Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Negaidītais eņģelis

Iesūtīja Edvards Kinčs

Kādā mazā pilsētā dzīvoja deviņus gadus vecs zēns, vārdā Kristofers. Viņš nu jau četrus gadus spēlēja futbolu savas pilsētiņas komandā ”Futbolisti”. Viņa komanda jau otro gadu pēc kārtas bija iekļuvusi finālā. Kristofers smagi trenējās, jo bija komandas kapteinis.

Bet kādu dienu Kristofera māte brauca mājās, kad piepeši sniegputeņa laikā no meža izskrēja stirnas, viņa, izvairoties no dzīvniekiem, nonāca nelaimes gadījumā un ieskrēja kokā. Zēns par to uzzināja, atnācis mājās no treniņa. Viņam pazvanīja tante. Kristofers nevarēja tikt uz slimnīcu, tādēļ palūdza, lai tante viņu aizved. Nonācis slimnīcā, viņš uzzināja, ka mammai ir lauzta labā roka un kāja un viņa ir bezsamaņā.

Nākamajā dienā bija spēle. Kristofers bija satraucies un nobijies, viņš domāja, ka nespēs spēlēt. Komanda bija sapulcējusies, bet Kristofera vēl nebija. Protams, kad viņš ieradās, visi jau zināja par negadījumu.

Un tad notika neticamais. Pār mazo pilsētu lidoja labsirdīgs un ļoti skaists eņģelis. Viņš nevarēja nesajust Kristofera un viņa ģimenes bailes un satraukumu. Eņģelim bija brīnumainas spējas, ar kuru palīdzību viņš spēja pamodināt māti un izdziedēt brūces.

Par to nekavējoties tika ziņots Kristoferam. Tieši minūti pirms spēles viņš uzzināja jaunumus. Ar neticamu prieku, spēku un ātrumu viņš palīdzēja savai komandai iegūt uzvaru. Satiekot mammu, Kristofers raudāja, jo pirms tam domāja, ka vairs viņu nesatiks.

Saprotot, kas noticis, viņi līdz pat šai dienai ziedo naudu labdarības fondam ”Eņģeļi pār Latviju”, jo tic, ka eņģeļi lido pār Latviju vienu reizi gadā.