Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Lelde, Sarmis

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis

Iesūtīja Agnija Janeka

Reiz dzīvoja kāds eņģelis, kas lidoja un meklēja kādu, ko varētu pasargāt. Viņš lidoja un atrada kādu māju, kurā ļoti bija vajadzīga palīdzība. Šai mājā dzīvoja kāda meitene, kura ne runāja, ne staigāja, taču ļoti vēlējās kļūt par aktrisi un iepriecināt pārējos ar to, kas viņai tiešām patīk. Taču šai meitenei nebija sava eņģeļa, kas viņai palīdzētu. Gāja dienas un nedēļas, bet meitene aizvien sapņoja par to, kā kļūs par aktrisi.

Un tad notika brīnums… Meitene sāka runāt, staigāt un jau pēc sešiem mēnešiem devās uz skolu. Viņa juta, ka viņu kāds sargā un palīdz viņai piepildīt savu sapni. Tā nu, laikam ejot, meitenei palika 20 gadi, kad viņa spēlēja savā pirmajā izrādē. Meitene nespēja vien noticēt, ka pēc visa, ko piedzīvojusi, viņa beidzot piepildījusi savu sapni un kļuvusi par aktrisi. Taču viņa juta, ka nav pārliecināta par sevi, tāpēc vēlreiz lūdza eņģeļa palīdzību.

Eņģelis atsaucās, pienāca viņai klāt un teica: – Lai kas arī notiktu, es vienmēr būšu tev blakus.

Meitenei sejā parādījās smaids, un viņa saprata, ka savu eņģeli nekur nekad nelaidīs. Kopš tā laika meitene vienmēr saka: – Vajag tikai ticēt, ka kāds tevi sargā, tad šis un arī visi citi sapņi piepildīsies!