Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis

Iesūtīja Luīze Guca

Šis stāsts būs par mazo meitenīti Kati un sargeņģelīti. Meitenīte Kate ļoti gaidīja Ziemassvētkus, jo viņa vēlējās saņemt dāvaniņas. Meitenīte rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstuli, lai pateiktu, ko vēlas saņemt svētkos. Kate ātri pieskrēja pie kalendāra un izskaitīja, ka līdz Ziemassvētkiem atlikuši vien divi mēneši. Kate saprata, ka līdz Ziemassvētkiem ir kārtīgi jāmācās, jo dāvanas ir jānopelna. Meitenei nepadevās matemātika, un par to viņu skolā apsmēja, tādēļ meitenīte pa naktīm ilgi nevarēja aizmigt, jo uztraucās par mācībām.

Pienāca Ziemassvētki, un Kate bija ļoti, ļoti laimīga. Kad visa ģimene bija paēdusi svētku vakariņas un nodziedājusi Ziemassvētku dziesmas, laiks bija vērt vaļā dāvaniņas. Kates mammai bija pūkains un puķains dvielītis ar ziepēm, Kates māsīcai Madei dāvaniņā bija ģitāra, arī visiem citiem bija jaukas dāvanas. Taču nu pienāca Kates kārta vērt vaļā savu dāvaniņu. Meitene atvēra savu dāvanu kastīti, un tajā gulēja eņģelītis – mantiņa. Katei tas likās savādi, tomēr mantiņa likās tik jauka un mīksta, gluži kā īsts mazs sargeņģelītis.

Pienāca laiks iet gulēt. Kate mazo eņģelīti nolika uz skapīša blakus gultai un saprata, ka tas ir īpašs eņģelītis – tas ir viņas sargeņģelis. Katru vakaru meitenīte ar eņģelīti sarunājās, un pēc katras sarunas Kate jutās labi. Meitene jutās ļoti īpaša, jo viņai bija īpašs draugs. Kate zināja, ka eņģelītis viņu sargā, viņa to patiesi juta.

Kate sāka ticēt visam svētajam, un meitenei sāka padoties mācības, kuras iepriekš nepadevās. Viņa saprata, ka nekas nav svarīgāks par veselu, mīļu ģimeni un labiem draugiem, kuri glabā noslēpumus, kā to darīja Kates eņģelītis. Meitenei bija laba veselība, jo viņa runājās ar eņģelīšiem – saviem draugiem. Runājoties ar mazajiem sargeņģelīšiem, Kate jutās labi, un meitene juta, ka viņu kāds sargā no visa sliktā.

Mēs katrs varam sarunāties ar saviem sargeņģelīšiem, tie mums palīdzēs. Katrs eņģelītis ir svēts, un arī tu vari kļūt citiem par sargeņģelīti. Sargā citus, un citi sargās tevi.