Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Alēna Erele

Viss sākās ar pavisam īstu pasaku. Daži šim tic, citi – nē, bet šis tiešām notika.

Reiz sensenos laikos, tiešām senos laikos, kad pasaulē nebija gandrīz nekā. Tikai viss dzīvais. Mājas mums bija alās, ēdienu medījām mēs paši. Nebija ne lielveikalu, ne kā cita, bez kā nevaram iedomāties savu ikdienu. Mēs bijām ciemats, diezgan liels ciemats. Dzīvojām savās alās. Pāris lietas mēs jau zinājām.

Bieži vien es aizdomājos par to, kā mūs kāds izglābj no ķibelēm. Medījot kādu dzīvnieku, nākas lēkt pāri grāvjiem, kur iekrītot varam pazaudēt vakariņas. Vai bēgot no kāda izsalkuša leoparda. Skrienu, un pēkšņi man priekšā – klints. It kā daudzreiz esam te skrējuši, bet… šī tā kā jauna. Skatos arī, dažkārt citiem nemaz neveicas. Piemēram, vienam no mūsu cilts, tādam ar gariem matiem uz sejas – viņš vienmēr kaut kur ieskrien vai paklūp. Nekad neveicas viņam. Tāpēc viņš mums ir tāds, kurš visiem vienmēr salabo kaulus un mūs pašus. Vispirms salabo sevi, tad mūs.

Mamma man reiz teica, ka mums katram ir sava mazā radībiņa pie galvas, kas mūs vienmēr sargā. Sāku meklēt viņu, bet kā nevaru, tā nevaru atrast. Cilts galvenais teica, ka mums visiem kopā tāds ir viens, kurš mūs sargā. To arī es nevaru atrast.
Kādā vakarā devos uz savu guļamvietu un sāku dzirdēt sevī ko neparastu. Zinu šo sajūtu – domas –, bet šis bija citādāk. Tāds kā cilvēks sāka ar mani runāt. Varbūt tas bija tas mazais brīnumiņš, par ko mamma man stāstīja?!

Pēc kāda laika mūsu sapulcē runājām par mazuļiem (kā tos nosaucām). Vēlējāmies tos saukt par eņģeļiem. Likās ļoti interesants vārds. Sapratu, ka varbūt tos mazos gariņus, kas ar mani runāja, varu nosaukt par eņģeļiem?! Viņi būs tie, kas mūs vienmēr sargās un teiks mums priekšā, – eņģeļi. Tikai žēl, ka kaulu taisītājam tas eņģelītis tāds mazāks.