Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par eņģeļiem

Reiz kādā mazā mājiņā dzīvoja meitenīte Anna. Viņa ticēja eņģeļiem ar skaistiem, baltiem spārniem un ļoti labsirdīgu sirdi. Katru dienu meitenīte zīmēja brīnumskaistus eņģeļus, kuri aizkustināja ikvienu cilvēku.

Sirdspilnā meitenīte katru dienu sapņoja par tiem. Viņa lūdzās ik dienu, ik vakaru, lai sastaptu šo brīnumdaiļo būtni. Reiz Anna sastapa Eņģeli un viņam teica:

– Kāds tu skaists, gluži kā manā zīmējumā!

Eņģelis uz to laipni atbildēja:

– Saki man, Anniņ, tev ir laba sirds?

– Mīļo Eņģelīt, man ir laba sirds, bet ko tu vēlējies?

– Anniņ, es tev uzdāvināšu mazu māsiņu. Tev viņa būs jāsargā un jārūpējas, lai viņai nekā netrūktu.

– Liels paldies, Eņģelīt, es tev apsolu sargāt savu māsiņu kā pašas dzīvību.

Eņģelis Anniņai uzdāvināja māsiņu, skaistu un priecīgu kā pirmā maija saulīte, sārtu un maigu kā avenīte, matiņi viņai bija kā melna ogle un acis – tik zilganas kā dzidrs strautiņš. Tā Anniņa loloja un sargāja savu māsiņu, bet Eņģelis, kas bija iemājojis Anniņas un māsiņas sirdī, palika tur uz mūžīgiem laikiem. Anniņa paaugās un katru dienu Dieviņam pateicās par savu mīļo un gādīgo māsiņu…

Kopš tās dienas arī Eņģelis darīja jaukus un mīļus darbiņus, lai pašam prieks un citiem. Katram vajag savu māsiņu vai brālīti, kas uzmundrinās un samīļos. Pasakāmies par to!!!