Dieviņš nevarēja saprast, vai tiešām uz zemes ir tik slikti. Pagriezis galvu uz otru pusi, viņš ieraudzīja mazu, smaidīgu bērniņu, kas izskatījās tik laimīgs un priecīgs. Bērniņš jutās pasargāts un mīlēts, jo viņam blakus bija vecāki. Šķiet, viss labi un laimīgi, bet tā nebūt nebija, vecāki bija norūpējušies par savu mazulīti, jo viņa bija slima un vecāki visā vainoja sevi.
Vakarpusē Dieviņš, staigājot pa mākoņiem, pārdomāja dienā redzēto un nevarēja saprast, kādēļ ir tā, ka tiem, kuriem ir viss, nekad nav labi, bet tie, kuriem nav nekā, ir laimīgi par katru dzīves sīkumu. Dieviņš nevarēja izmest no galvas mazā bērniņa spožās un dzīvespriecīgās actiņas. Viņš nolēma uz zemi pie mazā jaukuma sūtīt ņipru eņģeli, kas palīdzēs vecākiem tikt ar visu galā, bet pārējiem cilvēkiem sūtīt eņģeļus, kas atvērs acis, lai viņi spētu uz visu paskatīties citādi. Gāja dienas, nedēļas un mēneši, bet Dieviņš īsti nevarēja saprast, kādēļ cilvēkiem baisās problēmu ēnas vēl joprojām iet līdzi. Tad viņš atcerējās par mazo bērniņu, kam bija tik daudz labestības un mīlestības, ka pietiktu visai pasaulei. Dieviņš saprata, ka labestību cilvēkos nevar ielikt, ja viņi paši to nevēlas, tāpat kā iemācīt matemātiku tam, kurš to nevēlas, – bezcerīgi.

Tad viņš uz vienu dienu atņēma cilvēkiem visu, kas viņiem piederēja, visu, kas likās svarīgs, – naudu, darbu, bet pats galvenais – viņš atņēma viņiem kādu no maņām, kādam – dzirdi, kādam – tausti, bet vēl kādam – redzi. Šeit nu sākās darbs sargeņģeļiem, kuri lika cilvēkiem saprast – viņi spēs normāli dzīvot tikai tad, ja iemācīsies cits par citu rūpēties. Tikai tad cilvēki aptvēra, ka līdz šim viņiem bijis viss, ko var vēlēties, vienīgi viņi to nav sapratuši.

Bet kas notika ar bērniņu? Bērniņš nevar palīdzēt citādi, kā tikai dodot savu mīlestību un pretī neprasot neko. Cilvēki sāka novērtēt savus sargeņģeļus un paši kļuva par eņģeļiem tiem mazajiem ķipariem, kuriem bija grūti.

Varbūt ikdienas steigā mums vajag aizdomāties par to, ka mēs katrs varam būt kāda eņģelis, bet galvenais ir nepazaudēt savu labestību pat tad, ja pašiem ir grūti un smagi, jo kādam varbūt ir vēl grūtāk, bet viņš pasaulē skatās ar dzīvespriecīgu smaidu!