Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Par eņģeļiem

Reiz kādā mazā mājiņā dzīvoja meitenīte Anna. Viņa ticēja eņģeļiem ar skaistiem, baltiem spārniem un ļoti labsirdīgu sirdi. Katru dienu meitenīte zīmēja brīnumskaistus eņģeļus, kuri aizkustināja ikvienu cilvēku.

Sirdspilnā meitenīte katru dienu sapņoja par tiem. Viņa lūdzās ik dienu, ik vakaru, lai sastaptu šo brīnumdaiļo būtni. Reiz Anna sastapa Eņģeli un viņam teica:

– Kāds tu skaists, gluži kā manā zīmējumā!

Eņģelis uz to laipni atbildēja:

– Saki man, Anniņ, tev ir laba sirds?

– Mīļo Eņģelīt, man ir laba sirds, bet ko tu vēlējies?

– Anniņ, es tev uzdāvināšu mazu māsiņu. Tev viņa būs jāsargā un jārūpējas, lai viņai nekā netrūktu.

– Liels paldies, Eņģelīt, es tev apsolu sargāt savu māsiņu kā pašas dzīvību.

Eņģelis Anniņai uzdāvināja māsiņu, skaistu un priecīgu kā pirmā maija saulīte, sārtu un maigu kā avenīte, matiņi viņai bija kā melna ogle un acis – tik zilganas kā dzidrs strautiņš. Tā Anniņa loloja un sargāja savu māsiņu, bet Eņģelis, kas bija iemājojis Anniņas un māsiņas sirdī, palika tur uz mūžīgiem laikiem. Anniņa paaugās un katru dienu Dieviņam pateicās par savu mīļo un gādīgo māsiņu…

Kopš tās dienas arī Eņģelis darīja jaukus un mīļus darbiņus, lai pašam prieks un citiem. Katram vajag savu māsiņu vai brālīti, kas uzmundrinās un samīļos. Pasakāmies par to!!!