Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelītis

Iesūtīja Luīze Guca

Šis stāsts būs par mazo meitenīti Kati un sargeņģelīti. Meitenīte Kate ļoti gaidīja Ziemassvētkus, jo viņa vēlējās saņemt dāvaniņas. Meitenīte rakstīja Ziemassvētku vecītim vēstuli, lai pateiktu, ko vēlas saņemt svētkos. Kate ātri pieskrēja pie kalendāra un izskaitīja, ka līdz Ziemassvētkiem atlikuši vien divi mēneši. Kate saprata, ka līdz Ziemassvētkiem ir kārtīgi jāmācās, jo dāvanas ir jānopelna. Meitenei nepadevās matemātika, un par to viņu skolā apsmēja, tādēļ meitenīte pa naktīm ilgi nevarēja aizmigt, jo uztraucās par mācībām.

Pienāca Ziemassvētki, un Kate bija ļoti, ļoti laimīga. Kad visa ģimene bija paēdusi svētku vakariņas un nodziedājusi Ziemassvētku dziesmas, laiks bija vērt vaļā dāvaniņas. Kates mammai bija pūkains un puķains dvielītis ar ziepēm, Kates māsīcai Madei dāvaniņā bija ģitāra, arī visiem citiem bija jaukas dāvanas. Taču nu pienāca Kates kārta vērt vaļā savu dāvaniņu. Meitene atvēra savu dāvanu kastīti, un tajā gulēja eņģelītis – mantiņa. Katei tas likās savādi, tomēr mantiņa likās tik jauka un mīksta, gluži kā īsts mazs sargeņģelītis.

Pienāca laiks iet gulēt. Kate mazo eņģelīti nolika uz skapīša blakus gultai un saprata, ka tas ir īpašs eņģelītis – tas ir viņas sargeņģelis. Katru vakaru meitenīte ar eņģelīti sarunājās, un pēc katras sarunas Kate jutās labi. Meitene jutās ļoti īpaša, jo viņai bija īpašs draugs. Kate zināja, ka eņģelītis viņu sargā, viņa to patiesi juta.

Kate sāka ticēt visam svētajam, un meitenei sāka padoties mācības, kuras iepriekš nepadevās. Viņa saprata, ka nekas nav svarīgāks par veselu, mīļu ģimeni un labiem draugiem, kuri glabā noslēpumus, kā to darīja Kates eņģelītis. Meitenei bija laba veselība, jo viņa runājās ar eņģelīšiem – saviem draugiem. Runājoties ar mazajiem sargeņģelīšiem, Kate jutās labi, un meitene juta, ka viņu kāds sargā no visa sliktā.

Mēs katrs varam sarunāties ar saviem sargeņģelīšiem, tie mums palīdzēs. Katrs eņģelītis ir svēts, un arī tu vari kļūt citiem par sargeņģelīti. Sargā citus, un citi sargās tevi.