Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kas ir eņģeļi

Iesūtīja Zanda Ieviņa

Laikā, kad man bija astoņi gadi, māmiņa man jautāja: – Vai Tu zini, kas ir eņģeļi?
Es nezināju, bet man ļoti, ļoti patika šis vārds, un katru dienu, kad izēdu tukšu zupas šķīvīti, es māmiņai jautāju: – Vai Eņģelītis tagad priecāsies?

Māmiņa vienmēr atbildēja ar gaišu smaidu un pārliecinošu: – Jā!

Es biju tik pārņemta ar maģisko Eņģeli, ka katru, kas man iedeva lelli vai konfekti, es saucu par Eņģeli.

Gāja laiks, bet es turpināju to darīt un sapratu, ka nekur kļūdījusies nebiju, jo mums visapkārt tie patiešām arī ir. Tagad, kad esmu izaugusi, esmu sapratusi, ka pasaulē ir daudz lielākas, svarīgākas lietas par konfekti un lelli. Ik dienas redzu palīdzības saucienus no  vecākiem, kuru bērniņus ir skārušas ļoti smagas slimības un kuru lielākais dzīves sapnis  ir, lai bērniņš kļūtu vesels. Ttieši tāpat ik dienas es redzu laimīgos stāstus, kuros  bērniņš ir izārstēts un laimīgs, pateicoties vecākiem un līdzcilvēku atbalstam. Šeit es nespēju atrast citus vārdus, kā šos cilvēciņus nosaukt – jūs esat vislielākie eņģeļi! Mēs ikviens varam kļūt par lidojošu sargeņģeli, ja vien pasniegsim savu silto roku nosalušajam, ja vien apmīļosim un uzsmaidīsim noskumušajam, ja vien palīdzēsim nelaimē nonākušajiem.

Patiesībā mēs katrs jau esam eņģelis, bet ar vienu spārnu, un lidot varam tikai tad, kad cieši apkampjam un apmīļojam kādu citu eņģeļi. Tāpēc es aicinu, lai mēs visi varētu lidot – apmīļo šo bērniņu un vecāku sirsniņas, piezvanot pa tālruni 90006486.
Un, māmiņ, paldies, ka parādīji, kas ir eņģeļi! Tu esi mans vislielākais Pasaules Sargeņģelis! Vēlu visiem jauku vakaru, un lai izdodas!