Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis – sniegpārsliņa

Iesūtīja Karīna Nadežnikova

Atver acis mazā Sjūzija ar zeltainiem matiņiem, viņai katru dienu māte pin divas bizes, lai mazajai būtu ērti nodoties ikdienas darbiņiem. Sjūzijai šodien sapnī rādījies kaut kas mazs un gaišs, kas lika smaidīt un smieties sapnī. Mazā pamostas.

Mazā no rīta čāpo līdz virtuvei, kur māte uz galda nolikusi svaigi spiestu burkānu dzērienu jeb tā saucamo vitamīnu suliņu. Meitene paņem glāzi, pieskrien pie loga un vēro skaistās sniega pārslas, kas laižas no lielajiem, baltajiem mākonīšiem. Uzkož kādu auzu pārslu cepumu un šūpojoties staigā pa istabu. Sjūzijai jau viena vilnas zeķe kājās un līdzi velkas šalle, lai nepazaudētu šo skaisto mirkli laukā, viņa visu dara ātri. Izskrien mazā ārā, paslīd uz slidenā trotuāra un ielido sniega kupenā.

Apgriezusies uz muguras, skatās gaisā, un kaut kas viņai čukst, lai izbāž mēli un ķer nākamo sniegpārsliņu, kura lidinās virs viņas galvas. Sjūzija lūkojas visapkārt, lai saskatītu to, kas viņai čukst. Skatās, kā aiz kaimiņu uzceltā sniegavīra rēgojas kaut kas balts. Mazā Sjūzija skrien, nemirkšķinot acis, lai nepazaudētu skatu.

Tas kaut kas pūkainais un baltais bēg prom no Sjūzijas, bet meitene nepadodas un skrien pakaļ. Soļi ir arvien lielāki, un viņa lec! Kaut kas met viņai ar konfekti no stūra, bet Sjūzija nelaiž vaļā šo maigi vēso radību.

Sjūzija: – Kas tu esi?

Eņģelis: – Tava sapņu auklīte! Tiksimies naktī, man jādodas prom, citādi mani kāds cits ieraudzīs un sabārs, ka klaiņoju pa tavu zemi.

Māte pasauc mazo Sjūziju uz mājām, un mazajai nekas cits neatliek, kā doties prom, bet viņa saka eņģelim: – Es tevi gaidīšu šodien desmitos vakarā savā sapnī, no manis cepums!

Eņģelis kā sniegpārsliņa virpuļo uz koku galotnēm un pazūd. Pienāk vakars, un Sjūzija steidzas uz gultu, lai ātrāk ieraudzītu to savu pūkaino sniegpārsliņu, kura gādā mīļus, skaistus un smieklīgus sapnīšus! Kurš varēja padomāt, ka eņģeļi ne tikai sēž uz pleca, bet arī nodrošina saldu miegu?!?