Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par zemnieku

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa

Reiz dzīvoja kāds zemnieks. Viņam bija divi dēli un viena meita. Dēli bija skaisti, gudri, bet iedomīgi. Meita bija neglīta muļķīte, bet ļoti mīļa un sirsnīga. Dēli gāja pasaulē laimi meklēt. Meita ar’ to gribēja, bet brāļi līdzi neņēma. Kur tad tādu sušķi ņems?
Tā dēli aizgāja. Viņi gāja sev sievu meklēt. Abi devās pie Ķēniņa. Ķēniņš lika atminēt mīklu – kura no viņa meitām ir pameita, kura – īstā. Viņi neatbildēja pareizi, bet īstā meita vecākajā dēlā iemīlējās. Viņa lūdza tēvu vecāko dēlu nenogalināt. Abi apprecējās.

Vidējais dēls atvadījās no vecākā un devās tālāk laimi meklēt. Viņš nonāca muižā. Tur vidējais dēls satika muižnieku. Viņam bija viena meita. Muižnieks viņam uzdeva jautājumu. Kā sauc viņa meitu? Viņš neatbildēja pareizi, tomēr meita puisī iemīlējās un lūdza tēvu viņu nenogalināt.

Tā pienāca laiks zemnieka meitai iet pasaulē, bet viņa nevēlējas nekur doties. Ņēma un salaulājās ar zemnieku. Tā visi trīs zemnieka bērni dzīvoja laimīgi. Meita darīja lauku darbus, strādāja un tīrīja. Abi brāļi atpūtās.

Kādu dienu pie vidējā dēla atnāca Lapsa. Viņa gribēja, lai viņai iedod nedaudz svaiga kazas piena. Vidējais dēls to neizdarīja, iespēra Lapsai un sadusmojās. Lapsiņa noskumusi aizgāja. Viņa aizgāja līdz Ķēniņa pilij. Tur viņa prasīja vecākajam dēlam, lai iedod nedaudz kazas piena. Vecākais dēls viņu aizdzina.

Beidzot Lapsa nokļuva pie zemnieka mājām un palūdza kazas pienu meitai. Viņa ar prieku izlīdzēja – padzirdīja, paēdināja un apkopa lapsiņu. Viņa bija pateicīga meitai un teica: – Tu gudra meita, skaista meita būsi. Tavi brāļi muļķi, neglīti būs. Tu nonāksi debesīs, bet tavi brāļi – ellē!

Un tā tiešām bija! Meita varēja sarunāties ar eņģeļiem un Dievu debesīs. Viņa ticēja tikai skaistajam, brīnumainajam un pasakainajam. Brāļi nonāca ellē un par maziem velnēniem kļuva. Viņi ticēja tikai ļaunajam.