Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis

Iesūtīja Luīze Guca

Šis stāsts būs par mazo meitenīti Kati un sargeņģelīti. Meitenīte Kate ļoti gaidīja Ziemassvētkus, jo viņa vēlējās saņemt dāvaniņas. Meitenīte rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstuli, lai pateiktu, ko vēlas saņemt svētkos. Kate ātri pieskrēja pie kalendāra un izskaitīja, ka līdz Ziemassvētkiem atlikuši vien divi mēneši. Kate saprata, ka līdz Ziemassvētkiem ir kārtīgi jāmācās, jo dāvanas ir jānopelna. Meitenei nepadevās matemātika, un par to viņu skolā apsmēja, tādēļ meitenīte pa naktīm ilgi nevarēja aizmigt, jo uztraucās par mācībām.

Pienāca Ziemassvētki, un Kate bija ļoti, ļoti laimīga. Kad visa ģimene bija paēdusi svētku vakariņas un nodziedājusi Ziemassvētku dziesmas, laiks bija vērt vaļā dāvaniņas. Kates mammai bija pūkains un puķains dvielītis ar ziepēm, Kates māsīcai Madei dāvaniņā bija ģitāra, arī visiem citiem bija jaukas dāvanas. Taču nu pienāca Kates kārta vērt vaļā savu dāvaniņu. Meitene atvēra savu dāvanu kastīti, un tajā gulēja eņģelītis – mantiņa. Katei tas likās savādi, tomēr mantiņa likās tik jauka un mīksta, gluži kā īsts mazs sargeņģelītis.

Pienāca laiks iet gulēt. Kate mazo eņģelīti nolika uz skapīša blakus gultai un saprata, ka tas ir īpašs eņģelītis – tas ir viņas sargeņģelis. Katru vakaru meitenīte ar eņģelīti sarunājās, un pēc katras sarunas Kate jutās labi. Meitene jutās ļoti īpaša, jo viņai bija īpašs draugs. Kate zināja, ka eņģelītis viņu sargā, viņa to patiesi juta.

Kate sāka ticēt visam svētajam, un meitenei sāka padoties mācības, kuras iepriekš nepadevās. Viņa saprata, ka nekas nav svarīgāks par veselu, mīļu ģimeni un labiem draugiem, kuri glabā noslēpumus, kā to darīja Kates eņģelītis. Meitenei bija laba veselība, jo viņa runājās ar eņģelīšiem – saviem draugiem. Runājoties ar mazajiem sargeņģelīšiem, Kate jutās labi, un meitene juta, ka viņu kāds sargā no visa sliktā.

Mēs katrs varam sarunāties ar saviem sargeņģelīšiem, tie mums palīdzēs. Katrs eņģelītis ir svēts, un arī tu vari kļūt citiem par sargeņģelīti. Sargā citus, un citi sargās tevi.