Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kaķēna Mikuša dzīvesstāsts!

Iesūtīja Krista Girēvica un Māra Dzidra Pudņika
Runčuks Mikušs piedzima jūlija vidū Kurzemes mazpilsētā kādā jaukā ģimenē kaķenītei Mincei. Kaķenītei bez Mikuša piedzima vēl četri kaķēni.

Kad runčuks paaugās, viņu pieņēma cita ģimene. Viņš jutās mīlēts, lolots un lutināts. Pēc kāda laika runčuka prieki beidzās, jo saimnieki devās prom uz ārzemēm un Mikušu atstāja pie svešas mājas dzīvžoga.

Mikušs pie šīs svešās mājas dzīvžoga jutās nelaimīgs un pārbijies. Mikušs nesaprata, kādēļ tika atstāts šajā nepazīstamajā vietā. Bailes viņā iedzina lielais, melnais Briesmonis, kurš, viņu ieraugot, ļoti trokšņoja un skraidīja pakaļ.

Laiks gāja, un runčuka turpmākā dzīve bija atkarīga no viņa Sargeņģeļa lūgšanām, kurās viņš lūdzās, lai svešās mājas iemītnieki pamana mazo, izvārgušo un bada nomocīto kaķēnu.

Septembra beigās, kaķēnam dodoties barības meklējumos, viņa Sargeņģelis iedrošināja parādīties mājas iemītnieku redzeslokā. Kaķēns ļoti šaubījās, jo nezināja, kā uz viņu reaģēs lielais, melnais Briesmonis un mājas iemītnieki. Ieraugot mājiniekus, viņš nepaklausīja eņģelim, bet gan aiz bailēm iemuka atpakaļ dzīvžogā. Tomēr puisēns bija pamanījis mazo kaķēnu un kopā ar māsu un vecākiem devās glābt mazo dzīvībiņu.

Mikušs bailēs šņāca un skrāpēja līdz mirklim, kad māsa satvēra badā mērdēto ķermenīti un ietina mammas siltajā jakā. Sargeņģelīša lūgšanas bija piepildījušās.

Beidzot kaķēns ieguva sev jaunas mājas, kur tika labi barots, apkopts un parādīts vetārstam, kā arī ieguva vienu lielu kaķu brāli. Tomēr mazliet Mikušs baidās no lielā, melnā Briesmoņa, kurš izrādījās tikai viens mīlīgs un draudzīgs suns. Lai arī citiem ir ticība labajam un sargeņģelim!