Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Elīna Ņikiforova

Pa zemes virsu staigāja meitene. Viņa bija bēdīga, skumja un jutās pavisam vientuļa. Ģimene nespēja aizpildīt tukšumu, kas mita viņas sirsniņā. Draugu viņai nebija. Protams, vecāki meiteni iepriecināja, bet viņa alka pēc mīlestības, dziļas un neprātīgas mīlestības. Kādu dienu meitene kā vienmēr ar nokārtu galvu gāja pa ielu, diena bija pelēka un drūma, līdz viņa uzskrēja kam virsū. Tas izrādījās diezgan pagara auguma, gaišās drēbēs tērpies pusaudzis. Meitene pacēla galvu uz augšu, paskatījās uz viņu, un viņas acis iemirdzējās. Zēns smaidīja un skatījās viņas bezgalīgi skaistajās acīs. Meitene atkal nokāra galvu un gāja tālāk, taču ar nelielu smaidu sejā un siltumu sirdī.

Pēkšņi puisis uzrunāja meiteni: – Sveika!

Meitene apstājās un lēnām pagriezās pret izskatīgo puisi. Viņas sirds dauzījās ļoti ātri, tik ātri, ka dažbrīd šķita, ka tā izsprauksies cauri ribām.

Meitene klusā balsī atbildēja: – Sveiks!

Viņa bija apmulsusi, jo neviens nekad nebija meiteni uzrunājis, kur nu vēl puisis. Meitene stāvēja klusēdama un blenza zemē ar dziļu, domīgu skatienu.

– Kā tevi sauc? – jautāja puisis.

– Mani sauc Elīna, – meitene atbildēja. – Un tevi?

Puisis arī nosauca savu vārdu:

– Es esmu Roberts, ar draugiem atbraucām atpūsties, un tagad es dodos uz veikalu. Vai tu, lūdzu, nevarētu man pateikt ceļu? Neesmu šeit bijis, man parādīja virzienu un paprasīja, lai nopērku ko ēdamu vakaram. Tā nu es gāju ar cerībām pa ceļam kādu satikt.

– Jā, protams, ej taisni, vēl uz priekšu un tad nogriezies pa labi, veikals būs redzams.

– Nevēlies sastādīt kompāniju? – viņš mazliet priecīgā balsī jautāja.

Meitene vēl joprojām urbjošu skatienu blenza zemē, viņas sirds pukstēja vēl ātrāk.

– Labprāt! – Elīna atbildēja.

Tā nu viņi gāja pa ielu, sarunādamies par dažādām lietām. Elīnas sirds sāka atplaukt, viņa juta, ka ar viņu kas notiek. Tā bija mīlestība, kas zagās iekšā pa visām spraugām. Elīna bija iemīlējusies garāmgājējā no viena skatiena un uzrunas.

Roberts un Elīna sāka tikties katru dienu, viņiem kopā bija ļoti interesanti un jautri. Roberts bija Elīnas eņģelis, kuru bija sūtījis liktenis, lai izglābtu viņu no pelēkās, drūmās dzīves. Viņš nedarīja neko īpašu, tikai viņu uzrunāja. Dažreiz pietiek ar vienu vārdu, lai mainītu cilvēka dzīvi.

Elīna un Roberts ir kopā vēl šobaltdien, viņi sargā viens otru – viņi viens otram ir sargeņģeļi. Elīna ir ļoti laimīga un tic, ka maigais, mīļais eņģelis paglābis viņu no vientuļas dzīves.

Tādēļ ticiet mīlestībai, esiet laipni – iespējams, viens vārds īstajā vietā un laikā mainīs jūsu vai kāda cita cilvēka dzīvi –, kā arī ziedojiet bērniņiem ar veselības problēmām. Es ticu, ka eņģeļi nolaidīsies pār Latviju!