Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis – sniegpārsliņa

Iesūtīja Karīna Nadežnikova

Atver acis mazā Sjūzija ar zeltainiem matiņiem, viņai katru dienu māte pin divas bizes, lai mazajai būtu ērti nodoties ikdienas darbiņiem. Sjūzijai šodien sapnī rādījies kaut kas mazs un gaišs, kas lika smaidīt un smieties sapnī. Mazā pamostas.

Mazā no rīta čāpo līdz virtuvei, kur māte uz galda nolikusi svaigi spiestu burkānu dzērienu jeb tā saucamo vitamīnu suliņu. Meitene paņem glāzi, pieskrien pie loga un vēro skaistās sniega pārslas, kas laižas no lielajiem, baltajiem mākonīšiem. Uzkož kādu auzu pārslu cepumu un šūpojoties staigā pa istabu. Sjūzijai jau viena vilnas zeķe kājās un līdzi velkas šalle, lai nepazaudētu šo skaisto mirkli laukā, viņa visu dara ātri. Izskrien mazā ārā, paslīd uz slidenā trotuāra un ielido sniega kupenā.

Apgriezusies uz muguras, skatās gaisā, un kaut kas viņai čukst, lai izbāž mēli un ķer nākamo sniegpārsliņu, kura lidinās virs viņas galvas. Sjūzija lūkojas visapkārt, lai saskatītu to, kas viņai čukst. Skatās, kā aiz kaimiņu uzceltā sniegavīra rēgojas kaut kas balts. Mazā Sjūzija skrien, nemirkšķinot acis, lai nepazaudētu skatu.

Tas kaut kas pūkainais un baltais bēg prom no Sjūzijas, bet meitene nepadodas un skrien pakaļ. Soļi ir arvien lielāki, un viņa lec! Kaut kas met viņai ar konfekti no stūra, bet Sjūzija nelaiž vaļā šo maigi vēso radību.

Sjūzija: – Kas tu esi?

Eņģelis: – Tava sapņu auklīte! Tiksimies naktī, man jādodas prom, citādi mani kāds cits ieraudzīs un sabārs, ka klaiņoju pa tavu zemi.

Māte pasauc mazo Sjūziju uz mājām, un mazajai nekas cits neatliek, kā doties prom, bet viņa saka eņģelim: – Es tevi gaidīšu šodien desmitos vakarā savā sapnī, no manis cepums!

Eņģelis kā sniegpārsliņa virpuļo uz koku galotnēm un pazūd. Pienāk vakars, un Sjūzija steidzas uz gultu, lai ātrāk ieraudzītu to savu pūkaino sniegpārsliņu, kura gādā mīļus, skaistus un smieklīgus sapnīšus! Kurš varēja padomāt, ka eņģeļi ne tikai sēž uz pleca, bet arī nodrošina saldu miegu?!?