Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis un meitene

Iesūtīja Skaidrīte Stēreste 

Reiz kādā vakarā, kad bija jau satumsis, Dievs sēdēja un domāja, ka pienācis laiks vakara pastaigai pa pasauli. Kā jau katru vakaru, viņš izvēlējās vienu valsti, kuru sen nebija apciemojis. Dievs nolaidās šai valstī un, kā ierasts, gāja uz to vietu, kur sajuta visstiprākās lūgšanas. Viņš nekad neizvēlējās konkrētu cilvēku, jo viņa priekšā visi bija vienādi. Tā nu viņš klusiem solīšiem devās pa ielu, kuru klāja pēdējās rudens lapas, tās klusām čurkstēja zem viņa soļiem, blakām dega laterna, kas tik tikko spēja dot gaismu šajā tumsā.

Pēkšņi Dievs izdzirdēja tik stipras lūgšanas, ka nespēja tās neievērot. Tās skanēja kā veca, sirma kunga lūgšanas pēc miera. Bet, piegājis pie mājas loga, Dievs bija ļoti pārsteigts. Izrādījās, ka uz gultas malas sēž maza meitene, ķemmējot savas lelles matus, un klusi pie sevis prasa: – Mīļais Dievs, kāpēc tik daudz cilvēku cieš un tu viņiem nepalīdzi?

Dievs samulsa no šīs lūgšanas – parasti cilvēki lūdza sev, bet šī mazā meitene lūdza par citiem. Neko nepateicis, viņš devās atpakaļ uz debesīm un nosūtīja pie šīs meitenes eņģeli, lai parāda viņai atbildi.

Eņģelis uz zemes nolaidās ar pirmo puteni, viņš bija tik balts kā pirmais sniegs, mirguļoja kā sniegpārsliņa un bija tik laimīgs par sniegu, ka savērpa puteni tik lielu, ka neviens tam cauri neredzēja. Eņģelis bija tik priecīgs, ka aizmirsa par mazo meiteni, kas sēdēja pie loga un lūkojās visapkārt, gaidīdama brīnumu. Viņš spēlējās ar bērniem, bet pie mazās meitenes devās tikai vakarā, kad bija jau piekusis. Nenojaušot, cik vēls, viņš piesteidzās pie loga, bet mazā meitene jau saldi gulēja, sasegusies segās.

No rīta, kad pirmie saules stari parādījās un mirguļoja sniegā, vēstot, ka klāt Ziemassvētki, meitene izlēca no gultas un devās brokastīs. Viņas māmiņa jau bija cēlusi galdā pirmos pīrāgus, kuru smaržu varēja just pat otrā pilsētas malā. Tie bija tik brūni un sulīgi, ka meitene pat nepamanīja, kā pusi apēdusi. Pasmaidīja un atvainojās par to, ka visu gandrīz notiesājusi, viņa izsteidzās ārā un aizcirta durvis ar tādu būkšķi, ka pamodināja turpat guļošo eņģeli. Lēnām piecēlies un klusītēm neizdvesis ne skaņu, viņš pielidoja mazajai meitenei pie muguras un pasveicināja. Viņa lēnām pagriezās, satraukusies ietrīcējās un ar lielām, izbrīnītām acīm vēroja pretī stāvošo eņģeli.

– Tik skaists, – viņa nodomāja, – pat sniegs izskatās pelēks viņa priekšā.

Eņģelis sāka smieties par meitenes izbrīnu, viņa smiekli skanēja kā zvaniņš. Viņš nenoturējās un pacēla meiteni, abi ieleca kupenā, un tad sākās sniega kauja. Meitene bija tik priecīga, ka neapjauta, ka viņas priekšā ir īsts brīnums.
Tikai tad, kad ārā sāka satumst, abi saprata, ka spēlējušies visu dienu, un meitene teica:

– Eņģeli, piedod, bet man jāsteidzas mājup, jo jau paliek tumšs.

– Bet vai tu negribi redzēt atbildi uz savu lūgšanu? – eņģelis pajautāja.

– Vai tad tai ir atbilde? – viņa vaicāja.

– Nāc, es tev parādīšu, – eņģelis pasmaidīja, uzcēla meiteni sev uz muguras un pacēlās spārnos.

Abi lidoja pāri pilsētai. Lejup paskatoties, visapkārt varēja redzēt mazas gaismiņas atspīdam no māju logiem, ielās izkārtas mirgojošas virtenes un cilvēkus, kas steidzās mājup. Meitene pat nepamanīja, ka laižas lejup. Drīz viņa attapās uz zemes. Eņģelis pasniedza viņai roku un devās pie kādas ēkas, kur cilvēkiem dalīja zupu un pasniedz dāvanas.

– Ko tu tur redzi? – eņģelis prasīja.

– Cilvēkiem sniedz zupu un dāvanas, vai tā ir atbilde uz manu jautājumu?

– Jā, tu to vēl neredzi, bet drīz noteikti atradīsi savu atbildi.

Meitene neziņā, uzsēdusies uz eņģeļa muguras, lidoja uz nākamo vietu. Tik ļoti nogrimusi savās domās, viņa pat nepamanīja, ka ir jau nolaidusies pie kādas vecas ēkas, kas no ārpuses izskatījās biedējoši.
Abi divi, piegājuši pie loga, ieraudzīja, kā bērni izsaiņo dāvanas, bet otrā logā – to, kā divi cilvēki paraksta papīrus. Nesaprotot, kas notiek, viņa prasīja:

– Kas šī ir par vietu?

– Bērnu nams, – eņģelis atbildēja.

– Un te ir atbilde uz manu jautājumu?

– Jā un nē, – eņģelis nopūtās, – redzi, cilvēki dāvāja prieku šiem bērniem, ziedojot dāvanas, un palīdzēja viņiem justies laimīgiem, bet otrā istabā cilvēki tagad paraksta dokumentus, lai dotu kādam bērnam mājas.

– Tad šie cilvēki ir eņģeļi, tāpat kā tu, – meitene noteica.

– Jā, viņi ir eņģeļi, visi cilvēki ir tādi, tāpēc jau jūs esat šeit, lai palīdzētu cits citam. Kad Dievs radīja cilvēkus, viņš zināja, ka nevarēs palīdzēt visiem, tāpēc katra cilvēka sirdī ielika daļiņu no eņģeļa. Bet jums katram pašam tā daļiņa sevī ir jāatrod. Ne vienmēr viss ir tik melns, kā redzi, ir arī labais, to nekad nedrīkst aizmirst, tas jāvairo ik dienu.

– Pasakaini, cik maz vajag, lai vairotu prieku, paldies tev par to, ko man parādīji, es to nekad neaizmirsīšu! – meitene noteica.

– Vēlāk tas tev šķitīs kā izsapņots sapnis, – eņģelis klusi noteica un notupās uz ceļiem, lai varētu apskaut mazo meiteni.

Abi cieši apskāvās, un bija laiks pēdējam lidojumam. Pēc tam meitene nokāpa no eņģeļa muguras, aizgriezās, lai notīrītu sniegu no mēteļa, bet, kad viņa pagriezās atpakaļ, bija sacēlies putenis un eņģelis bija izgaisis. Viņa paskatījās naksnīgajās debesīs, pasmaidīja un beidzot jutās laimīga.