Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu zeme

Iesūtīja Justīne Linde

Reiz cilvēku burzmā un notikumu ritumā dzīvoja kāds pāris. Viņi ļoti mīlēja viens otru. Ik dienu abi steidzās uz darbu, veikalu un mājām – īstenoja savus mērķus, dzinās pēc pilnības. Visa kā bija gana, taču nekad nekas nebija labi, vienmēr vajadzēja vairāk un vairāk. Maize šķita pelēka un bezgaršīga, nakts par tumšu un rīts – par aukstu. Tā viņi ilgus gadus centās veidot savu ideālo pasauli, līdz mirklim, kad atskārta, ka viņiem kaut kā tomēr trūkst – bērniņa. Viņi saprata, ka tieši pēc tā ilgojas.

Tajā mirklī viņu dzīves ideāls sabruka tūkstoš šķembās un izbira pa visu pasauli, jo ārsti paziņoja, ka viņiem nevar būt kopīgu bērnu. Todien šķita, ka nekas, pilnīgi nekas, nespēs remdēt viņu sāpes un ilgas. Pavisam citādi, tomēr viņi centās dzīvot tālāk. Līdz kādu dienu kā mazs brīnumpiliens viņu dzīvē pieteicās mazulis. Sākās skaistais gaidīšanas un gatavošanās laiks. Tā vien šķita, ka tas ilgst mūžību… jo, kad tik ļoti kaut ko gaida, tad liekas, ka laiks rit pavisam lēni. Tomēr tas bija skaistākais laiks pāra dzīvē, līdz kādā tumšā puteņu naktī pēc ilgas gaidīšanas visa pasaule pēkšņi apstājās, sastinga… un visu Zemes virsmu pieskandināja neaizmirstama balstiņa – pasaulē bija nācis viņu Eņģelis, kuru pāris nodēvēja par mazo Lauriņu.

Kopš šīs nakts katra pāra diena ir patiesi laimīga un īsta. Šis mazais eņģelis māca mīlēt ik mirkli, ik sekundi. Viņš māca, ka maize nekādi nevar būt slikta vai laba, jo tā ir maize. Neviens rīts nav par aukstu un vakars – par tumšu. Eņģelis māca saviem vecākiem, ka pilnīgi nekas šajā pasaulē nenotiek tāpat vien. Ir tikai jāprot saskatīt, novērtēt un mīlēt. Un tā arī ir noticis, pilnīgi katra diena šim pārim ir īpaša. Viņu dzīve ir īpaša, jo tā ir svētīta. Dievs to svētījis ar mazu eņģeli.

Arī tev šobrīd klēpī dus tavs eņģelis. Iespējams, tas ir citāds eņģelītis, varbūt tavam eņģelītim ir nepieciešamas lielākas rūpes. Taču nekad neaizmirsti, ka, lai kāds arī būtu tavs eņģelis, viņš māca un dod tieši to, kas tev šajā dzīvē ir nepieciešams. Ieraugi un ņem to vērā. Iespējams, tu vēl aizvien gaidi savu eņģeli – neraizējies, kad būs īstais mirklis, viņš atnāks pie tevis, jo labāk zina, kad viņam ir jānolaižas šajā pasaulē.

Nekad neaizmirsīsim, ka arī mēs esam eņģeļi saviem vecākiem, un, tieši tāpat kā mūsu eņģeļi, esam nolaidušies uz šīs zemes. Arī vecāki mūs ļoti gaidīja, loloja, mīlēja. Daudz mācījās un mainīja savu dzīvi.

Galu galā ikkatrs no mums ir eņģelis šajā pasaulē – svētība saviem vecākiem. Šī pasaule ir eņģeļu zeme, tikai vai katrs no mums pilda eņģeļa pienākumus? Tas jāprasa sev pašam. Nekad neaizmirsti, ka tu esi eņģelis un šī ir eņģeļu zeme. Ir jāprot tikai saskatīt un skaidru sirdi mīt gaišu taku Eņģeļu zemē!