Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Laura Zgirska

Kādu dienu, garlaicības mākta, meitene, šķirstīdama avīzi, uzgāja rakstu, kurā tika aprakstīti mūsdienu varoņi.
Ērti iekārtojusies krēslā, viņa sāka ar interesi lasīt rakstu. Uz pelēkbaltajām lapām lampas gaismā mirdzēja melnie burti. Viņa lasīja par bezbailīgiem un drosmīgiem cilvēkiem, kuri ir izglābuši citu cilvēku dzīvības. Re, kur bija rindkopa par zēnu, kurš ir izglābis savu mazo māsiņu, kad tā iekrita dīķī. Viņš, ne sekundi nevilcinoties, metās aukstajā ūdenī.

– Par ko viņš domāja, un ko viņš tajā brīdī juta? – aizdomājās meitene.

Nedaudz zemāk – īss stāstiņš par kādu labsirdīgu, vecu vīru. Vecais vīrs visu savu mūžu ir palīdzējis citiem. Nesavtīgi ziedojis cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, kuri nokļuvuši nelaimē. Avīzē bija arī teikts par cilvēkiem, kuri ziedo patversmēm, bērniem, pensionāriem.

– Cik brīnišķīgi un nesavtīgi cilvēki! – nodomāja meitene.

Tomēr visus šos stāstus vienoja tas, ka izglābtie savus glābējus sauca par saviem sargeņģeļiem. Pēkšņi istabā ienāca māsa.

– Vai iesi dzert tēju? – viņa jautāja meitenei.

– Nē! Paklausies, vai tu zini, kas ir mūsu sargeņģeļi? – meitene jautāja māsai.

– Protams, – viņa atbildēja, – sargeņģeļi vienmēr mūs sargā, viņi vienmēr ir mums blakus.

– Bet kas tad ir mūsu sargeņģeļi?

– Vai tad tu neredzi? Mūsu sargeņģeļi ir mums visapkārt. Mūsu vecāki ir mūsu sargeņģeļi. Viņi mūs sargā, dalās ar padomiem, rūpējas par mums. Līdzcilvēki arī ir mūsu sargeņģeļi. Lasot šos stāstus, es sapratu, ka visi šie cilvēki ir kāda sargeņģeļi, viņi izglābuši otra cilvēka dzīvību.

Meitene paskatījās uz māsu un uzsmaidīja. Tik tiešām – sargeņģeļi ir mums visapkārt. Vienkārši vajag tos pamanīt. Arī mēs varam kļūt kādam par sargeņģeli.