Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis Rū

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 8.klase

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Rū. Viņš bija piedzīvojis visas pasaules asaras un atšķirībā no citiem eņģeļiem nespēja lidot, jo viens viņa spārns bija klibs. Rū bija kļuvis vienaldzīgs pret pasauli un tādēļ klejoja apkārt nemanīts.

Tā pienāca Ziemassvētku laiks. Kādudien eņģelis apsēdās uz soliņa vietējā pilsētas parkā, kur bija nejauši ieklīdis, un sāka vērot apkārtni. Rū pat nepamanīja, kā mazs bērns pietecēja un apsēdās viņam blakus. Šis bērns nebija tāds kā pārējie, viņš atšķīrās: nečaloja, nebija sevišķi smaidīgs, bet gan ļoti kluss. Bērns arī nemanīja eņģeli, vien to, ka ir tik neparasti silti, kaut arī ārā valda ziema. Bērns klusi noraudzījās garāmejošajos cilvēkos un, it kā juzdams, ka kāds viņā klausās, teica:

– Ir Ziemassvētki, tas ir tik jauks laiks. Bet man tā nav. Mans tētis strādā un māmiņa – arī. Viņiem nav laika man, jo jāpelna iztika. Tas vēl sīkums, vislielākās bažas man ir par roku, kurai vajadzīga operācija, bet naudas nav. Ir taču Ziemassvētki, un visvairāk es vēlos būt vesels un svinēt svētkus kopā ar ģimeni.

Eņģelis palūkojās uz puisīti un sajuta, ka nav tik vienaldzīgs, kā viņam pašam šķitis. Viņš sajuta, ka ir vajadzīgs šim mazajam bērniņam. Tāpēc eņģelis piepildīja puisīša kvēlāko vēlēšanos. Sāka krist tūkstošiem sniegpārsliņu, kas zēna sejā lika iezagties smaidam. Kad viņš pārnāca mājās, viņu sagaidīja mamma ar tēti. Abi bija tik ļoti laimīgi – par to, ka radusies iespēja sadziedēt zēna roku, izrādās, kāds apsnidzis vīrs viņiem uzdāvinājis sniegbaltu apsveikuma kartīti ar nepieciešamo naudu. Sākumā vecāki to nespējuši pieņemt, bet, kad viņi vēlējās atdot naudu vīram, viņš bija jau pazudis. Kad sniegpārslas sāka griezties dejā, tās paņēma vīru sev līdzi. Galvenais ir ticēt brīnumam, jo viss piepildās, ja to patiesi vēlas!