Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gribēju būt eņģelis

Iesūtīja Kristīne Briede

Kad man bija pieci gadi, es ļoti gribēju būt eņģelis… Tā gada decembrī es stundām ilgi sēdēju uz grīdas, klausoties mātes klavierspēlē un vēroju eņģeļus – tie bija Ziemassvētku kartiņās, mākslas žurnālos un dziesmu grāmatās. Man ļoti, ļoti patika maigie, apaļīgie ar bedrītēm vaigos, flautu spēlējošie eņģelīši apkārt Kristus bērniņam. Tie bija tik līdzīgi manam mazajam brālītim. Es ilgojos pēc zelta oreola, milzīgiem, baltiem spārniem un skaistām brokāta drēbītēm.

– Māmiņ, – es jautāju atkal un atkal, – kad paaugšos, vai es varēšu būt eņģelis? Vai es varēšu lidot?

Mana māte pacietīgi atkārtoja man: – Nē, mīļā, tu izaugsi par brīnumjauku meiteni, un meitenes nelido kā eņģeļi.

Tajā naktī, esot savā istabā, es, vairakkārt pār plecu raugoties, mēģināju aplūkot savu muguru… Un man bija noslēpums, par kuru māmiņa neko nezināja – uz manas muguras, vietā, kur atrodas lāpstiņas, atradās spārnu iedīgļi, kuri gaidīja brīdi, kad varēs sākt augt.

– Es būšu eņģelis, – tumsā iesaucos, – es lidošu!

Gandrīz katrā mazā meitenītē ir daudz noslēpumu, cerību, sapņu un fantāziju, kas padara dzīvi interesantāku, jautrāku, skaistāku un mīļāku… Un mans sapnis bija kļūt par eņģeli. Māmiņa redzēja, cik ļoti un neatlaidīgi es vēlos piepildīt savu sapni, un viņai radās ideja…

Un tā nākamā gada decembrī es piedalījos nelielā Ziemassvētku lugā pilsētas baznīcā, apģērbta baltā kostīmiņā ar baltiem, pūkainiem spārniņiem. Kopā ar pārējiem bērniem es lepni sēdēju pie Kristus bērniņa un dziedāju Ziemassvētku dziesmiņu. Visi mani radi un draugi bija atnākuši apskatīties uz mani, es biju tik laimīga, mans ilgi gaidītais sapnis bija piepildījies.
Gadiem ejot, sapratu, ka, lai kļūtu par eņģeli, nemaz nevajag skaistās drānas un lielos spārnus, eņģeļi nav tikai ideāla skaistuma paraugi, eņģeļi ir pazemīgi kalpotāji, ziņneši un aizstāvji, viņi ir visapkārt mums… Es esmu starp eņģeļiem katru dienu, katru mīļu brīdi, tie ir mūsu bērni, radi un draugi, līdzcilvēki apkārt, skolotāji un ārsti, zemnieki un pārdevēji, autobusa šoferi, svešinieki un varbūt pat mans frizieris. Cilvēku siltais smaids, laipnība, atsaucība, dāsnums un mīlestība man atgādina, ka eņģeļi ir starp mums vienmēr… Jo cilvēks ir tik liels, cik liela ir viņa labo darbu summa!