Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Elīna Ņikiforova

Pa zemes virsu staigāja meitene. Viņa bija bēdīga, skumja un jutās pavisam vientuļa. Ģimene nespēja aizpildīt tukšumu, kas mita viņas sirsniņā. Draugu viņai nebija. Protams, vecāki meiteni iepriecināja, bet viņa alka pēc mīlestības, dziļas un neprātīgas mīlestības. Kādu dienu meitene kā vienmēr ar nokārtu galvu gāja pa ielu, diena bija pelēka un drūma, līdz viņa uzskrēja kam virsū. Tas izrādījās diezgan pagara auguma, gaišās drēbēs tērpies pusaudzis. Meitene pacēla galvu uz augšu, paskatījās uz viņu, un viņas acis iemirdzējās. Zēns smaidīja un skatījās viņas bezgalīgi skaistajās acīs. Meitene atkal nokāra galvu un gāja tālāk, taču ar nelielu smaidu sejā un siltumu sirdī.

Pēkšņi puisis uzrunāja meiteni: – Sveika!

Meitene apstājās un lēnām pagriezās pret izskatīgo puisi. Viņas sirds dauzījās ļoti ātri, tik ātri, ka dažbrīd šķita, ka tā izsprauksies cauri ribām.

Meitene klusā balsī atbildēja: – Sveiks!

Viņa bija apmulsusi, jo neviens nekad nebija meiteni uzrunājis, kur nu vēl puisis. Meitene stāvēja klusēdama un blenza zemē ar dziļu, domīgu skatienu.

– Kā tevi sauc? – jautāja puisis.

– Mani sauc Elīna, – meitene atbildēja. – Un tevi?

Puisis arī nosauca savu vārdu:

– Es esmu Roberts, ar draugiem atbraucām atpūsties, un tagad es dodos uz veikalu. Vai tu, lūdzu, nevarētu man pateikt ceļu? Neesmu šeit bijis, man parādīja virzienu un paprasīja, lai nopērku ko ēdamu vakaram. Tā nu es gāju ar cerībām pa ceļam kādu satikt.

– Jā, protams, ej taisni, vēl uz priekšu un tad nogriezies pa labi, veikals būs redzams.

– Nevēlies sastādīt kompāniju? – viņš mazliet priecīgā balsī jautāja.

Meitene vēl joprojām urbjošu skatienu blenza zemē, viņas sirds pukstēja vēl ātrāk.

– Labprāt! – Elīna atbildēja.

Tā nu viņi gāja pa ielu, sarunādamies par dažādām lietām. Elīnas sirds sāka atplaukt, viņa juta, ka ar viņu kas notiek. Tā bija mīlestība, kas zagās iekšā pa visām spraugām. Elīna bija iemīlējusies garāmgājējā no viena skatiena un uzrunas.

Roberts un Elīna sāka tikties katru dienu, viņiem kopā bija ļoti interesanti un jautri. Roberts bija Elīnas eņģelis, kuru bija sūtījis liktenis, lai izglābtu viņu no pelēkās, drūmās dzīves. Viņš nedarīja neko īpašu, tikai viņu uzrunāja. Dažreiz pietiek ar vienu vārdu, lai mainītu cilvēka dzīvi.

Elīna un Roberts ir kopā vēl šobaltdien, viņi sargā viens otru – viņi viens otram ir sargeņģeļi. Elīna ir ļoti laimīga un tic, ka maigais, mīļais eņģelis paglābis viņu no vientuļas dzīves.

Tādēļ ticiet mīlestībai, esiet laipni – iespējams, viens vārds īstajā vietā un laikā mainīs jūsu vai kāda cita cilvēka dzīvi –, kā arī ziedojiet bērniņiem ar veselības problēmām. Es ticu, ka eņģeļi nolaidīsies pār Latviju!