Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kucēns

Iesūtīja Viktorija Graubiņa

Reiz sensenos laikos, neilgi pirms Ziemassvētkiem, kādā mazā pilsētiņā piedzima kucēns. Viņam nebija ne māsu, ne brāļu. Viņš dzīvoja nelielā mājā kopā ar meitenīti, vārdā Elizabete. Viņai bija mīloša un gādīga ģimene – lielāks brālis, mīloša mamma un gādīgs tētis. Viņi visi mīlēja sunīti. Viņi kopā spēlējās, ēda, un vakaros sunītis saritinājās pie Elizabetes kājām un gulēja. Elizabete sunīti katru dienu veda pastaigāties, bet vakarā lasīja viņam pasakas. Viņi visi bija ļoti laimīgi.
Tomēr reiz, kādā ļoti aukstā naktī, sunītis nomira. Sunīša dvēsele uzlidoja augstu mākoņos. Tur tā sastapa citas dvēseles. Sunītis jautāja: – Kas jūs esat?

Dvēseles saskatījās un atbildēja: – Mēs esam eņģeļi. Mēs vērojam cilvēkus no mākoņu maliņas un dodamies palīgā tiem, kam esam vajadzīgi. Mēs viņus atbalstam un dodam padomus.
Sunītis smaidīja.

Elizabetes mamma vienmēr pieminēja eņģeļus, un, kad tuvojās Ziemassvētki, viņa logos iekāra nelielas papīra figūriņas.
– Un kas esmu es? – sunītis jautāja
– Tagad viens no mums. Tev taču arī ir kāds vismīļākais cilvēks pasaulē. Tagad tu kļūsi par viņa sargeņģeli. Kā tevi sauc?
Sunītis samulsa.
– Mani sauc Sunītis. Visi mani tā sauc. Nu, sauca.
– Jauki, Sunīt, – viens no eņģeļiem sacīja, – sveicināts pie eņģeļiem. Nāc, piesēdi. Un kurš tad ir tavs laimīgais cilvēks?
Sunītis apsēdās un nosarka: – Viņu sauca Elizabete. Viņa dzīvoja mazā pilsētiņā uz ziemeļiem no vecā, līkā oša.
Eņģeļi iesmējās. Sunītis likās tik mazs un tik mīļš. Eņģeļiem pat bija nedaudz žēl Sunīša un viņa saimnieces Elizabetes. Viņi noteikti būtu viens otram labākie draugi uz mūžu.
– Nenokar purniņu, Sunīt, – viens eņģelis viņu mierināja. Eņģelis bija diezgan vecs, un viņa purniņš bija sačokurojies kā sažuvusi rozīne.
– Šonakt ir īpaša nakts. Šonakt ir Ziemassvētku nakts. Tāda īpaša nakts, kad var notikt jebkurš brīnums, un nakts, kad mēs, enģeļi, varam apciemot mūsu cilvēkus visā pasaulē, – piebalsoja kāds cits eņģelis.
Sunītis pasmaidīja. Viņš patiešām gribēja redzēt Elizabeti un viņas ģimeni.
Tajā naktī viņi visi devās lejup uz zemi, nesdami sev līdzi katrs vienu zvaigzni. To viņi dāvinās saviem cilvēkiem.
Kad Sunītis nonāca līdz Elizabetes mājai, viņā uzplauka milzīgs prieks. Viņš klusi ielidoja mājā caur logu un uzsprauda zvaigzni mājas eglītes galā. Gaiss smaržoja pēc konfektēm, mandarīniem un piparkūkām. Eglītē dega svecītes, un istabā bija uzklāts svētku galds. Sunītis vēlreiz aplūkoja istabu. Tā bija tikpat jauka kā viņa atmiņās. Un nu uz kamīna stāvēja mazs foto rāmītis, kurā bija redzams viņš. Sunītis bija pārsteigts un ļoti priecīgs.
Tad istabā ienāca ģimene. Viņi bija tikko pārradušies no Ziemassvētku dievkalpojuma baznīcā. Elizabete ienāca istabā un ieraudzīja Sunīti.
– Re, Sunītis mājās, – viņa iesaucās.
Visi ieskrēja istabā.
– Es neko neredzu, – brālis nikni norūca.
Neviens cits, izņemot Elizabeti, arī neko neredzēja.
Mamma notupās blakus Elizabetei un teica: – Tagad viņš ir tavs sargeņģelis. Viņš tevi sargās, un viņu redzēsi tikai tu.
Elizabete pamāja ar galvu. Viņi visi apsēdās pie galda un svinēja Ziemassvētkus.
Beigas.