Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par zemnieku

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa

Reiz dzīvoja kāds zemnieks. Viņam bija divi dēli un viena meita. Dēli bija skaisti, gudri, bet iedomīgi. Meita bija neglīta muļķīte, bet ļoti mīļa un sirsnīga. Dēli gāja pasaulē laimi meklēt. Meita ar’ to gribēja, bet brāļi līdzi neņēma. Kur tad tādu sušķi ņems?
Tā dēli aizgāja. Viņi gāja sev sievu meklēt. Abi devās pie Ķēniņa. Ķēniņš lika atminēt mīklu – kura no viņa meitām ir pameita, kura – īstā. Viņi neatbildēja pareizi, bet īstā meita vecākajā dēlā iemīlējās. Viņa lūdza tēvu vecāko dēlu nenogalināt. Abi apprecējās.

Vidējais dēls atvadījās no vecākā un devās tālāk laimi meklēt. Viņš nonāca muižā. Tur vidējais dēls satika muižnieku. Viņam bija viena meita. Muižnieks viņam uzdeva jautājumu. Kā sauc viņa meitu? Viņš neatbildēja pareizi, tomēr meita puisī iemīlējās un lūdza tēvu viņu nenogalināt.

Tā pienāca laiks zemnieka meitai iet pasaulē, bet viņa nevēlējas nekur doties. Ņēma un salaulājās ar zemnieku. Tā visi trīs zemnieka bērni dzīvoja laimīgi. Meita darīja lauku darbus, strādāja un tīrīja. Abi brāļi atpūtās.

Kādu dienu pie vidējā dēla atnāca Lapsa. Viņa gribēja, lai viņai iedod nedaudz svaiga kazas piena. Vidējais dēls to neizdarīja, iespēra Lapsai un sadusmojās. Lapsiņa noskumusi aizgāja. Viņa aizgāja līdz Ķēniņa pilij. Tur viņa prasīja vecākajam dēlam, lai iedod nedaudz kazas piena. Vecākais dēls viņu aizdzina.

Beidzot Lapsa nokļuva pie zemnieka mājām un palūdza kazas pienu meitai. Viņa ar prieku izlīdzēja – padzirdīja, paēdināja un apkopa lapsiņu. Viņa bija pateicīga meitai un teica: – Tu gudra meita, skaista meita būsi. Tavi brāļi muļķi, neglīti būs. Tu nonāksi debesīs, bet tavi brāļi – ellē!

Un tā tiešām bija! Meita varēja sarunāties ar eņģeļiem un Dievu debesīs. Viņa ticēja tikai skaistajam, brīnumainajam un pasakainajam. Brāļi nonāca ellē un par maziem velnēniem kļuva. Viņi ticēja tikai ļaunajam.