Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par zemnieku

Iesūtīja Katrīna Paula Dīringa

Reiz dzīvoja kāds zemnieks. Viņam bija divi dēli un viena meita. Dēli bija skaisti, gudri, bet iedomīgi. Meita bija neglīta muļķīte, bet ļoti mīļa un sirsnīga. Dēli gāja pasaulē laimi meklēt. Meita ar’ to gribēja, bet brāļi līdzi neņēma. Kur tad tādu sušķi ņems?
Tā dēli aizgāja. Viņi gāja sev sievu meklēt. Abi devās pie Ķēniņa. Ķēniņš lika atminēt mīklu – kura no viņa meitām ir pameita, kura – īstā. Viņi neatbildēja pareizi, bet īstā meita vecākajā dēlā iemīlējās. Viņa lūdza tēvu vecāko dēlu nenogalināt. Abi apprecējās.

Vidējais dēls atvadījās no vecākā un devās tālāk laimi meklēt. Viņš nonāca muižā. Tur vidējais dēls satika muižnieku. Viņam bija viena meita. Muižnieks viņam uzdeva jautājumu. Kā sauc viņa meitu? Viņš neatbildēja pareizi, tomēr meita puisī iemīlējās un lūdza tēvu viņu nenogalināt.

Tā pienāca laiks zemnieka meitai iet pasaulē, bet viņa nevēlējas nekur doties. Ņēma un salaulājās ar zemnieku. Tā visi trīs zemnieka bērni dzīvoja laimīgi. Meita darīja lauku darbus, strādāja un tīrīja. Abi brāļi atpūtās.

Kādu dienu pie vidējā dēla atnāca Lapsa. Viņa gribēja, lai viņai iedod nedaudz svaiga kazas piena. Vidējais dēls to neizdarīja, iespēra Lapsai un sadusmojās. Lapsiņa noskumusi aizgāja. Viņa aizgāja līdz Ķēniņa pilij. Tur viņa prasīja vecākajam dēlam, lai iedod nedaudz kazas piena. Vecākais dēls viņu aizdzina.

Beidzot Lapsa nokļuva pie zemnieka mājām un palūdza kazas pienu meitai. Viņa ar prieku izlīdzēja – padzirdīja, paēdināja un apkopa lapsiņu. Viņa bija pateicīga meitai un teica: – Tu gudra meita, skaista meita būsi. Tavi brāļi muļķi, neglīti būs. Tu nonāksi debesīs, bet tavi brāļi – ellē!

Un tā tiešām bija! Meita varēja sarunāties ar eņģeļiem un Dievu debesīs. Viņa ticēja tikai skaistajam, brīnumainajam un pasakainajam. Brāļi nonāca ellē un par maziem velnēniem kļuva. Viņi ticēja tikai ļaunajam.