Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mazie eņģeļi

Iesūtīja Samanta Siksna 

Reiz sensenos laikos dzīvoja cilvēki kopā ar maziem eņģeļiem. Cilvēki eņģeļus baroja, izmitināja un palīdzēja tiem iejusties savā vidē, bet eņģeļi, savukārt mācīja cilvēkiem pareizi dzīvot, saskatīt skaisto un iedvesmoja vēl daudz un dažādos veidos.Vakaros katrā mājā pie iekurta pavarda un gaismām logos kopā sanāca visa ģimene un ģimenes eņģelis. Sākās spēles, rotaļas un sarunas. Bērniem mirdzēja acis, bet pieaugušie pārsteigti saskatījās ikreiz, kad atrisināja kādu no nebeidzamajām eņģeļa sastādītajām dzīves krustvārdu mīklām. Pēc kāda laika bērni pirmo reizi ieraudājās, jo nezināja, kur palikuši viņu mīļie mazie eņģelīši. Vecāki arī bija noskumuši, jo bērni raudāja. Viņi pie sevis prātoja, kur varēja pazust eņģelīši. Vecāki teica: – Mēs atradīsim jūsu mazos eņģelīšus.

Tad viņi meklēja un meklēja. Pagāja kāds laiciņš, un vecāku istabā pie loga piebungājās mazs, mīļš eņģelītis. Visi bija priecīgi, jo atradās bērnu mazais eņģelītis. Kad bērni piecēlās, viņi izdzirdēja, ka vecāki runājas ar kaut ko. Bērni aizskrēja pie vecākiem un redzēja, ka ir atradies viņu mazais eņģelītis. Bērni bija laimīgi un spēlējas ar mazo eņģelīti, bet vecāki skatījās uz saviem bērniem un redzēja, ka viņiem ir prieks acīs, un visi bija laimīgi.