Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konfekte kabatā

Iesūtīja Ligita Zvirbule

Strādājot bērnu aprūpes centrā, bērnu namā, skolā ar vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, bēdu esmu redzējusi daudz. Šo darbiņu veltu pagājušā gada eņģeļu vēstnesei no ”Eņģeļi pār Latviju” Enijai!

Svētā Pētera baznīcas gailis nenogurdams ik dienu ar savu aso acu skatienu vēroja cilvēku dzīves neapsīkstošo ritumu. Pa dienām Pēterbaznīcas gailis mēdza šad tad pasnaust, bet vakara krāsu spēles gan piesaistīja viņa uzmanību. Tā laiku pa laikam viņš ievēroja pa Vecrīgas šaurajām ieliņām klīstam kādu dīvainu pāri.

Pa priekšu cēli soļoja melnā šineļa piegriezuma mētelī ģērbies kalsns vīrs ar melnu flīsa platmali galvā. Īpaši neatpaliekot, viņa pēdās salīkusi tipināja kāda sieviņa, pelēkā lietusmēteļa malas vilkās pa bruģi. No ielu laternām krītošās gaismas meta uz abiem gājējiem ērmīgas ēnas. Tie bija Izmisums un Bēda. Cilvēki, abus dīvaiņus satiekot, nodūra acu skatus bruģī un labprāt tiem meta līkumu.

Pēterbaznīcas gailim par abiem ceļotājiem jau bija stāstījusi Pelēkā migla un draiskuļi mazie mākonīši, kuri labprāt piesēdās uz gaiļa zelta muguras.

Šo dīvaino pāri negaidīja ciemos neviens. Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē visi viņus redzēja labāk ejam nekā nākam. Sētas suņi uz tiem rēja, kastaņi un āboli tiem krita uz galvas, kājas slīdēja uz slapjajām lapām. Vecrīgas bruģis arī tos klupināja. Draugu tiem nebija. Mājās, kur tie bija iekļuvuši pa atslēgas caurumu vai durvju šķirbu, vakaros logos dega sveces, cilvēki salīkuši, rokas salikuši, skaitīja lūgšanas caur sveces liesmiņu pret debesīm.

Mazā, eņģelim līdzīgā meitene Enija, kurai tikko kā atklāja cukura diabētu, arī vērās pa logu, matu sprodziņām krītot gar seju. Bērnam nepierasti nopietnais acu skatiens arī vērās debesu plašumos, kā ko jautājot.

Enija bija dzirdējusi, ka katram cilvēkam esot savs sargeņģelis. Dzīves vējos apbružātās tantes, kas ciemojās pie vecmāmiņas, tā bieži teica. Un sargeņģeli varot sadzirdēt. Dažreiz cilvēkiem kāds liek apstāties pie dzelzceļa, dažreiz kādam liekas, ka ausīs zvana, vēl kādam grūtā brīdī tas parādoties, bet cilvēki par to nerunājot.

Ciemos atnākušās kundzītes mēdza Eniju cienāt ar konfektēm, tad kārtējais kārums iegūla adītās jaciņas kabatā.
Kluss klauvējiens pie loga, Enija aši pārslīd istabai. Rīta krēsliņā pie vēsās loga rūts piespiedies mazs deguntiņš, divas spožas acu pogas veras vecās ābeles virzienā, kur vectēvs iekāris putnu barotavu.
Aši paķērusi jaciņu no krēsla atzveltnes, uzvilkusi kājās siltās čības Enija klusi, klusītiņām, nevienu nepamodinot, lavās pagalmā. Piegājusi pie putnu barotavas, no jakas kabatas mazā rociņa izvelk konfekti, novieto to putnu barotavas stūrītī: – Tas manam Sargeņģelim!

Izmisums un Bēda joprojām apceļo Latviju. Pat Pēterbaznīcas gailim, jūtot līdzi cilvēku ciešanām, ieplaisā viņa zelta sirds. Debess malā parādoties pirmajiem saules stariem, gailis dzied – dzied tā, ka Debesu vārti atveras, un pa tiem pār Latviju eņģeļi slīd. Krītošās zvaigznes rāda eņģeļiem ceļu – ceļu pie cietējiem.
Pirmie modušies gājēji un puspamodušies tramvaji no debesīm krītošās baltās mežģīņu pūkas nodēvē par pirmo sniegu. Tik Izmisuma un Bēdas piemeklētie to sauc par Eņģeļu pieskārienu zemei.