Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Lonija Mikīte, 5 gadi

Reiz sensenos laikos mazā ciematiņā, kuru visi dēvēja par Valdemārpili, nolaidās eņģeļi. Eņģeļi bija atlidojuši no tālās Ēģiptes un apmetās uz dzīvi mazpilsētā. Eņģeļi bija atlidojuši uz Latviju, lai izpildītu kādu svētu misiju. Misijas mērķis bija izdziedināt visus slimos, paēdināt visus nepaēdušos, sasildīt visus tos, kuriem ir auksti, un apskaut visus tos, kuriem tas ir nepieciešams. Pār Valdemārpili bija nolaidušies pieci burvīgi eņģeļi – Zvaigznīte, Rozīte, Varavīksne, Ābolīte un Ponija.

Eņģelīši apciemoja visus pansionātus, slimnīcas un bērnu namus. Kādā skaistā svētdienas pēcpusdienā, kad eņģelīši bija ieplānojuši doties pie slimajiem bērniņiem, lai tos dziedinātu ar savām burvju spējām, viņi pēkšņi pamanīja, ka burvju lādīte, kurā glabājās burvju spējas, ir pazudusi, bet bez burvju spējām izdziedināt slimos bērniņus nav iespējams… Eņģelīši nezināja, ko iesākt.

Tad Varavīksnei iešāvās galvā doma – viņa lūdzu Dieviņam lietu un sauli, lai pie debesjuma parādās skaista Varavīksne, varbūt tā parādīs ceļu, uz kuru pusi doties meklēt burvju lādīti. Sāka līt lietus un spīdēt saule, pie debesīm parādījās Varavīksne, kura rādīja ceļu, pa kuru iet meklēt burvju lādīti. Eņģelīši devās pa norādēm, līdz beidzot nonāca pie milzīga rožu krūma, kuram bija jātiek cauri, bet rožu ērkšķi bija tik ļoti asi. Rozīte lūdza Dieviņam palīdzēt nejust sāpes, kad iet cauri rožu ērkšķiem. Tā eņģelīši devās cauri, un notika brīnums – ērkšķi kļuva tik maigi kā rožu ziedlapiņas. Bet šo bēdu, bija pienākusi nakts… Melna, tumša nakts. Eņģelīši neredzēja ceļu, pa kuru doties tālāk.

Tad Zvaigznīte lūdza Dieviņam: – Parādi, lūdzu, caur zvaigznēm mums ceļu debesīs, pa kuru doties tālāk.

Un tūkstošiem zvaigžņu sāka mirdzēt pie debesīm un rādīt ceļu tālāk. Pienāca rīts, un eņģelīši bija ļoti noguruši, spēka vairs tikpat kā nebija. Ļoti gribējās ēst, bet tuvumā nekā nebija.

Ābolīte lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums ēdienu, mēs esam ļoti izsalkuši.

Tad priekšā parādījās milzīgs ābolu koks. Eņģelīši pilniem vaigiem ēda sulīgos ābolus. Laiks bija doties tālāk, bet nebija vairs spēka lidot, tad Ponija lūdza Dieviņam: – Lūdzu, dod mums katram pa vienam ponijam, kas vestu mūs tālāk.

Nepagāja ne mirklis, kad pieci ņipri poniji stāvēja priekšā un gaidīja, kad eņģelīši sēdīsies virsū, lai dotos tālāk. Tā gāja dienas un naktis, kamēr eņģelīši nonāca pie pazudušās burvju lādītes.

Beidzot eņģelīši atguva savas spējas un nekavējoties devās pie visiem slimajiem, lai tos dziedinātu, pie visiem nepaēdušajiem, lai tos pabarotu, pie visiem tiem, kuriem bija auksti, lai sasildītu, un pie visiem tiem, kuriem nepieciešams, lai apskautu. Nu svētā eņģeļu misija bija pabeigta. Visi slimie bija dziedināti, visi nepaēdušie bija paēduši, visi tie, kuriem bija auksti, bija sasildīti, un visi tie, kuriem bija nepieciešama mīlestība, bija apskauti.

Tā nu pasaka ir beigusies, un laiks doties pie miera – arlabunakti mīļie, saldus sapnīšus! Atceries – tam, kas lūdz, tam tiek dots!