Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Renāte Ausmane

Kādā ciemā dzīvoja maza meitenīte, vārdā Ieva. Kad pienāca ziema, laukā virpuļoja sniega pārslas, sals knieba vaigos, bet lausks dusmīgi spēra pa māju pakšiem.Ciema bērniem sākās līksms laiks. No šķūnīšiem tika vilktas ārā slēpes, ragaviņas un slidas. Bērni, salā sasārtušiem vaigiem, traucās no kalna, slēpotāji klusi slīdēja pa apsnigušām pļavām, bet slidotāji ievilka baltas, asas švīkas ledus spogulī.Mazā Ieviņa, piespiedusi savu deguntiņu pie loga rūts, bēdīgi lūkojās laukā. Viņa arī gribētu būt bērnu barā, traukties ar ragaviņām tā, ka vējš svilpo gar ausīm. Taču nē!Vecāki liedza Ieviņai iet laukā, jo baiļojās par savu bērnu – vai tik viņa nepakristu, kāds nenodarītu viņai pāri, vai tik viņa neielūztu upes ledū vai nesaslimtu.

Jo dienas, jo Ieviņa kļuva bēdīgāka un bēdīgāka. Un tad kādu nakti meitenes istabā uz palodzes nolaidās sudrabains eņģelis: – Ieviņ! Kāpēc bēdājies, kāpēc tavi vaidziņi ir tik bāli?

Meitenīte pastāstīja eņģelim, ka māte un tēvs visu laiku baiļojas par viņu, tādēļ Ieviņu nelaiž laukā pie citiem bērniem.

– Nebēdā, Ieviņ! Gan būs labi!

Un nu notika brīnums. No rīta, kad Ieva pamodās, istabas durvīs stāvēja mamma un smaidīja: – Celies, Ieviņ! Paēd brokastiņas un ej laukā pie citiem bērniem. Tikai, lūdzu, esi uzmanīga!

– Ak Dievs! Kas par prieku!

Kad Ieva izgāja pagalmā, viņa aptvēra, ka var pateikties eņģelim par šo brīnumaino pārmaiņu.
Izpriecājusies un pēc sirds patikas izbaudījusi ziemas priekus, viņa iekrita baltajā sniega segā, priecīgi vēzēja rokas uz augšu, uz leju un skaļi smējās. Tikai piecēlusies un paskatījusies baltajā sniegā, kur tikko bija gulējusi, viņa saskatīja eņģeli.Vajag tikai kaut ko ļoti, ļoti vēlēties. Tad tas arī piepildīsies, jo katram ir savs eņģelis, kurš noraugās no kādas mākoņa maliņas un steidzas palīdzēt piepildīt katra bērna ilgas un sapņus.