Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kucēns

Iesūtīja Viktorija Graubiņa

Reiz sensenos laikos, neilgi pirms Ziemassvētkiem, kādā mazā pilsētiņā piedzima kucēns. Viņam nebija ne māsu, ne brāļu. Viņš dzīvoja nelielā mājā kopā ar meitenīti, vārdā Elizabete. Viņai bija mīloša un gādīga ģimene – lielāks brālis, mīloša mamma un gādīgs tētis. Viņi visi mīlēja sunīti. Viņi kopā spēlējās, ēda, un vakaros sunītis saritinājās pie Elizabetes kājām un gulēja. Elizabete sunīti katru dienu veda pastaigāties, bet vakarā lasīja viņam pasakas. Viņi visi bija ļoti laimīgi.
Tomēr reiz, kādā ļoti aukstā naktī, sunītis nomira. Sunīša dvēsele uzlidoja augstu mākoņos. Tur tā sastapa citas dvēseles. Sunītis jautāja: – Kas jūs esat?

Dvēseles saskatījās un atbildēja: – Mēs esam eņģeļi. Mēs vērojam cilvēkus no mākoņu maliņas un dodamies palīgā tiem, kam esam vajadzīgi. Mēs viņus atbalstam un dodam padomus.
Sunītis smaidīja.

Elizabetes mamma vienmēr pieminēja eņģeļus, un, kad tuvojās Ziemassvētki, viņa logos iekāra nelielas papīra figūriņas.
– Un kas esmu es? – sunītis jautāja
– Tagad viens no mums. Tev taču arī ir kāds vismīļākais cilvēks pasaulē. Tagad tu kļūsi par viņa sargeņģeli. Kā tevi sauc?
Sunītis samulsa.
– Mani sauc Sunītis. Visi mani tā sauc. Nu, sauca.
– Jauki, Sunīt, – viens no eņģeļiem sacīja, – sveicināts pie eņģeļiem. Nāc, piesēdi. Un kurš tad ir tavs laimīgais cilvēks?
Sunītis apsēdās un nosarka: – Viņu sauca Elizabete. Viņa dzīvoja mazā pilsētiņā uz ziemeļiem no vecā, līkā oša.
Eņģeļi iesmējās. Sunītis likās tik mazs un tik mīļš. Eņģeļiem pat bija nedaudz žēl Sunīša un viņa saimnieces Elizabetes. Viņi noteikti būtu viens otram labākie draugi uz mūžu.
– Nenokar purniņu, Sunīt, – viens eņģelis viņu mierināja. Eņģelis bija diezgan vecs, un viņa purniņš bija sačokurojies kā sažuvusi rozīne.
– Šonakt ir īpaša nakts. Šonakt ir Ziemassvētku nakts. Tāda īpaša nakts, kad var notikt jebkurš brīnums, un nakts, kad mēs, enģeļi, varam apciemot mūsu cilvēkus visā pasaulē, – piebalsoja kāds cits eņģelis.
Sunītis pasmaidīja. Viņš patiešām gribēja redzēt Elizabeti un viņas ģimeni.
Tajā naktī viņi visi devās lejup uz zemi, nesdami sev līdzi katrs vienu zvaigzni. To viņi dāvinās saviem cilvēkiem.
Kad Sunītis nonāca līdz Elizabetes mājai, viņā uzplauka milzīgs prieks. Viņš klusi ielidoja mājā caur logu un uzsprauda zvaigzni mājas eglītes galā. Gaiss smaržoja pēc konfektēm, mandarīniem un piparkūkām. Eglītē dega svecītes, un istabā bija uzklāts svētku galds. Sunītis vēlreiz aplūkoja istabu. Tā bija tikpat jauka kā viņa atmiņās. Un nu uz kamīna stāvēja mazs foto rāmītis, kurā bija redzams viņš. Sunītis bija pārsteigts un ļoti priecīgs.
Tad istabā ienāca ģimene. Viņi bija tikko pārradušies no Ziemassvētku dievkalpojuma baznīcā. Elizabete ienāca istabā un ieraudzīja Sunīti.
– Re, Sunītis mājās, – viņa iesaucās.
Visi ieskrēja istabā.
– Es neko neredzu, – brālis nikni norūca.
Neviens cits, izņemot Elizabeti, arī neko neredzēja.
Mamma notupās blakus Elizabetei un teica: – Tagad viņš ir tavs sargeņģelis. Viņš tevi sargās, un viņu redzēsi tikai tu.
Elizabete pamāja ar galvu. Viņi visi apsēdās pie galda un svinēja Ziemassvētkus.
Beigas.