Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīte

Iesūtīja Kristine Sjomkane 

Reiz bija maza meitenīte, kuru sauca Engala. Viņai bija zeltaini mati un skaista, kupla kleita. Engala bija ļoti draudzīga pret visiem. Engala dzīvoja debesīs pie skaistajiem mākoņiem. Engala katru reizi paskatījās lejā uz pilsētu un nodomāja: – Kaut es varētu vienu dienu piedzīvot to, ko tie bērni.

Kamēr Engala sapņoja, pilsētā bija zēns, kuru sauca Andrievs. Andrievam bija daudz sapņu. Katru dienu Andrievs gribēja citiem dot skaistus sapņus, bet nezināja, kā to izdarīt. Andrievs aizgāja uz parku un redzēja tur kaķīšu ģimeni. Par laimi, Andrievam kabatā bija kaķu barība. Andrievs pabaroja kaķīšus. Tikmer Engala beidza sapņot un ieraudzīja, ka Andrievs baro kaķīšus. Engala padomāja un izvēlējās viņam piepildīt vienu sapni. Šis sapnis bija ļoti īpašs, jo tajā visiem bija draugi. Engala piepildīja šo sapni, un visiem bija draugi. Engala bija ļoti priecīga palīdzēt Andrievam, un Dievs viņai deva spējas nonākt uz zemes. Engala ieraudzīja Andrievu un aizskrēja pie viņa.

– Čau, mani sauc Engala, kā tevi? – Engala iesaucās.

– Čau, tev ir ļoti skaists vārds, un mani sauc Andrievs, – Andrievs atbildēja.Engala un Andrievs kļuva par ļoti labiem draugiem. No tā laika visi kļuva laimīgi.