Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gribēju būt eņģelis

Iesūtīja Kristīne Briede

Kad man bija pieci gadi, es ļoti gribēju būt eņģelis… Tā gada decembrī es stundām ilgi sēdēju uz grīdas, klausoties mātes klavierspēlē un vēroju eņģeļus – tie bija Ziemassvētku kartiņās, mākslas žurnālos un dziesmu grāmatās. Man ļoti, ļoti patika maigie, apaļīgie ar bedrītēm vaigos, flautu spēlējošie eņģelīši apkārt Kristus bērniņam. Tie bija tik līdzīgi manam mazajam brālītim. Es ilgojos pēc zelta oreola, milzīgiem, baltiem spārniem un skaistām brokāta drēbītēm.

– Māmiņ, – es jautāju atkal un atkal, – kad paaugšos, vai es varēšu būt eņģelis? Vai es varēšu lidot?

Mana māte pacietīgi atkārtoja man: – Nē, mīļā, tu izaugsi par brīnumjauku meiteni, un meitenes nelido kā eņģeļi.

Tajā naktī, esot savā istabā, es, vairakkārt pār plecu raugoties, mēģināju aplūkot savu muguru… Un man bija noslēpums, par kuru māmiņa neko nezināja – uz manas muguras, vietā, kur atrodas lāpstiņas, atradās spārnu iedīgļi, kuri gaidīja brīdi, kad varēs sākt augt.

– Es būšu eņģelis, – tumsā iesaucos, – es lidošu!

Gandrīz katrā mazā meitenītē ir daudz noslēpumu, cerību, sapņu un fantāziju, kas padara dzīvi interesantāku, jautrāku, skaistāku un mīļāku… Un mans sapnis bija kļūt par eņģeli. Māmiņa redzēja, cik ļoti un neatlaidīgi es vēlos piepildīt savu sapni, un viņai radās ideja…

Un tā nākamā gada decembrī es piedalījos nelielā Ziemassvētku lugā pilsētas baznīcā, apģērbta baltā kostīmiņā ar baltiem, pūkainiem spārniņiem. Kopā ar pārējiem bērniem es lepni sēdēju pie Kristus bērniņa un dziedāju Ziemassvētku dziesmiņu. Visi mani radi un draugi bija atnākuši apskatīties uz mani, es biju tik laimīga, mans ilgi gaidītais sapnis bija piepildījies.
Gadiem ejot, sapratu, ka, lai kļūtu par eņģeli, nemaz nevajag skaistās drānas un lielos spārnus, eņģeļi nav tikai ideāla skaistuma paraugi, eņģeļi ir pazemīgi kalpotāji, ziņneši un aizstāvji, viņi ir visapkārt mums… Es esmu starp eņģeļiem katru dienu, katru mīļu brīdi, tie ir mūsu bērni, radi un draugi, līdzcilvēki apkārt, skolotāji un ārsti, zemnieki un pārdevēji, autobusa šoferi, svešinieki un varbūt pat mans frizieris. Cilvēku siltais smaids, laipnība, atsaucība, dāsnums un mīlestība man atgādina, ka eņģeļi ir starp mums vienmēr… Jo cilvēks ir tik liels, cik liela ir viņa labo darbu summa!