Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. marts

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops dvīņiem

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops vēzim

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops lauvai

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops svariem

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops skorpionam

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops strēlniekam

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops mežāzim

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops ūdensvīram

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops zivīm

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Negaidītais eņģelis

Iesūtīja Edvards Kinčs

Kādā mazā pilsētā dzīvoja deviņus gadus vecs zēns, vārdā Kristofers. Viņš nu jau četrus gadus spēlēja futbolu savas pilsētiņas komandā ”Futbolisti”. Viņa komanda jau otro gadu pēc kārtas bija iekļuvusi finālā. Kristofers smagi trenējās, jo bija komandas kapteinis.

Bet kādu dienu Kristofera māte brauca mājās, kad piepeši sniegputeņa laikā no meža izskrēja stirnas, viņa, izvairoties no dzīvniekiem, nonāca nelaimes gadījumā un ieskrēja kokā. Zēns par to uzzināja, atnācis mājās no treniņa. Viņam pazvanīja tante. Kristofers nevarēja tikt uz slimnīcu, tādēļ palūdza, lai tante viņu aizved. Nonācis slimnīcā, viņš uzzināja, ka mammai ir lauzta labā roka un kāja un viņa ir bezsamaņā.

Nākamajā dienā bija spēle. Kristofers bija satraucies un nobijies, viņš domāja, ka nespēs spēlēt. Komanda bija sapulcējusies, bet Kristofera vēl nebija. Protams, kad viņš ieradās, visi jau zināja par negadījumu.

Un tad notika neticamais. Pār mazo pilsētu lidoja labsirdīgs un ļoti skaists eņģelis. Viņš nevarēja nesajust Kristofera un viņa ģimenes bailes un satraukumu. Eņģelim bija brīnumainas spējas, ar kuru palīdzību viņš spēja pamodināt māti un izdziedēt brūces.

Par to nekavējoties tika ziņots Kristoferam. Tieši minūti pirms spēles viņš uzzināja jaunumus. Ar neticamu prieku, spēku un ātrumu viņš palīdzēja savai komandai iegūt uzvaru. Satiekot mammu, Kristofers raudāja, jo pirms tam domāja, ka vairs viņu nesatiks.

Saprotot, kas noticis, viņi līdz pat šai dienai ziedo naudu labdarības fondam ”Eņģeļi pār Latviju”, jo tic, ka eņģeļi lido pār Latviju vienu reizi gadā.