Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par sargeņģeli

Iesūtīja Sintija Leimane

Es sēdēju zem galda un klusi vēroju no lejas. Grīda bija auksta, ārā bija ziema, es cerēju, ka reiz kāda no tām sniegpārsliņām, kas kritīs, uzkritīs man tieši uz mēles. Tā ir auksta, bet sasilda mani. Gluži kā liesmiņa svecītei, kura jau ceturto stundu dega uz galda. Rāma un mierīga tā likās, kad tajā raudzījos. Mamma man stāstīja, ka, dziļi raugoties liesmiņā, tā ieklausās tavā sirsniņā un piepilda viskvēlākās vēlēšanās. Es piecēlos kājās – zeme jau būs gana saldējusi mani. Vēl vienu reizi aci uzmetu pārsliņām, kas krita no pašas augšas, no pašas debess maliņas. Māmiņa reiz teica, ka tieši tur, uz pašas debess maliņas, dzīvo viņš – mans sargeņģelis. Pavisam klusi un rāmi ziemā viņš met man pārsliņas lejā un noklāj visu zemi baltu, jo balti patīk visiem. Pārsliņas maina mūs. Tās liek brūnajai un slapjajai zemei pēc rudens tapt skaistai, un man un citiem bērniem tas ir liels prieks – redzēt, kā cimdiem slapjiem, bet veļ – veļ visādas bumbas un liek kopā. Un sniegā veido viņu – manu sargeņģeli. Pasakos par katru pārsliņu, ko viņš nomet zemē. Tam rociņas noteikti ir nosalušas. Tagad es vēroju liesmiņu. Pat visa uzmanība, ko varētu vērst uz pārsliņām, tika koncentrēta liesmiņai.

– Ko es ļoti vēlos? – atkārtoju pie sevis simtiem reižu.

– Es vēlos, lai mamma smaidītu kopā ar mani, lai viņai nebūtu tik daudz rūpju vienai, lai es izaugtu liela un dotu divtik pretī. Es mīlu savu mammīti, un kā tāda sniega bumba mēs turamies kopā, – es nodomāju un iesmējos.

– Vēl es ļoti vēlos, lai viņam, manam sargeņģelim, būtu sildi cimdiņi, berot no maisa laukā baltās pārsliņas, rokas noteikti ir nosalušas. Un tagad pats galvenais, liesmiņ, es gribu, lai tieši tu, kas klausies, esi vesels, esi brīvs un smaidīgs. Gribu, lai tev uz mēles uzkrīt pārsliņa. Jūti to? Tavs sargeņģelis to nometis būs. Un ticot viņam, drīz vien vesels tu būsi.