Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīša stāsts

Iesūtīja Gustavs Šķenders

Reiz dzīvoja mazs zēns, vārdā Džons. Viņš, kā jau visi bērni, sapņoja kļūt par kaut ko nākotnē. Bet kamēr citi bērni gribēja būt astronauti, ugunsdzēsēji, aktrises un prezidenti, Džons gribēja kaut ko citu. Viņš gribēja būt laimīgs. Citi bērni viņu nesaprata un sauca par stulbu, arī Džona vecāki tikai pasmējās par viņa sapni, un teica:

– Džonnij, labāk kārtīgi mācies matemātiku, lai vari tikt labā universitātē un pelnīt daudz naudas.

Mazais Džons pasmaidīja un to neņēma galvā.

Kad Džons bija jau jaunietis, viņš gribēja taisīt mūziku, jo tas viņu padarīja laimīgu. Vecāki bija viņā vīlušies un lika iet pelnīt naudu un dabūt sievu, nevis tērēt dzīvi, taisot kaut kādu stulbu mūziku un nenopelnot ne graša. Taču Džons atkal neklausījās un taisīja mūziku ar saviem draugiem – Paulu, Ringo un Džordžu. Dzīvē bija daudz slikta: nauda, politika, karš un bēdas, taču Džons vienmēr bija laimīgs, jo darīja to, ko vēlas. Un, tā kā viņš bija laimīgs, viņa dzīve bija izdevusies, viņa grupai gāja labi, un pēc pāris gadiem grupa ”The Beatles” bija pasaulē slavenākā.

Džonu nošāva, kad viņam bija 40, un viņš nomira jauns. Bet Džona dzīve bija nodzīvota labi un laimīgi, jo, neskatoties uz visiem šķēršļiem, uz to, ka viņam neticēja, nesaprata un teica, ka nauda ir svarīgāka par jebko, viņš zināja, ka dzīvē jādara tas, kas dara laimīgu. Jo labāk ir nodzīvot īsu, priekpilnu dzīvi nekā garu, bēdīgu un nožēlojamu, kurā neesi laimīgs, bet tāpat turpini dzīvot un būt bēdīgs. Un saviem bērniem ir jāmāca tas pats, jo tikai tā mēs varam pasauli padarīt par priecīgāku vietu.