Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīši uz zemes

Iesūtījis Kaspars Ceizars

Reiz kāds no bērniņiem, kuram teju, teju bija jādzimst, jautāja Dievam: – Dzirdēju, tu grasies sūtīt mani uz zemi. Kā gan, lai es tur dzīvoju – tik mazs un nevarīgs?

Dievs atbildēja: – Esmu tev sameklējis eņģeli, kurš tevi sagaidīs un aprūpēs.

– Bet te, debesīs, es esmu tik priecīgs, varu smieties un dziedāt, nopūtās bērns.

– Tavs eņģelis dziedās un kopā ar tevi smiesies ik dienu. Tu jutīsi viņa mīlestību un būsi tikpat laimīgs kā te, – mazuli mierināja Dievs.

– Un kā gan es sapratīšu, ko ļaudis uz zemes runā? – nerimās bērns.

– Tavs eņģelis teiks tev visskaistākos un vismīļākos vārdus. Ar lielu pacietību un mieru, viņš iemācīs runāt arī tevi.

Mazais tomēr nerimās: – Esmu dzirdējis, ka uz zemes dzīvo arī slikti cilvēki, – kurš mani pasargās?

Dievs atbildēja: – Tavs eņģelis tevi sargās, kaut arī paša dzīvība būtu apdraudēta.

– Bet es būšu bēdīgs, jo vairs nesatikšu tevi.

– Tavs eņģelis tev stāstīs par mani un pasauli un parādīs tev ceļu pie manis. Tā es vienmēr būšu tavā tuvumā.

Šajā brīdī debesīs valdīja klusums, iztālēm jau bija dzirdamas balsis no zemes.

Mazais vēl satraukti jautāja: – Dieviņ, pirms es dodos prom, saki, kā sauks manu eņģeli!

Dievs pasmaidīja un klusi noteica: – Vārds nav svarīgs. Tu viņu sauksi par māmiņu.