Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Pārdomās par eņģeļiem dalījās Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiāles skolotājas un darbinieki: Iveta Jēkabsone, Sanita Bierande-Bierena, Mirdza Grablovska, Ingūna Miezīte, Aira Bumbiere.

Kas ir eņģelis? Vai bieži sev to jautājam?
Tas ir cilvēka sauciens pēc atbalsta. Cilvēka vēlme, lai kāds palīdz un dod padomu. Tā ir gaismas būtne – neredzama, bet sajūtama. Sargeņģelis.

Ir redzamie un neredzamie eņģeļi. Mēs katrs savu reizi varam būt eņģelis kādam citam cilvēkam. Bet patiesībā eņģeļi ir visur – mums apkārt. Sirdī. Domās. Tepat. Ļoti tuvu.

Eņģelis ir kolēģe, kurai, mājās braucot, pažēlojies, ka aizmirsi Miķeļdienai izdekorēt zāli, un nākamajā rītā atrodi zāli izdekorētu. Cita kolēģe, kura, redzot tavu aizņemtību, neuzkrītoši izņem dažus darbus no rokām – uztaisa afišu, salīmē uz dēļa fotogrāfijas, sameklē internetā svarīgu informāciju. Tavs mazais bērns, kurš atnes kūpošu tasīti ar cigoriņu kafiju, kad esi pagurusi. Vai uzklāj siltumnīcā galdu ar pašceptu omleti, maizītēm un salātiņiem, lai iepriecinātu mammu, kura visu dienu ravē.

Kad dzimšanas dienā esi panīcis un jūties vientulīgi, tavs eņģelis tev atskaņo radio tavu mīļāko dziesmu vai noorganizē TV skaistu filmu. Eņģelis palīdz nejauši atrast pazaudētas lietas. Iespējams, tu satiec eņģeli, kad nepazīstams cilvēks tev pastāsta ceļu, pavēsta citu nenovērtējami svarīgu informāciju vai pamet lielisku ideju.

Mežā pazaudēts pilns spainis ar mellenēm atrodas nākamajā dienā. Tev uzšķiras grāmata tajā vietā, kur lasāma atbilde uz tavu skaļi neizteikto jautājumu. Tev uzzied tāda dālija, ko tu jau sen skaitīji par zudušu. Kad tu domā par aizgājušu cilvēku un nožēlo, ka neesi paspējis par visu labo pateikt paldies, eņģelis liek tev debesīs ieraudzīt varavīksni par zīmi, ka viss ir piedots. Tev liek satikt lieliskus cilvēkus, piespēlē neticami labas situācijas un notikumus.
Eņģelis veic labus darbus, kurus mēs ne vienmēr tā vērtējam. Caur notikumiem viņš mums iemāca labas lietas.
Eņģeļiem patīk, ka cilvēks pamana, uzticas un novērtē. Eņģeļiem patīk cilvēki, kuri sev nemelo, kuri ir patiesi pret sevi. Viņiem patīk, ja esi gaismas, nevis tumsas pusē.