Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis – sniegpārsliņa

Iesūtīja Karīna Nadežnikova

Atver acis mazā Sjūzija ar zeltainiem matiņiem, viņai katru dienu māte pin divas bizes, lai mazajai būtu ērti nodoties ikdienas darbiņiem. Sjūzijai šodien sapnī rādījies kaut kas mazs un gaišs, kas lika smaidīt un smieties sapnī. Mazā pamostas.

Mazā no rīta čāpo līdz virtuvei, kur māte uz galda nolikusi svaigi spiestu burkānu dzērienu jeb tā saucamo vitamīnu suliņu. Meitene paņem glāzi, pieskrien pie loga un vēro skaistās sniega pārslas, kas laižas no lielajiem, baltajiem mākonīšiem. Uzkož kādu auzu pārslu cepumu un šūpojoties staigā pa istabu. Sjūzijai jau viena vilnas zeķe kājās un līdzi velkas šalle, lai nepazaudētu šo skaisto mirkli laukā, viņa visu dara ātri. Izskrien mazā ārā, paslīd uz slidenā trotuāra un ielido sniega kupenā.

Apgriezusies uz muguras, skatās gaisā, un kaut kas viņai čukst, lai izbāž mēli un ķer nākamo sniegpārsliņu, kura lidinās virs viņas galvas. Sjūzija lūkojas visapkārt, lai saskatītu to, kas viņai čukst. Skatās, kā aiz kaimiņu uzceltā sniegavīra rēgojas kaut kas balts. Mazā Sjūzija skrien, nemirkšķinot acis, lai nepazaudētu skatu.

Tas kaut kas pūkainais un baltais bēg prom no Sjūzijas, bet meitene nepadodas un skrien pakaļ. Soļi ir arvien lielāki, un viņa lec! Kaut kas met viņai ar konfekti no stūra, bet Sjūzija nelaiž vaļā šo maigi vēso radību.

Sjūzija: – Kas tu esi?

Eņģelis: – Tava sapņu auklīte! Tiksimies naktī, man jādodas prom, citādi mani kāds cits ieraudzīs un sabārs, ka klaiņoju pa tavu zemi.

Māte pasauc mazo Sjūziju uz mājām, un mazajai nekas cits neatliek, kā doties prom, bet viņa saka eņģelim: – Es tevi gaidīšu šodien desmitos vakarā savā sapnī, no manis cepums!

Eņģelis kā sniegpārsliņa virpuļo uz koku galotnēm un pazūd. Pienāk vakars, un Sjūzija steidzas uz gultu, lai ātrāk ieraudzītu to savu pūkaino sniegpārsliņu, kura gādā mīļus, skaistus un smieklīgus sapnīšus! Kurš varēja padomāt, ka eņģeļi ne tikai sēž uz pleca, bet arī nodrošina saldu miegu?!?