Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepaej garām

Iesūtīja Linda Matjušenoka

Reiz kādā dienā izdomāju iziet ārā pastaigāties. Saģērbos, iekāpu liftā un jau pēc mirkļa biju uz ielas. Lēni ejot, pamanīju kādu sēžam ielas malā.

– Vai tu zini, ko es ieraudzīju? – es jautāju tev, jā, tieši tev, kurš klausās mani, – es palīdzēšu tev atbildēt – es redzēju eņģeli, kurš sēdēja ielas malā saskumis. Vai zini? Visi cilvēki gāja, pat skrēja viņam garām, bet es nesapratu, kāpēc? Kāpēc viņi iet garām un nerunā ar viņu?

Es piegāju pie viņa un jautāju: – Kāpēc visi iet garām tev, kāpēc neviens ar tevi nerunā?

Viņš, paceldams galvu, paskatījās uz mani un teica: – Vai tiešām tu mani redzi, vai tiešām mani dzirdi?

Es atbildēju, ka jā. Un tad viņš noteica: – Redz tikai tie, kas man tic. Tāpat kā tu redzi mani un tici man.

Es atbildēju, ka ticu. Ticu tikpat ļoti kā staigāju, kaut patiesībā sēžu šajos ratos jau trīs gadus. Manas kājas ir nejūtīgi aukstas, un zemei viņas nav pieskārušās jau ilgu laiku.Pacēlu galvu un jautāju viņam: – Pastāsti man, ko tu vēlētos, eņģeli…

Iestājās mirklis klusuma. Eņģelis nodomāja pie sevis: – Man vēl neviens šādu jautājumu nav uzdevis.

Tad sekoja negaidīta atbilde: – Nāc, es tev parādīšu. Vai redzi to māmiņu, kas ved sava bērna ratiņus? Viņai blakus iet vīrietis, kurš ir ieskatījies savā telefona un neredz, ka viņai ir grūti. Vai redzi to šoferi, kas nepalaida garām gājēju? Vai redzi, kā cilvēki steidzas, it kā dzīvotu savas pēdējās minūtes?

Ievilkdams garu elpu, viņš turpināja: – Es vēlētos, lai pasaules steiga uz brīdi būtu lēnāka. Lai tā māmiņa, kas veda savu bērnu ratiņos, lai vīrietis ved savu mazuli, lai viņa ieķeras viņam elkonī un kopā skatās uz mazo, kas aug vēl un nezina, cik pasaules ritms ir straujš.

Eņģelis paskatījās uz mani un jautāja: – Ko tu vēlies, mans bērns?

Es, nodurdams galvu, atbildēju: – Tu droši vien domā, ka vēlos atkal staigāt, bet tā nebūt nav. Es vēlos, lai draugi un radi atrod man laiku. Vienkārši piezvana un parunā ar mani. Lai vecāki neskumtu, ka nevaru staigāt. Lai katrs cilvēks rod sevī spēku ticēt tāpat kā es. Lai ikdienas steiga būtu mazāka un atrastos laiks ģimenei un draugiem.

Es lēni pacēlu galvu, lai paskatītos uz eņģeli, bet eņģelis bija pagaisis. Nezinu, kā – viņš bija prom, bet ap sirdi man palika vieglāk, jo nebija neviena, kas uzklausa vai saprot mani.

Iegāju mājā, noģērbos, uztaisīju aveņu tēju, apstājos pie loga un vienkārši skatījos, kā ārā līst, un likās, ka pasaule raud par mums. Likās, ka visas sāpes lietus būs izraudājis.Rokā virpināju bumbiņu, tad pēkšņi iezvanījās telefons, un es nedaudz dusmīgs biju, jo tas iztraucēja mani no manām pārdomām.

Bet es biju ļoti priecīgs, jo pēc ļoti ilga laika man piezvanīja draugs, ar kuru kopā bijām spēlējušies mājas pagalmā. Vienkārši runājām par dzīves lielākiem notikumiem. Es nezinu, vai tas bija eņģeļa pirksts, bet zinu to, ka ar ticību un gribas spēku varam panākt kopīgi pat neiespējamo.