Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Elīna Ņikiforova

Pa zemes virsu staigāja meitene. Viņa bija bēdīga, skumja un jutās pavisam vientuļa. Ģimene nespēja aizpildīt tukšumu, kas mita viņas sirsniņā. Draugu viņai nebija. Protams, vecāki meiteni iepriecināja, bet viņa alka pēc mīlestības, dziļas un neprātīgas mīlestības. Kādu dienu meitene kā vienmēr ar nokārtu galvu gāja pa ielu, diena bija pelēka un drūma, līdz viņa uzskrēja kam virsū. Tas izrādījās diezgan pagara auguma, gaišās drēbēs tērpies pusaudzis. Meitene pacēla galvu uz augšu, paskatījās uz viņu, un viņas acis iemirdzējās. Zēns smaidīja un skatījās viņas bezgalīgi skaistajās acīs. Meitene atkal nokāra galvu un gāja tālāk, taču ar nelielu smaidu sejā un siltumu sirdī.

Pēkšņi puisis uzrunāja meiteni: – Sveika!

Meitene apstājās un lēnām pagriezās pret izskatīgo puisi. Viņas sirds dauzījās ļoti ātri, tik ātri, ka dažbrīd šķita, ka tā izsprauksies cauri ribām.

Meitene klusā balsī atbildēja: – Sveiks!

Viņa bija apmulsusi, jo neviens nekad nebija meiteni uzrunājis, kur nu vēl puisis. Meitene stāvēja klusēdama un blenza zemē ar dziļu, domīgu skatienu.

– Kā tevi sauc? – jautāja puisis.

– Mani sauc Elīna, – meitene atbildēja. – Un tevi?

Puisis arī nosauca savu vārdu:

– Es esmu Roberts, ar draugiem atbraucām atpūsties, un tagad es dodos uz veikalu. Vai tu, lūdzu, nevarētu man pateikt ceļu? Neesmu šeit bijis, man parādīja virzienu un paprasīja, lai nopērku ko ēdamu vakaram. Tā nu es gāju ar cerībām pa ceļam kādu satikt.

– Jā, protams, ej taisni, vēl uz priekšu un tad nogriezies pa labi, veikals būs redzams.

– Nevēlies sastādīt kompāniju? – viņš mazliet priecīgā balsī jautāja.

Meitene vēl joprojām urbjošu skatienu blenza zemē, viņas sirds pukstēja vēl ātrāk.

– Labprāt! – Elīna atbildēja.

Tā nu viņi gāja pa ielu, sarunādamies par dažādām lietām. Elīnas sirds sāka atplaukt, viņa juta, ka ar viņu kas notiek. Tā bija mīlestība, kas zagās iekšā pa visām spraugām. Elīna bija iemīlējusies garāmgājējā no viena skatiena un uzrunas.

Roberts un Elīna sāka tikties katru dienu, viņiem kopā bija ļoti interesanti un jautri. Roberts bija Elīnas eņģelis, kuru bija sūtījis liktenis, lai izglābtu viņu no pelēkās, drūmās dzīves. Viņš nedarīja neko īpašu, tikai viņu uzrunāja. Dažreiz pietiek ar vienu vārdu, lai mainītu cilvēka dzīvi.

Elīna un Roberts ir kopā vēl šobaltdien, viņi sargā viens otru – viņi viens otram ir sargeņģeļi. Elīna ir ļoti laimīga un tic, ka maigais, mīļais eņģelis paglābis viņu no vientuļas dzīves.

Tādēļ ticiet mīlestībai, esiet laipni – iespējams, viens vārds īstajā vietā un laikā mainīs jūsu vai kāda cita cilvēka dzīvi –, kā arī ziedojiet bērniņiem ar veselības problēmām. Es ticu, ka eņģeļi nolaidīsies pār Latviju!