Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Marijas eņģelītis

Iesūtīja Patrīsija Volkova

Reiz bija auksta ziemas diena. Tētis todien no meža pārnesa lielu un sasalušu egli. Tētis ar vectēvu ilgi noņēmās ar egli, lai viņu ievietotu trīsstūrveidīgā egles kājā. Kad tas viņiem bija izdevies, egli ienesa viesistabā. Istabā kurējās krāsns, un siltumā egle sāka atkust. Tad zariņi atdalījās, un istabā jau stāvēja liela un kupla egle. Visa viesistaba smaržoja pēc skujām. Tagad sākās pats interesantākais, un bērniem vajadzēja gatavot visādus rotājumus, lai būtu, ar ko izgreznot eglīti. Un tas viņiem patika vislabāk. Bērni sasēdās pie lielā galda, kas atradās viesistabā. Pie šī darba viņi pavadīja visu vakaru. Līmēja, grieza un atkal līmēja, veidojot dažādas virtenes un turziņas, lai būtu, ar ko izrotāt eglīti. Kad viss jau bija pabeigts un eglīte izrotāta, mamma teica, ka līdz rītvakaram viesistabā nedrīkst ienākt, jo viņus gaidot liels pārsteigums.

Mārtiņš no rīta pamodās pirmais un gāja modināt brāli: – Pēter, celies, iesim skatīties mammas pārsteigumu.
Pēteris vēl negribēja celties, jo vakardienas darbiņi bija viņu nogurdinājuši.Bet Mārtiņš atkal uzstāja: – Nu celies taču, iesim skatīties!

Brālis ar lielām mokām piecēlās, un abi devās uz virtuvi pie mammas. Virtuvē vecmamma gatavoja brokastis un lika bērniem pagaidīt, līdz mamma atgriezīsies. Iekārtojušies pie galda, abi brāļi ēda brokastis un prātoja par pārsteigumu, ko mamma solījusi.
Noklaudzēja ārdurvis, un koridorā bija dzirdamas svešas balsis. Bērni, padzirdējuši, ka atgriezusies mamma, skrēja skatīties. Bet priekšā bija liels pārsteigums. Mamma nebija viena, viņa stūma mazu meitenīti, kas sēdēja invalīdu ratiņos.

Mamma teica: – Mīļie bērni, šī ir jūsu jaunā māsiņa Marija, viņa tagad dzīvos pie mums.

Brāļi ļoti nopriecājās, pieskrēja pie Marijas, apskāva viņu un teica: – Esi sveicināta mūsmājās! Mēs ar lielāko prieku dalīsimies ar savām mantām un ar visu pārējo.

Marija bija ļoti kautrīga meitene, bet, redzot, kā viņu šeit uzņem, viņa pasmaidīja un apskāva abus brāļus. Un Mariju ieveda viņas istabā, kurā viņa dzīvos.

Visu pēcpusdienu mamma ar vecmammu gatavoja svētku ēdienus. Māja smaržoja pēc piparkūkām un štovētiem kāpostiem. Mēs nemaisījāmies viņām pa kājām un istabā spēlējāmies ar māsu Mariju. Brīžiem tēvam jautājām: – Vai ilgi vēl līdz vakaram?
Mēs nevarējām sagaidīt, kad tiksim viesistabā. Beidzot pienāca ilgi gaidītais mirklis un mamma teica, ka ir jāiet ģērbties.
Mums bija sagatavotas svētku drēbes. Mamma sapucēja mazo māsu. Uzvilka skaistu sarkanu kleitu un iesēja matos baltas, lielas lentas. Māsa izskatījās kā īsta princese.

Tik negaidot bija pienācis tas brīdis, kad varēsim iet viesistabā. Bija sanākuši ciemiņi un kaimiņu bērni. Viesistabā no grīdas līdz griestiem svecīšu gaismā laistījās lielā egle. Zem egļu zariem bija saliktas dāvanas, kas bija iepakotas dažādos krāsainos papīros.

Citas lielākas, citas mazākas. Gaisma no egles plūda gaiša un silta, smaržoja pēc mandarīniem un piparkūkām.
Visiem par lielu pārsteigumu mamma viesistabā ar ratiņiem iestūma Mariju. Marija ieraudzīja lielo, skaisti izrotāto egli, un viņai pār vaigiem sāka ritēt asaras. Viņa iesaucās: – Vau! Neko tik skaistu es nekad neesmu redzējusi, jo tur, kur es visu laiku dzīvoju, neviens nekad tik skaisti nerotāja eglīti. Tas man ir liels pārsteigums.

Brāļi viņu mierināja: – Lūdzu, neraudi, kamēr dzīvosi pie mums, tā būs katru gadu.

Marija atbildēja: – Liels paldies, ka esmu nonākusi tik jaukā un mīļā ģimenē.

Mamma apsēdās pie klavierēm un sāka spēlēt Ziemassvētku dziesmas. Bērni sadevās rokās un sāka dejot apkārt eglītei. Neaizmirsa arī Mariju un visu laiku pievērsa viņai uzmanību. Lai ar Marija nevarēja ne skriet, ne dejot, viņa bija ļoti laimīga. Bērni saviļņoti stāvēja un gaidīja, kad varēs atvērt dāvanas. Tas notika tik ātri, ka katrs gribēja redzēt savas dāvanas. Marijai Mārtiņš arī pasniedza dāvanas. Papīri čaukstēja, un lentītes tika atsietas, lai katrs redzētu savas dāvanas. Kad dāvanas bija izsaiņotas, atkal sākās rotaļas un dejas. Līdz beidzot mamma teica, ka ballīte ir beigusies, un ciemiņi jau grasījās doties mājās.
Bērni bija pārguruši un ātri aizgāja gulēt. Mamma Mariju nolika gulēt un novēlēja viņai saldus sapnīšus.

Istaba bija ieslīgusi tumsā. Vienīgais pa logu iekšā lūkojās mēness. Pēkšņi Marija sadzirdēja tādu kā neparastu troksni. Viņa pacēlās sēdus un ieraudzīja, ka uz viņas gultas gala ir nolaidies mazs, skaists eņģelītis. Tas ierunājās cilvēka balsī, teikdams:
Mīļā Marija, šonakt notiks liels brīnums. Rīt, kad tu celsies, varēsi droši staigāt pati ar savām kājām.

Eņģelītis maigi pieskārās Marijas vaigam un nozuda tumsā.

Saule jau bija uzlēkusi, bet pie loga dauzījās zīlīte, teikdama: – Marija, celies un ej, Marija, celies un ej.

Marija atvēra acis un aiz loga redzēja zīlīti, kas viņai neļāva gulēt. Viņa jutās ļoti mundra un piecēlās gultā sēdus, juzdama, ka var pakustināt savas kājas. Aiz prieka skriešus izskrēja virtuvē, kur visi ar lielām acīm uz viņu raudzījās, nesaprazdami, kas notiek. Marija priekā gavilēja un skaļi teica, ka pa nakti pie viņas nolaidies eņģelītis, kas solījis viņai atgriezt veselību. Un redziet – tā arī notika, jo šis taču ir brīnumu laiks!