Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepacietīgais eņģelis

Iesūtīja Zanda Ābrama 

Vai esat dzirdējuši? Dzirdējuši to, ka sniegpārslas esot eņģeļu prieka asaras? Nē? Gribat klausīties pasaku par to? Nu tā… tad sāksim.

Reiz sensenos laikos un pat ne tik senos… Jā, atceros pēdējo reizi tas notika aizvakar. Visa darbība norisinās tur augšā – debesīs. Tur mīt eņģeļi. Balti ar pūkainiem spārniem. Viņiem ir arī eņģeļu skola, kuru pabeidzot, eņģelis var lidot lejā un apskatīt to zemi, kurā mītam mēs. Bet, lai skola būtu veiksmīgi pabeigta, ir kaut reizi jāizraud prieka asaras. Eņģelim Spārniņam tas nebija vēl noticis. Jau mācības skolā ilga veselu mūžību, bet viņš prieku nespēja saskatīt, vai arī tas nesanāca tāpēc, ka to tik ļoti vēlējās. Citiem eņģeļiem, kā Sirsniņam, Elfito, pēdējās dienās prieka asaras lija aumaļām, bet Spārniņam nekā. Spārniņš dusmīgi: – Kāpēc man nesanāk? Kāpēc es reiz nevaru sākt priecāties? Man lītu tik daudz prieka asaru. Tās būtu kā durvis, lai varētu nokļūt tur lejā, uz zemes. To es tik ļoti vēlos. Man apnicis te debesīs vien mīcīties!
Spārniņš bija tik dusmīgs, ka aiz dusmām netīšām apgāza un saplēsa lielo debess mēness spaini, kur sudrabs bija krājies jau krietnu laiku. Mākoņtēvs par to pārskaitās un kārtīgi norāja Spārniņu.

Mākoņtēvs pikti: – Ja tev kas neizdodas, nav jau citiem jācieš. Ko lai tagad mēness dara, jo jau pēc pāris dienām jābūt pilnmēnesim?

Spārniņš palika vēl bēdīgāks.

Mākoņtēvs teica: – Tev vēl daudz jāmācās. Jāmācās pacietība, jāmācās lūgt un palīdzēt citiem. Tikai tad no tā kas izaugs.
Spārniņš mirkli apdomāja un sāka lāpīt salauzto spaiņa malu. Bet nolūza lāpāmadata. Atkal jau atkal Spārniņš knapi valdīja dusmas, bet atcerējās Mākoņtēva teiktos vārdus – tev jāiemācas pacietība un jāiemācās lūgt.

Tā viņš devās pie eņģeļa Sirsniņa. Lai aizdod lielo adatu. Nekad viņš nebija lūdzis kādam palīdzību. Sirsniņš ar lielāko prieku to aizdeva un novēlēja, lai izdodas. Spārniņš turpināja lāpīt, un plaisa uz spaiņa izzuda. Atlika vien uzcītīgi sauju pa saujai izbērto sudrabu salasīt. Nebija pagājusi pat diena, un viss izlietais bija sasmelts spainī. Mēness, to ieraudzīdams, bija tik priecīgs, jo Spārniņš bija savācis vēl vairāk sudraba, kā bija izlējis.
Mēness teica: – Tu esi labu darbu padarījis. Malacis!
Spārniņš bija tik priecīgs, ka no prieka tam sāka līt asaras. Jā, tās pašas, kuras pārvēršas par sniegpārsliņām.
Un drīz visa zeme kļuva sniegoti balta.

– Beidzot! Beidzot es varu nokļūt tur lejā.
Sniga vizuļojošas sniegpārslas, un Spārniņš lidinājās līdzi tām ar prieka pilnu sirdi. Pēkšņi Spārniņš atskārta, ka prieka asaras neradās tāpat. Tās radās, redzot, kā priecājas kāds cits, jo viņš bija palīdzējis.
Mācība? Palīdzēsim citiem, un pašiem par to prieks būs. Paši kļūsim daudz priecīgāki un laimīgāki.