Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nepacietīgais eņģelis

Iesūtīja Zanda Ābrama 

Vai esat dzirdējuši? Dzirdējuši to, ka sniegpārslas esot eņģeļu prieka asaras? Nē? Gribat klausīties pasaku par to? Nu tā… tad sāksim.

Reiz sensenos laikos un pat ne tik senos… Jā, atceros pēdējo reizi tas notika aizvakar. Visa darbība norisinās tur augšā – debesīs. Tur mīt eņģeļi. Balti ar pūkainiem spārniem. Viņiem ir arī eņģeļu skola, kuru pabeidzot, eņģelis var lidot lejā un apskatīt to zemi, kurā mītam mēs. Bet, lai skola būtu veiksmīgi pabeigta, ir kaut reizi jāizraud prieka asaras. Eņģelim Spārniņam tas nebija vēl noticis. Jau mācības skolā ilga veselu mūžību, bet viņš prieku nespēja saskatīt, vai arī tas nesanāca tāpēc, ka to tik ļoti vēlējās. Citiem eņģeļiem, kā Sirsniņam, Elfito, pēdējās dienās prieka asaras lija aumaļām, bet Spārniņam nekā. Spārniņš dusmīgi: – Kāpēc man nesanāk? Kāpēc es reiz nevaru sākt priecāties? Man lītu tik daudz prieka asaru. Tās būtu kā durvis, lai varētu nokļūt tur lejā, uz zemes. To es tik ļoti vēlos. Man apnicis te debesīs vien mīcīties!
Spārniņš bija tik dusmīgs, ka aiz dusmām netīšām apgāza un saplēsa lielo debess mēness spaini, kur sudrabs bija krājies jau krietnu laiku. Mākoņtēvs par to pārskaitās un kārtīgi norāja Spārniņu.

Mākoņtēvs pikti: – Ja tev kas neizdodas, nav jau citiem jācieš. Ko lai tagad mēness dara, jo jau pēc pāris dienām jābūt pilnmēnesim?

Spārniņš palika vēl bēdīgāks.

Mākoņtēvs teica: – Tev vēl daudz jāmācās. Jāmācās pacietība, jāmācās lūgt un palīdzēt citiem. Tikai tad no tā kas izaugs.
Spārniņš mirkli apdomāja un sāka lāpīt salauzto spaiņa malu. Bet nolūza lāpāmadata. Atkal jau atkal Spārniņš knapi valdīja dusmas, bet atcerējās Mākoņtēva teiktos vārdus – tev jāiemācas pacietība un jāiemācās lūgt.

Tā viņš devās pie eņģeļa Sirsniņa. Lai aizdod lielo adatu. Nekad viņš nebija lūdzis kādam palīdzību. Sirsniņš ar lielāko prieku to aizdeva un novēlēja, lai izdodas. Spārniņš turpināja lāpīt, un plaisa uz spaiņa izzuda. Atlika vien uzcītīgi sauju pa saujai izbērto sudrabu salasīt. Nebija pagājusi pat diena, un viss izlietais bija sasmelts spainī. Mēness, to ieraudzīdams, bija tik priecīgs, jo Spārniņš bija savācis vēl vairāk sudraba, kā bija izlējis.
Mēness teica: – Tu esi labu darbu padarījis. Malacis!
Spārniņš bija tik priecīgs, ka no prieka tam sāka līt asaras. Jā, tās pašas, kuras pārvēršas par sniegpārsliņām.
Un drīz visa zeme kļuva sniegoti balta.

– Beidzot! Beidzot es varu nokļūt tur lejā.
Sniga vizuļojošas sniegpārslas, un Spārniņš lidinājās līdzi tām ar prieka pilnu sirdi. Pēkšņi Spārniņš atskārta, ka prieka asaras neradās tāpat. Tās radās, redzot, kā priecājas kāds cits, jo viņš bija palīdzējis.
Mācība? Palīdzēsim citiem, un pašiem par to prieks būs. Paši kļūsim daudz priecīgāki un laimīgāki.