Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu zeme

Iesūtīja Justīne Linde

Reiz cilvēku burzmā un notikumu ritumā dzīvoja kāds pāris. Viņi ļoti mīlēja viens otru. Ik dienu abi steidzās uz darbu, veikalu un mājām – īstenoja savus mērķus, dzinās pēc pilnības. Visa kā bija gana, taču nekad nekas nebija labi, vienmēr vajadzēja vairāk un vairāk. Maize šķita pelēka un bezgaršīga, nakts par tumšu un rīts – par aukstu. Tā viņi ilgus gadus centās veidot savu ideālo pasauli, līdz mirklim, kad atskārta, ka viņiem kaut kā tomēr trūkst – bērniņa. Viņi saprata, ka tieši pēc tā ilgojas.

Tajā mirklī viņu dzīves ideāls sabruka tūkstoš šķembās un izbira pa visu pasauli, jo ārsti paziņoja, ka viņiem nevar būt kopīgu bērnu. Todien šķita, ka nekas, pilnīgi nekas, nespēs remdēt viņu sāpes un ilgas. Pavisam citādi, tomēr viņi centās dzīvot tālāk. Līdz kādu dienu kā mazs brīnumpiliens viņu dzīvē pieteicās mazulis. Sākās skaistais gaidīšanas un gatavošanās laiks. Tā vien šķita, ka tas ilgst mūžību… jo, kad tik ļoti kaut ko gaida, tad liekas, ka laiks rit pavisam lēni. Tomēr tas bija skaistākais laiks pāra dzīvē, līdz kādā tumšā puteņu naktī pēc ilgas gaidīšanas visa pasaule pēkšņi apstājās, sastinga… un visu Zemes virsmu pieskandināja neaizmirstama balstiņa – pasaulē bija nācis viņu Eņģelis, kuru pāris nodēvēja par mazo Lauriņu.

Kopš šīs nakts katra pāra diena ir patiesi laimīga un īsta. Šis mazais eņģelis māca mīlēt ik mirkli, ik sekundi. Viņš māca, ka maize nekādi nevar būt slikta vai laba, jo tā ir maize. Neviens rīts nav par aukstu un vakars – par tumšu. Eņģelis māca saviem vecākiem, ka pilnīgi nekas šajā pasaulē nenotiek tāpat vien. Ir tikai jāprot saskatīt, novērtēt un mīlēt. Un tā arī ir noticis, pilnīgi katra diena šim pārim ir īpaša. Viņu dzīve ir īpaša, jo tā ir svētīta. Dievs to svētījis ar mazu eņģeli.

Arī tev šobrīd klēpī dus tavs eņģelis. Iespējams, tas ir citāds eņģelītis, varbūt tavam eņģelītim ir nepieciešamas lielākas rūpes. Taču nekad neaizmirsti, ka, lai kāds arī būtu tavs eņģelis, viņš māca un dod tieši to, kas tev šajā dzīvē ir nepieciešams. Ieraugi un ņem to vērā. Iespējams, tu vēl aizvien gaidi savu eņģeli – neraizējies, kad būs īstais mirklis, viņš atnāks pie tevis, jo labāk zina, kad viņam ir jānolaižas šajā pasaulē.

Nekad neaizmirsīsim, ka arī mēs esam eņģeļi saviem vecākiem, un, tieši tāpat kā mūsu eņģeļi, esam nolaidušies uz šīs zemes. Arī vecāki mūs ļoti gaidīja, loloja, mīlēja. Daudz mācījās un mainīja savu dzīvi.

Galu galā ikkatrs no mums ir eņģelis šajā pasaulē – svētība saviem vecākiem. Šī pasaule ir eņģeļu zeme, tikai vai katrs no mums pilda eņģeļa pienākumus? Tas jāprasa sev pašam. Nekad neaizmirsti, ka tu esi eņģelis un šī ir eņģeļu zeme. Ir jāprot tikai saskatīt un skaidru sirdi mīt gaišu taku Eņģeļu zemē!