Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskops aunam

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

Horoskops vērsim

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops dvīņiem

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops vēzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops ūdensvīram

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops zivīm

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepaej garām

Iesūtīja Linda Matjušenoka

Reiz kādā dienā izdomāju iziet ārā pastaigāties. Saģērbos, iekāpu liftā un jau pēc mirkļa biju uz ielas. Lēni ejot, pamanīju kādu sēžam ielas malā.

– Vai tu zini, ko es ieraudzīju? – es jautāju tev, jā, tieši tev, kurš klausās mani, – es palīdzēšu tev atbildēt – es redzēju eņģeli, kurš sēdēja ielas malā saskumis. Vai zini? Visi cilvēki gāja, pat skrēja viņam garām, bet es nesapratu, kāpēc? Kāpēc viņi iet garām un nerunā ar viņu?

Es piegāju pie viņa un jautāju: – Kāpēc visi iet garām tev, kāpēc neviens ar tevi nerunā?

Viņš, paceldams galvu, paskatījās uz mani un teica: – Vai tiešām tu mani redzi, vai tiešām mani dzirdi?

Es atbildēju, ka jā. Un tad viņš noteica: – Redz tikai tie, kas man tic. Tāpat kā tu redzi mani un tici man.

Es atbildēju, ka ticu. Ticu tikpat ļoti kā staigāju, kaut patiesībā sēžu šajos ratos jau trīs gadus. Manas kājas ir nejūtīgi aukstas, un zemei viņas nav pieskārušās jau ilgu laiku.Pacēlu galvu un jautāju viņam: – Pastāsti man, ko tu vēlētos, eņģeli…

Iestājās mirklis klusuma. Eņģelis nodomāja pie sevis: – Man vēl neviens šādu jautājumu nav uzdevis.

Tad sekoja negaidīta atbilde: – Nāc, es tev parādīšu. Vai redzi to māmiņu, kas ved sava bērna ratiņus? Viņai blakus iet vīrietis, kurš ir ieskatījies savā telefona un neredz, ka viņai ir grūti. Vai redzi to šoferi, kas nepalaida garām gājēju? Vai redzi, kā cilvēki steidzas, it kā dzīvotu savas pēdējās minūtes?

Ievilkdams garu elpu, viņš turpināja: – Es vēlētos, lai pasaules steiga uz brīdi būtu lēnāka. Lai tā māmiņa, kas veda savu bērnu ratiņos, lai vīrietis ved savu mazuli, lai viņa ieķeras viņam elkonī un kopā skatās uz mazo, kas aug vēl un nezina, cik pasaules ritms ir straujš.

Eņģelis paskatījās uz mani un jautāja: – Ko tu vēlies, mans bērns?

Es, nodurdams galvu, atbildēju: – Tu droši vien domā, ka vēlos atkal staigāt, bet tā nebūt nav. Es vēlos, lai draugi un radi atrod man laiku. Vienkārši piezvana un parunā ar mani. Lai vecāki neskumtu, ka nevaru staigāt. Lai katrs cilvēks rod sevī spēku ticēt tāpat kā es. Lai ikdienas steiga būtu mazāka un atrastos laiks ģimenei un draugiem.

Es lēni pacēlu galvu, lai paskatītos uz eņģeli, bet eņģelis bija pagaisis. Nezinu, kā – viņš bija prom, bet ap sirdi man palika vieglāk, jo nebija neviena, kas uzklausa vai saprot mani.

Iegāju mājā, noģērbos, uztaisīju aveņu tēju, apstājos pie loga un vienkārši skatījos, kā ārā līst, un likās, ka pasaule raud par mums. Likās, ka visas sāpes lietus būs izraudājis.Rokā virpināju bumbiņu, tad pēkšņi iezvanījās telefons, un es nedaudz dusmīgs biju, jo tas iztraucēja mani no manām pārdomām.

Bet es biju ļoti priecīgs, jo pēc ļoti ilga laika man piezvanīja draugs, ar kuru kopā bijām spēlējušies mājas pagalmā. Vienkārši runājām par dzīves lielākiem notikumiem. Es nezinu, vai tas bija eņģeļa pirksts, bet zinu to, ka ar ticību un gribas spēku varam panākt kopīgi pat neiespējamo.