Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis Rū

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 8.klase

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Rū. Viņš bija piedzīvojis visas pasaules asaras un atšķirībā no citiem eņģeļiem nespēja lidot, jo viens viņa spārns bija klibs. Rū bija kļuvis vienaldzīgs pret pasauli un tādēļ klejoja apkārt nemanīts.

Tā pienāca Ziemassvētku laiks. Kādudien eņģelis apsēdās uz soliņa vietējā pilsētas parkā, kur bija nejauši ieklīdis, un sāka vērot apkārtni. Rū pat nepamanīja, kā mazs bērns pietecēja un apsēdās viņam blakus. Šis bērns nebija tāds kā pārējie, viņš atšķīrās: nečaloja, nebija sevišķi smaidīgs, bet gan ļoti kluss. Bērns arī nemanīja eņģeli, vien to, ka ir tik neparasti silti, kaut arī ārā valda ziema. Bērns klusi noraudzījās garāmejošajos cilvēkos un, it kā juzdams, ka kāds viņā klausās, teica:

– Ir Ziemassvētki, tas ir tik jauks laiks. Bet man tā nav. Mans tētis strādā un māmiņa – arī. Viņiem nav laika man, jo jāpelna iztika. Tas vēl sīkums, vislielākās bažas man ir par roku, kurai vajadzīga operācija, bet naudas nav. Ir taču Ziemassvētki, un visvairāk es vēlos būt vesels un svinēt svētkus kopā ar ģimeni.

Eņģelis palūkojās uz puisīti un sajuta, ka nav tik vienaldzīgs, kā viņam pašam šķitis. Viņš sajuta, ka ir vajadzīgs šim mazajam bērniņam. Tāpēc eņģelis piepildīja puisīša kvēlāko vēlēšanos. Sāka krist tūkstošiem sniegpārsliņu, kas zēna sejā lika iezagties smaidam. Kad viņš pārnāca mājās, viņu sagaidīja mamma ar tēti. Abi bija tik ļoti laimīgi – par to, ka radusies iespēja sadziedēt zēna roku, izrādās, kāds apsnidzis vīrs viņiem uzdāvinājis sniegbaltu apsveikuma kartīti ar nepieciešamo naudu. Sākumā vecāki to nespējuši pieņemt, bet, kad viņi vēlējās atdot naudu vīram, viņš bija jau pazudis. Kad sniegpārslas sāka griezties dejā, tās paņēma vīru sev līdzi. Galvenais ir ticēt brīnumam, jo viss piepildās, ja to patiesi vēlas!