Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par sargeņģeli

Iesūtīja Sintija Leimane

Es sēdēju zem galda un klusi vēroju no lejas. Grīda bija auksta, ārā bija ziema, es cerēju, ka reiz kāda no tām sniegpārsliņām, kas kritīs, uzkritīs man tieši uz mēles. Tā ir auksta, bet sasilda mani. Gluži kā liesmiņa svecītei, kura jau ceturto stundu dega uz galda. Rāma un mierīga tā likās, kad tajā raudzījos. Mamma man stāstīja, ka, dziļi raugoties liesmiņā, tā ieklausās tavā sirsniņā un piepilda viskvēlākās vēlēšanās. Es piecēlos kājās – zeme jau būs gana saldējusi mani. Vēl vienu reizi aci uzmetu pārsliņām, kas krita no pašas augšas, no pašas debess maliņas. Māmiņa reiz teica, ka tieši tur, uz pašas debess maliņas, dzīvo viņš – mans sargeņģelis. Pavisam klusi un rāmi ziemā viņš met man pārsliņas lejā un noklāj visu zemi baltu, jo balti patīk visiem. Pārsliņas maina mūs. Tās liek brūnajai un slapjajai zemei pēc rudens tapt skaistai, un man un citiem bērniem tas ir liels prieks – redzēt, kā cimdiem slapjiem, bet veļ – veļ visādas bumbas un liek kopā. Un sniegā veido viņu – manu sargeņģeli. Pasakos par katru pārsliņu, ko viņš nomet zemē. Tam rociņas noteikti ir nosalušas. Tagad es vēroju liesmiņu. Pat visa uzmanība, ko varētu vērst uz pārsliņām, tika koncentrēta liesmiņai.

– Ko es ļoti vēlos? – atkārtoju pie sevis simtiem reižu.

– Es vēlos, lai mamma smaidītu kopā ar mani, lai viņai nebūtu tik daudz rūpju vienai, lai es izaugtu liela un dotu divtik pretī. Es mīlu savu mammīti, un kā tāda sniega bumba mēs turamies kopā, – es nodomāju un iesmējos.

– Vēl es ļoti vēlos, lai viņam, manam sargeņģelim, būtu sildi cimdiņi, berot no maisa laukā baltās pārsliņas, rokas noteikti ir nosalušas. Un tagad pats galvenais, liesmiņ, es gribu, lai tieši tu, kas klausies, esi vesels, esi brīvs un smaidīgs. Gribu, lai tev uz mēles uzkrīt pārsliņa. Jūti to? Tavs sargeņģelis to nometis būs. Un ticot viņam, drīz vien vesels tu būsi.