Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Iesūtīja Alēna Erele

Viss sākās ar pavisam īstu pasaku. Daži šim tic, citi – nē, bet šis tiešām notika.

Reiz sensenos laikos, tiešām senos laikos, kad pasaulē nebija gandrīz nekā. Tikai viss dzīvais. Mājas mums bija alās, ēdienu medījām mēs paši. Nebija ne lielveikalu, ne kā cita, bez kā nevaram iedomāties savu ikdienu. Mēs bijām ciemats, diezgan liels ciemats. Dzīvojām savās alās. Pāris lietas mēs jau zinājām.

Bieži vien es aizdomājos par to, kā mūs kāds izglābj no ķibelēm. Medījot kādu dzīvnieku, nākas lēkt pāri grāvjiem, kur iekrītot varam pazaudēt vakariņas. Vai bēgot no kāda izsalkuša leoparda. Skrienu, un pēkšņi man priekšā – klints. It kā daudzreiz esam te skrējuši, bet… šī tā kā jauna. Skatos arī, dažkārt citiem nemaz neveicas. Piemēram, vienam no mūsu cilts, tādam ar gariem matiem uz sejas – viņš vienmēr kaut kur ieskrien vai paklūp. Nekad neveicas viņam. Tāpēc viņš mums ir tāds, kurš visiem vienmēr salabo kaulus un mūs pašus. Vispirms salabo sevi, tad mūs.

Mamma man reiz teica, ka mums katram ir sava mazā radībiņa pie galvas, kas mūs vienmēr sargā. Sāku meklēt viņu, bet kā nevaru, tā nevaru atrast. Cilts galvenais teica, ka mums visiem kopā tāds ir viens, kurš mūs sargā. To arī es nevaru atrast.
Kādā vakarā devos uz savu guļamvietu un sāku dzirdēt sevī ko neparastu. Zinu šo sajūtu – domas –, bet šis bija citādāk. Tāds kā cilvēks sāka ar mani runāt. Varbūt tas bija tas mazais brīnumiņš, par ko mamma man stāstīja?!

Pēc kāda laika mūsu sapulcē runājām par mazuļiem (kā tos nosaucām). Vēlējāmies tos saukt par eņģeļiem. Likās ļoti interesants vārds. Sapratu, ka varbūt tos mazos gariņus, kas ar mani runāja, varu nosaukt par eņģeļiem?! Viņi būs tie, kas mūs vienmēr sargās un teiks mums priekšā, – eņģeļi. Tikai žēl, ka kaulu taisītājam tas eņģelītis tāds mazāks.