Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Labā pasaule

Iesūtīja Katrīna Vonda
Mēs dzīvojam ļoti labā pasaulē. Pasaulē, kuras pilsētās dzīvo eņģeļi. Eņģeļi ir starp mums, taču mēs nezinām, kuri tie ir, jo mēs viņus redzam cilvēka izskatā. Tikai tad, kad nokļūst debesīs, eņģeļus var redzēt baltus un spārnotus.

Reiz dzīvoja meitene, kura bija ļoti slima. Viņai centās palīdzēt daudzi dakteri, veicot dažādas procedūras, bet nekas nelīdzēja. To visu vēroja eņģelis. Viņš bija daktera izskatā. Eņģelis saprata, ka laiks likt lietā eņģeļa spējas. Viņš piegāja pie meitenes un izstāstīja, ka nav dakteris, bet gan eņģelis. Meitene bija pārsteigta, jo eņģelim nebija spārnu. Eņģelis atbildēja, ka uz zemes nevar redzēt viņa spārnus, bet gan tikai debesīs. Meitene ļoti gribēja redzēt eņģeli ar spārniem. Viņa lūdza eņģelim parādīt spārnus.

Eņģelis atbildēja: – Mani ar spārniem redz tikai tie, kuriem es vairs nevaru palīdzēt, tie, kuri nonāk debesīs. Tev, meitiņ, es palīdzēšu. Tevi es izdziedināšu. Tu dzīvosi ilgi un laimīgi.

Eņģelis izdziedināja meiteni, un viņa nodzīvoja vēl daudzus jo daudzus gadus. Eņģeli, kurš meitenei reiz palīdzēja, viņa redzēja ar spārniem pēc daudziem gadiem debesīs.