Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par vientuļo zēnu

Iesūtīja Patrīcija Junkere

Reiz kādā ciematiņā dzīvoja kāds vientuļš, nabadzīgs zēns. Viņš bija akls. Viņam nebija ne naudas, ne ēdamā. Viņam nebija vecāku, viņš dzīvoja kopā ar vectētiņu. Dzīve nebija bijusi pārāk labsirdīga pret zēnu, taču viņš nepadevās un cīnījās pretī visiem, kuri viņu izsmēja, apmeloja un darīja pāri.

Kādu dienu, kad zēns vectēva pavadībā bija izgājis laukā un apsēdies uz soliņa, viņš klausījās putnu čalas, līdz kāds viņu satvēra aiz rokas un veda sev līdzi! Zēns: – Kas tu tāds esi? Kur tu mani ved?!

Zēns neko nevarēja redzēt, viņš taču bija akls…

Balss: – Es esmu tavs sargeņģelis un vēlos sniegt tev un tavam vectēvam labāku dzīvi!

Kad zēns aizvēra acis un pēc laika atvēra, viņš redzēja! Viņš redzēja sargeņģeli baltā tērpā, kas turēja viņa roku!

Zēns nespēja neko pasacīt sargeņģelim, viņš bija tik ļoti laimīgs!

– Šī ir mana pirmā dāvana jums, aiziesim pēc tava vectēva un dosimies tālāk.

Eņģelis satvēra vectēva roku, un viņš devās līdzi zēnam un eņģelim. Vairs nevienam neko nesakot, visi trīs devās tālāk, līdz piegāja pie lielas, skaistas mājas.

– Ko mēs šeit darām?!

– Lūdzu, tas jums!

– Kā – kā mums?!

– Jā, mani mīļie, – jums!

Viņiem trūka vārdu, viņi bija neizsakāmi laimīgi! Viņi pateicās eņģelim un ieskrēja apskatīt māju, bet sargeņģelis pasmaidīja un nozuda!

Tā viņi dzīvoja laimīgi un, pats galvenais, saticīgi. Šī pasaka mums liek saprast, ka mums katram ir savs sargeņģelis, kurš mūs sargā ik dienu, varbūt citreiz liekas, ka viņa nav, ka tas ir tikai izdomājums, bet viņš mūs vēro, šis eņģelis ik dienu ir ar mums…
Paldies!