Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazs Ticības un Dzīvības eņģelis

Iesūtīja Eva Dzirne

Reiz mazs Ticības eņģelis ar priekpilnu sirdi un gaismas spārniem nolaidās uz zemes apraudzīt pasauli. Viņš gāja un raudzījās, bet mazā eņģeļa spārni sāka pieplakt un nolaidās, palika grūti un skumji, jo uz zemes prieki ar bēdām mijās, taisnība ar netaisnību, godīgums ar negodīgumu, bagātība ar nabadzību.

Mazais Ticības eņģelis, to visu redzēdams, izdomāja pārtapt par mazo Ticības–Dzīvības eņģeļa gaismu un dot dzīvībai dažādas formas. Visiem pasaules ļaudīm vajadzēja ieraudzīt, cik skaista ir zeme, cik skaisti ir gadalaiki, cik skaists ir vējš un cik skaists ir cilvēcīgums un dzīvība, kas plūst no paaudzes paaudzē un silda sirdi un ķermeni, līdz tā atrod otra sirdi un ķermeni un spēj sajust sevi tā, lai veidotu jaunu dzīvības plūsmu. Mazais Ticības–Dzīvības eņģelis pieskārās dabai un ikkatrai dzīvībai. Dzīvības eņģelis stāvēja blakus un spēja iekustināt plūsmu tā, lai virzība dzīvē ietu tikai uz augšu, lai sāpes pārtaptu priekos un bēdas izgaistu laimes sajūtās.

Dzīvība, tā esi tu, dzīvība, tie esam mēs, dzīvība ir siltuma dzirksts!

Mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa siltuma glāsti pārtapa rožu ziedlapās. No tās dienas mazais eņģelis sāka kaisīt rožu ziedlapiņas virs cilvēku galvām, tas lūdza un skaitīja lūgšanas par ticību, laimi, veselību, bagātību, laipnību un sapratni. Rožu smarža izplatījās dzīvības siltumā, kur zemes dzīlēs avota ūdens tecēja, tas kļuva tīrāks un dzīvīgāks, tas spēja spēcināt zemes augsni, kur iesēt labību, lai no tās rastos pārticība visām dzīvības formām un pasaules ļaudīm. Zāle tapa smaržīgāka, ezeri, upes, jūras un okeāni – tīrāki, bagātīgāki un veselīgāki. Meži – staltāki un zaļāki, dodot vairāk skābekļa cilvēcei, zemei un pasaulei. Debesu jums ziedēja, un tās bija mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa mājas. Viņš gāja un raudzījās apkārt, viņš spēja saskatīt tikai tos, kas viņam ticēja, bet šoreiz viņš sāka smaidīt un sajuta vieglumu savos zeltītajos spārnos, jo spēja pieskarties dabai un spēja iemājot ticību ikkatrā dzīvībā. Tas vairoja cilvēka lūgšanas un spēku uz zemes, jo lūgšanas par sevi un citiem vairoja mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa zeltainos gaismas spārnus. Viņš kļuva priecīgāks, laimīgāks, ka viņam ir parādījies spēks pacelt gaismas spārnus un ka spējam lūgt, lai gaisma vairojās sirdīs un ticības dzīvība spēcīgāka kļūst…