Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazs Ticības un Dzīvības eņģelis

Iesūtīja Eva Dzirne

Reiz mazs Ticības eņģelis ar priekpilnu sirdi un gaismas spārniem nolaidās uz zemes apraudzīt pasauli. Viņš gāja un raudzījās, bet mazā eņģeļa spārni sāka pieplakt un nolaidās, palika grūti un skumji, jo uz zemes prieki ar bēdām mijās, taisnība ar netaisnību, godīgums ar negodīgumu, bagātība ar nabadzību.

Mazais Ticības eņģelis, to visu redzēdams, izdomāja pārtapt par mazo Ticības–Dzīvības eņģeļa gaismu un dot dzīvībai dažādas formas. Visiem pasaules ļaudīm vajadzēja ieraudzīt, cik skaista ir zeme, cik skaisti ir gadalaiki, cik skaists ir vējš un cik skaists ir cilvēcīgums un dzīvība, kas plūst no paaudzes paaudzē un silda sirdi un ķermeni, līdz tā atrod otra sirdi un ķermeni un spēj sajust sevi tā, lai veidotu jaunu dzīvības plūsmu. Mazais Ticības–Dzīvības eņģelis pieskārās dabai un ikkatrai dzīvībai. Dzīvības eņģelis stāvēja blakus un spēja iekustināt plūsmu tā, lai virzība dzīvē ietu tikai uz augšu, lai sāpes pārtaptu priekos un bēdas izgaistu laimes sajūtās.

Dzīvība, tā esi tu, dzīvība, tie esam mēs, dzīvība ir siltuma dzirksts!

Mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa siltuma glāsti pārtapa rožu ziedlapās. No tās dienas mazais eņģelis sāka kaisīt rožu ziedlapiņas virs cilvēku galvām, tas lūdza un skaitīja lūgšanas par ticību, laimi, veselību, bagātību, laipnību un sapratni. Rožu smarža izplatījās dzīvības siltumā, kur zemes dzīlēs avota ūdens tecēja, tas kļuva tīrāks un dzīvīgāks, tas spēja spēcināt zemes augsni, kur iesēt labību, lai no tās rastos pārticība visām dzīvības formām un pasaules ļaudīm. Zāle tapa smaržīgāka, ezeri, upes, jūras un okeāni – tīrāki, bagātīgāki un veselīgāki. Meži – staltāki un zaļāki, dodot vairāk skābekļa cilvēcei, zemei un pasaulei. Debesu jums ziedēja, un tās bija mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa mājas. Viņš gāja un raudzījās apkārt, viņš spēja saskatīt tikai tos, kas viņam ticēja, bet šoreiz viņš sāka smaidīt un sajuta vieglumu savos zeltītajos spārnos, jo spēja pieskarties dabai un spēja iemājot ticību ikkatrā dzīvībā. Tas vairoja cilvēka lūgšanas un spēku uz zemes, jo lūgšanas par sevi un citiem vairoja mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa zeltainos gaismas spārnus. Viņš kļuva priecīgāks, laimīgāks, ka viņam ir parādījies spēks pacelt gaismas spārnus un ka spējam lūgt, lai gaisma vairojās sirdīs un ticības dzīvība spēcīgāka kļūst…