Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kaķēna Mikuša dzīvesstāsts!

Iesūtīja Krista Girēvica un Māra Dzidra Pudņika
Runčuks Mikušs piedzima jūlija vidū Kurzemes mazpilsētā kādā jaukā ģimenē kaķenītei Mincei. Kaķenītei bez Mikuša piedzima vēl četri kaķēni.

Kad runčuks paaugās, viņu pieņēma cita ģimene. Viņš jutās mīlēts, lolots un lutināts. Pēc kāda laika runčuka prieki beidzās, jo saimnieki devās prom uz ārzemēm un Mikušu atstāja pie svešas mājas dzīvžoga.

Mikušs pie šīs svešās mājas dzīvžoga jutās nelaimīgs un pārbijies. Mikušs nesaprata, kādēļ tika atstāts šajā nepazīstamajā vietā. Bailes viņā iedzina lielais, melnais Briesmonis, kurš, viņu ieraugot, ļoti trokšņoja un skraidīja pakaļ.

Laiks gāja, un runčuka turpmākā dzīve bija atkarīga no viņa Sargeņģeļa lūgšanām, kurās viņš lūdzās, lai svešās mājas iemītnieki pamana mazo, izvārgušo un bada nomocīto kaķēnu.

Septembra beigās, kaķēnam dodoties barības meklējumos, viņa Sargeņģelis iedrošināja parādīties mājas iemītnieku redzeslokā. Kaķēns ļoti šaubījās, jo nezināja, kā uz viņu reaģēs lielais, melnais Briesmonis un mājas iemītnieki. Ieraugot mājiniekus, viņš nepaklausīja eņģelim, bet gan aiz bailēm iemuka atpakaļ dzīvžogā. Tomēr puisēns bija pamanījis mazo kaķēnu un kopā ar māsu un vecākiem devās glābt mazo dzīvībiņu.

Mikušs bailēs šņāca un skrāpēja līdz mirklim, kad māsa satvēra badā mērdēto ķermenīti un ietina mammas siltajā jakā. Sargeņģelīša lūgšanas bija piepildījušās.

Beidzot kaķēns ieguva sev jaunas mājas, kur tika labi barots, apkopts un parādīts vetārstam, kā arī ieguva vienu lielu kaķu brāli. Tomēr mazliet Mikušs baidās no lielā, melnā Briesmoņa, kurš izrādījās tikai viens mīlīgs un draudzīgs suns. Lai arī citiem ir ticība labajam un sargeņģelim!