Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Negaidītais eņģelis

Iesūtīja Edvards Kinčs

Kādā mazā pilsētā dzīvoja deviņus gadus vecs zēns, vārdā Kristofers. Viņš nu jau četrus gadus spēlēja futbolu savas pilsētiņas komandā ”Futbolisti”. Viņa komanda jau otro gadu pēc kārtas bija iekļuvusi finālā. Kristofers smagi trenējās, jo bija komandas kapteinis.

Bet kādu dienu Kristofera māte brauca mājās, kad piepeši sniegputeņa laikā no meža izskrēja stirnas, viņa, izvairoties no dzīvniekiem, nonāca nelaimes gadījumā un ieskrēja kokā. Zēns par to uzzināja, atnācis mājās no treniņa. Viņam pazvanīja tante. Kristofers nevarēja tikt uz slimnīcu, tādēļ palūdza, lai tante viņu aizved. Nonācis slimnīcā, viņš uzzināja, ka mammai ir lauzta labā roka un kāja un viņa ir bezsamaņā.

Nākamajā dienā bija spēle. Kristofers bija satraucies un nobijies, viņš domāja, ka nespēs spēlēt. Komanda bija sapulcējusies, bet Kristofera vēl nebija. Protams, kad viņš ieradās, visi jau zināja par negadījumu.

Un tad notika neticamais. Pār mazo pilsētu lidoja labsirdīgs un ļoti skaists eņģelis. Viņš nevarēja nesajust Kristofera un viņa ģimenes bailes un satraukumu. Eņģelim bija brīnumainas spējas, ar kuru palīdzību viņš spēja pamodināt māti un izdziedēt brūces.

Par to nekavējoties tika ziņots Kristoferam. Tieši minūti pirms spēles viņš uzzināja jaunumus. Ar neticamu prieku, spēku un ātrumu viņš palīdzēja savai komandai iegūt uzvaru. Satiekot mammu, Kristofers raudāja, jo pirms tam domāja, ka vairs viņu nesatiks.

Saprotot, kas noticis, viņi līdz pat šai dienai ziedo naudu labdarības fondam ”Eņģeļi pār Latviju”, jo tic, ka eņģeļi lido pār Latviju vienu reizi gadā.