Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gribēju būt eņģelis

Iesūtīja Kristīne Briede

Kad man bija pieci gadi, es ļoti gribēju būt eņģelis… Tā gada decembrī es stundām ilgi sēdēju uz grīdas, klausoties mātes klavierspēlē un vēroju eņģeļus – tie bija Ziemassvētku kartiņās, mākslas žurnālos un dziesmu grāmatās. Man ļoti, ļoti patika maigie, apaļīgie ar bedrītēm vaigos, flautu spēlējošie eņģelīši apkārt Kristus bērniņam. Tie bija tik līdzīgi manam mazajam brālītim. Es ilgojos pēc zelta oreola, milzīgiem, baltiem spārniem un skaistām brokāta drēbītēm.

– Māmiņ, – es jautāju atkal un atkal, – kad paaugšos, vai es varēšu būt eņģelis? Vai es varēšu lidot?

Mana māte pacietīgi atkārtoja man: – Nē, mīļā, tu izaugsi par brīnumjauku meiteni, un meitenes nelido kā eņģeļi.

Tajā naktī, esot savā istabā, es, vairakkārt pār plecu raugoties, mēģināju aplūkot savu muguru… Un man bija noslēpums, par kuru māmiņa neko nezināja – uz manas muguras, vietā, kur atrodas lāpstiņas, atradās spārnu iedīgļi, kuri gaidīja brīdi, kad varēs sākt augt.

– Es būšu eņģelis, – tumsā iesaucos, – es lidošu!

Gandrīz katrā mazā meitenītē ir daudz noslēpumu, cerību, sapņu un fantāziju, kas padara dzīvi interesantāku, jautrāku, skaistāku un mīļāku… Un mans sapnis bija kļūt par eņģeli. Māmiņa redzēja, cik ļoti un neatlaidīgi es vēlos piepildīt savu sapni, un viņai radās ideja…

Un tā nākamā gada decembrī es piedalījos nelielā Ziemassvētku lugā pilsētas baznīcā, apģērbta baltā kostīmiņā ar baltiem, pūkainiem spārniņiem. Kopā ar pārējiem bērniem es lepni sēdēju pie Kristus bērniņa un dziedāju Ziemassvētku dziesmiņu. Visi mani radi un draugi bija atnākuši apskatīties uz mani, es biju tik laimīga, mans ilgi gaidītais sapnis bija piepildījies.
Gadiem ejot, sapratu, ka, lai kļūtu par eņģeli, nemaz nevajag skaistās drānas un lielos spārnus, eņģeļi nav tikai ideāla skaistuma paraugi, eņģeļi ir pazemīgi kalpotāji, ziņneši un aizstāvji, viņi ir visapkārt mums… Es esmu starp eņģeļiem katru dienu, katru mīļu brīdi, tie ir mūsu bērni, radi un draugi, līdzcilvēki apkārt, skolotāji un ārsti, zemnieki un pārdevēji, autobusa šoferi, svešinieki un varbūt pat mans frizieris. Cilvēku siltais smaids, laipnība, atsaucība, dāsnums un mīlestība man atgādina, ka eņģeļi ir starp mums vienmēr… Jo cilvēks ir tik liels, cik liela ir viņa labo darbu summa!