Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepaej garām

Iesūtīja Linda Matjušenoka

Reiz kādā dienā izdomāju iziet ārā pastaigāties. Saģērbos, iekāpu liftā un jau pēc mirkļa biju uz ielas. Lēni ejot, pamanīju kādu sēžam ielas malā.

– Vai tu zini, ko es ieraudzīju? – es jautāju tev, jā, tieši tev, kurš klausās mani, – es palīdzēšu tev atbildēt – es redzēju eņģeli, kurš sēdēja ielas malā saskumis. Vai zini? Visi cilvēki gāja, pat skrēja viņam garām, bet es nesapratu, kāpēc? Kāpēc viņi iet garām un nerunā ar viņu?

Es piegāju pie viņa un jautāju: – Kāpēc visi iet garām tev, kāpēc neviens ar tevi nerunā?

Viņš, paceldams galvu, paskatījās uz mani un teica: – Vai tiešām tu mani redzi, vai tiešām mani dzirdi?

Es atbildēju, ka jā. Un tad viņš noteica: – Redz tikai tie, kas man tic. Tāpat kā tu redzi mani un tici man.

Es atbildēju, ka ticu. Ticu tikpat ļoti kā staigāju, kaut patiesībā sēžu šajos ratos jau trīs gadus. Manas kājas ir nejūtīgi aukstas, un zemei viņas nav pieskārušās jau ilgu laiku.Pacēlu galvu un jautāju viņam: – Pastāsti man, ko tu vēlētos, eņģeli…

Iestājās mirklis klusuma. Eņģelis nodomāja pie sevis: – Man vēl neviens šādu jautājumu nav uzdevis.

Tad sekoja negaidīta atbilde: – Nāc, es tev parādīšu. Vai redzi to māmiņu, kas ved sava bērna ratiņus? Viņai blakus iet vīrietis, kurš ir ieskatījies savā telefona un neredz, ka viņai ir grūti. Vai redzi to šoferi, kas nepalaida garām gājēju? Vai redzi, kā cilvēki steidzas, it kā dzīvotu savas pēdējās minūtes?

Ievilkdams garu elpu, viņš turpināja: – Es vēlētos, lai pasaules steiga uz brīdi būtu lēnāka. Lai tā māmiņa, kas veda savu bērnu ratiņos, lai vīrietis ved savu mazuli, lai viņa ieķeras viņam elkonī un kopā skatās uz mazo, kas aug vēl un nezina, cik pasaules ritms ir straujš.

Eņģelis paskatījās uz mani un jautāja: – Ko tu vēlies, mans bērns?

Es, nodurdams galvu, atbildēju: – Tu droši vien domā, ka vēlos atkal staigāt, bet tā nebūt nav. Es vēlos, lai draugi un radi atrod man laiku. Vienkārši piezvana un parunā ar mani. Lai vecāki neskumtu, ka nevaru staigāt. Lai katrs cilvēks rod sevī spēku ticēt tāpat kā es. Lai ikdienas steiga būtu mazāka un atrastos laiks ģimenei un draugiem.

Es lēni pacēlu galvu, lai paskatītos uz eņģeli, bet eņģelis bija pagaisis. Nezinu, kā – viņš bija prom, bet ap sirdi man palika vieglāk, jo nebija neviena, kas uzklausa vai saprot mani.

Iegāju mājā, noģērbos, uztaisīju aveņu tēju, apstājos pie loga un vienkārši skatījos, kā ārā līst, un likās, ka pasaule raud par mums. Likās, ka visas sāpes lietus būs izraudājis.Rokā virpināju bumbiņu, tad pēkšņi iezvanījās telefons, un es nedaudz dusmīgs biju, jo tas iztraucēja mani no manām pārdomām.

Bet es biju ļoti priecīgs, jo pēc ļoti ilga laika man piezvanīja draugs, ar kuru kopā bijām spēlējušies mājas pagalmā. Vienkārši runājām par dzīves lielākiem notikumiem. Es nezinu, vai tas bija eņģeļa pirksts, bet zinu to, ka ar ticību un gribas spēku varam panākt kopīgi pat neiespējamo.