Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par eņģeļiem

Reiz kādā mazā mājiņā dzīvoja meitenīte Anna. Viņa ticēja eņģeļiem ar skaistiem, baltiem spārniem un ļoti labsirdīgu sirdi. Katru dienu meitenīte zīmēja brīnumskaistus eņģeļus, kuri aizkustināja ikvienu cilvēku.

Sirdspilnā meitenīte katru dienu sapņoja par tiem. Viņa lūdzās ik dienu, ik vakaru, lai sastaptu šo brīnumdaiļo būtni. Reiz Anna sastapa Eņģeli un viņam teica:

– Kāds tu skaists, gluži kā manā zīmējumā!

Eņģelis uz to laipni atbildēja:

– Saki man, Anniņ, tev ir laba sirds?

– Mīļo Eņģelīt, man ir laba sirds, bet ko tu vēlējies?

– Anniņ, es tev uzdāvināšu mazu māsiņu. Tev viņa būs jāsargā un jārūpējas, lai viņai nekā netrūktu.

– Liels paldies, Eņģelīt, es tev apsolu sargāt savu māsiņu kā pašas dzīvību.

Eņģelis Anniņai uzdāvināja māsiņu, skaistu un priecīgu kā pirmā maija saulīte, sārtu un maigu kā avenīte, matiņi viņai bija kā melna ogle un acis – tik zilganas kā dzidrs strautiņš. Tā Anniņa loloja un sargāja savu māsiņu, bet Eņģelis, kas bija iemājojis Anniņas un māsiņas sirdī, palika tur uz mūžīgiem laikiem. Anniņa paaugās un katru dienu Dieviņam pateicās par savu mīļo un gādīgo māsiņu…

Kopš tās dienas arī Eņģelis darīja jaukus un mīļus darbiņus, lai pašam prieks un citiem. Katram vajag savu māsiņu vai brālīti, kas uzmundrinās un samīļos. Pasakāmies par to!!!