Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Marijas eņģelītis

Iesūtīja Patrīsija Volkova

Reiz bija auksta ziemas diena. Tētis todien no meža pārnesa lielu un sasalušu egli. Tētis ar vectēvu ilgi noņēmās ar egli, lai viņu ievietotu trīsstūrveidīgā egles kājā. Kad tas viņiem bija izdevies, egli ienesa viesistabā. Istabā kurējās krāsns, un siltumā egle sāka atkust. Tad zariņi atdalījās, un istabā jau stāvēja liela un kupla egle. Visa viesistaba smaržoja pēc skujām. Tagad sākās pats interesantākais, un bērniem vajadzēja gatavot visādus rotājumus, lai būtu, ar ko izgreznot eglīti. Un tas viņiem patika vislabāk. Bērni sasēdās pie lielā galda, kas atradās viesistabā. Pie šī darba viņi pavadīja visu vakaru. Līmēja, grieza un atkal līmēja, veidojot dažādas virtenes un turziņas, lai būtu, ar ko izrotāt eglīti. Kad viss jau bija pabeigts un eglīte izrotāta, mamma teica, ka līdz rītvakaram viesistabā nedrīkst ienākt, jo viņus gaidot liels pārsteigums.

Mārtiņš no rīta pamodās pirmais un gāja modināt brāli: – Pēter, celies, iesim skatīties mammas pārsteigumu.
Pēteris vēl negribēja celties, jo vakardienas darbiņi bija viņu nogurdinājuši.Bet Mārtiņš atkal uzstāja: – Nu celies taču, iesim skatīties!

Brālis ar lielām mokām piecēlās, un abi devās uz virtuvi pie mammas. Virtuvē vecmamma gatavoja brokastis un lika bērniem pagaidīt, līdz mamma atgriezīsies. Iekārtojušies pie galda, abi brāļi ēda brokastis un prātoja par pārsteigumu, ko mamma solījusi.
Noklaudzēja ārdurvis, un koridorā bija dzirdamas svešas balsis. Bērni, padzirdējuši, ka atgriezusies mamma, skrēja skatīties. Bet priekšā bija liels pārsteigums. Mamma nebija viena, viņa stūma mazu meitenīti, kas sēdēja invalīdu ratiņos.

Mamma teica: – Mīļie bērni, šī ir jūsu jaunā māsiņa Marija, viņa tagad dzīvos pie mums.

Brāļi ļoti nopriecājās, pieskrēja pie Marijas, apskāva viņu un teica: – Esi sveicināta mūsmājās! Mēs ar lielāko prieku dalīsimies ar savām mantām un ar visu pārējo.

Marija bija ļoti kautrīga meitene, bet, redzot, kā viņu šeit uzņem, viņa pasmaidīja un apskāva abus brāļus. Un Mariju ieveda viņas istabā, kurā viņa dzīvos.

Visu pēcpusdienu mamma ar vecmammu gatavoja svētku ēdienus. Māja smaržoja pēc piparkūkām un štovētiem kāpostiem. Mēs nemaisījāmies viņām pa kājām un istabā spēlējāmies ar māsu Mariju. Brīžiem tēvam jautājām: – Vai ilgi vēl līdz vakaram?
Mēs nevarējām sagaidīt, kad tiksim viesistabā. Beidzot pienāca ilgi gaidītais mirklis un mamma teica, ka ir jāiet ģērbties.
Mums bija sagatavotas svētku drēbes. Mamma sapucēja mazo māsu. Uzvilka skaistu sarkanu kleitu un iesēja matos baltas, lielas lentas. Māsa izskatījās kā īsta princese.

Tik negaidot bija pienācis tas brīdis, kad varēsim iet viesistabā. Bija sanākuši ciemiņi un kaimiņu bērni. Viesistabā no grīdas līdz griestiem svecīšu gaismā laistījās lielā egle. Zem egļu zariem bija saliktas dāvanas, kas bija iepakotas dažādos krāsainos papīros.

Citas lielākas, citas mazākas. Gaisma no egles plūda gaiša un silta, smaržoja pēc mandarīniem un piparkūkām.
Visiem par lielu pārsteigumu mamma viesistabā ar ratiņiem iestūma Mariju. Marija ieraudzīja lielo, skaisti izrotāto egli, un viņai pār vaigiem sāka ritēt asaras. Viņa iesaucās: – Vau! Neko tik skaistu es nekad neesmu redzējusi, jo tur, kur es visu laiku dzīvoju, neviens nekad tik skaisti nerotāja eglīti. Tas man ir liels pārsteigums.

Brāļi viņu mierināja: – Lūdzu, neraudi, kamēr dzīvosi pie mums, tā būs katru gadu.

Marija atbildēja: – Liels paldies, ka esmu nonākusi tik jaukā un mīļā ģimenē.

Mamma apsēdās pie klavierēm un sāka spēlēt Ziemassvētku dziesmas. Bērni sadevās rokās un sāka dejot apkārt eglītei. Neaizmirsa arī Mariju un visu laiku pievērsa viņai uzmanību. Lai ar Marija nevarēja ne skriet, ne dejot, viņa bija ļoti laimīga. Bērni saviļņoti stāvēja un gaidīja, kad varēs atvērt dāvanas. Tas notika tik ātri, ka katrs gribēja redzēt savas dāvanas. Marijai Mārtiņš arī pasniedza dāvanas. Papīri čaukstēja, un lentītes tika atsietas, lai katrs redzētu savas dāvanas. Kad dāvanas bija izsaiņotas, atkal sākās rotaļas un dejas. Līdz beidzot mamma teica, ka ballīte ir beigusies, un ciemiņi jau grasījās doties mājās.
Bērni bija pārguruši un ātri aizgāja gulēt. Mamma Mariju nolika gulēt un novēlēja viņai saldus sapnīšus.

Istaba bija ieslīgusi tumsā. Vienīgais pa logu iekšā lūkojās mēness. Pēkšņi Marija sadzirdēja tādu kā neparastu troksni. Viņa pacēlās sēdus un ieraudzīja, ka uz viņas gultas gala ir nolaidies mazs, skaists eņģelītis. Tas ierunājās cilvēka balsī, teikdams:
Mīļā Marija, šonakt notiks liels brīnums. Rīt, kad tu celsies, varēsi droši staigāt pati ar savām kājām.

Eņģelītis maigi pieskārās Marijas vaigam un nozuda tumsā.

Saule jau bija uzlēkusi, bet pie loga dauzījās zīlīte, teikdama: – Marija, celies un ej, Marija, celies un ej.

Marija atvēra acis un aiz loga redzēja zīlīti, kas viņai neļāva gulēt. Viņa jutās ļoti mundra un piecēlās gultā sēdus, juzdama, ka var pakustināt savas kājas. Aiz prieka skriešus izskrēja virtuvē, kur visi ar lielām acīm uz viņu raudzījās, nesaprazdami, kas notiek. Marija priekā gavilēja un skaļi teica, ka pa nakti pie viņas nolaidies eņģelītis, kas solījis viņai atgriezt veselību. Un redziet – tā arī notika, jo šis taču ir brīnumu laiks!