Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūža sargs

Iesūtīja Aleksa Ārmane

– Sveiks, – meitenīte piegāja pie vīrieša, kas sēdēja uz zemes.

Vīrietim bija nobružātas, izdilušas drēbes. Viņš pacēla acis un, ieraudzījis meiteni, sabijās.

– Sveika, – viņš nokrekšķinājās un ierunājās savādā balsī.
Ar vīrieti neviens nebija runājis jau ilgu laiku.

– Kāpēc tu te sēdi? – meitenīte jautāja, nezaudējot acu kontaktu ar viņu.

– Manu dzīvokli pārdeva, bet mani – izmeta uz ielas, – vīrietis neticēja, ka te stāvēja maza meitene un runāja ar viņu, bet vienalga cītīgi atbildēja.

Garām gāja cilvēki. Daži uzmeta viņiem skatu, un dažas sievietes pat gribēja atraut meitenīti no vīrieša. Kāds biznesmenis gāja viņiem garām un paņirgājās par vīrieti.

– Tā nedrīkst runāt, – meitenīte pagriezās pret biznesmeni, bet viņš smejoties gāja tālāk.

Mazā meitene skumjām acīm pagriezās pret vīrieti. Viņš bija nodūris skatienu un atkal skatījās zemē.

– Neklausies viņos, – meitenīte apsēdās vīrietim blakus.

– Es nevaru. Vienkārši nevaru neklausīties, – viņš pagriezās pret meiteni, un viņa acīs spīdēja asaras.

– Kā es varu tev palīdzēt? – meitene bija neatlaidīga.

– Neesmu ēdis dienām, pa naktīm nevaru gulēt, uz ielām ir auksts, bet tu nekur nevari palīdzēt. Mīļo meitenīt, dodies mājās un aizmirsti par mani, – vīrietis nopūtās un pagrieza meitenei pakausi.

Viņa piecēlās un aizskrēja. Pār vīrieša vaigiem noritēja asaras, viņš jutās tik vientuļš. Meitenīte atgriezās. Vīrietis neticēja savām acīm. Meitenes rokās bija maize, desa, siers un kāds auglis.

– Es mammai teicu, ka gribu pacienāt savu draugu, un viņa atļāva man paņemt pārtiku, – mazā meitene sacīja un uzsmaidīja vīrietim.

Viņa iedeva ēdienu vīrietim, un viņš ar vaļēju muti raudzījās meitenē.

– Es to nevaru pieņemt, – viņš sacīja.

– Vari. Man nu jāiet, bet es atgriezīšos, – meitene pasmaidīja un, atvadījusies no vīrieša, pazuda.

Kad meitene bija prom, viņš pasmaidīja. Garāmgājēji skatījās uz viņu un brīnījās, ko viņš smaida.

Meitenīte atnāca arī nākamajā dienā un aiznākamajā. Viņi runāja un smējās. Meitene viņam nesa ēdienu un vienu dienu atnesa arī sakrāto naudiņu. Vīrietis nopirka citas drēbes un gāja uz darba intervijām. Viņš bija gudrs un jauks, tāpēc viņu drīz pieņēma darbā. Vīrietis darbā iedraudzējās ar kolēģi un palika pie viņa, līdz pats atrada dzīvokli. Viņi ar meitenīti joprojām satikās, un viņš šai meitenei bija mūžam pateicīgs.

Pēc gadiem vīrietis nomira. Meitene bija uz viņa bērēm. Viņa skuma. Meitene vairs nebija maza, bet labprāt būtu atgriezusies pagātnē un pavadījusi ar viņu vēl kādu stundiņu. Viņa saslima. Māte jau domāja, ka viņas meitiņa nomirs, bet pēc dažām dienām viņa atlaba, jo meitenei bija sargeņģelis – vīrietis, kas bija viņas draugs. Viņš meiteni sargāja līdz viņas mūža beigām, un tad viņi satikās kā eņģeļi.