Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa par eņģeli

Iesūtīja Anna Marija

Eņģeļu ir daudz, bet es gribu pastāstīt pasaku par vienu jauku eņģeli, kurš vienmēr atnāks palīgā, dos padomu un ieteiks pareizo ceļu.

Reiz Eņģelītis palīdzēja mazai meitenītei, kura no rīta pamodās un ieraudzīja skaistu tauriņu. Viņa skrēja tam pakaļ, bet tauriņš aizlidoja uz mežu, un meitene aizsteidzās tam pakaļ. Viņa attapās tumšā, lielā mežā, nobijās un sāka raudāt. Meitenīte skrēja pa mežu un sauca palīgā, bet neviens nedzirdēja un nenāca viņu glābt.

Kad meitene zaudēja cerības atgriezties pie saviem mīļajiem, viņas sargeņģelis to sajuta, pielidoja klāt un ausī iečukstēja: – Redzi, priekšā balta taciņa! Skrien pa to, un es iešu tev pa priekšu.

Meitene tiešām pamanīja balto taciņu, kuras agrāk nebija. Viņa skrēja aiz eņģeļa, līdz ieraudzīja gaismu un savu māju. Pie mājas stāvēja sargeņģelis un māja viņai ar roku. Viņa pieskrēja pie sargeņģeļa, kurš teica: – Nekad neej prom no mājām, jo tavi vecāki ļoti uztraucas.

Meitene pateicās savam sargeņģelim un ieskrēja mājā. Pie galda, uztraukušies par meitiņu, sēdēja viņas vecāki. Viņi ieraudzīja savu meitu un laimīgi apskāva, prasot, kas atgadījās, un meitene pastāstīja, ka viņai palīdzējis sargeņģelis.
Kad meitene izauga, viņa vienmēr atcerējās šo notikumu un vienmēr pateicās savam sargeņģelim par palīdzību. Meitenei nenojaušot, viņš vienmēr bija viņai klāt un palīdzēja.
Mēs nedrīkstam padoties. Mums ir jāatceras, ka katram blakus atrodas savs sargeņģelis, kurš palīdzēs un atbalstīs, bet, pats galvenais, neaizmirstiet viņam pateikt paldies. Viņš vienmēr atnāks palīgā arī tad, kad mēs to negaidīsim.

Sargeņģelis katram ir,
Bet vai mēs to zinām?
Palīdz viņš un aizsargā,
Dod padomu viņš labu arī.
Palīdzēs viņš katram,
Neprasot viņš atnāks,
Jāpasakās viņam,
Jāpasaka labu vārdu!