Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kas ir eņģeļi

Iesūtīja Zanda Ieviņa

Laikā, kad man bija astoņi gadi, māmiņa man jautāja: – Vai Tu zini, kas ir eņģeļi?
Es nezināju, bet man ļoti, ļoti patika šis vārds, un katru dienu, kad izēdu tukšu zupas šķīvīti, es māmiņai jautāju: – Vai Eņģelītis tagad priecāsies?

Māmiņa vienmēr atbildēja ar gaišu smaidu un pārliecinošu: – Jā!

Es biju tik pārņemta ar maģisko Eņģeli, ka katru, kas man iedeva lelli vai konfekti, es saucu par Eņģeli.

Gāja laiks, bet es turpināju to darīt un sapratu, ka nekur kļūdījusies nebiju, jo mums visapkārt tie patiešām arī ir. Tagad, kad esmu izaugusi, esmu sapratusi, ka pasaulē ir daudz lielākas, svarīgākas lietas par konfekti un lelli. Ik dienas redzu palīdzības saucienus no  vecākiem, kuru bērniņus ir skārušas ļoti smagas slimības un kuru lielākais dzīves sapnis  ir, lai bērniņš kļūtu vesels. Ttieši tāpat ik dienas es redzu laimīgos stāstus, kuros  bērniņš ir izārstēts un laimīgs, pateicoties vecākiem un līdzcilvēku atbalstam. Šeit es nespēju atrast citus vārdus, kā šos cilvēciņus nosaukt – jūs esat vislielākie eņģeļi! Mēs ikviens varam kļūt par lidojošu sargeņģeli, ja vien pasniegsim savu silto roku nosalušajam, ja vien apmīļosim un uzsmaidīsim noskumušajam, ja vien palīdzēsim nelaimē nonākušajiem.

Patiesībā mēs katrs jau esam eņģelis, bet ar vienu spārnu, un lidot varam tikai tad, kad cieši apkampjam un apmīļojam kādu citu eņģeļi. Tāpēc es aicinu, lai mēs visi varētu lidot – apmīļo šo bērniņu un vecāku sirsniņas, piezvanot pa tālruni 90006486.
Un, māmiņ, paldies, ka parādīji, kas ir eņģeļi! Tu esi mans vislielākais Pasaules Sargeņģelis! Vēlu visiem jauku vakaru, un lai izdodas!