Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Laura Zgirska

Kādu dienu, garlaicības mākta, meitene, šķirstīdama avīzi, uzgāja rakstu, kurā tika aprakstīti mūsdienu varoņi.
Ērti iekārtojusies krēslā, viņa sāka ar interesi lasīt rakstu. Uz pelēkbaltajām lapām lampas gaismā mirdzēja melnie burti. Viņa lasīja par bezbailīgiem un drosmīgiem cilvēkiem, kuri ir izglābuši citu cilvēku dzīvības. Re, kur bija rindkopa par zēnu, kurš ir izglābis savu mazo māsiņu, kad tā iekrita dīķī. Viņš, ne sekundi nevilcinoties, metās aukstajā ūdenī.

– Par ko viņš domāja, un ko viņš tajā brīdī juta? – aizdomājās meitene.

Nedaudz zemāk – īss stāstiņš par kādu labsirdīgu, vecu vīru. Vecais vīrs visu savu mūžu ir palīdzējis citiem. Nesavtīgi ziedojis cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, kuri nokļuvuši nelaimē. Avīzē bija arī teikts par cilvēkiem, kuri ziedo patversmēm, bērniem, pensionāriem.

– Cik brīnišķīgi un nesavtīgi cilvēki! – nodomāja meitene.

Tomēr visus šos stāstus vienoja tas, ka izglābtie savus glābējus sauca par saviem sargeņģeļiem. Pēkšņi istabā ienāca māsa.

– Vai iesi dzert tēju? – viņa jautāja meitenei.

– Nē! Paklausies, vai tu zini, kas ir mūsu sargeņģeļi? – meitene jautāja māsai.

– Protams, – viņa atbildēja, – sargeņģeļi vienmēr mūs sargā, viņi vienmēr ir mums blakus.

– Bet kas tad ir mūsu sargeņģeļi?

– Vai tad tu neredzi? Mūsu sargeņģeļi ir mums visapkārt. Mūsu vecāki ir mūsu sargeņģeļi. Viņi mūs sargā, dalās ar padomiem, rūpējas par mums. Līdzcilvēki arī ir mūsu sargeņģeļi. Lasot šos stāstus, es sapratu, ka visi šie cilvēki ir kāda sargeņģeļi, viņi izglābuši otra cilvēka dzīvību.

Meitene paskatījās uz māsu un uzsmaidīja. Tik tiešām – sargeņģeļi ir mums visapkārt. Vienkārši vajag tos pamanīt. Arī mēs varam kļūt kādam par sargeņģeli.