Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Meitene kā eņģelis

Iesūtīja Jolanda Balode

Reiz dzīvoja kāda maza un ļoti skaista meitene. Šis bērns bija ļoti īpašs ar savu izskatu, bet apkārtējie tam nepievērsa lielu uzmanību. Meitiņa bija mazākais bērns ģimenē! Kad Pastarīte auga, notika kaut kas ļoti dīvains. Meitenītei uz pleca uzsēdās eņģelis un čukstēja ausī: – Tu esi vienlīdzīga man, Tev jākļūst par eņģeli!

Pastarīte apmulsa un domāja, ka to tikai nosapņojusi. Kad meitenes mamma no rīta modināja 14 gadus veco pastarīti, viņa nemodās, bet uzsēdās mammai uz pleca kā Eņģelis un teica: – Neraudi mammu, es tepat esmu, tikai nedaudz augstāk.
Pastarītes mamma ļoti uztraucās, kas ar viņas meitiņu ir noticis, un nespēja pārdzīvot viņas nāvi. Trīs dienas vēlāk, kad notika bēres, viņas mamma pieliecās pie kapa uz skaļi pateica: – Tu esi un vienmēr būsi manā sirdī!

Klāt pienāca kāda kundze gados un teica: – Tava Pastarīte noteikti sēž kādam mazajam, bezpalīdzīgajam bērniņam uz pleca, sakot, ka būs viņa sargeņģelis, kurš palīdzēs atgūt visu, ko vien bērns vēlas!

– Neviens pat nenojauta, ka kāds eņģelis mazo pastarīti paņēmis sev līdz uz savu pasauli, kur zied papardes, kokos aug rozes un viss ir citādāk. Eņģeļu pasaulē viss ir citādāk, – noteica Pastarītes mamma kundzei, kura viņai pienākusi klāt.

Kad bēres bija noslēgušās, Pastarītes mamma noskumusi devās uz mājām kopā ar meitenītes tēti un diviem vecākajiem brāļiem. Ceļā uz mājām viens brālis sajuta kaut ko ļoti dīvainu un smagu uz sava labā pleca. Viņš pagrieza galvu un iesaucās: – Tā ir mana mazā māšele – Pastarīte!

Protams, zēnam neviens neticēja.Kad visi bija nonākuši mājās, iezvanījās telefons… Zvanīja kāda jauna meitene un teica: – Paldies, ka atsūtīji sargeņģeli, kas mani izārstēs!

Pastarītes mamma, neko nesaprotot, nolika klausuli, piegāja pie vīra un teica: – Man tā vien liekas, ka Pastarīte mūs uzmana!
Protams, viņš tam negribēja ticēt, bet, redzot, kādā stāvoklī ir sieva, tam piekrita.Aptuveni divus mēnešus pēc Pastarītes nāves Latvijā ieradās simtiem sargeņģeļu, lai pasargātu mazās dvēselītes no saslimšanas, lai izārstētu slimos bērniņus.

Par to visi pateicās Pastarītei, katru dienu uz viņas kapiem nesot ziedus. Pastarīte aizgāja, lai atvestu savu ganāmpulku – sargeņģeļus – uz Latviju. Lai katrs bērniņš izveseļotos, staigātu, runātu, redzētu! Tāpēc arī mēs visi pateiksimies Pastarītei par šo iespēju katram bērniņam aizsūtīt savu sargeņģeli. Katru bērniņu palutināsim un, ja būs tāda iespēja, katru dienu apmīļosim!Bet tas nebija viss! Kāds bija devis spēku Pastarītei celties no jauna. Jautājums ir viens – kurš? Par to, kurš deva Pastarītei spēku, sprieda vairākus gadus, bet neviens nezināja, ka atbilde ir tik vienkārša. Pastarīti augšāmcēla ziedi uz kapa, kas tik ļoti smaržoja – kā rožu koki, kas Pastarīti vilināja atpakaļ augšzemē.Nākamajā rītā, kad meitenes mamma vēlējās izvākt Pastarītes istabu, viņa tur iegāja un gultā guļus pamanīja savu sargeņģeli – Pastarīti, kas bija augšāmcēlusies!

– Sargeņģeļus radīju es! Un pašlaik ikvienam bērniņam sūtu savu sargeņģeli, lai tas viņu izārstē! – teica Pastarīte.
Mīļš, mīļš paldies visiem, kas lasīja manu pasaku par mani Pastarītes lomā! Vienmēr esmu vēlējusies izdarīt kaut ko labu šo mazo un jauko bērniņu dēļ! Man ir prieks, ka varēju uzrakstīt pasaku. Cerams, tieši jūs, skatītāji un klausītāji, varēsiet palīdzēt ikvienam bērniņam!