Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis

Iesūtīja Luīze Guca

Šis stāsts būs par mazo meitenīti Kati un sargeņģelīti. Meitenīte Kate ļoti gaidīja Ziemassvētkus, jo viņa vēlējās saņemt dāvaniņas. Meitenīte rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstuli, lai pateiktu, ko vēlas saņemt svētkos. Kate ātri pieskrēja pie kalendāra un izskaitīja, ka līdz Ziemassvētkiem atlikuši vien divi mēneši. Kate saprata, ka līdz Ziemassvētkiem ir kārtīgi jāmācās, jo dāvanas ir jānopelna. Meitenei nepadevās matemātika, un par to viņu skolā apsmēja, tādēļ meitenīte pa naktīm ilgi nevarēja aizmigt, jo uztraucās par mācībām.

Pienāca Ziemassvētki, un Kate bija ļoti, ļoti laimīga. Kad visa ģimene bija paēdusi svētku vakariņas un nodziedājusi Ziemassvētku dziesmas, laiks bija vērt vaļā dāvaniņas. Kates mammai bija pūkains un puķains dvielītis ar ziepēm, Kates māsīcai Madei dāvaniņā bija ģitāra, arī visiem citiem bija jaukas dāvanas. Taču nu pienāca Kates kārta vērt vaļā savu dāvaniņu. Meitene atvēra savu dāvanu kastīti, un tajā gulēja eņģelītis – mantiņa. Katei tas likās savādi, tomēr mantiņa likās tik jauka un mīksta, gluži kā īsts mazs sargeņģelītis.

Pienāca laiks iet gulēt. Kate mazo eņģelīti nolika uz skapīša blakus gultai un saprata, ka tas ir īpašs eņģelītis – tas ir viņas sargeņģelis. Katru vakaru meitenīte ar eņģelīti sarunājās, un pēc katras sarunas Kate jutās labi. Meitene jutās ļoti īpaša, jo viņai bija īpašs draugs. Kate zināja, ka eņģelītis viņu sargā, viņa to patiesi juta.

Kate sāka ticēt visam svētajam, un meitenei sāka padoties mācības, kuras iepriekš nepadevās. Viņa saprata, ka nekas nav svarīgāks par veselu, mīļu ģimeni un labiem draugiem, kuri glabā noslēpumus, kā to darīja Kates eņģelītis. Meitenei bija laba veselība, jo viņa runājās ar eņģelīšiem – saviem draugiem. Runājoties ar mazajiem sargeņģelīšiem, Kate jutās labi, un meitene juta, ka viņu kāds sargā no visa sliktā.

Mēs katrs varam sarunāties ar saviem sargeņģelīšiem, tie mums palīdzēs. Katrs eņģelītis ir svēts, un arī tu vari kļūt citiem par sargeņģelīti. Sargā citus, un citi sargās tevi.