Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kucēns

Iesūtīja Viktorija Graubiņa

Reiz sensenos laikos, neilgi pirms Ziemassvētkiem, kādā mazā pilsētiņā piedzima kucēns. Viņam nebija ne māsu, ne brāļu. Viņš dzīvoja nelielā mājā kopā ar meitenīti, vārdā Elizabete. Viņai bija mīloša un gādīga ģimene – lielāks brālis, mīloša mamma un gādīgs tētis. Viņi visi mīlēja sunīti. Viņi kopā spēlējās, ēda, un vakaros sunītis saritinājās pie Elizabetes kājām un gulēja. Elizabete sunīti katru dienu veda pastaigāties, bet vakarā lasīja viņam pasakas. Viņi visi bija ļoti laimīgi.
Tomēr reiz, kādā ļoti aukstā naktī, sunītis nomira. Sunīša dvēsele uzlidoja augstu mākoņos. Tur tā sastapa citas dvēseles. Sunītis jautāja: – Kas jūs esat?

Dvēseles saskatījās un atbildēja: – Mēs esam eņģeļi. Mēs vērojam cilvēkus no mākoņu maliņas un dodamies palīgā tiem, kam esam vajadzīgi. Mēs viņus atbalstam un dodam padomus.
Sunītis smaidīja.

Elizabetes mamma vienmēr pieminēja eņģeļus, un, kad tuvojās Ziemassvētki, viņa logos iekāra nelielas papīra figūriņas.
– Un kas esmu es? – sunītis jautāja
– Tagad viens no mums. Tev taču arī ir kāds vismīļākais cilvēks pasaulē. Tagad tu kļūsi par viņa sargeņģeli. Kā tevi sauc?
Sunītis samulsa.
– Mani sauc Sunītis. Visi mani tā sauc. Nu, sauca.
– Jauki, Sunīt, – viens no eņģeļiem sacīja, – sveicināts pie eņģeļiem. Nāc, piesēdi. Un kurš tad ir tavs laimīgais cilvēks?
Sunītis apsēdās un nosarka: – Viņu sauca Elizabete. Viņa dzīvoja mazā pilsētiņā uz ziemeļiem no vecā, līkā oša.
Eņģeļi iesmējās. Sunītis likās tik mazs un tik mīļš. Eņģeļiem pat bija nedaudz žēl Sunīša un viņa saimnieces Elizabetes. Viņi noteikti būtu viens otram labākie draugi uz mūžu.
– Nenokar purniņu, Sunīt, – viens eņģelis viņu mierināja. Eņģelis bija diezgan vecs, un viņa purniņš bija sačokurojies kā sažuvusi rozīne.
– Šonakt ir īpaša nakts. Šonakt ir Ziemassvētku nakts. Tāda īpaša nakts, kad var notikt jebkurš brīnums, un nakts, kad mēs, enģeļi, varam apciemot mūsu cilvēkus visā pasaulē, – piebalsoja kāds cits eņģelis.
Sunītis pasmaidīja. Viņš patiešām gribēja redzēt Elizabeti un viņas ģimeni.
Tajā naktī viņi visi devās lejup uz zemi, nesdami sev līdzi katrs vienu zvaigzni. To viņi dāvinās saviem cilvēkiem.
Kad Sunītis nonāca līdz Elizabetes mājai, viņā uzplauka milzīgs prieks. Viņš klusi ielidoja mājā caur logu un uzsprauda zvaigzni mājas eglītes galā. Gaiss smaržoja pēc konfektēm, mandarīniem un piparkūkām. Eglītē dega svecītes, un istabā bija uzklāts svētku galds. Sunītis vēlreiz aplūkoja istabu. Tā bija tikpat jauka kā viņa atmiņās. Un nu uz kamīna stāvēja mazs foto rāmītis, kurā bija redzams viņš. Sunītis bija pārsteigts un ļoti priecīgs.
Tad istabā ienāca ģimene. Viņi bija tikko pārradušies no Ziemassvētku dievkalpojuma baznīcā. Elizabete ienāca istabā un ieraudzīja Sunīti.
– Re, Sunītis mājās, – viņa iesaucās.
Visi ieskrēja istabā.
– Es neko neredzu, – brālis nikni norūca.
Neviens cits, izņemot Elizabeti, arī neko neredzēja.
Mamma notupās blakus Elizabetei un teica: – Tagad viņš ir tavs sargeņģelis. Viņš tevi sargās, un viņu redzēsi tikai tu.
Elizabete pamāja ar galvu. Viņi visi apsēdās pie galda un svinēja Ziemassvētkus.
Beigas.