Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazs Ticības un Dzīvības eņģelis

Iesūtīja Eva Dzirne

Reiz mazs Ticības eņģelis ar priekpilnu sirdi un gaismas spārniem nolaidās uz zemes apraudzīt pasauli. Viņš gāja un raudzījās, bet mazā eņģeļa spārni sāka pieplakt un nolaidās, palika grūti un skumji, jo uz zemes prieki ar bēdām mijās, taisnība ar netaisnību, godīgums ar negodīgumu, bagātība ar nabadzību.

Mazais Ticības eņģelis, to visu redzēdams, izdomāja pārtapt par mazo Ticības–Dzīvības eņģeļa gaismu un dot dzīvībai dažādas formas. Visiem pasaules ļaudīm vajadzēja ieraudzīt, cik skaista ir zeme, cik skaisti ir gadalaiki, cik skaists ir vējš un cik skaists ir cilvēcīgums un dzīvība, kas plūst no paaudzes paaudzē un silda sirdi un ķermeni, līdz tā atrod otra sirdi un ķermeni un spēj sajust sevi tā, lai veidotu jaunu dzīvības plūsmu. Mazais Ticības–Dzīvības eņģelis pieskārās dabai un ikkatrai dzīvībai. Dzīvības eņģelis stāvēja blakus un spēja iekustināt plūsmu tā, lai virzība dzīvē ietu tikai uz augšu, lai sāpes pārtaptu priekos un bēdas izgaistu laimes sajūtās.

Dzīvība, tā esi tu, dzīvība, tie esam mēs, dzīvība ir siltuma dzirksts!

Mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa siltuma glāsti pārtapa rožu ziedlapās. No tās dienas mazais eņģelis sāka kaisīt rožu ziedlapiņas virs cilvēku galvām, tas lūdza un skaitīja lūgšanas par ticību, laimi, veselību, bagātību, laipnību un sapratni. Rožu smarža izplatījās dzīvības siltumā, kur zemes dzīlēs avota ūdens tecēja, tas kļuva tīrāks un dzīvīgāks, tas spēja spēcināt zemes augsni, kur iesēt labību, lai no tās rastos pārticība visām dzīvības formām un pasaules ļaudīm. Zāle tapa smaržīgāka, ezeri, upes, jūras un okeāni – tīrāki, bagātīgāki un veselīgāki. Meži – staltāki un zaļāki, dodot vairāk skābekļa cilvēcei, zemei un pasaulei. Debesu jums ziedēja, un tās bija mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa mājas. Viņš gāja un raudzījās apkārt, viņš spēja saskatīt tikai tos, kas viņam ticēja, bet šoreiz viņš sāka smaidīt un sajuta vieglumu savos zeltītajos spārnos, jo spēja pieskarties dabai un spēja iemājot ticību ikkatrā dzīvībā. Tas vairoja cilvēka lūgšanas un spēku uz zemes, jo lūgšanas par sevi un citiem vairoja mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa zeltainos gaismas spārnus. Viņš kļuva priecīgāks, laimīgāks, ka viņam ir parādījies spēks pacelt gaismas spārnus un ka spējam lūgt, lai gaisma vairojās sirdīs un ticības dzīvība spēcīgāka kļūst…