Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis un meitene

Iesūtīja Skaidrīte Stēreste 

Reiz kādā vakarā, kad bija jau satumsis, Dievs sēdēja un domāja, ka pienācis laiks vakara pastaigai pa pasauli. Kā jau katru vakaru, viņš izvēlējās vienu valsti, kuru sen nebija apciemojis. Dievs nolaidās šai valstī un, kā ierasts, gāja uz to vietu, kur sajuta visstiprākās lūgšanas. Viņš nekad neizvēlējās konkrētu cilvēku, jo viņa priekšā visi bija vienādi. Tā nu viņš klusiem solīšiem devās pa ielu, kuru klāja pēdējās rudens lapas, tās klusām čurkstēja zem viņa soļiem, blakām dega laterna, kas tik tikko spēja dot gaismu šajā tumsā.

Pēkšņi Dievs izdzirdēja tik stipras lūgšanas, ka nespēja tās neievērot. Tās skanēja kā veca, sirma kunga lūgšanas pēc miera. Bet, piegājis pie mājas loga, Dievs bija ļoti pārsteigts. Izrādījās, ka uz gultas malas sēž maza meitene, ķemmējot savas lelles matus, un klusi pie sevis prasa: – Mīļais Dievs, kāpēc tik daudz cilvēku cieš un tu viņiem nepalīdzi?

Dievs samulsa no šīs lūgšanas – parasti cilvēki lūdza sev, bet šī mazā meitene lūdza par citiem. Neko nepateicis, viņš devās atpakaļ uz debesīm un nosūtīja pie šīs meitenes eņģeli, lai parāda viņai atbildi.

Eņģelis uz zemes nolaidās ar pirmo puteni, viņš bija tik balts kā pirmais sniegs, mirguļoja kā sniegpārsliņa un bija tik laimīgs par sniegu, ka savērpa puteni tik lielu, ka neviens tam cauri neredzēja. Eņģelis bija tik priecīgs, ka aizmirsa par mazo meiteni, kas sēdēja pie loga un lūkojās visapkārt, gaidīdama brīnumu. Viņš spēlējās ar bērniem, bet pie mazās meitenes devās tikai vakarā, kad bija jau piekusis. Nenojaušot, cik vēls, viņš piesteidzās pie loga, bet mazā meitene jau saldi gulēja, sasegusies segās.

No rīta, kad pirmie saules stari parādījās un mirguļoja sniegā, vēstot, ka klāt Ziemassvētki, meitene izlēca no gultas un devās brokastīs. Viņas māmiņa jau bija cēlusi galdā pirmos pīrāgus, kuru smaržu varēja just pat otrā pilsētas malā. Tie bija tik brūni un sulīgi, ka meitene pat nepamanīja, kā pusi apēdusi. Pasmaidīja un atvainojās par to, ka visu gandrīz notiesājusi, viņa izsteidzās ārā un aizcirta durvis ar tādu būkšķi, ka pamodināja turpat guļošo eņģeli. Lēnām piecēlies un klusītēm neizdvesis ne skaņu, viņš pielidoja mazajai meitenei pie muguras un pasveicināja. Viņa lēnām pagriezās, satraukusies ietrīcējās un ar lielām, izbrīnītām acīm vēroja pretī stāvošo eņģeli.

– Tik skaists, – viņa nodomāja, – pat sniegs izskatās pelēks viņa priekšā.

Eņģelis sāka smieties par meitenes izbrīnu, viņa smiekli skanēja kā zvaniņš. Viņš nenoturējās un pacēla meiteni, abi ieleca kupenā, un tad sākās sniega kauja. Meitene bija tik priecīga, ka neapjauta, ka viņas priekšā ir īsts brīnums.
Tikai tad, kad ārā sāka satumst, abi saprata, ka spēlējušies visu dienu, un meitene teica:

– Eņģeli, piedod, bet man jāsteidzas mājup, jo jau paliek tumšs.

– Bet vai tu negribi redzēt atbildi uz savu lūgšanu? – eņģelis pajautāja.

– Vai tad tai ir atbilde? – viņa vaicāja.

– Nāc, es tev parādīšu, – eņģelis pasmaidīja, uzcēla meiteni sev uz muguras un pacēlās spārnos.

Abi lidoja pāri pilsētai. Lejup paskatoties, visapkārt varēja redzēt mazas gaismiņas atspīdam no māju logiem, ielās izkārtas mirgojošas virtenes un cilvēkus, kas steidzās mājup. Meitene pat nepamanīja, ka laižas lejup. Drīz viņa attapās uz zemes. Eņģelis pasniedza viņai roku un devās pie kādas ēkas, kur cilvēkiem dalīja zupu un pasniedz dāvanas.

– Ko tu tur redzi? – eņģelis prasīja.

– Cilvēkiem sniedz zupu un dāvanas, vai tā ir atbilde uz manu jautājumu?

– Jā, tu to vēl neredzi, bet drīz noteikti atradīsi savu atbildi.

Meitene neziņā, uzsēdusies uz eņģeļa muguras, lidoja uz nākamo vietu. Tik ļoti nogrimusi savās domās, viņa pat nepamanīja, ka ir jau nolaidusies pie kādas vecas ēkas, kas no ārpuses izskatījās biedējoši.
Abi divi, piegājuši pie loga, ieraudzīja, kā bērni izsaiņo dāvanas, bet otrā logā – to, kā divi cilvēki paraksta papīrus. Nesaprotot, kas notiek, viņa prasīja:

– Kas šī ir par vietu?

– Bērnu nams, – eņģelis atbildēja.

– Un te ir atbilde uz manu jautājumu?

– Jā un nē, – eņģelis nopūtās, – redzi, cilvēki dāvāja prieku šiem bērniem, ziedojot dāvanas, un palīdzēja viņiem justies laimīgiem, bet otrā istabā cilvēki tagad paraksta dokumentus, lai dotu kādam bērnam mājas.

– Tad šie cilvēki ir eņģeļi, tāpat kā tu, – meitene noteica.

– Jā, viņi ir eņģeļi, visi cilvēki ir tādi, tāpēc jau jūs esat šeit, lai palīdzētu cits citam. Kad Dievs radīja cilvēkus, viņš zināja, ka nevarēs palīdzēt visiem, tāpēc katra cilvēka sirdī ielika daļiņu no eņģeļa. Bet jums katram pašam tā daļiņa sevī ir jāatrod. Ne vienmēr viss ir tik melns, kā redzi, ir arī labais, to nekad nedrīkst aizmirst, tas jāvairo ik dienu.

– Pasakaini, cik maz vajag, lai vairotu prieku, paldies tev par to, ko man parādīji, es to nekad neaizmirsīšu! – meitene noteica.

– Vēlāk tas tev šķitīs kā izsapņots sapnis, – eņģelis klusi noteica un notupās uz ceļiem, lai varētu apskaut mazo meiteni.

Abi cieši apskāvās, un bija laiks pēdējam lidojumam. Pēc tam meitene nokāpa no eņģeļa muguras, aizgriezās, lai notīrītu sniegu no mēteļa, bet, kad viņa pagriezās atpakaļ, bija sacēlies putenis un eņģelis bija izgaisis. Viņa paskatījās naksnīgajās debesīs, pasmaidīja un beidzot jutās laimīga.