Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu zeme

Iesūtīja Justīne Linde

Reiz cilvēku burzmā un notikumu ritumā dzīvoja kāds pāris. Viņi ļoti mīlēja viens otru. Ik dienu abi steidzās uz darbu, veikalu un mājām – īstenoja savus mērķus, dzinās pēc pilnības. Visa kā bija gana, taču nekad nekas nebija labi, vienmēr vajadzēja vairāk un vairāk. Maize šķita pelēka un bezgaršīga, nakts par tumšu un rīts – par aukstu. Tā viņi ilgus gadus centās veidot savu ideālo pasauli, līdz mirklim, kad atskārta, ka viņiem kaut kā tomēr trūkst – bērniņa. Viņi saprata, ka tieši pēc tā ilgojas.

Tajā mirklī viņu dzīves ideāls sabruka tūkstoš šķembās un izbira pa visu pasauli, jo ārsti paziņoja, ka viņiem nevar būt kopīgu bērnu. Todien šķita, ka nekas, pilnīgi nekas, nespēs remdēt viņu sāpes un ilgas. Pavisam citādi, tomēr viņi centās dzīvot tālāk. Līdz kādu dienu kā mazs brīnumpiliens viņu dzīvē pieteicās mazulis. Sākās skaistais gaidīšanas un gatavošanās laiks. Tā vien šķita, ka tas ilgst mūžību… jo, kad tik ļoti kaut ko gaida, tad liekas, ka laiks rit pavisam lēni. Tomēr tas bija skaistākais laiks pāra dzīvē, līdz kādā tumšā puteņu naktī pēc ilgas gaidīšanas visa pasaule pēkšņi apstājās, sastinga… un visu Zemes virsmu pieskandināja neaizmirstama balstiņa – pasaulē bija nācis viņu Eņģelis, kuru pāris nodēvēja par mazo Lauriņu.

Kopš šīs nakts katra pāra diena ir patiesi laimīga un īsta. Šis mazais eņģelis māca mīlēt ik mirkli, ik sekundi. Viņš māca, ka maize nekādi nevar būt slikta vai laba, jo tā ir maize. Neviens rīts nav par aukstu un vakars – par tumšu. Eņģelis māca saviem vecākiem, ka pilnīgi nekas šajā pasaulē nenotiek tāpat vien. Ir tikai jāprot saskatīt, novērtēt un mīlēt. Un tā arī ir noticis, pilnīgi katra diena šim pārim ir īpaša. Viņu dzīve ir īpaša, jo tā ir svētīta. Dievs to svētījis ar mazu eņģeli.

Arī tev šobrīd klēpī dus tavs eņģelis. Iespējams, tas ir citāds eņģelītis, varbūt tavam eņģelītim ir nepieciešamas lielākas rūpes. Taču nekad neaizmirsti, ka, lai kāds arī būtu tavs eņģelis, viņš māca un dod tieši to, kas tev šajā dzīvē ir nepieciešams. Ieraugi un ņem to vērā. Iespējams, tu vēl aizvien gaidi savu eņģeli – neraizējies, kad būs īstais mirklis, viņš atnāks pie tevis, jo labāk zina, kad viņam ir jānolaižas šajā pasaulē.

Nekad neaizmirsīsim, ka arī mēs esam eņģeļi saviem vecākiem, un, tieši tāpat kā mūsu eņģeļi, esam nolaidušies uz šīs zemes. Arī vecāki mūs ļoti gaidīja, loloja, mīlēja. Daudz mācījās un mainīja savu dzīvi.

Galu galā ikkatrs no mums ir eņģelis šajā pasaulē – svētība saviem vecākiem. Šī pasaule ir eņģeļu zeme, tikai vai katrs no mums pilda eņģeļa pienākumus? Tas jāprasa sev pašam. Nekad neaizmirsti, ka tu esi eņģelis un šī ir eņģeļu zeme. Ir jāprot tikai saskatīt un skaidru sirdi mīt gaišu taku Eņģeļu zemē!