Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gribēju būt eņģelis

Iesūtīja Kristīne Briede

Kad man bija pieci gadi, es ļoti gribēju būt eņģelis… Tā gada decembrī es stundām ilgi sēdēju uz grīdas, klausoties mātes klavierspēlē un vēroju eņģeļus – tie bija Ziemassvētku kartiņās, mākslas žurnālos un dziesmu grāmatās. Man ļoti, ļoti patika maigie, apaļīgie ar bedrītēm vaigos, flautu spēlējošie eņģelīši apkārt Kristus bērniņam. Tie bija tik līdzīgi manam mazajam brālītim. Es ilgojos pēc zelta oreola, milzīgiem, baltiem spārniem un skaistām brokāta drēbītēm.

– Māmiņ, – es jautāju atkal un atkal, – kad paaugšos, vai es varēšu būt eņģelis? Vai es varēšu lidot?

Mana māte pacietīgi atkārtoja man: – Nē, mīļā, tu izaugsi par brīnumjauku meiteni, un meitenes nelido kā eņģeļi.

Tajā naktī, esot savā istabā, es, vairakkārt pār plecu raugoties, mēģināju aplūkot savu muguru… Un man bija noslēpums, par kuru māmiņa neko nezināja – uz manas muguras, vietā, kur atrodas lāpstiņas, atradās spārnu iedīgļi, kuri gaidīja brīdi, kad varēs sākt augt.

– Es būšu eņģelis, – tumsā iesaucos, – es lidošu!

Gandrīz katrā mazā meitenītē ir daudz noslēpumu, cerību, sapņu un fantāziju, kas padara dzīvi interesantāku, jautrāku, skaistāku un mīļāku… Un mans sapnis bija kļūt par eņģeli. Māmiņa redzēja, cik ļoti un neatlaidīgi es vēlos piepildīt savu sapni, un viņai radās ideja…

Un tā nākamā gada decembrī es piedalījos nelielā Ziemassvētku lugā pilsētas baznīcā, apģērbta baltā kostīmiņā ar baltiem, pūkainiem spārniņiem. Kopā ar pārējiem bērniem es lepni sēdēju pie Kristus bērniņa un dziedāju Ziemassvētku dziesmiņu. Visi mani radi un draugi bija atnākuši apskatīties uz mani, es biju tik laimīga, mans ilgi gaidītais sapnis bija piepildījies.
Gadiem ejot, sapratu, ka, lai kļūtu par eņģeli, nemaz nevajag skaistās drānas un lielos spārnus, eņģeļi nav tikai ideāla skaistuma paraugi, eņģeļi ir pazemīgi kalpotāji, ziņneši un aizstāvji, viņi ir visapkārt mums… Es esmu starp eņģeļiem katru dienu, katru mīļu brīdi, tie ir mūsu bērni, radi un draugi, līdzcilvēki apkārt, skolotāji un ārsti, zemnieki un pārdevēji, autobusa šoferi, svešinieki un varbūt pat mans frizieris. Cilvēku siltais smaids, laipnība, atsaucība, dāsnums un mīlestība man atgādina, ka eņģeļi ir starp mums vienmēr… Jo cilvēks ir tik liels, cik liela ir viņa labo darbu summa!