Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Marijas eņģelītis

Iesūtīja Patrīsija Volkova

Reiz bija auksta ziemas diena. Tētis todien no meža pārnesa lielu un sasalušu egli. Tētis ar vectēvu ilgi noņēmās ar egli, lai viņu ievietotu trīsstūrveidīgā egles kājā. Kad tas viņiem bija izdevies, egli ienesa viesistabā. Istabā kurējās krāsns, un siltumā egle sāka atkust. Tad zariņi atdalījās, un istabā jau stāvēja liela un kupla egle. Visa viesistaba smaržoja pēc skujām. Tagad sākās pats interesantākais, un bērniem vajadzēja gatavot visādus rotājumus, lai būtu, ar ko izgreznot eglīti. Un tas viņiem patika vislabāk. Bērni sasēdās pie lielā galda, kas atradās viesistabā. Pie šī darba viņi pavadīja visu vakaru. Līmēja, grieza un atkal līmēja, veidojot dažādas virtenes un turziņas, lai būtu, ar ko izrotāt eglīti. Kad viss jau bija pabeigts un eglīte izrotāta, mamma teica, ka līdz rītvakaram viesistabā nedrīkst ienākt, jo viņus gaidot liels pārsteigums.

Mārtiņš no rīta pamodās pirmais un gāja modināt brāli: – Pēter, celies, iesim skatīties mammas pārsteigumu.
Pēteris vēl negribēja celties, jo vakardienas darbiņi bija viņu nogurdinājuši.Bet Mārtiņš atkal uzstāja: – Nu celies taču, iesim skatīties!

Brālis ar lielām mokām piecēlās, un abi devās uz virtuvi pie mammas. Virtuvē vecmamma gatavoja brokastis un lika bērniem pagaidīt, līdz mamma atgriezīsies. Iekārtojušies pie galda, abi brāļi ēda brokastis un prātoja par pārsteigumu, ko mamma solījusi.
Noklaudzēja ārdurvis, un koridorā bija dzirdamas svešas balsis. Bērni, padzirdējuši, ka atgriezusies mamma, skrēja skatīties. Bet priekšā bija liels pārsteigums. Mamma nebija viena, viņa stūma mazu meitenīti, kas sēdēja invalīdu ratiņos.

Mamma teica: – Mīļie bērni, šī ir jūsu jaunā māsiņa Marija, viņa tagad dzīvos pie mums.

Brāļi ļoti nopriecājās, pieskrēja pie Marijas, apskāva viņu un teica: – Esi sveicināta mūsmājās! Mēs ar lielāko prieku dalīsimies ar savām mantām un ar visu pārējo.

Marija bija ļoti kautrīga meitene, bet, redzot, kā viņu šeit uzņem, viņa pasmaidīja un apskāva abus brāļus. Un Mariju ieveda viņas istabā, kurā viņa dzīvos.

Visu pēcpusdienu mamma ar vecmammu gatavoja svētku ēdienus. Māja smaržoja pēc piparkūkām un štovētiem kāpostiem. Mēs nemaisījāmies viņām pa kājām un istabā spēlējāmies ar māsu Mariju. Brīžiem tēvam jautājām: – Vai ilgi vēl līdz vakaram?
Mēs nevarējām sagaidīt, kad tiksim viesistabā. Beidzot pienāca ilgi gaidītais mirklis un mamma teica, ka ir jāiet ģērbties.
Mums bija sagatavotas svētku drēbes. Mamma sapucēja mazo māsu. Uzvilka skaistu sarkanu kleitu un iesēja matos baltas, lielas lentas. Māsa izskatījās kā īsta princese.

Tik negaidot bija pienācis tas brīdis, kad varēsim iet viesistabā. Bija sanākuši ciemiņi un kaimiņu bērni. Viesistabā no grīdas līdz griestiem svecīšu gaismā laistījās lielā egle. Zem egļu zariem bija saliktas dāvanas, kas bija iepakotas dažādos krāsainos papīros.

Citas lielākas, citas mazākas. Gaisma no egles plūda gaiša un silta, smaržoja pēc mandarīniem un piparkūkām.
Visiem par lielu pārsteigumu mamma viesistabā ar ratiņiem iestūma Mariju. Marija ieraudzīja lielo, skaisti izrotāto egli, un viņai pār vaigiem sāka ritēt asaras. Viņa iesaucās: – Vau! Neko tik skaistu es nekad neesmu redzējusi, jo tur, kur es visu laiku dzīvoju, neviens nekad tik skaisti nerotāja eglīti. Tas man ir liels pārsteigums.

Brāļi viņu mierināja: – Lūdzu, neraudi, kamēr dzīvosi pie mums, tā būs katru gadu.

Marija atbildēja: – Liels paldies, ka esmu nonākusi tik jaukā un mīļā ģimenē.

Mamma apsēdās pie klavierēm un sāka spēlēt Ziemassvētku dziesmas. Bērni sadevās rokās un sāka dejot apkārt eglītei. Neaizmirsa arī Mariju un visu laiku pievērsa viņai uzmanību. Lai ar Marija nevarēja ne skriet, ne dejot, viņa bija ļoti laimīga. Bērni saviļņoti stāvēja un gaidīja, kad varēs atvērt dāvanas. Tas notika tik ātri, ka katrs gribēja redzēt savas dāvanas. Marijai Mārtiņš arī pasniedza dāvanas. Papīri čaukstēja, un lentītes tika atsietas, lai katrs redzētu savas dāvanas. Kad dāvanas bija izsaiņotas, atkal sākās rotaļas un dejas. Līdz beidzot mamma teica, ka ballīte ir beigusies, un ciemiņi jau grasījās doties mājās.
Bērni bija pārguruši un ātri aizgāja gulēt. Mamma Mariju nolika gulēt un novēlēja viņai saldus sapnīšus.

Istaba bija ieslīgusi tumsā. Vienīgais pa logu iekšā lūkojās mēness. Pēkšņi Marija sadzirdēja tādu kā neparastu troksni. Viņa pacēlās sēdus un ieraudzīja, ka uz viņas gultas gala ir nolaidies mazs, skaists eņģelītis. Tas ierunājās cilvēka balsī, teikdams:
Mīļā Marija, šonakt notiks liels brīnums. Rīt, kad tu celsies, varēsi droši staigāt pati ar savām kājām.

Eņģelītis maigi pieskārās Marijas vaigam un nozuda tumsā.

Saule jau bija uzlēkusi, bet pie loga dauzījās zīlīte, teikdama: – Marija, celies un ej, Marija, celies un ej.

Marija atvēra acis un aiz loga redzēja zīlīti, kas viņai neļāva gulēt. Viņa jutās ļoti mundra un piecēlās gultā sēdus, juzdama, ka var pakustināt savas kājas. Aiz prieka skriešus izskrēja virtuvē, kur visi ar lielām acīm uz viņu raudzījās, nesaprazdami, kas notiek. Marija priekā gavilēja un skaļi teica, ka pa nakti pie viņas nolaidies eņģelītis, kas solījis viņai atgriezt veselību. Un redziet – tā arī notika, jo šis taču ir brīnumu laiks!