Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis Rū

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 8.klase

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Rū. Viņš bija piedzīvojis visas pasaules asaras un atšķirībā no citiem eņģeļiem nespēja lidot, jo viens viņa spārns bija klibs. Rū bija kļuvis vienaldzīgs pret pasauli un tādēļ klejoja apkārt nemanīts.

Tā pienāca Ziemassvētku laiks. Kādudien eņģelis apsēdās uz soliņa vietējā pilsētas parkā, kur bija nejauši ieklīdis, un sāka vērot apkārtni. Rū pat nepamanīja, kā mazs bērns pietecēja un apsēdās viņam blakus. Šis bērns nebija tāds kā pārējie, viņš atšķīrās: nečaloja, nebija sevišķi smaidīgs, bet gan ļoti kluss. Bērns arī nemanīja eņģeli, vien to, ka ir tik neparasti silti, kaut arī ārā valda ziema. Bērns klusi noraudzījās garāmejošajos cilvēkos un, it kā juzdams, ka kāds viņā klausās, teica:

– Ir Ziemassvētki, tas ir tik jauks laiks. Bet man tā nav. Mans tētis strādā un māmiņa – arī. Viņiem nav laika man, jo jāpelna iztika. Tas vēl sīkums, vislielākās bažas man ir par roku, kurai vajadzīga operācija, bet naudas nav. Ir taču Ziemassvētki, un visvairāk es vēlos būt vesels un svinēt svētkus kopā ar ģimeni.

Eņģelis palūkojās uz puisīti un sajuta, ka nav tik vienaldzīgs, kā viņam pašam šķitis. Viņš sajuta, ka ir vajadzīgs šim mazajam bērniņam. Tāpēc eņģelis piepildīja puisīša kvēlāko vēlēšanos. Sāka krist tūkstošiem sniegpārsliņu, kas zēna sejā lika iezagties smaidam. Kad viņš pārnāca mājās, viņu sagaidīja mamma ar tēti. Abi bija tik ļoti laimīgi – par to, ka radusies iespēja sadziedēt zēna roku, izrādās, kāds apsnidzis vīrs viņiem uzdāvinājis sniegbaltu apsveikuma kartīti ar nepieciešamo naudu. Sākumā vecāki to nespējuši pieņemt, bet, kad viņi vēlējās atdot naudu vīram, viņš bija jau pazudis. Kad sniegpārslas sāka griezties dejā, tās paņēma vīru sev līdzi. Galvenais ir ticēt brīnumam, jo viss piepildās, ja to patiesi vēlas!