Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Laura Zgirska

Kādu dienu, garlaicības mākta, meitene, šķirstīdama avīzi, uzgāja rakstu, kurā tika aprakstīti mūsdienu varoņi.
Ērti iekārtojusies krēslā, viņa sāka ar interesi lasīt rakstu. Uz pelēkbaltajām lapām lampas gaismā mirdzēja melnie burti. Viņa lasīja par bezbailīgiem un drosmīgiem cilvēkiem, kuri ir izglābuši citu cilvēku dzīvības. Re, kur bija rindkopa par zēnu, kurš ir izglābis savu mazo māsiņu, kad tā iekrita dīķī. Viņš, ne sekundi nevilcinoties, metās aukstajā ūdenī.

– Par ko viņš domāja, un ko viņš tajā brīdī juta? – aizdomājās meitene.

Nedaudz zemāk – īss stāstiņš par kādu labsirdīgu, vecu vīru. Vecais vīrs visu savu mūžu ir palīdzējis citiem. Nesavtīgi ziedojis cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, kuri nokļuvuši nelaimē. Avīzē bija arī teikts par cilvēkiem, kuri ziedo patversmēm, bērniem, pensionāriem.

– Cik brīnišķīgi un nesavtīgi cilvēki! – nodomāja meitene.

Tomēr visus šos stāstus vienoja tas, ka izglābtie savus glābējus sauca par saviem sargeņģeļiem. Pēkšņi istabā ienāca māsa.

– Vai iesi dzert tēju? – viņa jautāja meitenei.

– Nē! Paklausies, vai tu zini, kas ir mūsu sargeņģeļi? – meitene jautāja māsai.

– Protams, – viņa atbildēja, – sargeņģeļi vienmēr mūs sargā, viņi vienmēr ir mums blakus.

– Bet kas tad ir mūsu sargeņģeļi?

– Vai tad tu neredzi? Mūsu sargeņģeļi ir mums visapkārt. Mūsu vecāki ir mūsu sargeņģeļi. Viņi mūs sargā, dalās ar padomiem, rūpējas par mums. Līdzcilvēki arī ir mūsu sargeņģeļi. Lasot šos stāstus, es sapratu, ka visi šie cilvēki ir kāda sargeņģeļi, viņi izglābuši otra cilvēka dzīvību.

Meitene paskatījās uz māsu un uzsmaidīja. Tik tiešām – sargeņģeļi ir mums visapkārt. Vienkārši vajag tos pamanīt. Arī mēs varam kļūt kādam par sargeņģeli.