Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa par eņģeli

Iesūtīja Anna Marija

Eņģeļu ir daudz, bet es gribu pastāstīt pasaku par vienu jauku eņģeli, kurš vienmēr atnāks palīgā, dos padomu un ieteiks pareizo ceļu.

Reiz Eņģelītis palīdzēja mazai meitenītei, kura no rīta pamodās un ieraudzīja skaistu tauriņu. Viņa skrēja tam pakaļ, bet tauriņš aizlidoja uz mežu, un meitene aizsteidzās tam pakaļ. Viņa attapās tumšā, lielā mežā, nobijās un sāka raudāt. Meitenīte skrēja pa mežu un sauca palīgā, bet neviens nedzirdēja un nenāca viņu glābt.

Kad meitene zaudēja cerības atgriezties pie saviem mīļajiem, viņas sargeņģelis to sajuta, pielidoja klāt un ausī iečukstēja: – Redzi, priekšā balta taciņa! Skrien pa to, un es iešu tev pa priekšu.

Meitene tiešām pamanīja balto taciņu, kuras agrāk nebija. Viņa skrēja aiz eņģeļa, līdz ieraudzīja gaismu un savu māju. Pie mājas stāvēja sargeņģelis un māja viņai ar roku. Viņa pieskrēja pie sargeņģeļa, kurš teica: – Nekad neej prom no mājām, jo tavi vecāki ļoti uztraucas.

Meitene pateicās savam sargeņģelim un ieskrēja mājā. Pie galda, uztraukušies par meitiņu, sēdēja viņas vecāki. Viņi ieraudzīja savu meitu un laimīgi apskāva, prasot, kas atgadījās, un meitene pastāstīja, ka viņai palīdzējis sargeņģelis.
Kad meitene izauga, viņa vienmēr atcerējās šo notikumu un vienmēr pateicās savam sargeņģelim par palīdzību. Meitenei nenojaušot, viņš vienmēr bija viņai klāt un palīdzēja.
Mēs nedrīkstam padoties. Mums ir jāatceras, ka katram blakus atrodas savs sargeņģelis, kurš palīdzēs un atbalstīs, bet, pats galvenais, neaizmirstiet viņam pateikt paldies. Viņš vienmēr atnāks palīgā arī tad, kad mēs to negaidīsim.

Sargeņģelis katram ir,
Bet vai mēs to zinām?
Palīdz viņš un aizsargā,
Dod padomu viņš labu arī.
Palīdzēs viņš katram,
Neprasot viņš atnāks,
Jāpasakās viņam,
Jāpasaka labu vārdu!