Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazie eņģeļi

Iesūtīja Samanta Siksna 

Reiz sensenos laikos dzīvoja cilvēki kopā ar maziem eņģeļiem. Cilvēki eņģeļus baroja, izmitināja un palīdzēja tiem iejusties savā vidē, bet eņģeļi, savukārt mācīja cilvēkiem pareizi dzīvot, saskatīt skaisto un iedvesmoja vēl daudz un dažādos veidos.Vakaros katrā mājā pie iekurta pavarda un gaismām logos kopā sanāca visa ģimene un ģimenes eņģelis. Sākās spēles, rotaļas un sarunas. Bērniem mirdzēja acis, bet pieaugušie pārsteigti saskatījās ikreiz, kad atrisināja kādu no nebeidzamajām eņģeļa sastādītajām dzīves krustvārdu mīklām. Pēc kāda laika bērni pirmo reizi ieraudājās, jo nezināja, kur palikuši viņu mīļie mazie eņģelīši. Vecāki arī bija noskumuši, jo bērni raudāja. Viņi pie sevis prātoja, kur varēja pazust eņģelīši. Vecāki teica: – Mēs atradīsim jūsu mazos eņģelīšus.

Tad viņi meklēja un meklēja. Pagāja kāds laiciņš, un vecāku istabā pie loga piebungājās mazs, mīļš eņģelītis. Visi bija priecīgi, jo atradās bērnu mazais eņģelītis. Kad bērni piecēlās, viņi izdzirdēja, ka vecāki runājas ar kaut ko. Bērni aizskrēja pie vecākiem un redzēja, ka ir atradies viņu mazais eņģelītis. Bērni bija laimīgi un spēlējas ar mazo eņģelīti, bet vecāki skatījās uz saviem bērniem un redzēja, ka viņiem ir prieks acīs, un visi bija laimīgi.