Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par vientuļo zēnu

Iesūtīja Patrīcija Junkere

Reiz kādā ciematiņā dzīvoja kāds vientuļš, nabadzīgs zēns. Viņš bija akls. Viņam nebija ne naudas, ne ēdamā. Viņam nebija vecāku, viņš dzīvoja kopā ar vectētiņu. Dzīve nebija bijusi pārāk labsirdīga pret zēnu, taču viņš nepadevās un cīnījās pretī visiem, kuri viņu izsmēja, apmeloja un darīja pāri.

Kādu dienu, kad zēns vectēva pavadībā bija izgājis laukā un apsēdies uz soliņa, viņš klausījās putnu čalas, līdz kāds viņu satvēra aiz rokas un veda sev līdzi! Zēns: – Kas tu tāds esi? Kur tu mani ved?!

Zēns neko nevarēja redzēt, viņš taču bija akls…

Balss: – Es esmu tavs sargeņģelis un vēlos sniegt tev un tavam vectēvam labāku dzīvi!

Kad zēns aizvēra acis un pēc laika atvēra, viņš redzēja! Viņš redzēja sargeņģeli baltā tērpā, kas turēja viņa roku!

Zēns nespēja neko pasacīt sargeņģelim, viņš bija tik ļoti laimīgs!

– Šī ir mana pirmā dāvana jums, aiziesim pēc tava vectēva un dosimies tālāk.

Eņģelis satvēra vectēva roku, un viņš devās līdzi zēnam un eņģelim. Vairs nevienam neko nesakot, visi trīs devās tālāk, līdz piegāja pie lielas, skaistas mājas.

– Ko mēs šeit darām?!

– Lūdzu, tas jums!

– Kā – kā mums?!

– Jā, mani mīļie, – jums!

Viņiem trūka vārdu, viņi bija neizsakāmi laimīgi! Viņi pateicās eņģelim un ieskrēja apskatīt māju, bet sargeņģelis pasmaidīja un nozuda!

Tā viņi dzīvoja laimīgi un, pats galvenais, saticīgi. Šī pasaka mums liek saprast, ka mums katram ir savs sargeņģelis, kurš mūs sargā ik dienu, varbūt citreiz liekas, ka viņa nav, ka tas ir tikai izdomājums, bet viņš mūs vēro, šis eņģelis ik dienu ir ar mums…
Paldies!