Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par vientuļo zēnu

Iesūtīja Patrīcija Junkere

Reiz kādā ciematiņā dzīvoja kāds vientuļš, nabadzīgs zēns. Viņš bija akls. Viņam nebija ne naudas, ne ēdamā. Viņam nebija vecāku, viņš dzīvoja kopā ar vectētiņu. Dzīve nebija bijusi pārāk labsirdīga pret zēnu, taču viņš nepadevās un cīnījās pretī visiem, kuri viņu izsmēja, apmeloja un darīja pāri.

Kādu dienu, kad zēns vectēva pavadībā bija izgājis laukā un apsēdies uz soliņa, viņš klausījās putnu čalas, līdz kāds viņu satvēra aiz rokas un veda sev līdzi! Zēns: – Kas tu tāds esi? Kur tu mani ved?!

Zēns neko nevarēja redzēt, viņš taču bija akls…

Balss: – Es esmu tavs sargeņģelis un vēlos sniegt tev un tavam vectēvam labāku dzīvi!

Kad zēns aizvēra acis un pēc laika atvēra, viņš redzēja! Viņš redzēja sargeņģeli baltā tērpā, kas turēja viņa roku!

Zēns nespēja neko pasacīt sargeņģelim, viņš bija tik ļoti laimīgs!

– Šī ir mana pirmā dāvana jums, aiziesim pēc tava vectēva un dosimies tālāk.

Eņģelis satvēra vectēva roku, un viņš devās līdzi zēnam un eņģelim. Vairs nevienam neko nesakot, visi trīs devās tālāk, līdz piegāja pie lielas, skaistas mājas.

– Ko mēs šeit darām?!

– Lūdzu, tas jums!

– Kā – kā mums?!

– Jā, mani mīļie, – jums!

Viņiem trūka vārdu, viņi bija neizsakāmi laimīgi! Viņi pateicās eņģelim un ieskrēja apskatīt māju, bet sargeņģelis pasmaidīja un nozuda!

Tā viņi dzīvoja laimīgi un, pats galvenais, saticīgi. Šī pasaka mums liek saprast, ka mums katram ir savs sargeņģelis, kurš mūs sargā ik dienu, varbūt citreiz liekas, ka viņa nav, ka tas ir tikai izdomājums, bet viņš mūs vēro, šis eņģelis ik dienu ir ar mums…
Paldies!