Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepacietīgais eņģelis

Iesūtīja Zanda Ābrama 

Vai esat dzirdējuši? Dzirdējuši to, ka sniegpārslas esot eņģeļu prieka asaras? Nē? Gribat klausīties pasaku par to? Nu tā… tad sāksim.

Reiz sensenos laikos un pat ne tik senos… Jā, atceros pēdējo reizi tas notika aizvakar. Visa darbība norisinās tur augšā – debesīs. Tur mīt eņģeļi. Balti ar pūkainiem spārniem. Viņiem ir arī eņģeļu skola, kuru pabeidzot, eņģelis var lidot lejā un apskatīt to zemi, kurā mītam mēs. Bet, lai skola būtu veiksmīgi pabeigta, ir kaut reizi jāizraud prieka asaras. Eņģelim Spārniņam tas nebija vēl noticis. Jau mācības skolā ilga veselu mūžību, bet viņš prieku nespēja saskatīt, vai arī tas nesanāca tāpēc, ka to tik ļoti vēlējās. Citiem eņģeļiem, kā Sirsniņam, Elfito, pēdējās dienās prieka asaras lija aumaļām, bet Spārniņam nekā. Spārniņš dusmīgi: – Kāpēc man nesanāk? Kāpēc es reiz nevaru sākt priecāties? Man lītu tik daudz prieka asaru. Tās būtu kā durvis, lai varētu nokļūt tur lejā, uz zemes. To es tik ļoti vēlos. Man apnicis te debesīs vien mīcīties!
Spārniņš bija tik dusmīgs, ka aiz dusmām netīšām apgāza un saplēsa lielo debess mēness spaini, kur sudrabs bija krājies jau krietnu laiku. Mākoņtēvs par to pārskaitās un kārtīgi norāja Spārniņu.

Mākoņtēvs pikti: – Ja tev kas neizdodas, nav jau citiem jācieš. Ko lai tagad mēness dara, jo jau pēc pāris dienām jābūt pilnmēnesim?

Spārniņš palika vēl bēdīgāks.

Mākoņtēvs teica: – Tev vēl daudz jāmācās. Jāmācās pacietība, jāmācās lūgt un palīdzēt citiem. Tikai tad no tā kas izaugs.
Spārniņš mirkli apdomāja un sāka lāpīt salauzto spaiņa malu. Bet nolūza lāpāmadata. Atkal jau atkal Spārniņš knapi valdīja dusmas, bet atcerējās Mākoņtēva teiktos vārdus – tev jāiemācas pacietība un jāiemācās lūgt.

Tā viņš devās pie eņģeļa Sirsniņa. Lai aizdod lielo adatu. Nekad viņš nebija lūdzis kādam palīdzību. Sirsniņš ar lielāko prieku to aizdeva un novēlēja, lai izdodas. Spārniņš turpināja lāpīt, un plaisa uz spaiņa izzuda. Atlika vien uzcītīgi sauju pa saujai izbērto sudrabu salasīt. Nebija pagājusi pat diena, un viss izlietais bija sasmelts spainī. Mēness, to ieraudzīdams, bija tik priecīgs, jo Spārniņš bija savācis vēl vairāk sudraba, kā bija izlējis.
Mēness teica: – Tu esi labu darbu padarījis. Malacis!
Spārniņš bija tik priecīgs, ka no prieka tam sāka līt asaras. Jā, tās pašas, kuras pārvēršas par sniegpārsliņām.
Un drīz visa zeme kļuva sniegoti balta.

– Beidzot! Beidzot es varu nokļūt tur lejā.
Sniga vizuļojošas sniegpārslas, un Spārniņš lidinājās līdzi tām ar prieka pilnu sirdi. Pēkšņi Spārniņš atskārta, ka prieka asaras neradās tāpat. Tās radās, redzot, kā priecājas kāds cits, jo viņš bija palīdzējis.
Mācība? Palīdzēsim citiem, un pašiem par to prieks būs. Paši kļūsim daudz priecīgāki un laimīgāki.