Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kaķēna Mikuša dzīvesstāsts!

Iesūtīja Krista Girēvica un Māra Dzidra Pudņika
Runčuks Mikušs piedzima jūlija vidū Kurzemes mazpilsētā kādā jaukā ģimenē kaķenītei Mincei. Kaķenītei bez Mikuša piedzima vēl četri kaķēni.

Kad runčuks paaugās, viņu pieņēma cita ģimene. Viņš jutās mīlēts, lolots un lutināts. Pēc kāda laika runčuka prieki beidzās, jo saimnieki devās prom uz ārzemēm un Mikušu atstāja pie svešas mājas dzīvžoga.

Mikušs pie šīs svešās mājas dzīvžoga jutās nelaimīgs un pārbijies. Mikušs nesaprata, kādēļ tika atstāts šajā nepazīstamajā vietā. Bailes viņā iedzina lielais, melnais Briesmonis, kurš, viņu ieraugot, ļoti trokšņoja un skraidīja pakaļ.

Laiks gāja, un runčuka turpmākā dzīve bija atkarīga no viņa Sargeņģeļa lūgšanām, kurās viņš lūdzās, lai svešās mājas iemītnieki pamana mazo, izvārgušo un bada nomocīto kaķēnu.

Septembra beigās, kaķēnam dodoties barības meklējumos, viņa Sargeņģelis iedrošināja parādīties mājas iemītnieku redzeslokā. Kaķēns ļoti šaubījās, jo nezināja, kā uz viņu reaģēs lielais, melnais Briesmonis un mājas iemītnieki. Ieraugot mājiniekus, viņš nepaklausīja eņģelim, bet gan aiz bailēm iemuka atpakaļ dzīvžogā. Tomēr puisēns bija pamanījis mazo kaķēnu un kopā ar māsu un vecākiem devās glābt mazo dzīvībiņu.

Mikušs bailēs šņāca un skrāpēja līdz mirklim, kad māsa satvēra badā mērdēto ķermenīti un ietina mammas siltajā jakā. Sargeņģelīša lūgšanas bija piepildījušās.

Beidzot kaķēns ieguva sev jaunas mājas, kur tika labi barots, apkopts un parādīts vetārstam, kā arī ieguva vienu lielu kaķu brāli. Tomēr mazliet Mikušs baidās no lielā, melnā Briesmoņa, kurš izrādījās tikai viens mīlīgs un draudzīgs suns. Lai arī citiem ir ticība labajam un sargeņģelim!