Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Horoskops aunam

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vērsim

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops dvīņiem

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops vēzim

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops lauvai

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops svariem

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops strēlniekam

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops zivīm

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Negaidītais eņģelis

Iesūtīja Edvards Kinčs

Kādā mazā pilsētā dzīvoja deviņus gadus vecs zēns, vārdā Kristofers. Viņš nu jau četrus gadus spēlēja futbolu savas pilsētiņas komandā ”Futbolisti”. Viņa komanda jau otro gadu pēc kārtas bija iekļuvusi finālā. Kristofers smagi trenējās, jo bija komandas kapteinis.

Bet kādu dienu Kristofera māte brauca mājās, kad piepeši sniegputeņa laikā no meža izskrēja stirnas, viņa, izvairoties no dzīvniekiem, nonāca nelaimes gadījumā un ieskrēja kokā. Zēns par to uzzināja, atnācis mājās no treniņa. Viņam pazvanīja tante. Kristofers nevarēja tikt uz slimnīcu, tādēļ palūdza, lai tante viņu aizved. Nonācis slimnīcā, viņš uzzināja, ka mammai ir lauzta labā roka un kāja un viņa ir bezsamaņā.

Nākamajā dienā bija spēle. Kristofers bija satraucies un nobijies, viņš domāja, ka nespēs spēlēt. Komanda bija sapulcējusies, bet Kristofera vēl nebija. Protams, kad viņš ieradās, visi jau zināja par negadījumu.

Un tad notika neticamais. Pār mazo pilsētu lidoja labsirdīgs un ļoti skaists eņģelis. Viņš nevarēja nesajust Kristofera un viņa ģimenes bailes un satraukumu. Eņģelim bija brīnumainas spējas, ar kuru palīdzību viņš spēja pamodināt māti un izdziedēt brūces.

Par to nekavējoties tika ziņots Kristoferam. Tieši minūti pirms spēles viņš uzzināja jaunumus. Ar neticamu prieku, spēku un ātrumu viņš palīdzēja savai komandai iegūt uzvaru. Satiekot mammu, Kristofers raudāja, jo pirms tam domāja, ka vairs viņu nesatiks.

Saprotot, kas noticis, viņi līdz pat šai dienai ziedo naudu labdarības fondam ”Eņģeļi pār Latviju”, jo tic, ka eņģeļi lido pār Latviju vienu reizi gadā.