Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Renāte Ausmane

Kādā ciemā dzīvoja maza meitenīte, vārdā Ieva. Kad pienāca ziema, laukā virpuļoja sniega pārslas, sals knieba vaigos, bet lausks dusmīgi spēra pa māju pakšiem.Ciema bērniem sākās līksms laiks. No šķūnīšiem tika vilktas ārā slēpes, ragaviņas un slidas. Bērni, salā sasārtušiem vaigiem, traucās no kalna, slēpotāji klusi slīdēja pa apsnigušām pļavām, bet slidotāji ievilka baltas, asas švīkas ledus spogulī.Mazā Ieviņa, piespiedusi savu deguntiņu pie loga rūts, bēdīgi lūkojās laukā. Viņa arī gribētu būt bērnu barā, traukties ar ragaviņām tā, ka vējš svilpo gar ausīm. Taču nē!Vecāki liedza Ieviņai iet laukā, jo baiļojās par savu bērnu – vai tik viņa nepakristu, kāds nenodarītu viņai pāri, vai tik viņa neielūztu upes ledū vai nesaslimtu.

Jo dienas, jo Ieviņa kļuva bēdīgāka un bēdīgāka. Un tad kādu nakti meitenes istabā uz palodzes nolaidās sudrabains eņģelis: – Ieviņ! Kāpēc bēdājies, kāpēc tavi vaidziņi ir tik bāli?

Meitenīte pastāstīja eņģelim, ka māte un tēvs visu laiku baiļojas par viņu, tādēļ Ieviņu nelaiž laukā pie citiem bērniem.

– Nebēdā, Ieviņ! Gan būs labi!

Un nu notika brīnums. No rīta, kad Ieva pamodās, istabas durvīs stāvēja mamma un smaidīja: – Celies, Ieviņ! Paēd brokastiņas un ej laukā pie citiem bērniem. Tikai, lūdzu, esi uzmanīga!

– Ak Dievs! Kas par prieku!

Kad Ieva izgāja pagalmā, viņa aptvēra, ka var pateikties eņģelim par šo brīnumaino pārmaiņu.
Izpriecājusies un pēc sirds patikas izbaudījusi ziemas priekus, viņa iekrita baltajā sniega segā, priecīgi vēzēja rokas uz augšu, uz leju un skaļi smējās. Tikai piecēlusies un paskatījusies baltajā sniegā, kur tikko bija gulējusi, viņa saskatīja eņģeli.Vajag tikai kaut ko ļoti, ļoti vēlēties. Tad tas arī piepildīsies, jo katram ir savs eņģelis, kurš noraugās no kādas mākoņa maliņas un steidzas palīdzēt piepildīt katra bērna ilgas un sapņus.