Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Horoskops aunam

Šodien nekādu savtīgu interešu un nekādu ego paraugdemonstrējumu. Ir dienas kā šī, kad visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums.

Horoskops vērsim

Ir dienas, kad negribas neko, bet mājinieki neliek mieru, kontrolē un nemitīgi norāda, kas būtu jādara. Šodien vari saskarties ar šādu situāciju, tāpēc jau laicīgi sagatavo alibi un notin makšķeres.

Horoskops dvīņiem

Noliec malā visas atskaites un bilances un esi brīvs. Nedomā par finansiāliem ieguvumiem. Nododies nemateriālām lietām – palasi, pamīlējies, aprunājies ar kaimiņu vai piezvani tantei uz Īriju.

Horoskops vēzim

Pievērsies pastaigām un mierīgām domām par bijušo, esošo un briestošo. Kad vēl būs labāks laiks par šo pēdējā ziemas mēneša pēdējo svētdienu! Nobeigumi vienmēr ieskicē pagātnes un nākotnes tēmas.

Horoskops lauvai

Izrādās ir tik daudz cilvēku, kuri gribēs tevi šodien satikt, sazvanīt vai virtuāli uzrunāt. Bet tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena tev var izvērsties par darba dienu, bet nebēdā ne nieka, jo tas nesīs labus augļus vēlākajai sadarbībai un, iespējams, darba attiecībās var uzziedēt kāds romantisks sniega pulkstenītis...

Horoskops svariem

Tavas vēlmes ir tavs dzinējspēks. Šodien visu gribēsi tūlīt. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti un iztukšot visas baterijas.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi pārņēmusi vēlme kaut ko aktīvu padarīt – vislabāk pasportot vai citādi izkustēties. Improvizē un pamēģini kaut ko jaunu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops strēlniekam

Kāds neredzams enerģijas avots šodien tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops mežāzim

Šodien tev ir aktuāla „esmu pelnījis brīvdienu” pieeja. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un panašķojies.

Horoskops ūdensvīram

Izvairies no pilnīgas vientulības, kas var uzdzīt grūtsirdību. Bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīte

Iesūtīja Kristine Sjomkane 

Reiz bija maza meitenīte, kuru sauca Engala. Viņai bija zeltaini mati un skaista, kupla kleita. Engala bija ļoti draudzīga pret visiem. Engala dzīvoja debesīs pie skaistajiem mākoņiem. Engala katru reizi paskatījās lejā uz pilsētu un nodomāja: – Kaut es varētu vienu dienu piedzīvot to, ko tie bērni.

Kamēr Engala sapņoja, pilsētā bija zēns, kuru sauca Andrievs. Andrievam bija daudz sapņu. Katru dienu Andrievs gribēja citiem dot skaistus sapņus, bet nezināja, kā to izdarīt. Andrievs aizgāja uz parku un redzēja tur kaķīšu ģimeni. Par laimi, Andrievam kabatā bija kaķu barība. Andrievs pabaroja kaķīšus. Tikmer Engala beidza sapņot un ieraudzīja, ka Andrievs baro kaķīšus. Engala padomāja un izvēlējās viņam piepildīt vienu sapni. Šis sapnis bija ļoti īpašs, jo tajā visiem bija draugi. Engala piepildīja šo sapni, un visiem bija draugi. Engala bija ļoti priecīga palīdzēt Andrievam, un Dievs viņai deva spējas nonākt uz zemes. Engala ieraudzīja Andrievu un aizskrēja pie viņa.

– Čau, mani sauc Engala, kā tevi? – Engala iesaucās.

– Čau, tev ir ļoti skaists vārds, un mani sauc Andrievs, – Andrievs atbildēja.Engala un Andrievs kļuva par ļoti labiem draugiem. No tā laika visi kļuva laimīgi.