Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Alēna Erele

Viss sākās ar pavisam īstu pasaku. Daži šim tic, citi – nē, bet šis tiešām notika.

Reiz sensenos laikos, tiešām senos laikos, kad pasaulē nebija gandrīz nekā. Tikai viss dzīvais. Mājas mums bija alās, ēdienu medījām mēs paši. Nebija ne lielveikalu, ne kā cita, bez kā nevaram iedomāties savu ikdienu. Mēs bijām ciemats, diezgan liels ciemats. Dzīvojām savās alās. Pāris lietas mēs jau zinājām.

Bieži vien es aizdomājos par to, kā mūs kāds izglābj no ķibelēm. Medījot kādu dzīvnieku, nākas lēkt pāri grāvjiem, kur iekrītot varam pazaudēt vakariņas. Vai bēgot no kāda izsalkuša leoparda. Skrienu, un pēkšņi man priekšā – klints. It kā daudzreiz esam te skrējuši, bet… šī tā kā jauna. Skatos arī, dažkārt citiem nemaz neveicas. Piemēram, vienam no mūsu cilts, tādam ar gariem matiem uz sejas – viņš vienmēr kaut kur ieskrien vai paklūp. Nekad neveicas viņam. Tāpēc viņš mums ir tāds, kurš visiem vienmēr salabo kaulus un mūs pašus. Vispirms salabo sevi, tad mūs.

Mamma man reiz teica, ka mums katram ir sava mazā radībiņa pie galvas, kas mūs vienmēr sargā. Sāku meklēt viņu, bet kā nevaru, tā nevaru atrast. Cilts galvenais teica, ka mums visiem kopā tāds ir viens, kurš mūs sargā. To arī es nevaru atrast.
Kādā vakarā devos uz savu guļamvietu un sāku dzirdēt sevī ko neparastu. Zinu šo sajūtu – domas –, bet šis bija citādāk. Tāds kā cilvēks sāka ar mani runāt. Varbūt tas bija tas mazais brīnumiņš, par ko mamma man stāstīja?!

Pēc kāda laika mūsu sapulcē runājām par mazuļiem (kā tos nosaucām). Vēlējāmies tos saukt par eņģeļiem. Likās ļoti interesants vārds. Sapratu, ka varbūt tos mazos gariņus, kas ar mani runāja, varu nosaukt par eņģeļiem?! Viņi būs tie, kas mūs vienmēr sargās un teiks mums priekšā, – eņģeļi. Tikai žēl, ka kaulu taisītājam tas eņģelītis tāds mazāks.