Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Meitene kā eņģelis

Iesūtīja Jolanda Balode

Reiz dzīvoja kāda maza un ļoti skaista meitene. Šis bērns bija ļoti īpašs ar savu izskatu, bet apkārtējie tam nepievērsa lielu uzmanību. Meitiņa bija mazākais bērns ģimenē! Kad Pastarīte auga, notika kaut kas ļoti dīvains. Meitenītei uz pleca uzsēdās eņģelis un čukstēja ausī: – Tu esi vienlīdzīga man, Tev jākļūst par eņģeli!

Pastarīte apmulsa un domāja, ka to tikai nosapņojusi. Kad meitenes mamma no rīta modināja 14 gadus veco pastarīti, viņa nemodās, bet uzsēdās mammai uz pleca kā Eņģelis un teica: – Neraudi mammu, es tepat esmu, tikai nedaudz augstāk.
Pastarītes mamma ļoti uztraucās, kas ar viņas meitiņu ir noticis, un nespēja pārdzīvot viņas nāvi. Trīs dienas vēlāk, kad notika bēres, viņas mamma pieliecās pie kapa uz skaļi pateica: – Tu esi un vienmēr būsi manā sirdī!

Klāt pienāca kāda kundze gados un teica: – Tava Pastarīte noteikti sēž kādam mazajam, bezpalīdzīgajam bērniņam uz pleca, sakot, ka būs viņa sargeņģelis, kurš palīdzēs atgūt visu, ko vien bērns vēlas!

– Neviens pat nenojauta, ka kāds eņģelis mazo pastarīti paņēmis sev līdz uz savu pasauli, kur zied papardes, kokos aug rozes un viss ir citādāk. Eņģeļu pasaulē viss ir citādāk, – noteica Pastarītes mamma kundzei, kura viņai pienākusi klāt.

Kad bēres bija noslēgušās, Pastarītes mamma noskumusi devās uz mājām kopā ar meitenītes tēti un diviem vecākajiem brāļiem. Ceļā uz mājām viens brālis sajuta kaut ko ļoti dīvainu un smagu uz sava labā pleca. Viņš pagrieza galvu un iesaucās: – Tā ir mana mazā māšele – Pastarīte!

Protams, zēnam neviens neticēja.Kad visi bija nonākuši mājās, iezvanījās telefons… Zvanīja kāda jauna meitene un teica: – Paldies, ka atsūtīji sargeņģeli, kas mani izārstēs!

Pastarītes mamma, neko nesaprotot, nolika klausuli, piegāja pie vīra un teica: – Man tā vien liekas, ka Pastarīte mūs uzmana!
Protams, viņš tam negribēja ticēt, bet, redzot, kādā stāvoklī ir sieva, tam piekrita.Aptuveni divus mēnešus pēc Pastarītes nāves Latvijā ieradās simtiem sargeņģeļu, lai pasargātu mazās dvēselītes no saslimšanas, lai izārstētu slimos bērniņus.

Par to visi pateicās Pastarītei, katru dienu uz viņas kapiem nesot ziedus. Pastarīte aizgāja, lai atvestu savu ganāmpulku – sargeņģeļus – uz Latviju. Lai katrs bērniņš izveseļotos, staigātu, runātu, redzētu! Tāpēc arī mēs visi pateiksimies Pastarītei par šo iespēju katram bērniņam aizsūtīt savu sargeņģeli. Katru bērniņu palutināsim un, ja būs tāda iespēja, katru dienu apmīļosim!Bet tas nebija viss! Kāds bija devis spēku Pastarītei celties no jauna. Jautājums ir viens – kurš? Par to, kurš deva Pastarītei spēku, sprieda vairākus gadus, bet neviens nezināja, ka atbilde ir tik vienkārša. Pastarīti augšāmcēla ziedi uz kapa, kas tik ļoti smaržoja – kā rožu koki, kas Pastarīti vilināja atpakaļ augšzemē.Nākamajā rītā, kad meitenes mamma vēlējās izvākt Pastarītes istabu, viņa tur iegāja un gultā guļus pamanīja savu sargeņģeli – Pastarīti, kas bija augšāmcēlusies!

– Sargeņģeļus radīju es! Un pašlaik ikvienam bērniņam sūtu savu sargeņģeli, lai tas viņu izārstē! – teica Pastarīte.
Mīļš, mīļš paldies visiem, kas lasīja manu pasaku par mani Pastarītes lomā! Vienmēr esmu vēlējusies izdarīt kaut ko labu šo mazo un jauko bērniņu dēļ! Man ir prieks, ka varēju uzrakstīt pasaku. Cerams, tieši jūs, skatītāji un klausītāji, varēsiet palīdzēt ikvienam bērniņam!