Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu zeme

Iesūtīja Justīne Linde

Reiz cilvēku burzmā un notikumu ritumā dzīvoja kāds pāris. Viņi ļoti mīlēja viens otru. Ik dienu abi steidzās uz darbu, veikalu un mājām – īstenoja savus mērķus, dzinās pēc pilnības. Visa kā bija gana, taču nekad nekas nebija labi, vienmēr vajadzēja vairāk un vairāk. Maize šķita pelēka un bezgaršīga, nakts par tumšu un rīts – par aukstu. Tā viņi ilgus gadus centās veidot savu ideālo pasauli, līdz mirklim, kad atskārta, ka viņiem kaut kā tomēr trūkst – bērniņa. Viņi saprata, ka tieši pēc tā ilgojas.

Tajā mirklī viņu dzīves ideāls sabruka tūkstoš šķembās un izbira pa visu pasauli, jo ārsti paziņoja, ka viņiem nevar būt kopīgu bērnu. Todien šķita, ka nekas, pilnīgi nekas, nespēs remdēt viņu sāpes un ilgas. Pavisam citādi, tomēr viņi centās dzīvot tālāk. Līdz kādu dienu kā mazs brīnumpiliens viņu dzīvē pieteicās mazulis. Sākās skaistais gaidīšanas un gatavošanās laiks. Tā vien šķita, ka tas ilgst mūžību… jo, kad tik ļoti kaut ko gaida, tad liekas, ka laiks rit pavisam lēni. Tomēr tas bija skaistākais laiks pāra dzīvē, līdz kādā tumšā puteņu naktī pēc ilgas gaidīšanas visa pasaule pēkšņi apstājās, sastinga… un visu Zemes virsmu pieskandināja neaizmirstama balstiņa – pasaulē bija nācis viņu Eņģelis, kuru pāris nodēvēja par mazo Lauriņu.

Kopš šīs nakts katra pāra diena ir patiesi laimīga un īsta. Šis mazais eņģelis māca mīlēt ik mirkli, ik sekundi. Viņš māca, ka maize nekādi nevar būt slikta vai laba, jo tā ir maize. Neviens rīts nav par aukstu un vakars – par tumšu. Eņģelis māca saviem vecākiem, ka pilnīgi nekas šajā pasaulē nenotiek tāpat vien. Ir tikai jāprot saskatīt, novērtēt un mīlēt. Un tā arī ir noticis, pilnīgi katra diena šim pārim ir īpaša. Viņu dzīve ir īpaša, jo tā ir svētīta. Dievs to svētījis ar mazu eņģeli.

Arī tev šobrīd klēpī dus tavs eņģelis. Iespējams, tas ir citāds eņģelītis, varbūt tavam eņģelītim ir nepieciešamas lielākas rūpes. Taču nekad neaizmirsti, ka, lai kāds arī būtu tavs eņģelis, viņš māca un dod tieši to, kas tev šajā dzīvē ir nepieciešams. Ieraugi un ņem to vērā. Iespējams, tu vēl aizvien gaidi savu eņģeli – neraizējies, kad būs īstais mirklis, viņš atnāks pie tevis, jo labāk zina, kad viņam ir jānolaižas šajā pasaulē.

Nekad neaizmirsīsim, ka arī mēs esam eņģeļi saviem vecākiem, un, tieši tāpat kā mūsu eņģeļi, esam nolaidušies uz šīs zemes. Arī vecāki mūs ļoti gaidīja, loloja, mīlēja. Daudz mācījās un mainīja savu dzīvi.

Galu galā ikkatrs no mums ir eņģelis šajā pasaulē – svētība saviem vecākiem. Šī pasaule ir eņģeļu zeme, tikai vai katrs no mums pilda eņģeļa pienākumus? Tas jāprasa sev pašam. Nekad neaizmirsti, ka tu esi eņģelis un šī ir eņģeļu zeme. Ir jāprot tikai saskatīt un skaidru sirdi mīt gaišu taku Eņģeļu zemē!