Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Renāte Ausmane

Kādā ciemā dzīvoja maza meitenīte, vārdā Ieva. Kad pienāca ziema, laukā virpuļoja sniega pārslas, sals knieba vaigos, bet lausks dusmīgi spēra pa māju pakšiem.Ciema bērniem sākās līksms laiks. No šķūnīšiem tika vilktas ārā slēpes, ragaviņas un slidas. Bērni, salā sasārtušiem vaigiem, traucās no kalna, slēpotāji klusi slīdēja pa apsnigušām pļavām, bet slidotāji ievilka baltas, asas švīkas ledus spogulī.Mazā Ieviņa, piespiedusi savu deguntiņu pie loga rūts, bēdīgi lūkojās laukā. Viņa arī gribētu būt bērnu barā, traukties ar ragaviņām tā, ka vējš svilpo gar ausīm. Taču nē!Vecāki liedza Ieviņai iet laukā, jo baiļojās par savu bērnu – vai tik viņa nepakristu, kāds nenodarītu viņai pāri, vai tik viņa neielūztu upes ledū vai nesaslimtu.

Jo dienas, jo Ieviņa kļuva bēdīgāka un bēdīgāka. Un tad kādu nakti meitenes istabā uz palodzes nolaidās sudrabains eņģelis: – Ieviņ! Kāpēc bēdājies, kāpēc tavi vaidziņi ir tik bāli?

Meitenīte pastāstīja eņģelim, ka māte un tēvs visu laiku baiļojas par viņu, tādēļ Ieviņu nelaiž laukā pie citiem bērniem.

– Nebēdā, Ieviņ! Gan būs labi!

Un nu notika brīnums. No rīta, kad Ieva pamodās, istabas durvīs stāvēja mamma un smaidīja: – Celies, Ieviņ! Paēd brokastiņas un ej laukā pie citiem bērniem. Tikai, lūdzu, esi uzmanīga!

– Ak Dievs! Kas par prieku!

Kad Ieva izgāja pagalmā, viņa aptvēra, ka var pateikties eņģelim par šo brīnumaino pārmaiņu.
Izpriecājusies un pēc sirds patikas izbaudījusi ziemas priekus, viņa iekrita baltajā sniega segā, priecīgi vēzēja rokas uz augšu, uz leju un skaļi smējās. Tikai piecēlusies un paskatījusies baltajā sniegā, kur tikko bija gulējusi, viņa saskatīja eņģeli.Vajag tikai kaut ko ļoti, ļoti vēlēties. Tad tas arī piepildīsies, jo katram ir savs eņģelis, kurš noraugās no kādas mākoņa maliņas un steidzas palīdzēt piepildīt katra bērna ilgas un sapņus.