Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūža sargs

Iesūtīja Aleksa Ārmane

– Sveiks, – meitenīte piegāja pie vīrieša, kas sēdēja uz zemes.

Vīrietim bija nobružātas, izdilušas drēbes. Viņš pacēla acis un, ieraudzījis meiteni, sabijās.

– Sveika, – viņš nokrekšķinājās un ierunājās savādā balsī.
Ar vīrieti neviens nebija runājis jau ilgu laiku.

– Kāpēc tu te sēdi? – meitenīte jautāja, nezaudējot acu kontaktu ar viņu.

– Manu dzīvokli pārdeva, bet mani – izmeta uz ielas, – vīrietis neticēja, ka te stāvēja maza meitene un runāja ar viņu, bet vienalga cītīgi atbildēja.

Garām gāja cilvēki. Daži uzmeta viņiem skatu, un dažas sievietes pat gribēja atraut meitenīti no vīrieša. Kāds biznesmenis gāja viņiem garām un paņirgājās par vīrieti.

– Tā nedrīkst runāt, – meitenīte pagriezās pret biznesmeni, bet viņš smejoties gāja tālāk.

Mazā meitene skumjām acīm pagriezās pret vīrieti. Viņš bija nodūris skatienu un atkal skatījās zemē.

– Neklausies viņos, – meitenīte apsēdās vīrietim blakus.

– Es nevaru. Vienkārši nevaru neklausīties, – viņš pagriezās pret meiteni, un viņa acīs spīdēja asaras.

– Kā es varu tev palīdzēt? – meitene bija neatlaidīga.

– Neesmu ēdis dienām, pa naktīm nevaru gulēt, uz ielām ir auksts, bet tu nekur nevari palīdzēt. Mīļo meitenīt, dodies mājās un aizmirsti par mani, – vīrietis nopūtās un pagrieza meitenei pakausi.

Viņa piecēlās un aizskrēja. Pār vīrieša vaigiem noritēja asaras, viņš jutās tik vientuļš. Meitenīte atgriezās. Vīrietis neticēja savām acīm. Meitenes rokās bija maize, desa, siers un kāds auglis.

– Es mammai teicu, ka gribu pacienāt savu draugu, un viņa atļāva man paņemt pārtiku, – mazā meitene sacīja un uzsmaidīja vīrietim.

Viņa iedeva ēdienu vīrietim, un viņš ar vaļēju muti raudzījās meitenē.

– Es to nevaru pieņemt, – viņš sacīja.

– Vari. Man nu jāiet, bet es atgriezīšos, – meitene pasmaidīja un, atvadījusies no vīrieša, pazuda.

Kad meitene bija prom, viņš pasmaidīja. Garāmgājēji skatījās uz viņu un brīnījās, ko viņš smaida.

Meitenīte atnāca arī nākamajā dienā un aiznākamajā. Viņi runāja un smējās. Meitene viņam nesa ēdienu un vienu dienu atnesa arī sakrāto naudiņu. Vīrietis nopirka citas drēbes un gāja uz darba intervijām. Viņš bija gudrs un jauks, tāpēc viņu drīz pieņēma darbā. Vīrietis darbā iedraudzējās ar kolēģi un palika pie viņa, līdz pats atrada dzīvokli. Viņi ar meitenīti joprojām satikās, un viņš šai meitenei bija mūžam pateicīgs.

Pēc gadiem vīrietis nomira. Meitene bija uz viņa bērēm. Viņa skuma. Meitene vairs nebija maza, bet labprāt būtu atgriezusies pagātnē un pavadījusi ar viņu vēl kādu stundiņu. Viņa saslima. Māte jau domāja, ka viņas meitiņa nomirs, bet pēc dažām dienām viņa atlaba, jo meitenei bija sargeņģelis – vīrietis, kas bija viņas draugs. Viņš meiteni sargāja līdz viņas mūža beigām, un tad viņi satikās kā eņģeļi.