Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis

Iesūtīja Edgars un Evita 

Bija 24. decembra agrs rīts. Man gribējās visu dienu pavadīt zem siltas segas pie kamīna. Sadzirdēju vecmāmiņas balsi. Viņa sauca mani uz brokastīm. Pēc brokastīm apģērbos un izgāju ārā. Pie kāpnēm mani sagaidīja kaķis Mincis. Es viņu pabaroju ar kaķu barību. Pēc neilga laika mēs ar Minci pamanījām vectētiņu, kurš ar lāpstu vāca sniegu, kas uzsnidzis naktī. Es pajautāju: – Ko tu dari?

Vectēvs atbildēja ar smaidu: – Es tīru ceļu, lai šonakt pie mums ar ragavām varētu atbraukt Santaklauss.

Vectētiņš piedāvāja man paņemt ragavas un pavizināt Minci. Šķūnī atradu ragavas un izvilku tās sniegā. Mincis bija netālu, es paņēmu viņu klēpī, iesēdināju ragaviņās un sāku vizināt. Kaķis ar lielu prieku sēdēja ragaviņās un murrāja. Devos uz augļu dārzu un pēc brīža ieraudzīju, ka pie ābelītes kāds kustas, izrādījās, ābeles mizu ēd zaķis. Mincis šņāca, kļuva dusmīgs un sāka skriet pakaļ zaķim, bet tas ātri vien bija tālu prom.

Pēc neilga laika es jau biju mājās un dzēru karstu tēju, Mincis gulēja uz silta cepļa. Šodien taču ir Ziemassvētku vakars, vakarā mēs ar vecākiem un vecvecākiem brauksim uz dievkalpojumu baznīcā. Tas taču būs īpašais dievkalpojums, un no rīta zem eglītes būs dāvanas no Santaklausa.

Bet… vēl mājās nebija eglītes. Vectēvs to solīja atnest no meža pusdienlaikā, cerams, līdz braucienam uz baznīcu eglīte būs krāšņa un rotāta. Lēni laiks gāja uz priekšu… Kad eglīte jau mirdzēja lielajā istabā, visi posās uz baznīcu… Es ģērbos siltāk, un mēs braucām. Mācītājs stāstīja par Ziemassvētku eņģeļiem – mēs viņus redzam Ziemassvētku eglītēs, skatlogos, vitrāžās, baznīcās, lielveikalos, būdiņās un pilīs kopš neatminamiem laikiem. Cilvēki bez eņģeļiem nevar dzīvot, tāpat kā eņģeļi – bez cilvēkiem. No šā brīža visas manas domas bija tikai par eņģeļiem.

Laiks skrēja uz priekšu. Pat nepamanīju, ka Ziemassvētku vakars beidzies un laiks iet gulēt. Bet miegs vēl nenāca. Es vārtījos no viena sāna uz otru un visu laiku domāju par eņģeļiem. Pēkšņi istabā iemirdzējās gaisma. Es pamanīju, ka kāds apsēdies uz manas gultas un maigi noglāsta matus.

– Kas tu tāds esi? – bailīgi pajautāju svešiniekam.

– Nebaidies no manis, lūdzu, Evita! Es esmu tavs eņģelis.

– Bet spārni tev ir? – caur bailēm pajautāju.

– Protams, ir, – atbildēja eņģelis. – Vai gribi, mēs kopā mazliet palidosim?

– Protams, ar lielu prieku! – atbildēju. Tad iedomājos, kas būs, ja vecāki pamanīs, ka manis nav gultā.

– Nebaidies! – attrauca eņģelis. – Mēs drīz atgriezīsimies.

Eņģelis paņēma mani aiz rociņas, un mēs izgājām no mājas. Debesīs spoži spīdēja zvaigznes, es pat aizvēru acis. Eņģelis novicināja spārnus, un mēs sākām lidot.

– Es lidoju kā putns! – iekliedzos.

Lejā redzēju dīķi, pļavu, ābeļdārzu, kur zaķis grauž ābeles mizu un Santaklauss brauc ar dāvanu maisu. Eņģelis nolaidās augstā kalnā. Mēs sēdējām klusēdami un skatījāmies uz zvaigznēm. Pēkšņi iedomājos, cik labi būtu, ja kopā ar mani būtu kaķis Mincis, suns Boņuks un arī zaķis, kurš grauž mizu. Eņģelis noglāstīja mani un pamāja ar galvu. Kam, ja ne eņģeļiem zināt, ko mēs vēlamies. Pēkšņi es ieraudzīju, ka pa debesīm lido Mincis, Boņuks un zaķis. Šajā brīdī actiņas man sāka aizvērties.

– Es laikam redzu to dīvainā sapnī, – iedomājos.

No rīta mani pamodināja Mincis. Viņš saldi murrāja netālu no sejas. Piecēlos un pastāstīju vecākiem, kas ar mani noticis šonakt. Taču pēc vecāku sejas izteiksmes es sapratu, ka laikam fantazēju. Atgriezos savā siltajā gultiņā un gandrīz sāku raudāt, bet šajā brīdī man degunā iedūrās kas ass. Tā bija spalva no eņģeļa spārniem. Paņēmu spalvu rokās, apskatīju un netālu no sevis ieraudzīju eņģeli, kurš man uzsmaidīja.

Garastāvoklis uzreiz uzlabojās, un es atcerējos, ka sapnī redzēju arī Santaklausu, tāpēc ātri skrēju pie eglītes pēc dāvanām. Vienā mirklī biju pie eglītes, kur kaķis Mincis jau gulēja un ar vienu aci skatījās uz eņģeli, kas karājās kuplā eglītes zarā.

Tagad es zinu, ka mans eņģelis vienmēr ir klāt. Pat ja es viņu neredzu, es viņu jūtu. Es uzskatu, ka katrai meitenei un katram zēnam ir savs eņģelis. Kad atnāk nakts, viņš klusītēm čukst pasaciņas un rāda skaistus sapnīšus. Jums arī viņš ir! Ja būsiet atvērti brīnumam, jūs viņu, tāpat kā es, redzēsiet!