Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konfekte kabatā

Iesūtīja Ligita Zvirbule

Strādājot bērnu aprūpes centrā, bērnu namā, skolā ar vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, bēdu esmu redzējusi daudz. Šo darbiņu veltu pagājušā gada eņģeļu vēstnesei no ”Eņģeļi pār Latviju” Enijai!

Svētā Pētera baznīcas gailis nenogurdams ik dienu ar savu aso acu skatienu vēroja cilvēku dzīves neapsīkstošo ritumu. Pa dienām Pēterbaznīcas gailis mēdza šad tad pasnaust, bet vakara krāsu spēles gan piesaistīja viņa uzmanību. Tā laiku pa laikam viņš ievēroja pa Vecrīgas šaurajām ieliņām klīstam kādu dīvainu pāri.

Pa priekšu cēli soļoja melnā šineļa piegriezuma mētelī ģērbies kalsns vīrs ar melnu flīsa platmali galvā. Īpaši neatpaliekot, viņa pēdās salīkusi tipināja kāda sieviņa, pelēkā lietusmēteļa malas vilkās pa bruģi. No ielu laternām krītošās gaismas meta uz abiem gājējiem ērmīgas ēnas. Tie bija Izmisums un Bēda. Cilvēki, abus dīvaiņus satiekot, nodūra acu skatus bruģī un labprāt tiem meta līkumu.

Pēterbaznīcas gailim par abiem ceļotājiem jau bija stāstījusi Pelēkā migla un draiskuļi mazie mākonīši, kuri labprāt piesēdās uz gaiļa zelta muguras.

Šo dīvaino pāri negaidīja ciemos neviens. Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē visi viņus redzēja labāk ejam nekā nākam. Sētas suņi uz tiem rēja, kastaņi un āboli tiem krita uz galvas, kājas slīdēja uz slapjajām lapām. Vecrīgas bruģis arī tos klupināja. Draugu tiem nebija. Mājās, kur tie bija iekļuvuši pa atslēgas caurumu vai durvju šķirbu, vakaros logos dega sveces, cilvēki salīkuši, rokas salikuši, skaitīja lūgšanas caur sveces liesmiņu pret debesīm.

Mazā, eņģelim līdzīgā meitene Enija, kurai tikko kā atklāja cukura diabētu, arī vērās pa logu, matu sprodziņām krītot gar seju. Bērnam nepierasti nopietnais acu skatiens arī vērās debesu plašumos, kā ko jautājot.

Enija bija dzirdējusi, ka katram cilvēkam esot savs sargeņģelis. Dzīves vējos apbružātās tantes, kas ciemojās pie vecmāmiņas, tā bieži teica. Un sargeņģeli varot sadzirdēt. Dažreiz cilvēkiem kāds liek apstāties pie dzelzceļa, dažreiz kādam liekas, ka ausīs zvana, vēl kādam grūtā brīdī tas parādoties, bet cilvēki par to nerunājot.

Ciemos atnākušās kundzītes mēdza Eniju cienāt ar konfektēm, tad kārtējais kārums iegūla adītās jaciņas kabatā.
Kluss klauvējiens pie loga, Enija aši pārslīd istabai. Rīta krēsliņā pie vēsās loga rūts piespiedies mazs deguntiņš, divas spožas acu pogas veras vecās ābeles virzienā, kur vectēvs iekāris putnu barotavu.
Aši paķērusi jaciņu no krēsla atzveltnes, uzvilkusi kājās siltās čības Enija klusi, klusītiņām, nevienu nepamodinot, lavās pagalmā. Piegājusi pie putnu barotavas, no jakas kabatas mazā rociņa izvelk konfekti, novieto to putnu barotavas stūrītī: – Tas manam Sargeņģelim!

Izmisums un Bēda joprojām apceļo Latviju. Pat Pēterbaznīcas gailim, jūtot līdzi cilvēku ciešanām, ieplaisā viņa zelta sirds. Debess malā parādoties pirmajiem saules stariem, gailis dzied – dzied tā, ka Debesu vārti atveras, un pa tiem pār Latviju eņģeļi slīd. Krītošās zvaigznes rāda eņģeļiem ceļu – ceļu pie cietējiem.
Pirmie modušies gājēji un puspamodušies tramvaji no debesīm krītošās baltās mežģīņu pūkas nodēvē par pirmo sniegu. Tik Izmisuma un Bēdas piemeklētie to sauc par Eņģeļu pieskārienu zemei.