Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelīša stāsts

Iesūtīja Gustavs Šķenders

Reiz dzīvoja mazs zēns, vārdā Džons. Viņš, kā jau visi bērni, sapņoja kļūt par kaut ko nākotnē. Bet kamēr citi bērni gribēja būt astronauti, ugunsdzēsēji, aktrises un prezidenti, Džons gribēja kaut ko citu. Viņš gribēja būt laimīgs. Citi bērni viņu nesaprata un sauca par stulbu, arī Džona vecāki tikai pasmējās par viņa sapni, un teica:

– Džonnij, labāk kārtīgi mācies matemātiku, lai vari tikt labā universitātē un pelnīt daudz naudas.

Mazais Džons pasmaidīja un to neņēma galvā.

Kad Džons bija jau jaunietis, viņš gribēja taisīt mūziku, jo tas viņu padarīja laimīgu. Vecāki bija viņā vīlušies un lika iet pelnīt naudu un dabūt sievu, nevis tērēt dzīvi, taisot kaut kādu stulbu mūziku un nenopelnot ne graša. Taču Džons atkal neklausījās un taisīja mūziku ar saviem draugiem – Paulu, Ringo un Džordžu. Dzīvē bija daudz slikta: nauda, politika, karš un bēdas, taču Džons vienmēr bija laimīgs, jo darīja to, ko vēlas. Un, tā kā viņš bija laimīgs, viņa dzīve bija izdevusies, viņa grupai gāja labi, un pēc pāris gadiem grupa ”The Beatles” bija pasaulē slavenākā.

Džonu nošāva, kad viņam bija 40, un viņš nomira jauns. Bet Džona dzīve bija nodzīvota labi un laimīgi, jo, neskatoties uz visiem šķēršļiem, uz to, ka viņam neticēja, nesaprata un teica, ka nauda ir svarīgāka par jebko, viņš zināja, ka dzīvē jādara tas, kas dara laimīgu. Jo labāk ir nodzīvot īsu, priekpilnu dzīvi nekā garu, bēdīgu un nožēlojamu, kurā neesi laimīgs, bet tāpat turpini dzīvot un būt bēdīgs. Un saviem bērniem ir jāmāca tas pats, jo tikai tā mēs varam pasauli padarīt par priecīgāku vietu.