Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Alēna Erele

Viss sākās ar pavisam īstu pasaku. Daži šim tic, citi – nē, bet šis tiešām notika.

Reiz sensenos laikos, tiešām senos laikos, kad pasaulē nebija gandrīz nekā. Tikai viss dzīvais. Mājas mums bija alās, ēdienu medījām mēs paši. Nebija ne lielveikalu, ne kā cita, bez kā nevaram iedomāties savu ikdienu. Mēs bijām ciemats, diezgan liels ciemats. Dzīvojām savās alās. Pāris lietas mēs jau zinājām.

Bieži vien es aizdomājos par to, kā mūs kāds izglābj no ķibelēm. Medījot kādu dzīvnieku, nākas lēkt pāri grāvjiem, kur iekrītot varam pazaudēt vakariņas. Vai bēgot no kāda izsalkuša leoparda. Skrienu, un pēkšņi man priekšā – klints. It kā daudzreiz esam te skrējuši, bet… šī tā kā jauna. Skatos arī, dažkārt citiem nemaz neveicas. Piemēram, vienam no mūsu cilts, tādam ar gariem matiem uz sejas – viņš vienmēr kaut kur ieskrien vai paklūp. Nekad neveicas viņam. Tāpēc viņš mums ir tāds, kurš visiem vienmēr salabo kaulus un mūs pašus. Vispirms salabo sevi, tad mūs.

Mamma man reiz teica, ka mums katram ir sava mazā radībiņa pie galvas, kas mūs vienmēr sargā. Sāku meklēt viņu, bet kā nevaru, tā nevaru atrast. Cilts galvenais teica, ka mums visiem kopā tāds ir viens, kurš mūs sargā. To arī es nevaru atrast.
Kādā vakarā devos uz savu guļamvietu un sāku dzirdēt sevī ko neparastu. Zinu šo sajūtu – domas –, bet šis bija citādāk. Tāds kā cilvēks sāka ar mani runāt. Varbūt tas bija tas mazais brīnumiņš, par ko mamma man stāstīja?!

Pēc kāda laika mūsu sapulcē runājām par mazuļiem (kā tos nosaucām). Vēlējāmies tos saukt par eņģeļiem. Likās ļoti interesants vārds. Sapratu, ka varbūt tos mazos gariņus, kas ar mani runāja, varu nosaukt par eņģeļiem?! Viņi būs tie, kas mūs vienmēr sargās un teiks mums priekšā, – eņģeļi. Tikai žēl, ka kaulu taisītājam tas eņģelītis tāds mazāks.