Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mans sargeņģelis

Iesūtīja Māra Gutāne 

Kādā saulainā vasaras dienā es pastaigājos gar Mazo Ludzas ezeru. Nedaudz nogurusi, apsēdos uz soliņa, lai atpūstos.

Pēkšņi manu acu priekšā parādījās eņģelis. Es vienmēr esmu mīlējusi un dievinājusi šīs būtnes. Varbūt tieši tāpēc šis eņģelis atnāca pie manis. Mans eņģelis bija atnācis! Manam sargeņģelim bija lokaini mati zelta krāsā. Tērpies viņš bija zilā, garā kleitā, lai gan kājas bija basas. Viņa skats vērsās uz sauli. No sāna likās, ka viņš ir ļoti līdzīgs man. Bija tāda sajūta, ka tas ir manas dvēseles atspulgs. Saka, ka eņģeļi rādās īpašiem cilvēkiem. Lai gan par tādu sevi neuzskatu. Es vienkārši ticu labajam un svētajam. Dzīvoju parastu dzīvīti, darot pēc iespējas daudz labu darbiņu. Cienu apkārtējos un pateicos Dieviņam par to, ka viņš ir devis man dzīvību, iespēju dzīvot un priecāties par katru mirkli. Uzskatu, ka eņģelis, kuru redzēju, ir mans Sargeņģelis.

Ir bijušas arī citas situācijas, kad viņš nācis pie manis, bet tas jau ir pavisam cits stāsts. Es ticu savam Sargeņģelim un ļoti viņu mīlu.

Mums katram ir savs Sargeņģelis. Mīliet savus eņģeļus, ticiet tiem, tad ar jums viss būs kārtībā!