Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepaej garām

Iesūtīja Linda Matjušenoka

Reiz kādā dienā izdomāju iziet ārā pastaigāties. Saģērbos, iekāpu liftā un jau pēc mirkļa biju uz ielas. Lēni ejot, pamanīju kādu sēžam ielas malā.

– Vai tu zini, ko es ieraudzīju? – es jautāju tev, jā, tieši tev, kurš klausās mani, – es palīdzēšu tev atbildēt – es redzēju eņģeli, kurš sēdēja ielas malā saskumis. Vai zini? Visi cilvēki gāja, pat skrēja viņam garām, bet es nesapratu, kāpēc? Kāpēc viņi iet garām un nerunā ar viņu?

Es piegāju pie viņa un jautāju: – Kāpēc visi iet garām tev, kāpēc neviens ar tevi nerunā?

Viņš, paceldams galvu, paskatījās uz mani un teica: – Vai tiešām tu mani redzi, vai tiešām mani dzirdi?

Es atbildēju, ka jā. Un tad viņš noteica: – Redz tikai tie, kas man tic. Tāpat kā tu redzi mani un tici man.

Es atbildēju, ka ticu. Ticu tikpat ļoti kā staigāju, kaut patiesībā sēžu šajos ratos jau trīs gadus. Manas kājas ir nejūtīgi aukstas, un zemei viņas nav pieskārušās jau ilgu laiku.Pacēlu galvu un jautāju viņam: – Pastāsti man, ko tu vēlētos, eņģeli…

Iestājās mirklis klusuma. Eņģelis nodomāja pie sevis: – Man vēl neviens šādu jautājumu nav uzdevis.

Tad sekoja negaidīta atbilde: – Nāc, es tev parādīšu. Vai redzi to māmiņu, kas ved sava bērna ratiņus? Viņai blakus iet vīrietis, kurš ir ieskatījies savā telefona un neredz, ka viņai ir grūti. Vai redzi to šoferi, kas nepalaida garām gājēju? Vai redzi, kā cilvēki steidzas, it kā dzīvotu savas pēdējās minūtes?

Ievilkdams garu elpu, viņš turpināja: – Es vēlētos, lai pasaules steiga uz brīdi būtu lēnāka. Lai tā māmiņa, kas veda savu bērnu ratiņos, lai vīrietis ved savu mazuli, lai viņa ieķeras viņam elkonī un kopā skatās uz mazo, kas aug vēl un nezina, cik pasaules ritms ir straujš.

Eņģelis paskatījās uz mani un jautāja: – Ko tu vēlies, mans bērns?

Es, nodurdams galvu, atbildēju: – Tu droši vien domā, ka vēlos atkal staigāt, bet tā nebūt nav. Es vēlos, lai draugi un radi atrod man laiku. Vienkārši piezvana un parunā ar mani. Lai vecāki neskumtu, ka nevaru staigāt. Lai katrs cilvēks rod sevī spēku ticēt tāpat kā es. Lai ikdienas steiga būtu mazāka un atrastos laiks ģimenei un draugiem.

Es lēni pacēlu galvu, lai paskatītos uz eņģeli, bet eņģelis bija pagaisis. Nezinu, kā – viņš bija prom, bet ap sirdi man palika vieglāk, jo nebija neviena, kas uzklausa vai saprot mani.

Iegāju mājā, noģērbos, uztaisīju aveņu tēju, apstājos pie loga un vienkārši skatījos, kā ārā līst, un likās, ka pasaule raud par mums. Likās, ka visas sāpes lietus būs izraudājis.Rokā virpināju bumbiņu, tad pēkšņi iezvanījās telefons, un es nedaudz dusmīgs biju, jo tas iztraucēja mani no manām pārdomām.

Bet es biju ļoti priecīgs, jo pēc ļoti ilga laika man piezvanīja draugs, ar kuru kopā bijām spēlējušies mājas pagalmā. Vienkārši runājām par dzīves lielākiem notikumiem. Es nezinu, vai tas bija eņģeļa pirksts, bet zinu to, ka ar ticību un gribas spēku varam panākt kopīgi pat neiespējamo.