Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Meitene kā eņģelis

Iesūtīja Jolanda Balode

Reiz dzīvoja kāda maza un ļoti skaista meitene. Šis bērns bija ļoti īpašs ar savu izskatu, bet apkārtējie tam nepievērsa lielu uzmanību. Meitiņa bija mazākais bērns ģimenē! Kad Pastarīte auga, notika kaut kas ļoti dīvains. Meitenītei uz pleca uzsēdās eņģelis un čukstēja ausī: – Tu esi vienlīdzīga man, Tev jākļūst par eņģeli!

Pastarīte apmulsa un domāja, ka to tikai nosapņojusi. Kad meitenes mamma no rīta modināja 14 gadus veco pastarīti, viņa nemodās, bet uzsēdās mammai uz pleca kā Eņģelis un teica: – Neraudi mammu, es tepat esmu, tikai nedaudz augstāk.
Pastarītes mamma ļoti uztraucās, kas ar viņas meitiņu ir noticis, un nespēja pārdzīvot viņas nāvi. Trīs dienas vēlāk, kad notika bēres, viņas mamma pieliecās pie kapa uz skaļi pateica: – Tu esi un vienmēr būsi manā sirdī!

Klāt pienāca kāda kundze gados un teica: – Tava Pastarīte noteikti sēž kādam mazajam, bezpalīdzīgajam bērniņam uz pleca, sakot, ka būs viņa sargeņģelis, kurš palīdzēs atgūt visu, ko vien bērns vēlas!

– Neviens pat nenojauta, ka kāds eņģelis mazo pastarīti paņēmis sev līdz uz savu pasauli, kur zied papardes, kokos aug rozes un viss ir citādāk. Eņģeļu pasaulē viss ir citādāk, – noteica Pastarītes mamma kundzei, kura viņai pienākusi klāt.

Kad bēres bija noslēgušās, Pastarītes mamma noskumusi devās uz mājām kopā ar meitenītes tēti un diviem vecākajiem brāļiem. Ceļā uz mājām viens brālis sajuta kaut ko ļoti dīvainu un smagu uz sava labā pleca. Viņš pagrieza galvu un iesaucās: – Tā ir mana mazā māšele – Pastarīte!

Protams, zēnam neviens neticēja.Kad visi bija nonākuši mājās, iezvanījās telefons… Zvanīja kāda jauna meitene un teica: – Paldies, ka atsūtīji sargeņģeli, kas mani izārstēs!

Pastarītes mamma, neko nesaprotot, nolika klausuli, piegāja pie vīra un teica: – Man tā vien liekas, ka Pastarīte mūs uzmana!
Protams, viņš tam negribēja ticēt, bet, redzot, kādā stāvoklī ir sieva, tam piekrita.Aptuveni divus mēnešus pēc Pastarītes nāves Latvijā ieradās simtiem sargeņģeļu, lai pasargātu mazās dvēselītes no saslimšanas, lai izārstētu slimos bērniņus.

Par to visi pateicās Pastarītei, katru dienu uz viņas kapiem nesot ziedus. Pastarīte aizgāja, lai atvestu savu ganāmpulku – sargeņģeļus – uz Latviju. Lai katrs bērniņš izveseļotos, staigātu, runātu, redzētu! Tāpēc arī mēs visi pateiksimies Pastarītei par šo iespēju katram bērniņam aizsūtīt savu sargeņģeli. Katru bērniņu palutināsim un, ja būs tāda iespēja, katru dienu apmīļosim!Bet tas nebija viss! Kāds bija devis spēku Pastarītei celties no jauna. Jautājums ir viens – kurš? Par to, kurš deva Pastarītei spēku, sprieda vairākus gadus, bet neviens nezināja, ka atbilde ir tik vienkārša. Pastarīti augšāmcēla ziedi uz kapa, kas tik ļoti smaržoja – kā rožu koki, kas Pastarīti vilināja atpakaļ augšzemē.Nākamajā rītā, kad meitenes mamma vēlējās izvākt Pastarītes istabu, viņa tur iegāja un gultā guļus pamanīja savu sargeņģeli – Pastarīti, kas bija augšāmcēlusies!

– Sargeņģeļus radīju es! Un pašlaik ikvienam bērniņam sūtu savu sargeņģeli, lai tas viņu izārstē! – teica Pastarīte.
Mīļš, mīļš paldies visiem, kas lasīja manu pasaku par mani Pastarītes lomā! Vienmēr esmu vēlējusies izdarīt kaut ko labu šo mazo un jauko bērniņu dēļ! Man ir prieks, ka varēju uzrakstīt pasaku. Cerams, tieši jūs, skatītāji un klausītāji, varēsiet palīdzēt ikvienam bērniņam!