Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa par eņģeli

Iesūtīja Anna Marija

Eņģeļu ir daudz, bet es gribu pastāstīt pasaku par vienu jauku eņģeli, kurš vienmēr atnāks palīgā, dos padomu un ieteiks pareizo ceļu.

Reiz Eņģelītis palīdzēja mazai meitenītei, kura no rīta pamodās un ieraudzīja skaistu tauriņu. Viņa skrēja tam pakaļ, bet tauriņš aizlidoja uz mežu, un meitene aizsteidzās tam pakaļ. Viņa attapās tumšā, lielā mežā, nobijās un sāka raudāt. Meitenīte skrēja pa mežu un sauca palīgā, bet neviens nedzirdēja un nenāca viņu glābt.

Kad meitene zaudēja cerības atgriezties pie saviem mīļajiem, viņas sargeņģelis to sajuta, pielidoja klāt un ausī iečukstēja: – Redzi, priekšā balta taciņa! Skrien pa to, un es iešu tev pa priekšu.

Meitene tiešām pamanīja balto taciņu, kuras agrāk nebija. Viņa skrēja aiz eņģeļa, līdz ieraudzīja gaismu un savu māju. Pie mājas stāvēja sargeņģelis un māja viņai ar roku. Viņa pieskrēja pie sargeņģeļa, kurš teica: – Nekad neej prom no mājām, jo tavi vecāki ļoti uztraucas.

Meitene pateicās savam sargeņģelim un ieskrēja mājā. Pie galda, uztraukušies par meitiņu, sēdēja viņas vecāki. Viņi ieraudzīja savu meitu un laimīgi apskāva, prasot, kas atgadījās, un meitene pastāstīja, ka viņai palīdzējis sargeņģelis.
Kad meitene izauga, viņa vienmēr atcerējās šo notikumu un vienmēr pateicās savam sargeņģelim par palīdzību. Meitenei nenojaušot, viņš vienmēr bija viņai klāt un palīdzēja.
Mēs nedrīkstam padoties. Mums ir jāatceras, ka katram blakus atrodas savs sargeņģelis, kurš palīdzēs un atbalstīs, bet, pats galvenais, neaizmirstiet viņam pateikt paldies. Viņš vienmēr atnāks palīgā arī tad, kad mēs to negaidīsim.

Sargeņģelis katram ir,
Bet vai mēs to zinām?
Palīdz viņš un aizsargā,
Dod padomu viņš labu arī.
Palīdzēs viņš katram,
Neprasot viņš atnāks,
Jāpasakās viņam,
Jāpasaka labu vārdu!