Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepacietīgais eņģelis

Iesūtīja Zanda Ābrama 

Vai esat dzirdējuši? Dzirdējuši to, ka sniegpārslas esot eņģeļu prieka asaras? Nē? Gribat klausīties pasaku par to? Nu tā… tad sāksim.

Reiz sensenos laikos un pat ne tik senos… Jā, atceros pēdējo reizi tas notika aizvakar. Visa darbība norisinās tur augšā – debesīs. Tur mīt eņģeļi. Balti ar pūkainiem spārniem. Viņiem ir arī eņģeļu skola, kuru pabeidzot, eņģelis var lidot lejā un apskatīt to zemi, kurā mītam mēs. Bet, lai skola būtu veiksmīgi pabeigta, ir kaut reizi jāizraud prieka asaras. Eņģelim Spārniņam tas nebija vēl noticis. Jau mācības skolā ilga veselu mūžību, bet viņš prieku nespēja saskatīt, vai arī tas nesanāca tāpēc, ka to tik ļoti vēlējās. Citiem eņģeļiem, kā Sirsniņam, Elfito, pēdējās dienās prieka asaras lija aumaļām, bet Spārniņam nekā. Spārniņš dusmīgi: – Kāpēc man nesanāk? Kāpēc es reiz nevaru sākt priecāties? Man lītu tik daudz prieka asaru. Tās būtu kā durvis, lai varētu nokļūt tur lejā, uz zemes. To es tik ļoti vēlos. Man apnicis te debesīs vien mīcīties!
Spārniņš bija tik dusmīgs, ka aiz dusmām netīšām apgāza un saplēsa lielo debess mēness spaini, kur sudrabs bija krājies jau krietnu laiku. Mākoņtēvs par to pārskaitās un kārtīgi norāja Spārniņu.

Mākoņtēvs pikti: – Ja tev kas neizdodas, nav jau citiem jācieš. Ko lai tagad mēness dara, jo jau pēc pāris dienām jābūt pilnmēnesim?

Spārniņš palika vēl bēdīgāks.

Mākoņtēvs teica: – Tev vēl daudz jāmācās. Jāmācās pacietība, jāmācās lūgt un palīdzēt citiem. Tikai tad no tā kas izaugs.
Spārniņš mirkli apdomāja un sāka lāpīt salauzto spaiņa malu. Bet nolūza lāpāmadata. Atkal jau atkal Spārniņš knapi valdīja dusmas, bet atcerējās Mākoņtēva teiktos vārdus – tev jāiemācas pacietība un jāiemācās lūgt.

Tā viņš devās pie eņģeļa Sirsniņa. Lai aizdod lielo adatu. Nekad viņš nebija lūdzis kādam palīdzību. Sirsniņš ar lielāko prieku to aizdeva un novēlēja, lai izdodas. Spārniņš turpināja lāpīt, un plaisa uz spaiņa izzuda. Atlika vien uzcītīgi sauju pa saujai izbērto sudrabu salasīt. Nebija pagājusi pat diena, un viss izlietais bija sasmelts spainī. Mēness, to ieraudzīdams, bija tik priecīgs, jo Spārniņš bija savācis vēl vairāk sudraba, kā bija izlējis.
Mēness teica: – Tu esi labu darbu padarījis. Malacis!
Spārniņš bija tik priecīgs, ka no prieka tam sāka līt asaras. Jā, tās pašas, kuras pārvēršas par sniegpārsliņām.
Un drīz visa zeme kļuva sniegoti balta.

– Beidzot! Beidzot es varu nokļūt tur lejā.
Sniga vizuļojošas sniegpārslas, un Spārniņš lidinājās līdzi tām ar prieka pilnu sirdi. Pēkšņi Spārniņš atskārta, ka prieka asaras neradās tāpat. Tās radās, redzot, kā priecājas kāds cits, jo viņš bija palīdzējis.
Mācība? Palīdzēsim citiem, un pašiem par to prieks būs. Paši kļūsim daudz priecīgāki un laimīgāki.