Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Meitene kā eņģelis

Iesūtīja Jolanda Balode

Reiz dzīvoja kāda maza un ļoti skaista meitene. Šis bērns bija ļoti īpašs ar savu izskatu, bet apkārtējie tam nepievērsa lielu uzmanību. Meitiņa bija mazākais bērns ģimenē! Kad Pastarīte auga, notika kaut kas ļoti dīvains. Meitenītei uz pleca uzsēdās eņģelis un čukstēja ausī: – Tu esi vienlīdzīga man, Tev jākļūst par eņģeli!

Pastarīte apmulsa un domāja, ka to tikai nosapņojusi. Kad meitenes mamma no rīta modināja 14 gadus veco pastarīti, viņa nemodās, bet uzsēdās mammai uz pleca kā Eņģelis un teica: – Neraudi mammu, es tepat esmu, tikai nedaudz augstāk.
Pastarītes mamma ļoti uztraucās, kas ar viņas meitiņu ir noticis, un nespēja pārdzīvot viņas nāvi. Trīs dienas vēlāk, kad notika bēres, viņas mamma pieliecās pie kapa uz skaļi pateica: – Tu esi un vienmēr būsi manā sirdī!

Klāt pienāca kāda kundze gados un teica: – Tava Pastarīte noteikti sēž kādam mazajam, bezpalīdzīgajam bērniņam uz pleca, sakot, ka būs viņa sargeņģelis, kurš palīdzēs atgūt visu, ko vien bērns vēlas!

– Neviens pat nenojauta, ka kāds eņģelis mazo pastarīti paņēmis sev līdz uz savu pasauli, kur zied papardes, kokos aug rozes un viss ir citādāk. Eņģeļu pasaulē viss ir citādāk, – noteica Pastarītes mamma kundzei, kura viņai pienākusi klāt.

Kad bēres bija noslēgušās, Pastarītes mamma noskumusi devās uz mājām kopā ar meitenītes tēti un diviem vecākajiem brāļiem. Ceļā uz mājām viens brālis sajuta kaut ko ļoti dīvainu un smagu uz sava labā pleca. Viņš pagrieza galvu un iesaucās: – Tā ir mana mazā māšele – Pastarīte!

Protams, zēnam neviens neticēja.Kad visi bija nonākuši mājās, iezvanījās telefons… Zvanīja kāda jauna meitene un teica: – Paldies, ka atsūtīji sargeņģeli, kas mani izārstēs!

Pastarītes mamma, neko nesaprotot, nolika klausuli, piegāja pie vīra un teica: – Man tā vien liekas, ka Pastarīte mūs uzmana!
Protams, viņš tam negribēja ticēt, bet, redzot, kādā stāvoklī ir sieva, tam piekrita.Aptuveni divus mēnešus pēc Pastarītes nāves Latvijā ieradās simtiem sargeņģeļu, lai pasargātu mazās dvēselītes no saslimšanas, lai izārstētu slimos bērniņus.

Par to visi pateicās Pastarītei, katru dienu uz viņas kapiem nesot ziedus. Pastarīte aizgāja, lai atvestu savu ganāmpulku – sargeņģeļus – uz Latviju. Lai katrs bērniņš izveseļotos, staigātu, runātu, redzētu! Tāpēc arī mēs visi pateiksimies Pastarītei par šo iespēju katram bērniņam aizsūtīt savu sargeņģeli. Katru bērniņu palutināsim un, ja būs tāda iespēja, katru dienu apmīļosim!Bet tas nebija viss! Kāds bija devis spēku Pastarītei celties no jauna. Jautājums ir viens – kurš? Par to, kurš deva Pastarītei spēku, sprieda vairākus gadus, bet neviens nezināja, ka atbilde ir tik vienkārša. Pastarīti augšāmcēla ziedi uz kapa, kas tik ļoti smaržoja – kā rožu koki, kas Pastarīti vilināja atpakaļ augšzemē.Nākamajā rītā, kad meitenes mamma vēlējās izvākt Pastarītes istabu, viņa tur iegāja un gultā guļus pamanīja savu sargeņģeli – Pastarīti, kas bija augšāmcēlusies!

– Sargeņģeļus radīju es! Un pašlaik ikvienam bērniņam sūtu savu sargeņģeli, lai tas viņu izārstē! – teica Pastarīte.
Mīļš, mīļš paldies visiem, kas lasīja manu pasaku par mani Pastarītes lomā! Vienmēr esmu vēlējusies izdarīt kaut ko labu šo mazo un jauko bērniņu dēļ! Man ir prieks, ka varēju uzrakstīt pasaku. Cerams, tieši jūs, skatītāji un klausītāji, varēsiet palīdzēt ikvienam bērniņam!