Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kas ir eņģeļi

Iesūtīja Zanda Ieviņa

Laikā, kad man bija astoņi gadi, māmiņa man jautāja: – Vai Tu zini, kas ir eņģeļi?
Es nezināju, bet man ļoti, ļoti patika šis vārds, un katru dienu, kad izēdu tukšu zupas šķīvīti, es māmiņai jautāju: – Vai Eņģelītis tagad priecāsies?

Māmiņa vienmēr atbildēja ar gaišu smaidu un pārliecinošu: – Jā!

Es biju tik pārņemta ar maģisko Eņģeli, ka katru, kas man iedeva lelli vai konfekti, es saucu par Eņģeli.

Gāja laiks, bet es turpināju to darīt un sapratu, ka nekur kļūdījusies nebiju, jo mums visapkārt tie patiešām arī ir. Tagad, kad esmu izaugusi, esmu sapratusi, ka pasaulē ir daudz lielākas, svarīgākas lietas par konfekti un lelli. Ik dienas redzu palīdzības saucienus no  vecākiem, kuru bērniņus ir skārušas ļoti smagas slimības un kuru lielākais dzīves sapnis  ir, lai bērniņš kļūtu vesels. Ttieši tāpat ik dienas es redzu laimīgos stāstus, kuros  bērniņš ir izārstēts un laimīgs, pateicoties vecākiem un līdzcilvēku atbalstam. Šeit es nespēju atrast citus vārdus, kā šos cilvēciņus nosaukt – jūs esat vislielākie eņģeļi! Mēs ikviens varam kļūt par lidojošu sargeņģeli, ja vien pasniegsim savu silto roku nosalušajam, ja vien apmīļosim un uzsmaidīsim noskumušajam, ja vien palīdzēsim nelaimē nonākušajiem.

Patiesībā mēs katrs jau esam eņģelis, bet ar vienu spārnu, un lidot varam tikai tad, kad cieši apkampjam un apmīļojam kādu citu eņģeļi. Tāpēc es aicinu, lai mēs visi varētu lidot – apmīļo šo bērniņu un vecāku sirsniņas, piezvanot pa tālruni 90006486.
Un, māmiņ, paldies, ka parādīji, kas ir eņģeļi! Tu esi mans vislielākais Pasaules Sargeņģelis! Vēlu visiem jauku vakaru, un lai izdodas!