Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par zemnieku

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa

Reiz dzīvoja kāds zemnieks. Viņam bija divi dēli un viena meita. Dēli bija skaisti, gudri, bet iedomīgi. Meita bija neglīta muļķīte, bet ļoti mīļa un sirsnīga. Dēli gāja pasaulē laimi meklēt. Meita ar’ to gribēja, bet brāļi līdzi neņēma. Kur tad tādu sušķi ņems?
Tā dēli aizgāja. Viņi gāja sev sievu meklēt. Abi devās pie Ķēniņa. Ķēniņš lika atminēt mīklu – kura no viņa meitām ir pameita, kura – īstā. Viņi neatbildēja pareizi, bet īstā meita vecākajā dēlā iemīlējās. Viņa lūdza tēvu vecāko dēlu nenogalināt. Abi apprecējās.

Vidējais dēls atvadījās no vecākā un devās tālāk laimi meklēt. Viņš nonāca muižā. Tur vidējais dēls satika muižnieku. Viņam bija viena meita. Muižnieks viņam uzdeva jautājumu. Kā sauc viņa meitu? Viņš neatbildēja pareizi, tomēr meita puisī iemīlējās un lūdza tēvu viņu nenogalināt.

Tā pienāca laiks zemnieka meitai iet pasaulē, bet viņa nevēlējas nekur doties. Ņēma un salaulājās ar zemnieku. Tā visi trīs zemnieka bērni dzīvoja laimīgi. Meita darīja lauku darbus, strādāja un tīrīja. Abi brāļi atpūtās.

Kādu dienu pie vidējā dēla atnāca Lapsa. Viņa gribēja, lai viņai iedod nedaudz svaiga kazas piena. Vidējais dēls to neizdarīja, iespēra Lapsai un sadusmojās. Lapsiņa noskumusi aizgāja. Viņa aizgāja līdz Ķēniņa pilij. Tur viņa prasīja vecākajam dēlam, lai iedod nedaudz kazas piena. Vecākais dēls viņu aizdzina.

Beidzot Lapsa nokļuva pie zemnieka mājām un palūdza kazas pienu meitai. Viņa ar prieku izlīdzēja – padzirdīja, paēdināja un apkopa lapsiņu. Viņa bija pateicīga meitai un teica: – Tu gudra meita, skaista meita būsi. Tavi brāļi muļķi, neglīti būs. Tu nonāksi debesīs, bet tavi brāļi – ellē!

Un tā tiešām bija! Meita varēja sarunāties ar eņģeļiem un Dievu debesīs. Viņa ticēja tikai skaistajam, brīnumainajam un pasakainajam. Brāļi nonāca ellē un par maziem velnēniem kļuva. Viņi ticēja tikai ļaunajam.