Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaciņa par eņģeli

Iesūtīja Anna Marija

Eņģeļu ir daudz, bet es gribu pastāstīt pasaku par vienu jauku eņģeli, kurš vienmēr atnāks palīgā, dos padomu un ieteiks pareizo ceļu.

Reiz Eņģelītis palīdzēja mazai meitenītei, kura no rīta pamodās un ieraudzīja skaistu tauriņu. Viņa skrēja tam pakaļ, bet tauriņš aizlidoja uz mežu, un meitene aizsteidzās tam pakaļ. Viņa attapās tumšā, lielā mežā, nobijās un sāka raudāt. Meitenīte skrēja pa mežu un sauca palīgā, bet neviens nedzirdēja un nenāca viņu glābt.

Kad meitene zaudēja cerības atgriezties pie saviem mīļajiem, viņas sargeņģelis to sajuta, pielidoja klāt un ausī iečukstēja: – Redzi, priekšā balta taciņa! Skrien pa to, un es iešu tev pa priekšu.

Meitene tiešām pamanīja balto taciņu, kuras agrāk nebija. Viņa skrēja aiz eņģeļa, līdz ieraudzīja gaismu un savu māju. Pie mājas stāvēja sargeņģelis un māja viņai ar roku. Viņa pieskrēja pie sargeņģeļa, kurš teica: – Nekad neej prom no mājām, jo tavi vecāki ļoti uztraucas.

Meitene pateicās savam sargeņģelim un ieskrēja mājā. Pie galda, uztraukušies par meitiņu, sēdēja viņas vecāki. Viņi ieraudzīja savu meitu un laimīgi apskāva, prasot, kas atgadījās, un meitene pastāstīja, ka viņai palīdzējis sargeņģelis.
Kad meitene izauga, viņa vienmēr atcerējās šo notikumu un vienmēr pateicās savam sargeņģelim par palīdzību. Meitenei nenojaušot, viņš vienmēr bija viņai klāt un palīdzēja.
Mēs nedrīkstam padoties. Mums ir jāatceras, ka katram blakus atrodas savs sargeņģelis, kurš palīdzēs un atbalstīs, bet, pats galvenais, neaizmirstiet viņam pateikt paldies. Viņš vienmēr atnāks palīgā arī tad, kad mēs to negaidīsim.

Sargeņģelis katram ir,
Bet vai mēs to zinām?
Palīdz viņš un aizsargā,
Dod padomu viņš labu arī.
Palīdzēs viņš katram,
Neprasot viņš atnāks,
Jāpasakās viņam,
Jāpasaka labu vārdu!