Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par vientuļo zēnu

Iesūtīja Patrīcija Junkere

Reiz kādā ciematiņā dzīvoja kāds vientuļš, nabadzīgs zēns. Viņš bija akls. Viņam nebija ne naudas, ne ēdamā. Viņam nebija vecāku, viņš dzīvoja kopā ar vectētiņu. Dzīve nebija bijusi pārāk labsirdīga pret zēnu, taču viņš nepadevās un cīnījās pretī visiem, kuri viņu izsmēja, apmeloja un darīja pāri.

Kādu dienu, kad zēns vectēva pavadībā bija izgājis laukā un apsēdies uz soliņa, viņš klausījās putnu čalas, līdz kāds viņu satvēra aiz rokas un veda sev līdzi! Zēns: – Kas tu tāds esi? Kur tu mani ved?!

Zēns neko nevarēja redzēt, viņš taču bija akls…

Balss: – Es esmu tavs sargeņģelis un vēlos sniegt tev un tavam vectēvam labāku dzīvi!

Kad zēns aizvēra acis un pēc laika atvēra, viņš redzēja! Viņš redzēja sargeņģeli baltā tērpā, kas turēja viņa roku!

Zēns nespēja neko pasacīt sargeņģelim, viņš bija tik ļoti laimīgs!

– Šī ir mana pirmā dāvana jums, aiziesim pēc tava vectēva un dosimies tālāk.

Eņģelis satvēra vectēva roku, un viņš devās līdzi zēnam un eņģelim. Vairs nevienam neko nesakot, visi trīs devās tālāk, līdz piegāja pie lielas, skaistas mājas.

– Ko mēs šeit darām?!

– Lūdzu, tas jums!

– Kā – kā mums?!

– Jā, mani mīļie, – jums!

Viņiem trūka vārdu, viņi bija neizsakāmi laimīgi! Viņi pateicās eņģelim un ieskrēja apskatīt māju, bet sargeņģelis pasmaidīja un nozuda!

Tā viņi dzīvoja laimīgi un, pats galvenais, saticīgi. Šī pasaka mums liek saprast, ka mums katram ir savs sargeņģelis, kurš mūs sargā ik dienu, varbūt citreiz liekas, ka viņa nav, ka tas ir tikai izdomājums, bet viņš mūs vēro, šis eņģelis ik dienu ir ar mums…
Paldies!