Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Renāte Ausmane

Kādā ciemā dzīvoja maza meitenīte, vārdā Ieva. Kad pienāca ziema, laukā virpuļoja sniega pārslas, sals knieba vaigos, bet lausks dusmīgi spēra pa māju pakšiem.Ciema bērniem sākās līksms laiks. No šķūnīšiem tika vilktas ārā slēpes, ragaviņas un slidas. Bērni, salā sasārtušiem vaigiem, traucās no kalna, slēpotāji klusi slīdēja pa apsnigušām pļavām, bet slidotāji ievilka baltas, asas švīkas ledus spogulī.Mazā Ieviņa, piespiedusi savu deguntiņu pie loga rūts, bēdīgi lūkojās laukā. Viņa arī gribētu būt bērnu barā, traukties ar ragaviņām tā, ka vējš svilpo gar ausīm. Taču nē!Vecāki liedza Ieviņai iet laukā, jo baiļojās par savu bērnu – vai tik viņa nepakristu, kāds nenodarītu viņai pāri, vai tik viņa neielūztu upes ledū vai nesaslimtu.

Jo dienas, jo Ieviņa kļuva bēdīgāka un bēdīgāka. Un tad kādu nakti meitenes istabā uz palodzes nolaidās sudrabains eņģelis: – Ieviņ! Kāpēc bēdājies, kāpēc tavi vaidziņi ir tik bāli?

Meitenīte pastāstīja eņģelim, ka māte un tēvs visu laiku baiļojas par viņu, tādēļ Ieviņu nelaiž laukā pie citiem bērniem.

– Nebēdā, Ieviņ! Gan būs labi!

Un nu notika brīnums. No rīta, kad Ieva pamodās, istabas durvīs stāvēja mamma un smaidīja: – Celies, Ieviņ! Paēd brokastiņas un ej laukā pie citiem bērniem. Tikai, lūdzu, esi uzmanīga!

– Ak Dievs! Kas par prieku!

Kad Ieva izgāja pagalmā, viņa aptvēra, ka var pateikties eņģelim par šo brīnumaino pārmaiņu.
Izpriecājusies un pēc sirds patikas izbaudījusi ziemas priekus, viņa iekrita baltajā sniega segā, priecīgi vēzēja rokas uz augšu, uz leju un skaļi smējās. Tikai piecēlusies un paskatījusies baltajā sniegā, kur tikko bija gulējusi, viņa saskatīja eņģeli.Vajag tikai kaut ko ļoti, ļoti vēlēties. Tad tas arī piepildīsies, jo katram ir savs eņģelis, kurš noraugās no kādas mākoņa maliņas un steidzas palīdzēt piepildīt katra bērna ilgas un sapņus.