Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par sargeņģeli

Iesūtīja Sintija Leimane

Es sēdēju zem galda un klusi vēroju no lejas. Grīda bija auksta, ārā bija ziema, es cerēju, ka reiz kāda no tām sniegpārsliņām, kas kritīs, uzkritīs man tieši uz mēles. Tā ir auksta, bet sasilda mani. Gluži kā liesmiņa svecītei, kura jau ceturto stundu dega uz galda. Rāma un mierīga tā likās, kad tajā raudzījos. Mamma man stāstīja, ka, dziļi raugoties liesmiņā, tā ieklausās tavā sirsniņā un piepilda viskvēlākās vēlēšanās. Es piecēlos kājās – zeme jau būs gana saldējusi mani. Vēl vienu reizi aci uzmetu pārsliņām, kas krita no pašas augšas, no pašas debess maliņas. Māmiņa reiz teica, ka tieši tur, uz pašas debess maliņas, dzīvo viņš – mans sargeņģelis. Pavisam klusi un rāmi ziemā viņš met man pārsliņas lejā un noklāj visu zemi baltu, jo balti patīk visiem. Pārsliņas maina mūs. Tās liek brūnajai un slapjajai zemei pēc rudens tapt skaistai, un man un citiem bērniem tas ir liels prieks – redzēt, kā cimdiem slapjiem, bet veļ – veļ visādas bumbas un liek kopā. Un sniegā veido viņu – manu sargeņģeli. Pasakos par katru pārsliņu, ko viņš nomet zemē. Tam rociņas noteikti ir nosalušas. Tagad es vēroju liesmiņu. Pat visa uzmanība, ko varētu vērst uz pārsliņām, tika koncentrēta liesmiņai.

– Ko es ļoti vēlos? – atkārtoju pie sevis simtiem reižu.

– Es vēlos, lai mamma smaidītu kopā ar mani, lai viņai nebūtu tik daudz rūpju vienai, lai es izaugtu liela un dotu divtik pretī. Es mīlu savu mammīti, un kā tāda sniega bumba mēs turamies kopā, – es nodomāju un iesmējos.

– Vēl es ļoti vēlos, lai viņam, manam sargeņģelim, būtu sildi cimdiņi, berot no maisa laukā baltās pārsliņas, rokas noteikti ir nosalušas. Un tagad pats galvenais, liesmiņ, es gribu, lai tieši tu, kas klausies, esi vesels, esi brīvs un smaidīgs. Gribu, lai tev uz mēles uzkrīt pārsliņa. Jūti to? Tavs sargeņģelis to nometis būs. Un ticot viņam, drīz vien vesels tu būsi.