Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazs Ticības un Dzīvības eņģelis

Iesūtīja Eva Dzirne

Reiz mazs Ticības eņģelis ar priekpilnu sirdi un gaismas spārniem nolaidās uz zemes apraudzīt pasauli. Viņš gāja un raudzījās, bet mazā eņģeļa spārni sāka pieplakt un nolaidās, palika grūti un skumji, jo uz zemes prieki ar bēdām mijās, taisnība ar netaisnību, godīgums ar negodīgumu, bagātība ar nabadzību.

Mazais Ticības eņģelis, to visu redzēdams, izdomāja pārtapt par mazo Ticības–Dzīvības eņģeļa gaismu un dot dzīvībai dažādas formas. Visiem pasaules ļaudīm vajadzēja ieraudzīt, cik skaista ir zeme, cik skaisti ir gadalaiki, cik skaists ir vējš un cik skaists ir cilvēcīgums un dzīvība, kas plūst no paaudzes paaudzē un silda sirdi un ķermeni, līdz tā atrod otra sirdi un ķermeni un spēj sajust sevi tā, lai veidotu jaunu dzīvības plūsmu. Mazais Ticības–Dzīvības eņģelis pieskārās dabai un ikkatrai dzīvībai. Dzīvības eņģelis stāvēja blakus un spēja iekustināt plūsmu tā, lai virzība dzīvē ietu tikai uz augšu, lai sāpes pārtaptu priekos un bēdas izgaistu laimes sajūtās.

Dzīvība, tā esi tu, dzīvība, tie esam mēs, dzīvība ir siltuma dzirksts!

Mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa siltuma glāsti pārtapa rožu ziedlapās. No tās dienas mazais eņģelis sāka kaisīt rožu ziedlapiņas virs cilvēku galvām, tas lūdza un skaitīja lūgšanas par ticību, laimi, veselību, bagātību, laipnību un sapratni. Rožu smarža izplatījās dzīvības siltumā, kur zemes dzīlēs avota ūdens tecēja, tas kļuva tīrāks un dzīvīgāks, tas spēja spēcināt zemes augsni, kur iesēt labību, lai no tās rastos pārticība visām dzīvības formām un pasaules ļaudīm. Zāle tapa smaržīgāka, ezeri, upes, jūras un okeāni – tīrāki, bagātīgāki un veselīgāki. Meži – staltāki un zaļāki, dodot vairāk skābekļa cilvēcei, zemei un pasaulei. Debesu jums ziedēja, un tās bija mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa mājas. Viņš gāja un raudzījās apkārt, viņš spēja saskatīt tikai tos, kas viņam ticēja, bet šoreiz viņš sāka smaidīt un sajuta vieglumu savos zeltītajos spārnos, jo spēja pieskarties dabai un spēja iemājot ticību ikkatrā dzīvībā. Tas vairoja cilvēka lūgšanas un spēku uz zemes, jo lūgšanas par sevi un citiem vairoja mazā Ticības–Dzīvības eņģeļa zeltainos gaismas spārnus. Viņš kļuva priecīgāks, laimīgāks, ka viņam ir parādījies spēks pacelt gaismas spārnus un ka spējam lūgt, lai gaisma vairojās sirdīs un ticības dzīvība spēcīgāka kļūst…