Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūža sargs

Iesūtīja Aleksa Ārmane

– Sveiks, – meitenīte piegāja pie vīrieša, kas sēdēja uz zemes.

Vīrietim bija nobružātas, izdilušas drēbes. Viņš pacēla acis un, ieraudzījis meiteni, sabijās.

– Sveika, – viņš nokrekšķinājās un ierunājās savādā balsī.
Ar vīrieti neviens nebija runājis jau ilgu laiku.

– Kāpēc tu te sēdi? – meitenīte jautāja, nezaudējot acu kontaktu ar viņu.

– Manu dzīvokli pārdeva, bet mani – izmeta uz ielas, – vīrietis neticēja, ka te stāvēja maza meitene un runāja ar viņu, bet vienalga cītīgi atbildēja.

Garām gāja cilvēki. Daži uzmeta viņiem skatu, un dažas sievietes pat gribēja atraut meitenīti no vīrieša. Kāds biznesmenis gāja viņiem garām un paņirgājās par vīrieti.

– Tā nedrīkst runāt, – meitenīte pagriezās pret biznesmeni, bet viņš smejoties gāja tālāk.

Mazā meitene skumjām acīm pagriezās pret vīrieti. Viņš bija nodūris skatienu un atkal skatījās zemē.

– Neklausies viņos, – meitenīte apsēdās vīrietim blakus.

– Es nevaru. Vienkārši nevaru neklausīties, – viņš pagriezās pret meiteni, un viņa acīs spīdēja asaras.

– Kā es varu tev palīdzēt? – meitene bija neatlaidīga.

– Neesmu ēdis dienām, pa naktīm nevaru gulēt, uz ielām ir auksts, bet tu nekur nevari palīdzēt. Mīļo meitenīt, dodies mājās un aizmirsti par mani, – vīrietis nopūtās un pagrieza meitenei pakausi.

Viņa piecēlās un aizskrēja. Pār vīrieša vaigiem noritēja asaras, viņš jutās tik vientuļš. Meitenīte atgriezās. Vīrietis neticēja savām acīm. Meitenes rokās bija maize, desa, siers un kāds auglis.

– Es mammai teicu, ka gribu pacienāt savu draugu, un viņa atļāva man paņemt pārtiku, – mazā meitene sacīja un uzsmaidīja vīrietim.

Viņa iedeva ēdienu vīrietim, un viņš ar vaļēju muti raudzījās meitenē.

– Es to nevaru pieņemt, – viņš sacīja.

– Vari. Man nu jāiet, bet es atgriezīšos, – meitene pasmaidīja un, atvadījusies no vīrieša, pazuda.

Kad meitene bija prom, viņš pasmaidīja. Garāmgājēji skatījās uz viņu un brīnījās, ko viņš smaida.

Meitenīte atnāca arī nākamajā dienā un aiznākamajā. Viņi runāja un smējās. Meitene viņam nesa ēdienu un vienu dienu atnesa arī sakrāto naudiņu. Vīrietis nopirka citas drēbes un gāja uz darba intervijām. Viņš bija gudrs un jauks, tāpēc viņu drīz pieņēma darbā. Vīrietis darbā iedraudzējās ar kolēģi un palika pie viņa, līdz pats atrada dzīvokli. Viņi ar meitenīti joprojām satikās, un viņš šai meitenei bija mūžam pateicīgs.

Pēc gadiem vīrietis nomira. Meitene bija uz viņa bērēm. Viņa skuma. Meitene vairs nebija maza, bet labprāt būtu atgriezusies pagātnē un pavadījusi ar viņu vēl kādu stundiņu. Viņa saslima. Māte jau domāja, ka viņas meitiņa nomirs, bet pēc dažām dienām viņa atlaba, jo meitenei bija sargeņģelis – vīrietis, kas bija viņas draugs. Viņš meiteni sargāja līdz viņas mūža beigām, un tad viņi satikās kā eņģeļi.