Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļu pasaka

Pārdomās par eņģeļiem dalījās Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiāles skolotājas un darbinieki: Iveta Jēkabsone, Sanita Bierande-Bierena, Mirdza Grablovska, Ingūna Miezīte, Aira Bumbiere.

Kas ir eņģelis? Vai bieži sev to jautājam?
Tas ir cilvēka sauciens pēc atbalsta. Cilvēka vēlme, lai kāds palīdz un dod padomu. Tā ir gaismas būtne – neredzama, bet sajūtama. Sargeņģelis.

Ir redzamie un neredzamie eņģeļi. Mēs katrs savu reizi varam būt eņģelis kādam citam cilvēkam. Bet patiesībā eņģeļi ir visur – mums apkārt. Sirdī. Domās. Tepat. Ļoti tuvu.

Eņģelis ir kolēģe, kurai, mājās braucot, pažēlojies, ka aizmirsi Miķeļdienai izdekorēt zāli, un nākamajā rītā atrodi zāli izdekorētu. Cita kolēģe, kura, redzot tavu aizņemtību, neuzkrītoši izņem dažus darbus no rokām – uztaisa afišu, salīmē uz dēļa fotogrāfijas, sameklē internetā svarīgu informāciju. Tavs mazais bērns, kurš atnes kūpošu tasīti ar cigoriņu kafiju, kad esi pagurusi. Vai uzklāj siltumnīcā galdu ar pašceptu omleti, maizītēm un salātiņiem, lai iepriecinātu mammu, kura visu dienu ravē.

Kad dzimšanas dienā esi panīcis un jūties vientulīgi, tavs eņģelis tev atskaņo radio tavu mīļāko dziesmu vai noorganizē TV skaistu filmu. Eņģelis palīdz nejauši atrast pazaudētas lietas. Iespējams, tu satiec eņģeli, kad nepazīstams cilvēks tev pastāsta ceļu, pavēsta citu nenovērtējami svarīgu informāciju vai pamet lielisku ideju.

Mežā pazaudēts pilns spainis ar mellenēm atrodas nākamajā dienā. Tev uzšķiras grāmata tajā vietā, kur lasāma atbilde uz tavu skaļi neizteikto jautājumu. Tev uzzied tāda dālija, ko tu jau sen skaitīji par zudušu. Kad tu domā par aizgājušu cilvēku un nožēlo, ka neesi paspējis par visu labo pateikt paldies, eņģelis liek tev debesīs ieraudzīt varavīksni par zīmi, ka viss ir piedots. Tev liek satikt lieliskus cilvēkus, piespēlē neticami labas situācijas un notikumus.
Eņģelis veic labus darbus, kurus mēs ne vienmēr tā vērtējam. Caur notikumiem viņš mums iemāca labas lietas.
Eņģeļiem patīk, ka cilvēks pamana, uzticas un novērtē. Eņģeļiem patīk cilvēki, kuri sev nemelo, kuri ir patiesi pret sevi. Viņiem patīk, ja esi gaismas, nevis tumsas pusē.