Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīša stāsts

Iesūtīja Gustavs Šķenders

Reiz dzīvoja mazs zēns, vārdā Džons. Viņš, kā jau visi bērni, sapņoja kļūt par kaut ko nākotnē. Bet kamēr citi bērni gribēja būt astronauti, ugunsdzēsēji, aktrises un prezidenti, Džons gribēja kaut ko citu. Viņš gribēja būt laimīgs. Citi bērni viņu nesaprata un sauca par stulbu, arī Džona vecāki tikai pasmējās par viņa sapni, un teica:

– Džonnij, labāk kārtīgi mācies matemātiku, lai vari tikt labā universitātē un pelnīt daudz naudas.

Mazais Džons pasmaidīja un to neņēma galvā.

Kad Džons bija jau jaunietis, viņš gribēja taisīt mūziku, jo tas viņu padarīja laimīgu. Vecāki bija viņā vīlušies un lika iet pelnīt naudu un dabūt sievu, nevis tērēt dzīvi, taisot kaut kādu stulbu mūziku un nenopelnot ne graša. Taču Džons atkal neklausījās un taisīja mūziku ar saviem draugiem – Paulu, Ringo un Džordžu. Dzīvē bija daudz slikta: nauda, politika, karš un bēdas, taču Džons vienmēr bija laimīgs, jo darīja to, ko vēlas. Un, tā kā viņš bija laimīgs, viņa dzīve bija izdevusies, viņa grupai gāja labi, un pēc pāris gadiem grupa ”The Beatles” bija pasaulē slavenākā.

Džonu nošāva, kad viņam bija 40, un viņš nomira jauns. Bet Džona dzīve bija nodzīvota labi un laimīgi, jo, neskatoties uz visiem šķēršļiem, uz to, ka viņam neticēja, nesaprata un teica, ka nauda ir svarīgāka par jebko, viņš zināja, ka dzīvē jādara tas, kas dara laimīgu. Jo labāk ir nodzīvot īsu, priekpilnu dzīvi nekā garu, bēdīgu un nožēlojamu, kurā neesi laimīgs, bet tāpat turpini dzīvot un būt bēdīgs. Un saviem bērniem ir jāmāca tas pats, jo tikai tā mēs varam pasauli padarīt par priecīgāku vietu.