Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis – sniegpārsliņa

Iesūtīja Karīna Nadežnikova

Atver acis mazā Sjūzija ar zeltainiem matiņiem, viņai katru dienu māte pin divas bizes, lai mazajai būtu ērti nodoties ikdienas darbiņiem. Sjūzijai šodien sapnī rādījies kaut kas mazs un gaišs, kas lika smaidīt un smieties sapnī. Mazā pamostas.

Mazā no rīta čāpo līdz virtuvei, kur māte uz galda nolikusi svaigi spiestu burkānu dzērienu jeb tā saucamo vitamīnu suliņu. Meitene paņem glāzi, pieskrien pie loga un vēro skaistās sniega pārslas, kas laižas no lielajiem, baltajiem mākonīšiem. Uzkož kādu auzu pārslu cepumu un šūpojoties staigā pa istabu. Sjūzijai jau viena vilnas zeķe kājās un līdzi velkas šalle, lai nepazaudētu šo skaisto mirkli laukā, viņa visu dara ātri. Izskrien mazā ārā, paslīd uz slidenā trotuāra un ielido sniega kupenā.

Apgriezusies uz muguras, skatās gaisā, un kaut kas viņai čukst, lai izbāž mēli un ķer nākamo sniegpārsliņu, kura lidinās virs viņas galvas. Sjūzija lūkojas visapkārt, lai saskatītu to, kas viņai čukst. Skatās, kā aiz kaimiņu uzceltā sniegavīra rēgojas kaut kas balts. Mazā Sjūzija skrien, nemirkšķinot acis, lai nepazaudētu skatu.

Tas kaut kas pūkainais un baltais bēg prom no Sjūzijas, bet meitene nepadodas un skrien pakaļ. Soļi ir arvien lielāki, un viņa lec! Kaut kas met viņai ar konfekti no stūra, bet Sjūzija nelaiž vaļā šo maigi vēso radību.

Sjūzija: – Kas tu esi?

Eņģelis: – Tava sapņu auklīte! Tiksimies naktī, man jādodas prom, citādi mani kāds cits ieraudzīs un sabārs, ka klaiņoju pa tavu zemi.

Māte pasauc mazo Sjūziju uz mājām, un mazajai nekas cits neatliek, kā doties prom, bet viņa saka eņģelim: – Es tevi gaidīšu šodien desmitos vakarā savā sapnī, no manis cepums!

Eņģelis kā sniegpārsliņa virpuļo uz koku galotnēm un pazūd. Pienāk vakars, un Sjūzija steidzas uz gultu, lai ātrāk ieraudzītu to savu pūkaino sniegpārsliņu, kura gādā mīļus, skaistus un smieklīgus sapnīšus! Kurš varēja padomāt, ka eņģeļi ne tikai sēž uz pleca, bet arī nodrošina saldu miegu?!?