Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Elīna Ņikiforova

Pa zemes virsu staigāja meitene. Viņa bija bēdīga, skumja un jutās pavisam vientuļa. Ģimene nespēja aizpildīt tukšumu, kas mita viņas sirsniņā. Draugu viņai nebija. Protams, vecāki meiteni iepriecināja, bet viņa alka pēc mīlestības, dziļas un neprātīgas mīlestības. Kādu dienu meitene kā vienmēr ar nokārtu galvu gāja pa ielu, diena bija pelēka un drūma, līdz viņa uzskrēja kam virsū. Tas izrādījās diezgan pagara auguma, gaišās drēbēs tērpies pusaudzis. Meitene pacēla galvu uz augšu, paskatījās uz viņu, un viņas acis iemirdzējās. Zēns smaidīja un skatījās viņas bezgalīgi skaistajās acīs. Meitene atkal nokāra galvu un gāja tālāk, taču ar nelielu smaidu sejā un siltumu sirdī.

Pēkšņi puisis uzrunāja meiteni: – Sveika!

Meitene apstājās un lēnām pagriezās pret izskatīgo puisi. Viņas sirds dauzījās ļoti ātri, tik ātri, ka dažbrīd šķita, ka tā izsprauksies cauri ribām.

Meitene klusā balsī atbildēja: – Sveiks!

Viņa bija apmulsusi, jo neviens nekad nebija meiteni uzrunājis, kur nu vēl puisis. Meitene stāvēja klusēdama un blenza zemē ar dziļu, domīgu skatienu.

– Kā tevi sauc? – jautāja puisis.

– Mani sauc Elīna, – meitene atbildēja. – Un tevi?

Puisis arī nosauca savu vārdu:

– Es esmu Roberts, ar draugiem atbraucām atpūsties, un tagad es dodos uz veikalu. Vai tu, lūdzu, nevarētu man pateikt ceļu? Neesmu šeit bijis, man parādīja virzienu un paprasīja, lai nopērku ko ēdamu vakaram. Tā nu es gāju ar cerībām pa ceļam kādu satikt.

– Jā, protams, ej taisni, vēl uz priekšu un tad nogriezies pa labi, veikals būs redzams.

– Nevēlies sastādīt kompāniju? – viņš mazliet priecīgā balsī jautāja.

Meitene vēl joprojām urbjošu skatienu blenza zemē, viņas sirds pukstēja vēl ātrāk.

– Labprāt! – Elīna atbildēja.

Tā nu viņi gāja pa ielu, sarunādamies par dažādām lietām. Elīnas sirds sāka atplaukt, viņa juta, ka ar viņu kas notiek. Tā bija mīlestība, kas zagās iekšā pa visām spraugām. Elīna bija iemīlējusies garāmgājējā no viena skatiena un uzrunas.

Roberts un Elīna sāka tikties katru dienu, viņiem kopā bija ļoti interesanti un jautri. Roberts bija Elīnas eņģelis, kuru bija sūtījis liktenis, lai izglābtu viņu no pelēkās, drūmās dzīves. Viņš nedarīja neko īpašu, tikai viņu uzrunāja. Dažreiz pietiek ar vienu vārdu, lai mainītu cilvēka dzīvi.

Elīna un Roberts ir kopā vēl šobaltdien, viņi sargā viens otru – viņi viens otram ir sargeņģeļi. Elīna ir ļoti laimīga un tic, ka maigais, mīļais eņģelis paglābis viņu no vientuļas dzīves.

Tādēļ ticiet mīlestībai, esiet laipni – iespējams, viens vārds īstajā vietā un laikā mainīs jūsu vai kāda cita cilvēka dzīvi –, kā arī ziedojiet bērniņiem ar veselības problēmām. Es ticu, ka eņģeļi nolaidīsies pār Latviju!