Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Pārdomās par eņģeļiem dalījās Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiāles skolotājas un darbinieki: Iveta Jēkabsone, Sanita Bierande-Bierena, Mirdza Grablovska, Ingūna Miezīte, Aira Bumbiere.

Kas ir eņģelis? Vai bieži sev to jautājam?
Tas ir cilvēka sauciens pēc atbalsta. Cilvēka vēlme, lai kāds palīdz un dod padomu. Tā ir gaismas būtne – neredzama, bet sajūtama. Sargeņģelis.

Ir redzamie un neredzamie eņģeļi. Mēs katrs savu reizi varam būt eņģelis kādam citam cilvēkam. Bet patiesībā eņģeļi ir visur – mums apkārt. Sirdī. Domās. Tepat. Ļoti tuvu.

Eņģelis ir kolēģe, kurai, mājās braucot, pažēlojies, ka aizmirsi Miķeļdienai izdekorēt zāli, un nākamajā rītā atrodi zāli izdekorētu. Cita kolēģe, kura, redzot tavu aizņemtību, neuzkrītoši izņem dažus darbus no rokām – uztaisa afišu, salīmē uz dēļa fotogrāfijas, sameklē internetā svarīgu informāciju. Tavs mazais bērns, kurš atnes kūpošu tasīti ar cigoriņu kafiju, kad esi pagurusi. Vai uzklāj siltumnīcā galdu ar pašceptu omleti, maizītēm un salātiņiem, lai iepriecinātu mammu, kura visu dienu ravē.

Kad dzimšanas dienā esi panīcis un jūties vientulīgi, tavs eņģelis tev atskaņo radio tavu mīļāko dziesmu vai noorganizē TV skaistu filmu. Eņģelis palīdz nejauši atrast pazaudētas lietas. Iespējams, tu satiec eņģeli, kad nepazīstams cilvēks tev pastāsta ceļu, pavēsta citu nenovērtējami svarīgu informāciju vai pamet lielisku ideju.

Mežā pazaudēts pilns spainis ar mellenēm atrodas nākamajā dienā. Tev uzšķiras grāmata tajā vietā, kur lasāma atbilde uz tavu skaļi neizteikto jautājumu. Tev uzzied tāda dālija, ko tu jau sen skaitīji par zudušu. Kad tu domā par aizgājušu cilvēku un nožēlo, ka neesi paspējis par visu labo pateikt paldies, eņģelis liek tev debesīs ieraudzīt varavīksni par zīmi, ka viss ir piedots. Tev liek satikt lieliskus cilvēkus, piespēlē neticami labas situācijas un notikumus.
Eņģelis veic labus darbus, kurus mēs ne vienmēr tā vērtējam. Caur notikumiem viņš mums iemāca labas lietas.
Eņģeļiem patīk, ka cilvēks pamana, uzticas un novērtē. Eņģeļiem patīk cilvēki, kuri sev nemelo, kuri ir patiesi pret sevi. Viņiem patīk, ja esi gaismas, nevis tumsas pusē.