Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis

Iesūtīja Marta Līcīte

Skat! Uz mākoņa maliņas eņģelis sēž! Viņš ir Laimes eņģelis. Eņģelim patīk darīt cilvēkus laimīgus. Redz, tur meitenīte ir bēdīga. Kaut tā arī ir Mīlestības meitenīte. Viņai patīk dot citiem mīlestību, bet pašas sapnis nepiepildās. Meitenīte ļoti vēlas kļūt par balerīnu, uzstāties uz skatuves un dejot.

Viņas sapnis būtu piepildījies, ja vien to neizjauktu ļaunais gars. Ļaunajam garam patīk darīt ļaunu. Dievs nezināja par ļaunā gara nodomiem. Taču drīz vien viss atklājās, jo ļaunā bija pārāk daudz. Pēc dažām dienām gars pazuda, jo Dievs atklāja, ka gars ir ļauns un nelabvēlīgs.

Par meitenītes sapni zināja visi paradīzes iemītnieki. Viņi apņēmās īstenot meitenītes sapni un sagādāja visu, kas nepieciešams, lai piepildītos Mīlestības meitenītes sapnis. Paradīzes iemītnieki, Dievs un labais eņģelis sastājās ap saskumušo meitenīti. Ieraudzījusi pārsteigumu, viņa priecājās tā, ka visa paradīze priecājās līdzi. Viņa uzvilka tērpu un pateica visiem paldies. Mīlestības meitenīte paradīzē ar savu priekšnesumu ieviesa mīlestību un siltumu. Mīlestība un labestība vienmēr uzvar ļaunumu, jo Laimes eņģelis sēž uz pleca – tas ir tikai jāsajūt un jāsadzird!