Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis

Iesūtīja Marta Līcīte

Skat! Uz mākoņa maliņas eņģelis sēž! Viņš ir Laimes eņģelis. Eņģelim patīk darīt cilvēkus laimīgus. Redz, tur meitenīte ir bēdīga. Kaut tā arī ir Mīlestības meitenīte. Viņai patīk dot citiem mīlestību, bet pašas sapnis nepiepildās. Meitenīte ļoti vēlas kļūt par balerīnu, uzstāties uz skatuves un dejot.

Viņas sapnis būtu piepildījies, ja vien to neizjauktu ļaunais gars. Ļaunajam garam patīk darīt ļaunu. Dievs nezināja par ļaunā gara nodomiem. Taču drīz vien viss atklājās, jo ļaunā bija pārāk daudz. Pēc dažām dienām gars pazuda, jo Dievs atklāja, ka gars ir ļauns un nelabvēlīgs.

Par meitenītes sapni zināja visi paradīzes iemītnieki. Viņi apņēmās īstenot meitenītes sapni un sagādāja visu, kas nepieciešams, lai piepildītos Mīlestības meitenītes sapnis. Paradīzes iemītnieki, Dievs un labais eņģelis sastājās ap saskumušo meitenīti. Ieraudzījusi pārsteigumu, viņa priecājās tā, ka visa paradīze priecājās līdzi. Viņa uzvilka tērpu un pateica visiem paldies. Mīlestības meitenīte paradīzē ar savu priekšnesumu ieviesa mīlestību un siltumu. Mīlestība un labestība vienmēr uzvar ļaunumu, jo Laimes eņģelis sēž uz pleca – tas ir tikai jāsajūt un jāsadzird!