Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kas ir eņģeļi

Iesūtīja Zanda Ieviņa

Laikā, kad man bija astoņi gadi, māmiņa man jautāja: – Vai Tu zini, kas ir eņģeļi?
Es nezināju, bet man ļoti, ļoti patika šis vārds, un katru dienu, kad izēdu tukšu zupas šķīvīti, es māmiņai jautāju: – Vai Eņģelītis tagad priecāsies?

Māmiņa vienmēr atbildēja ar gaišu smaidu un pārliecinošu: – Jā!

Es biju tik pārņemta ar maģisko Eņģeli, ka katru, kas man iedeva lelli vai konfekti, es saucu par Eņģeli.

Gāja laiks, bet es turpināju to darīt un sapratu, ka nekur kļūdījusies nebiju, jo mums visapkārt tie patiešām arī ir. Tagad, kad esmu izaugusi, esmu sapratusi, ka pasaulē ir daudz lielākas, svarīgākas lietas par konfekti un lelli. Ik dienas redzu palīdzības saucienus no  vecākiem, kuru bērniņus ir skārušas ļoti smagas slimības un kuru lielākais dzīves sapnis  ir, lai bērniņš kļūtu vesels. Ttieši tāpat ik dienas es redzu laimīgos stāstus, kuros  bērniņš ir izārstēts un laimīgs, pateicoties vecākiem un līdzcilvēku atbalstam. Šeit es nespēju atrast citus vārdus, kā šos cilvēciņus nosaukt – jūs esat vislielākie eņģeļi! Mēs ikviens varam kļūt par lidojošu sargeņģeli, ja vien pasniegsim savu silto roku nosalušajam, ja vien apmīļosim un uzsmaidīsim noskumušajam, ja vien palīdzēsim nelaimē nonākušajiem.

Patiesībā mēs katrs jau esam eņģelis, bet ar vienu spārnu, un lidot varam tikai tad, kad cieši apkampjam un apmīļojam kādu citu eņģeļi. Tāpēc es aicinu, lai mēs visi varētu lidot – apmīļo šo bērniņu un vecāku sirsniņas, piezvanot pa tālruni 90006486.
Un, māmiņ, paldies, ka parādīji, kas ir eņģeļi! Tu esi mans vislielākais Pasaules Sargeņģelis! Vēlu visiem jauku vakaru, un lai izdodas!