Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kaķēna Mikuša dzīvesstāsts!

Iesūtīja Krista Girēvica un Māra Dzidra Pudņika
Runčuks Mikušs piedzima jūlija vidū Kurzemes mazpilsētā kādā jaukā ģimenē kaķenītei Mincei. Kaķenītei bez Mikuša piedzima vēl četri kaķēni.

Kad runčuks paaugās, viņu pieņēma cita ģimene. Viņš jutās mīlēts, lolots un lutināts. Pēc kāda laika runčuka prieki beidzās, jo saimnieki devās prom uz ārzemēm un Mikušu atstāja pie svešas mājas dzīvžoga.

Mikušs pie šīs svešās mājas dzīvžoga jutās nelaimīgs un pārbijies. Mikušs nesaprata, kādēļ tika atstāts šajā nepazīstamajā vietā. Bailes viņā iedzina lielais, melnais Briesmonis, kurš, viņu ieraugot, ļoti trokšņoja un skraidīja pakaļ.

Laiks gāja, un runčuka turpmākā dzīve bija atkarīga no viņa Sargeņģeļa lūgšanām, kurās viņš lūdzās, lai svešās mājas iemītnieki pamana mazo, izvārgušo un bada nomocīto kaķēnu.

Septembra beigās, kaķēnam dodoties barības meklējumos, viņa Sargeņģelis iedrošināja parādīties mājas iemītnieku redzeslokā. Kaķēns ļoti šaubījās, jo nezināja, kā uz viņu reaģēs lielais, melnais Briesmonis un mājas iemītnieki. Ieraugot mājiniekus, viņš nepaklausīja eņģelim, bet gan aiz bailēm iemuka atpakaļ dzīvžogā. Tomēr puisēns bija pamanījis mazo kaķēnu un kopā ar māsu un vecākiem devās glābt mazo dzīvībiņu.

Mikušs bailēs šņāca un skrāpēja līdz mirklim, kad māsa satvēra badā mērdēto ķermenīti un ietina mammas siltajā jakā. Sargeņģelīša lūgšanas bija piepildījušās.

Beidzot kaķēns ieguva sev jaunas mājas, kur tika labi barots, apkopts un parādīts vetārstam, kā arī ieguva vienu lielu kaķu brāli. Tomēr mazliet Mikušs baidās no lielā, melnā Briesmoņa, kurš izrādījās tikai viens mīlīgs un draudzīgs suns. Lai arī citiem ir ticība labajam un sargeņģelim!