Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Laura Zgirska

Kādu dienu, garlaicības mākta, meitene, šķirstīdama avīzi, uzgāja rakstu, kurā tika aprakstīti mūsdienu varoņi.
Ērti iekārtojusies krēslā, viņa sāka ar interesi lasīt rakstu. Uz pelēkbaltajām lapām lampas gaismā mirdzēja melnie burti. Viņa lasīja par bezbailīgiem un drosmīgiem cilvēkiem, kuri ir izglābuši citu cilvēku dzīvības. Re, kur bija rindkopa par zēnu, kurš ir izglābis savu mazo māsiņu, kad tā iekrita dīķī. Viņš, ne sekundi nevilcinoties, metās aukstajā ūdenī.

– Par ko viņš domāja, un ko viņš tajā brīdī juta? – aizdomājās meitene.

Nedaudz zemāk – īss stāstiņš par kādu labsirdīgu, vecu vīru. Vecais vīrs visu savu mūžu ir palīdzējis citiem. Nesavtīgi ziedojis cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, kuri nokļuvuši nelaimē. Avīzē bija arī teikts par cilvēkiem, kuri ziedo patversmēm, bērniem, pensionāriem.

– Cik brīnišķīgi un nesavtīgi cilvēki! – nodomāja meitene.

Tomēr visus šos stāstus vienoja tas, ka izglābtie savus glābējus sauca par saviem sargeņģeļiem. Pēkšņi istabā ienāca māsa.

– Vai iesi dzert tēju? – viņa jautāja meitenei.

– Nē! Paklausies, vai tu zini, kas ir mūsu sargeņģeļi? – meitene jautāja māsai.

– Protams, – viņa atbildēja, – sargeņģeļi vienmēr mūs sargā, viņi vienmēr ir mums blakus.

– Bet kas tad ir mūsu sargeņģeļi?

– Vai tad tu neredzi? Mūsu sargeņģeļi ir mums visapkārt. Mūsu vecāki ir mūsu sargeņģeļi. Viņi mūs sargā, dalās ar padomiem, rūpējas par mums. Līdzcilvēki arī ir mūsu sargeņģeļi. Lasot šos stāstus, es sapratu, ka visi šie cilvēki ir kāda sargeņģeļi, viņi izglābuši otra cilvēka dzīvību.

Meitene paskatījās uz māsu un uzsmaidīja. Tik tiešām – sargeņģeļi ir mums visapkārt. Vienkārši vajag tos pamanīt. Arī mēs varam kļūt kādam par sargeņģeli.