Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. maijs

Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Horoskops aunam

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz dārzā grilētas gaļiņas degustēšanu vai vīna glāzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau tuvākajā laikā mēģināsi realizēt.

Horoskops vērsim

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops dvīņiem

Šoreiz tevi izglābs saasinātā intuīcija, kas līdzēs noskaņoties uz vienas frekvences ar citu domām. Liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi mierīgākos ūdeņos.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tevi pārsteidza galīgi nesagatavotu. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops jaunavai

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops svariem

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops skorpionam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis sava funktiera izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties kādu skaistumu savam vai tuvinieka dārzam.

Horoskops strēlniekam

Tevī būs pārspīlēta vēlme savas ambīcijas pārvērst ļoti iespaidīgos pirkumos un citās izšķērdībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa glauno.

Horoskops mežāzim

Svētdienas rīts tev solās būt paskaļš. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu stindzinošā klusumā, vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops ūdensvīram

Nesmādē domu par kāda starpnieka iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops zivīm

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu šarmu un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūža sargs

Iesūtīja Aleksa Ārmane

– Sveiks, – meitenīte piegāja pie vīrieša, kas sēdēja uz zemes.

Vīrietim bija nobružātas, izdilušas drēbes. Viņš pacēla acis un, ieraudzījis meiteni, sabijās.

– Sveika, – viņš nokrekšķinājās un ierunājās savādā balsī.
Ar vīrieti neviens nebija runājis jau ilgu laiku.

– Kāpēc tu te sēdi? – meitenīte jautāja, nezaudējot acu kontaktu ar viņu.

– Manu dzīvokli pārdeva, bet mani – izmeta uz ielas, – vīrietis neticēja, ka te stāvēja maza meitene un runāja ar viņu, bet vienalga cītīgi atbildēja.

Garām gāja cilvēki. Daži uzmeta viņiem skatu, un dažas sievietes pat gribēja atraut meitenīti no vīrieša. Kāds biznesmenis gāja viņiem garām un paņirgājās par vīrieti.

– Tā nedrīkst runāt, – meitenīte pagriezās pret biznesmeni, bet viņš smejoties gāja tālāk.

Mazā meitene skumjām acīm pagriezās pret vīrieti. Viņš bija nodūris skatienu un atkal skatījās zemē.

– Neklausies viņos, – meitenīte apsēdās vīrietim blakus.

– Es nevaru. Vienkārši nevaru neklausīties, – viņš pagriezās pret meiteni, un viņa acīs spīdēja asaras.

– Kā es varu tev palīdzēt? – meitene bija neatlaidīga.

– Neesmu ēdis dienām, pa naktīm nevaru gulēt, uz ielām ir auksts, bet tu nekur nevari palīdzēt. Mīļo meitenīt, dodies mājās un aizmirsti par mani, – vīrietis nopūtās un pagrieza meitenei pakausi.

Viņa piecēlās un aizskrēja. Pār vīrieša vaigiem noritēja asaras, viņš jutās tik vientuļš. Meitenīte atgriezās. Vīrietis neticēja savām acīm. Meitenes rokās bija maize, desa, siers un kāds auglis.

– Es mammai teicu, ka gribu pacienāt savu draugu, un viņa atļāva man paņemt pārtiku, – mazā meitene sacīja un uzsmaidīja vīrietim.

Viņa iedeva ēdienu vīrietim, un viņš ar vaļēju muti raudzījās meitenē.

– Es to nevaru pieņemt, – viņš sacīja.

– Vari. Man nu jāiet, bet es atgriezīšos, – meitene pasmaidīja un, atvadījusies no vīrieša, pazuda.

Kad meitene bija prom, viņš pasmaidīja. Garāmgājēji skatījās uz viņu un brīnījās, ko viņš smaida.

Meitenīte atnāca arī nākamajā dienā un aiznākamajā. Viņi runāja un smējās. Meitene viņam nesa ēdienu un vienu dienu atnesa arī sakrāto naudiņu. Vīrietis nopirka citas drēbes un gāja uz darba intervijām. Viņš bija gudrs un jauks, tāpēc viņu drīz pieņēma darbā. Vīrietis darbā iedraudzējās ar kolēģi un palika pie viņa, līdz pats atrada dzīvokli. Viņi ar meitenīti joprojām satikās, un viņš šai meitenei bija mūžam pateicīgs.

Pēc gadiem vīrietis nomira. Meitene bija uz viņa bērēm. Viņa skuma. Meitene vairs nebija maza, bet labprāt būtu atgriezusies pagātnē un pavadījusi ar viņu vēl kādu stundiņu. Viņa saslima. Māte jau domāja, ka viņas meitiņa nomirs, bet pēc dažām dienām viņa atlaba, jo meitenei bija sargeņģelis – vīrietis, kas bija viņas draugs. Viņš meiteni sargāja līdz viņas mūža beigām, un tad viņi satikās kā eņģeļi.