Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par sargeņģeli

Iesūtīja Sintija Leimane

Es sēdēju zem galda un klusi vēroju no lejas. Grīda bija auksta, ārā bija ziema, es cerēju, ka reiz kāda no tām sniegpārsliņām, kas kritīs, uzkritīs man tieši uz mēles. Tā ir auksta, bet sasilda mani. Gluži kā liesmiņa svecītei, kura jau ceturto stundu dega uz galda. Rāma un mierīga tā likās, kad tajā raudzījos. Mamma man stāstīja, ka, dziļi raugoties liesmiņā, tā ieklausās tavā sirsniņā un piepilda viskvēlākās vēlēšanās. Es piecēlos kājās – zeme jau būs gana saldējusi mani. Vēl vienu reizi aci uzmetu pārsliņām, kas krita no pašas augšas, no pašas debess maliņas. Māmiņa reiz teica, ka tieši tur, uz pašas debess maliņas, dzīvo viņš – mans sargeņģelis. Pavisam klusi un rāmi ziemā viņš met man pārsliņas lejā un noklāj visu zemi baltu, jo balti patīk visiem. Pārsliņas maina mūs. Tās liek brūnajai un slapjajai zemei pēc rudens tapt skaistai, un man un citiem bērniem tas ir liels prieks – redzēt, kā cimdiem slapjiem, bet veļ – veļ visādas bumbas un liek kopā. Un sniegā veido viņu – manu sargeņģeli. Pasakos par katru pārsliņu, ko viņš nomet zemē. Tam rociņas noteikti ir nosalušas. Tagad es vēroju liesmiņu. Pat visa uzmanība, ko varētu vērst uz pārsliņām, tika koncentrēta liesmiņai.

– Ko es ļoti vēlos? – atkārtoju pie sevis simtiem reižu.

– Es vēlos, lai mamma smaidītu kopā ar mani, lai viņai nebūtu tik daudz rūpju vienai, lai es izaugtu liela un dotu divtik pretī. Es mīlu savu mammīti, un kā tāda sniega bumba mēs turamies kopā, – es nodomāju un iesmējos.

– Vēl es ļoti vēlos, lai viņam, manam sargeņģelim, būtu sildi cimdiņi, berot no maisa laukā baltās pārsliņas, rokas noteikti ir nosalušas. Un tagad pats galvenais, liesmiņ, es gribu, lai tieši tu, kas klausies, esi vesels, esi brīvs un smaidīgs. Gribu, lai tev uz mēles uzkrīt pārsliņa. Jūti to? Tavs sargeņģelis to nometis būs. Un ticot viņam, drīz vien vesels tu būsi.