Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis

Iesūtīja Edgars un Evita 

Bija 24. decembra agrs rīts. Man gribējās visu dienu pavadīt zem siltas segas pie kamīna. Sadzirdēju vecmāmiņas balsi. Viņa sauca mani uz brokastīm. Pēc brokastīm apģērbos un izgāju ārā. Pie kāpnēm mani sagaidīja kaķis Mincis. Es viņu pabaroju ar kaķu barību. Pēc neilga laika mēs ar Minci pamanījām vectētiņu, kurš ar lāpstu vāca sniegu, kas uzsnidzis naktī. Es pajautāju: – Ko tu dari?

Vectēvs atbildēja ar smaidu: – Es tīru ceļu, lai šonakt pie mums ar ragavām varētu atbraukt Santaklauss.

Vectētiņš piedāvāja man paņemt ragavas un pavizināt Minci. Šķūnī atradu ragavas un izvilku tās sniegā. Mincis bija netālu, es paņēmu viņu klēpī, iesēdināju ragaviņās un sāku vizināt. Kaķis ar lielu prieku sēdēja ragaviņās un murrāja. Devos uz augļu dārzu un pēc brīža ieraudzīju, ka pie ābelītes kāds kustas, izrādījās, ābeles mizu ēd zaķis. Mincis šņāca, kļuva dusmīgs un sāka skriet pakaļ zaķim, bet tas ātri vien bija tālu prom.

Pēc neilga laika es jau biju mājās un dzēru karstu tēju, Mincis gulēja uz silta cepļa. Šodien taču ir Ziemassvētku vakars, vakarā mēs ar vecākiem un vecvecākiem brauksim uz dievkalpojumu baznīcā. Tas taču būs īpašais dievkalpojums, un no rīta zem eglītes būs dāvanas no Santaklausa.

Bet… vēl mājās nebija eglītes. Vectēvs to solīja atnest no meža pusdienlaikā, cerams, līdz braucienam uz baznīcu eglīte būs krāšņa un rotāta. Lēni laiks gāja uz priekšu… Kad eglīte jau mirdzēja lielajā istabā, visi posās uz baznīcu… Es ģērbos siltāk, un mēs braucām. Mācītājs stāstīja par Ziemassvētku eņģeļiem – mēs viņus redzam Ziemassvētku eglītēs, skatlogos, vitrāžās, baznīcās, lielveikalos, būdiņās un pilīs kopš neatminamiem laikiem. Cilvēki bez eņģeļiem nevar dzīvot, tāpat kā eņģeļi – bez cilvēkiem. No šā brīža visas manas domas bija tikai par eņģeļiem.

Laiks skrēja uz priekšu. Pat nepamanīju, ka Ziemassvētku vakars beidzies un laiks iet gulēt. Bet miegs vēl nenāca. Es vārtījos no viena sāna uz otru un visu laiku domāju par eņģeļiem. Pēkšņi istabā iemirdzējās gaisma. Es pamanīju, ka kāds apsēdies uz manas gultas un maigi noglāsta matus.

– Kas tu tāds esi? – bailīgi pajautāju svešiniekam.

– Nebaidies no manis, lūdzu, Evita! Es esmu tavs eņģelis.

– Bet spārni tev ir? – caur bailēm pajautāju.

– Protams, ir, – atbildēja eņģelis. – Vai gribi, mēs kopā mazliet palidosim?

– Protams, ar lielu prieku! – atbildēju. Tad iedomājos, kas būs, ja vecāki pamanīs, ka manis nav gultā.

– Nebaidies! – attrauca eņģelis. – Mēs drīz atgriezīsimies.

Eņģelis paņēma mani aiz rociņas, un mēs izgājām no mājas. Debesīs spoži spīdēja zvaigznes, es pat aizvēru acis. Eņģelis novicināja spārnus, un mēs sākām lidot.

– Es lidoju kā putns! – iekliedzos.

Lejā redzēju dīķi, pļavu, ābeļdārzu, kur zaķis grauž ābeles mizu un Santaklauss brauc ar dāvanu maisu. Eņģelis nolaidās augstā kalnā. Mēs sēdējām klusēdami un skatījāmies uz zvaigznēm. Pēkšņi iedomājos, cik labi būtu, ja kopā ar mani būtu kaķis Mincis, suns Boņuks un arī zaķis, kurš grauž mizu. Eņģelis noglāstīja mani un pamāja ar galvu. Kam, ja ne eņģeļiem zināt, ko mēs vēlamies. Pēkšņi es ieraudzīju, ka pa debesīm lido Mincis, Boņuks un zaķis. Šajā brīdī actiņas man sāka aizvērties.

– Es laikam redzu to dīvainā sapnī, – iedomājos.

No rīta mani pamodināja Mincis. Viņš saldi murrāja netālu no sejas. Piecēlos un pastāstīju vecākiem, kas ar mani noticis šonakt. Taču pēc vecāku sejas izteiksmes es sapratu, ka laikam fantazēju. Atgriezos savā siltajā gultiņā un gandrīz sāku raudāt, bet šajā brīdī man degunā iedūrās kas ass. Tā bija spalva no eņģeļa spārniem. Paņēmu spalvu rokās, apskatīju un netālu no sevis ieraudzīju eņģeli, kurš man uzsmaidīja.

Garastāvoklis uzreiz uzlabojās, un es atcerējos, ka sapnī redzēju arī Santaklausu, tāpēc ātri skrēju pie eglītes pēc dāvanām. Vienā mirklī biju pie eglītes, kur kaķis Mincis jau gulēja un ar vienu aci skatījās uz eņģeli, kas karājās kuplā eglītes zarā.

Tagad es zinu, ka mans eņģelis vienmēr ir klāt. Pat ja es viņu neredzu, es viņu jūtu. Es uzskatu, ka katrai meitenei un katram zēnam ir savs eņģelis. Kad atnāk nakts, viņš klusītēm čukst pasaciņas un rāda skaistus sapnīšus. Jums arī viņš ir! Ja būsiet atvērti brīnumam, jūs viņu, tāpat kā es, redzēsiet!