Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 27. maijs

Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Horoskops aunam

Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Horoskops vērsim

Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ balto karogu. Centies uz visu skatīties pats emocionāli tajā neiesaistoties.

Horoskops vēzim

Nebaidies pieņemt lēmumus intuīcijas un instinktu līmenī. Tava tālredzība un iedzimtās psihologa dotības palīdzēs atteikties no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt. Neatsakies no izpalīdzēšanas arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Horoskops jaunavai

Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi jūtīgāks un uzmanīgāks. Šodien prātīgi ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Horoskops svariem

Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Horoskops skorpionam

Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par praktiskās psiholoģijas mācībstundu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Horoskops strēlniekam

Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Horoskops mežāzim

Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un trendīgu apavu ieguvei.

Horoskops ūdensvīram

Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Horoskops zivīm

Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par eņģeļiem

Reiz kādā mazā mājiņā dzīvoja meitenīte Anna. Viņa ticēja eņģeļiem ar skaistiem, baltiem spārniem un ļoti labsirdīgu sirdi. Katru dienu meitenīte zīmēja brīnumskaistus eņģeļus, kuri aizkustināja ikvienu cilvēku.

Sirdspilnā meitenīte katru dienu sapņoja par tiem. Viņa lūdzās ik dienu, ik vakaru, lai sastaptu šo brīnumdaiļo būtni. Reiz Anna sastapa Eņģeli un viņam teica:

– Kāds tu skaists, gluži kā manā zīmējumā!

Eņģelis uz to laipni atbildēja:

– Saki man, Anniņ, tev ir laba sirds?

– Mīļo Eņģelīt, man ir laba sirds, bet ko tu vēlējies?

– Anniņ, es tev uzdāvināšu mazu māsiņu. Tev viņa būs jāsargā un jārūpējas, lai viņai nekā netrūktu.

– Liels paldies, Eņģelīt, es tev apsolu sargāt savu māsiņu kā pašas dzīvību.

Eņģelis Anniņai uzdāvināja māsiņu, skaistu un priecīgu kā pirmā maija saulīte, sārtu un maigu kā avenīte, matiņi viņai bija kā melna ogle un acis – tik zilganas kā dzidrs strautiņš. Tā Anniņa loloja un sargāja savu māsiņu, bet Eņģelis, kas bija iemājojis Anniņas un māsiņas sirdī, palika tur uz mūžīgiem laikiem. Anniņa paaugās un katru dienu Dieviņam pateicās par savu mīļo un gādīgo māsiņu…

Kopš tās dienas arī Eņģelis darīja jaukus un mīļus darbiņus, lai pašam prieks un citiem. Katram vajag savu māsiņu vai brālīti, kas uzmundrinās un samīļos. Pasakāmies par to!!!