Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 12.A klase

Vai esat aizdomājušies par to, kādēļ ziemā snieg tik lielas sniegpārslas? Nē? Tad ļaujiet pastāstīt stāstu par eņģeli un Dieviņu, par to, kā abi sadomāja pasaulē ienest labsirdību un cilvēciskumu!
Sen, bet varbūt arī ne tik sen Dieviņš sēdēja uz baltas mākoņmaliņas un skatījās uz zemi. Pa zemi staigāja daudz drūmu un vienaldzīgu cilvēku, katrs ar savu problēmu ēnu, viņi nesmaidīja, nedziedāja un nemaz nedomāja par citiem. Dieviņš nevarēja saprast, vai tiešām uz zemes ir tik slikti. Pagriezis galvu uz otru pusi, viņš ieraudzīja mazu, smaidīgu bērniņu, kas izskatījās tik laimīgs un priecīgs. Bērniņš jutās pasargāts un mīlēts, jo viņam blakus bija vecāki. Šķiet, viss labi un laimīgi, bet tā nebūt nebija, vecāki bija norūpējušies par savu mazulīti, jo viņa bija slima un vecāki visā vainoja sevi.
Vakarpusē Dieviņš, staigājot pa mākoņiem, pārdomāja dienā redzēto un nevarēja saprast, kādēļ ir tā, ka tiem, kuriem ir viss, nekad nav labi, bet tie, kuriem nav nekā, ir laimīgi par katru dzīves sīkumu. Dieviņš nevarēja izmest no galvas mazā bērniņa spožās un dzīvespriecīgās actiņas. Viņš nolēma uz zemi pie mazā jaukuma sūtīt ņipru eņģeli, kas palīdzēs vecākiem tikt ar visu galā, bet pārējiem cilvēkiem sūtīt eņģeļus, kas atvērs acis, lai viņi spētu uz visu paskatīties citādi. Gāja dienas, nedēļas un mēneši, bet Dieviņš īsti nevarēja saprast, kādēļ cilvēkiem baisās problēmu ēnas vēl joprojām iet līdzi. Tad viņš atcerējās par mazo bērniņu, kam bija tik daudz labestības un mīlestības, ka pietiktu visai pasaulei. Dieviņš saprata, ka labestību cilvēkos nevar ielikt, ja viņi paši to nevēlas, tāpat kā iemācīt matemātiku tam, kurš to nevēlas, – bezcerīgi.

Tad viņš uz vienu dienu atņēma cilvēkiem visu, kas viņiem piederēja, visu, kas likās svarīgs, – naudu, darbu, bet pats galvenais – viņš atņēma viņiem kādu no maņām, kādam – dzirdi, kādam – tausti, bet vēl kādam – redzi. Šeit nu sākās darbs sargeņģeļiem, kuri lika cilvēkiem saprast – viņi spēs normāli dzīvot tikai tad, ja iemācīsies cits par citu rūpēties. Tikai tad cilvēki aptvēra, ka līdz šim viņiem bijis viss, ko var vēlēties, vienīgi viņi to nav sapratuši.

Bet kas notika ar bērniņu? Bērniņš nevar palīdzēt citādi, kā tikai dodot savu mīlestību un pretī neprasot neko. Cilvēki sāka novērtēt savus sargeņģeļus un paši kļuva par eņģeļiem tiem mazajiem ķipariem, kuriem bija grūti.

Varbūt ikdienas steigā mums vajag aizdomāties par to, ka mēs katrs varam būt kāda eņģelis, bet galvenais ir nepazaudēt savu labestību pat tad, ja pašiem ir grūti un smagi, jo kādam varbūt ir vēl grūtāk, bet viņš pasaulē skatās ar dzīvespriecīgu smaidu!