Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Lonija Mikīte, 5 gadi

Reiz sensenos laikos mazā ciematiņā, kuru visi dēvēja par Valdemārpili, nolaidās eņģeļi. Eņģeļi bija atlidojuši no tālās Ēģiptes un apmetās uz dzīvi mazpilsētā. Eņģeļi bija atlidojuši uz Latviju, lai izpildītu kādu svētu misiju. Misijas mērķis bija izdziedināt visus slimos, paēdināt visus nepaēdušos, sasildīt visus tos, kuriem ir auksti, un apskaut visus tos, kuriem tas ir nepieciešams. Pār Valdemārpili bija nolaidušies pieci burvīgi eņģeļi – Zvaigznīte, Rozīte, Varavīksne, Ābolīte un Ponija.

Eņģelīši apciemoja visus pansionātus, slimnīcas un bērnu namus. Kādā skaistā svētdienas pēcpusdienā, kad eņģelīši bija ieplānojuši doties pie slimajiem bērniņiem, lai tos dziedinātu ar savām burvju spējām, viņi pēkšņi pamanīja, ka burvju lādīte, kurā glabājās burvju spējas, ir pazudusi, bet bez burvju spējām izdziedināt slimos bērniņus nav iespējams… Eņģelīši nezināja, ko iesākt.

Tad Varavīksnei iešāvās galvā doma – viņa lūdzu Dieviņam lietu un sauli, lai pie debesjuma parādās skaista Varavīksne, varbūt tā parādīs ceļu, uz kuru pusi doties meklēt burvju lādīti. Sāka līt lietus un spīdēt saule, pie debesīm parādījās Varavīksne, kura rādīja ceļu, pa kuru iet meklēt burvju lādīti. Eņģelīši devās pa norādēm, līdz beidzot nonāca pie milzīga rožu krūma, kuram bija jātiek cauri, bet rožu ērkšķi bija tik ļoti asi. Rozīte lūdza Dieviņam palīdzēt nejust sāpes, kad iet cauri rožu ērkšķiem. Tā eņģelīši devās cauri, un notika brīnums – ērkšķi kļuva tik maigi kā rožu ziedlapiņas. Bet šo bēdu, bija pienākusi nakts… Melna, tumša nakts. Eņģelīši neredzēja ceļu, pa kuru doties tālāk.

Tad Zvaigznīte lūdza Dieviņam: – Parādi, lūdzu, caur zvaigznēm mums ceļu debesīs, pa kuru doties tālāk.

Un tūkstošiem zvaigžņu sāka mirdzēt pie debesīm un rādīt ceļu tālāk. Pienāca rīts, un eņģelīši bija ļoti noguruši, spēka vairs tikpat kā nebija. Ļoti gribējās ēst, bet tuvumā nekā nebija.

Ābolīte lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums ēdienu, mēs esam ļoti izsalkuši.

Tad priekšā parādījās milzīgs ābolu koks. Eņģelīši pilniem vaigiem ēda sulīgos ābolus. Laiks bija doties tālāk, bet nebija vairs spēka lidot, tad Ponija lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums katram pa vienam ponijam, kas vestu mūs tālāk.

Nepagāja ne mirklis, kad pieci ņipri poniji stāvēja priekšā un gaidīja, kad eņģelīši sēdīsies virsū, lai dotos tālāk. Tā gāja dienas un naktis, kamēr eņģelīši nonāca pie pazudušās burvju lādītes.

Beidzot eņģelīši atguva savas spējas un nekavējoties devās pie visiem slimajiem, lai tos dziedinātu, pie visiem nepaēdušajiem, lai tos pabarotu, pie visiem tiem, kuriem bija auksti, lai sasildītu, un pie visiem tiem, kuriem nepieciešams, lai apskautu. Nu svētā eņģeļu misija bija pabeigta. Visi slimie bija dziedināti, visi nepaēdušie bija paēduši, visi tie, kuriem bija auksti, bija sasildīti, un visi tie, kuriem bija nepieciešama mīlestība, bija apskauti.

Tā nu pasaka ir beigusies, un laiks doties pie miera – arlabunakti mīļie, saldus sapnīšus! Atceries – tam, kas lūdz, tam tiek dots!