Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Pārdomās par eņģeļiem dalījās Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiāles skolotājas un darbinieki: Iveta Jēkabsone, Sanita Bierande-Bierena, Mirdza Grablovska, Ingūna Miezīte, Aira Bumbiere.

Kas ir eņģelis? Vai bieži sev to jautājam?
Tas ir cilvēka sauciens pēc atbalsta. Cilvēka vēlme, lai kāds palīdz un dod padomu. Tā ir gaismas būtne – neredzama, bet sajūtama. Sargeņģelis.

Ir redzamie un neredzamie eņģeļi. Mēs katrs savu reizi varam būt eņģelis kādam citam cilvēkam. Bet patiesībā eņģeļi ir visur – mums apkārt. Sirdī. Domās. Tepat. Ļoti tuvu.

Eņģelis ir kolēģe, kurai, mājās braucot, pažēlojies, ka aizmirsi Miķeļdienai izdekorēt zāli, un nākamajā rītā atrodi zāli izdekorētu. Cita kolēģe, kura, redzot tavu aizņemtību, neuzkrītoši izņem dažus darbus no rokām – uztaisa afišu, salīmē uz dēļa fotogrāfijas, sameklē internetā svarīgu informāciju. Tavs mazais bērns, kurš atnes kūpošu tasīti ar cigoriņu kafiju, kad esi pagurusi. Vai uzklāj siltumnīcā galdu ar pašceptu omleti, maizītēm un salātiņiem, lai iepriecinātu mammu, kura visu dienu ravē.

Kad dzimšanas dienā esi panīcis un jūties vientulīgi, tavs eņģelis tev atskaņo radio tavu mīļāko dziesmu vai noorganizē TV skaistu filmu. Eņģelis palīdz nejauši atrast pazaudētas lietas. Iespējams, tu satiec eņģeli, kad nepazīstams cilvēks tev pastāsta ceļu, pavēsta citu nenovērtējami svarīgu informāciju vai pamet lielisku ideju.

Mežā pazaudēts pilns spainis ar mellenēm atrodas nākamajā dienā. Tev uzšķiras grāmata tajā vietā, kur lasāma atbilde uz tavu skaļi neizteikto jautājumu. Tev uzzied tāda dālija, ko tu jau sen skaitīji par zudušu. Kad tu domā par aizgājušu cilvēku un nožēlo, ka neesi paspējis par visu labo pateikt paldies, eņģelis liek tev debesīs ieraudzīt varavīksni par zīmi, ka viss ir piedots. Tev liek satikt lieliskus cilvēkus, piespēlē neticami labas situācijas un notikumus.
Eņģelis veic labus darbus, kurus mēs ne vienmēr tā vērtējam. Caur notikumiem viņš mums iemāca labas lietas.
Eņģeļiem patīk, ka cilvēks pamana, uzticas un novērtē. Eņģeļiem patīk cilvēki, kuri sev nemelo, kuri ir patiesi pret sevi. Viņiem patīk, ja esi gaismas, nevis tumsas pusē.