Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kucēns

Iesūtīja Viktorija Graubiņa

Reiz sensenos laikos, neilgi pirms Ziemassvētkiem, kādā mazā pilsētiņā piedzima kucēns. Viņam nebija ne māsu, ne brāļu. Viņš dzīvoja nelielā mājā kopā ar meitenīti, vārdā Elizabete. Viņai bija mīloša un gādīga ģimene – lielāks brālis, mīloša mamma un gādīgs tētis. Viņi visi mīlēja sunīti. Viņi kopā spēlējās, ēda, un vakaros sunītis saritinājās pie Elizabetes kājām un gulēja. Elizabete sunīti katru dienu veda pastaigāties, bet vakarā lasīja viņam pasakas. Viņi visi bija ļoti laimīgi.
Tomēr reiz, kādā ļoti aukstā naktī, sunītis nomira. Sunīša dvēsele uzlidoja augstu mākoņos. Tur tā sastapa citas dvēseles. Sunītis jautāja: – Kas jūs esat?

Dvēseles saskatījās un atbildēja: – Mēs esam eņģeļi. Mēs vērojam cilvēkus no mākoņu maliņas un dodamies palīgā tiem, kam esam vajadzīgi. Mēs viņus atbalstam un dodam padomus.
Sunītis smaidīja.

Elizabetes mamma vienmēr pieminēja eņģeļus, un, kad tuvojās Ziemassvētki, viņa logos iekāra nelielas papīra figūriņas.
– Un kas esmu es? – sunītis jautāja
– Tagad viens no mums. Tev taču arī ir kāds vismīļākais cilvēks pasaulē. Tagad tu kļūsi par viņa sargeņģeli. Kā tevi sauc?
Sunītis samulsa.
– Mani sauc Sunītis. Visi mani tā sauc. Nu, sauca.
– Jauki, Sunīt, – viens no eņģeļiem sacīja, – sveicināts pie eņģeļiem. Nāc, piesēdi. Un kurš tad ir tavs laimīgais cilvēks?
Sunītis apsēdās un nosarka: – Viņu sauca Elizabete. Viņa dzīvoja mazā pilsētiņā uz ziemeļiem no vecā, līkā oša.
Eņģeļi iesmējās. Sunītis likās tik mazs un tik mīļš. Eņģeļiem pat bija nedaudz žēl Sunīša un viņa saimnieces Elizabetes. Viņi noteikti būtu viens otram labākie draugi uz mūžu.
– Nenokar purniņu, Sunīt, – viens eņģelis viņu mierināja. Eņģelis bija diezgan vecs, un viņa purniņš bija sačokurojies kā sažuvusi rozīne.
– Šonakt ir īpaša nakts. Šonakt ir Ziemassvētku nakts. Tāda īpaša nakts, kad var notikt jebkurš brīnums, un nakts, kad mēs, enģeļi, varam apciemot mūsu cilvēkus visā pasaulē, – piebalsoja kāds cits eņģelis.
Sunītis pasmaidīja. Viņš patiešām gribēja redzēt Elizabeti un viņas ģimeni.
Tajā naktī viņi visi devās lejup uz zemi, nesdami sev līdzi katrs vienu zvaigzni. To viņi dāvinās saviem cilvēkiem.
Kad Sunītis nonāca līdz Elizabetes mājai, viņā uzplauka milzīgs prieks. Viņš klusi ielidoja mājā caur logu un uzsprauda zvaigzni mājas eglītes galā. Gaiss smaržoja pēc konfektēm, mandarīniem un piparkūkām. Eglītē dega svecītes, un istabā bija uzklāts svētku galds. Sunītis vēlreiz aplūkoja istabu. Tā bija tikpat jauka kā viņa atmiņās. Un nu uz kamīna stāvēja mazs foto rāmītis, kurā bija redzams viņš. Sunītis bija pārsteigts un ļoti priecīgs.
Tad istabā ienāca ģimene. Viņi bija tikko pārradušies no Ziemassvētku dievkalpojuma baznīcā. Elizabete ienāca istabā un ieraudzīja Sunīti.
– Re, Sunītis mājās, – viņa iesaucās.
Visi ieskrēja istabā.
– Es neko neredzu, – brālis nikni norūca.
Neviens cits, izņemot Elizabeti, arī neko neredzēja.
Mamma notupās blakus Elizabetei un teica: – Tagad viņš ir tavs sargeņģelis. Viņš tevi sargās, un viņu redzēsi tikai tu.
Elizabete pamāja ar galvu. Viņi visi apsēdās pie galda un svinēja Ziemassvētkus.
Beigas.