Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Lonija Mikīte, 5 gadi

Reiz sensenos laikos mazā ciematiņā, kuru visi dēvēja par Valdemārpili, nolaidās eņģeļi. Eņģeļi bija atlidojuši no tālās Ēģiptes un apmetās uz dzīvi mazpilsētā. Eņģeļi bija atlidojuši uz Latviju, lai izpildītu kādu svētu misiju. Misijas mērķis bija izdziedināt visus slimos, paēdināt visus nepaēdušos, sasildīt visus tos, kuriem ir auksti, un apskaut visus tos, kuriem tas ir nepieciešams. Pār Valdemārpili bija nolaidušies pieci burvīgi eņģeļi – Zvaigznīte, Rozīte, Varavīksne, Ābolīte un Ponija.

Eņģelīši apciemoja visus pansionātus, slimnīcas un bērnu namus. Kādā skaistā svētdienas pēcpusdienā, kad eņģelīši bija ieplānojuši doties pie slimajiem bērniņiem, lai tos dziedinātu ar savām burvju spējām, viņi pēkšņi pamanīja, ka burvju lādīte, kurā glabājās burvju spējas, ir pazudusi, bet bez burvju spējām izdziedināt slimos bērniņus nav iespējams… Eņģelīši nezināja, ko iesākt.

Tad Varavīksnei iešāvās galvā doma – viņa lūdzu Dieviņam lietu un sauli, lai pie debesjuma parādās skaista Varavīksne, varbūt tā parādīs ceļu, uz kuru pusi doties meklēt burvju lādīti. Sāka līt lietus un spīdēt saule, pie debesīm parādījās Varavīksne, kura rādīja ceļu, pa kuru iet meklēt burvju lādīti. Eņģelīši devās pa norādēm, līdz beidzot nonāca pie milzīga rožu krūma, kuram bija jātiek cauri, bet rožu ērkšķi bija tik ļoti asi. Rozīte lūdza Dieviņam palīdzēt nejust sāpes, kad iet cauri rožu ērkšķiem. Tā eņģelīši devās cauri, un notika brīnums – ērkšķi kļuva tik maigi kā rožu ziedlapiņas. Bet šo bēdu, bija pienākusi nakts… Melna, tumša nakts. Eņģelīši neredzēja ceļu, pa kuru doties tālāk.

Tad Zvaigznīte lūdza Dieviņam: – Parādi, lūdzu, caur zvaigznēm mums ceļu debesīs, pa kuru doties tālāk.

Un tūkstošiem zvaigžņu sāka mirdzēt pie debesīm un rādīt ceļu tālāk. Pienāca rīts, un eņģelīši bija ļoti noguruši, spēka vairs tikpat kā nebija. Ļoti gribējās ēst, bet tuvumā nekā nebija.

Ābolīte lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums ēdienu, mēs esam ļoti izsalkuši.

Tad priekšā parādījās milzīgs ābolu koks. Eņģelīši pilniem vaigiem ēda sulīgos ābolus. Laiks bija doties tālāk, bet nebija vairs spēka lidot, tad Ponija lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums katram pa vienam ponijam, kas vestu mūs tālāk.

Nepagāja ne mirklis, kad pieci ņipri poniji stāvēja priekšā un gaidīja, kad eņģelīši sēdīsies virsū, lai dotos tālāk. Tā gāja dienas un naktis, kamēr eņģelīši nonāca pie pazudušās burvju lādītes.

Beidzot eņģelīši atguva savas spējas un nekavējoties devās pie visiem slimajiem, lai tos dziedinātu, pie visiem nepaēdušajiem, lai tos pabarotu, pie visiem tiem, kuriem bija auksti, lai sasildītu, un pie visiem tiem, kuriem nepieciešams, lai apskautu. Nu svētā eņģeļu misija bija pabeigta. Visi slimie bija dziedināti, visi nepaēdušie bija paēduši, visi tie, kuriem bija auksti, bija sasildīti, un visi tie, kuriem bija nepieciešama mīlestība, bija apskauti.

Tā nu pasaka ir beigusies, un laiks doties pie miera – arlabunakti mīļie, saldus sapnīšus! Atceries – tam, kas lūdz, tam tiek dots!