Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Pārdomās par eņģeļiem dalījās Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiāles skolotājas un darbinieki: Iveta Jēkabsone, Sanita Bierande-Bierena, Mirdza Grablovska, Ingūna Miezīte, Aira Bumbiere.

Kas ir eņģelis? Vai bieži sev to jautājam?
Tas ir cilvēka sauciens pēc atbalsta. Cilvēka vēlme, lai kāds palīdz un dod padomu. Tā ir gaismas būtne – neredzama, bet sajūtama. Sargeņģelis.

Ir redzamie un neredzamie eņģeļi. Mēs katrs savu reizi varam būt eņģelis kādam citam cilvēkam. Bet patiesībā eņģeļi ir visur – mums apkārt. Sirdī. Domās. Tepat. Ļoti tuvu.

Eņģelis ir kolēģe, kurai, mājās braucot, pažēlojies, ka aizmirsi Miķeļdienai izdekorēt zāli, un nākamajā rītā atrodi zāli izdekorētu. Cita kolēģe, kura, redzot tavu aizņemtību, neuzkrītoši izņem dažus darbus no rokām – uztaisa afišu, salīmē uz dēļa fotogrāfijas, sameklē internetā svarīgu informāciju. Tavs mazais bērns, kurš atnes kūpošu tasīti ar cigoriņu kafiju, kad esi pagurusi. Vai uzklāj siltumnīcā galdu ar pašceptu omleti, maizītēm un salātiņiem, lai iepriecinātu mammu, kura visu dienu ravē.

Kad dzimšanas dienā esi panīcis un jūties vientulīgi, tavs eņģelis tev atskaņo radio tavu mīļāko dziesmu vai noorganizē TV skaistu filmu. Eņģelis palīdz nejauši atrast pazaudētas lietas. Iespējams, tu satiec eņģeli, kad nepazīstams cilvēks tev pastāsta ceļu, pavēsta citu nenovērtējami svarīgu informāciju vai pamet lielisku ideju.

Mežā pazaudēts pilns spainis ar mellenēm atrodas nākamajā dienā. Tev uzšķiras grāmata tajā vietā, kur lasāma atbilde uz tavu skaļi neizteikto jautājumu. Tev uzzied tāda dālija, ko tu jau sen skaitīji par zudušu. Kad tu domā par aizgājušu cilvēku un nožēlo, ka neesi paspējis par visu labo pateikt paldies, eņģelis liek tev debesīs ieraudzīt varavīksni par zīmi, ka viss ir piedots. Tev liek satikt lieliskus cilvēkus, piespēlē neticami labas situācijas un notikumus.
Eņģelis veic labus darbus, kurus mēs ne vienmēr tā vērtējam. Caur notikumiem viņš mums iemāca labas lietas.
Eņģeļiem patīk, ka cilvēks pamana, uzticas un novērtē. Eņģeļiem patīk cilvēki, kuri sev nemelo, kuri ir patiesi pret sevi. Viņiem patīk, ja esi gaismas, nevis tumsas pusē.