Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis Rū

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 8.klase

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Rū. Viņš bija piedzīvojis visas pasaules asaras un atšķirībā no citiem eņģeļiem nespēja lidot, jo viens viņa spārns bija klibs. Rū bija kļuvis vienaldzīgs pret pasauli un tādēļ klejoja apkārt nemanīts.

Tā pienāca Ziemassvētku laiks. Kādudien eņģelis apsēdās uz soliņa vietējā pilsētas parkā, kur bija nejauši ieklīdis, un sāka vērot apkārtni. Rū pat nepamanīja, kā mazs bērns pietecēja un apsēdās viņam blakus. Šis bērns nebija tāds kā pārējie, viņš atšķīrās: nečaloja, nebija sevišķi smaidīgs, bet gan ļoti kluss. Bērns arī nemanīja eņģeli, vien to, ka ir tik neparasti silti, kaut arī ārā valda ziema. Bērns klusi noraudzījās garāmejošajos cilvēkos un, it kā juzdams, ka kāds viņā klausās, teica:

– Ir Ziemassvētki, tas ir tik jauks laiks. Bet man tā nav. Mans tētis strādā un māmiņa – arī. Viņiem nav laika man, jo jāpelna iztika. Tas vēl sīkums, vislielākās bažas man ir par roku, kurai vajadzīga operācija, bet naudas nav. Ir taču Ziemassvētki, un visvairāk es vēlos būt vesels un svinēt svētkus kopā ar ģimeni.

Eņģelis palūkojās uz puisīti un sajuta, ka nav tik vienaldzīgs, kā viņam pašam šķitis. Viņš sajuta, ka ir vajadzīgs šim mazajam bērniņam. Tāpēc eņģelis piepildīja puisīša kvēlāko vēlēšanos. Sāka krist tūkstošiem sniegpārsliņu, kas zēna sejā lika iezagties smaidam. Kad viņš pārnāca mājās, viņu sagaidīja mamma ar tēti. Abi bija tik ļoti laimīgi – par to, ka radusies iespēja sadziedēt zēna roku, izrādās, kāds apsnidzis vīrs viņiem uzdāvinājis sniegbaltu apsveikuma kartīti ar nepieciešamo naudu. Sākumā vecāki to nespējuši pieņemt, bet, kad viņi vēlējās atdot naudu vīram, viņš bija jau pazudis. Kad sniegpārslas sāka griezties dejā, tās paņēma vīru sev līdzi. Galvenais ir ticēt brīnumam, jo viss piepildās, ja to patiesi vēlas!