Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Lonija Mikīte, 5 gadi

Reiz sensenos laikos mazā ciematiņā, kuru visi dēvēja par Valdemārpili, nolaidās eņģeļi. Eņģeļi bija atlidojuši no tālās Ēģiptes un apmetās uz dzīvi mazpilsētā. Eņģeļi bija atlidojuši uz Latviju, lai izpildītu kādu svētu misiju. Misijas mērķis bija izdziedināt visus slimos, paēdināt visus nepaēdušos, sasildīt visus tos, kuriem ir auksti, un apskaut visus tos, kuriem tas ir nepieciešams. Pār Valdemārpili bija nolaidušies pieci burvīgi eņģeļi – Zvaigznīte, Rozīte, Varavīksne, Ābolīte un Ponija.

Eņģelīši apciemoja visus pansionātus, slimnīcas un bērnu namus. Kādā skaistā svētdienas pēcpusdienā, kad eņģelīši bija ieplānojuši doties pie slimajiem bērniņiem, lai tos dziedinātu ar savām burvju spējām, viņi pēkšņi pamanīja, ka burvju lādīte, kurā glabājās burvju spējas, ir pazudusi, bet bez burvju spējām izdziedināt slimos bērniņus nav iespējams… Eņģelīši nezināja, ko iesākt.

Tad Varavīksnei iešāvās galvā doma – viņa lūdzu Dieviņam lietu un sauli, lai pie debesjuma parādās skaista Varavīksne, varbūt tā parādīs ceļu, uz kuru pusi doties meklēt burvju lādīti. Sāka līt lietus un spīdēt saule, pie debesīm parādījās Varavīksne, kura rādīja ceļu, pa kuru iet meklēt burvju lādīti. Eņģelīši devās pa norādēm, līdz beidzot nonāca pie milzīga rožu krūma, kuram bija jātiek cauri, bet rožu ērkšķi bija tik ļoti asi. Rozīte lūdza Dieviņam palīdzēt nejust sāpes, kad iet cauri rožu ērkšķiem. Tā eņģelīši devās cauri, un notika brīnums – ērkšķi kļuva tik maigi kā rožu ziedlapiņas. Bet šo bēdu, bija pienākusi nakts… Melna, tumša nakts. Eņģelīši neredzēja ceļu, pa kuru doties tālāk.

Tad Zvaigznīte lūdza Dieviņam: – Parādi, lūdzu, caur zvaigznēm mums ceļu debesīs, pa kuru doties tālāk.

Un tūkstošiem zvaigžņu sāka mirdzēt pie debesīm un rādīt ceļu tālāk. Pienāca rīts, un eņģelīši bija ļoti noguruši, spēka vairs tikpat kā nebija. Ļoti gribējās ēst, bet tuvumā nekā nebija.

Ābolīte lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums ēdienu, mēs esam ļoti izsalkuši.

Tad priekšā parādījās milzīgs ābolu koks. Eņģelīši pilniem vaigiem ēda sulīgos ābolus. Laiks bija doties tālāk, bet nebija vairs spēka lidot, tad Ponija lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums katram pa vienam ponijam, kas vestu mūs tālāk.

Nepagāja ne mirklis, kad pieci ņipri poniji stāvēja priekšā un gaidīja, kad eņģelīši sēdīsies virsū, lai dotos tālāk. Tā gāja dienas un naktis, kamēr eņģelīši nonāca pie pazudušās burvju lādītes.

Beidzot eņģelīši atguva savas spējas un nekavējoties devās pie visiem slimajiem, lai tos dziedinātu, pie visiem nepaēdušajiem, lai tos pabarotu, pie visiem tiem, kuriem bija auksti, lai sasildītu, un pie visiem tiem, kuriem nepieciešams, lai apskautu. Nu svētā eņģeļu misija bija pabeigta. Visi slimie bija dziedināti, visi nepaēdušie bija paēduši, visi tie, kuriem bija auksti, bija sasildīti, un visi tie, kuriem bija nepieciešama mīlestība, bija apskauti.

Tā nu pasaka ir beigusies, un laiks doties pie miera – arlabunakti mīļie, saldus sapnīšus! Atceries – tam, kas lūdz, tam tiek dots!