Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīša stāsts

Iesūtīja Gustavs Šķenders

Reiz dzīvoja mazs zēns, vārdā Džons. Viņš, kā jau visi bērni, sapņoja kļūt par kaut ko nākotnē. Bet kamēr citi bērni gribēja būt astronauti, ugunsdzēsēji, aktrises un prezidenti, Džons gribēja kaut ko citu. Viņš gribēja būt laimīgs. Citi bērni viņu nesaprata un sauca par stulbu, arī Džona vecāki tikai pasmējās par viņa sapni, un teica:

– Džonnij, labāk kārtīgi mācies matemātiku, lai vari tikt labā universitātē un pelnīt daudz naudas.

Mazais Džons pasmaidīja un to neņēma galvā.

Kad Džons bija jau jaunietis, viņš gribēja taisīt mūziku, jo tas viņu padarīja laimīgu. Vecāki bija viņā vīlušies un lika iet pelnīt naudu un dabūt sievu, nevis tērēt dzīvi, taisot kaut kādu stulbu mūziku un nenopelnot ne graša. Taču Džons atkal neklausījās un taisīja mūziku ar saviem draugiem – Paulu, Ringo un Džordžu. Dzīvē bija daudz slikta: nauda, politika, karš un bēdas, taču Džons vienmēr bija laimīgs, jo darīja to, ko vēlas. Un, tā kā viņš bija laimīgs, viņa dzīve bija izdevusies, viņa grupai gāja labi, un pēc pāris gadiem grupa ”The Beatles” bija pasaulē slavenākā.

Džonu nošāva, kad viņam bija 40, un viņš nomira jauns. Bet Džona dzīve bija nodzīvota labi un laimīgi, jo, neskatoties uz visiem šķēršļiem, uz to, ka viņam neticēja, nesaprata un teica, ka nauda ir svarīgāka par jebko, viņš zināja, ka dzīvē jādara tas, kas dara laimīgu. Jo labāk ir nodzīvot īsu, priekpilnu dzīvi nekā garu, bēdīgu un nožēlojamu, kurā neesi laimīgs, bet tāpat turpini dzīvot un būt bēdīgs. Un saviem bērniem ir jāmāca tas pats, jo tikai tā mēs varam pasauli padarīt par priecīgāku vietu.