Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelis

Iesūtīja Edgars un Evita 

Bija 24. decembra agrs rīts. Man gribējās visu dienu pavadīt zem siltas segas pie kamīna. Sadzirdēju vecmāmiņas balsi. Viņa sauca mani uz brokastīm. Pēc brokastīm apģērbos un izgāju ārā. Pie kāpnēm mani sagaidīja kaķis Mincis. Es viņu pabaroju ar kaķu barību. Pēc neilga laika mēs ar Minci pamanījām vectētiņu, kurš ar lāpstu vāca sniegu, kas uzsnidzis naktī. Es pajautāju: – Ko tu dari?

Vectēvs atbildēja ar smaidu: – Es tīru ceļu, lai šonakt pie mums ar ragavām varētu atbraukt Santaklauss.

Vectētiņš piedāvāja man paņemt ragavas un pavizināt Minci. Šķūnī atradu ragavas un izvilku tās sniegā. Mincis bija netālu, es paņēmu viņu klēpī, iesēdināju ragaviņās un sāku vizināt. Kaķis ar lielu prieku sēdēja ragaviņās un murrāja. Devos uz augļu dārzu un pēc brīža ieraudzīju, ka pie ābelītes kāds kustas, izrādījās, ābeles mizu ēd zaķis. Mincis šņāca, kļuva dusmīgs un sāka skriet pakaļ zaķim, bet tas ātri vien bija tālu prom.

Pēc neilga laika es jau biju mājās un dzēru karstu tēju, Mincis gulēja uz silta cepļa. Šodien taču ir Ziemassvētku vakars, vakarā mēs ar vecākiem un vecvecākiem brauksim uz dievkalpojumu baznīcā. Tas taču būs īpašais dievkalpojums, un no rīta zem eglītes būs dāvanas no Santaklausa.

Bet… vēl mājās nebija eglītes. Vectēvs to solīja atnest no meža pusdienlaikā, cerams, līdz braucienam uz baznīcu eglīte būs krāšņa un rotāta. Lēni laiks gāja uz priekšu… Kad eglīte jau mirdzēja lielajā istabā, visi posās uz baznīcu… Es ģērbos siltāk, un mēs braucām. Mācītājs stāstīja par Ziemassvētku eņģeļiem – mēs viņus redzam Ziemassvētku eglītēs, skatlogos, vitrāžās, baznīcās, lielveikalos, būdiņās un pilīs kopš neatminamiem laikiem. Cilvēki bez eņģeļiem nevar dzīvot, tāpat kā eņģeļi – bez cilvēkiem. No šā brīža visas manas domas bija tikai par eņģeļiem.

Laiks skrēja uz priekšu. Pat nepamanīju, ka Ziemassvētku vakars beidzies un laiks iet gulēt. Bet miegs vēl nenāca. Es vārtījos no viena sāna uz otru un visu laiku domāju par eņģeļiem. Pēkšņi istabā iemirdzējās gaisma. Es pamanīju, ka kāds apsēdies uz manas gultas un maigi noglāsta matus.

– Kas tu tāds esi? – bailīgi pajautāju svešiniekam.

– Nebaidies no manis, lūdzu, Evita! Es esmu tavs eņģelis.

– Bet spārni tev ir? – caur bailēm pajautāju.

– Protams, ir, – atbildēja eņģelis. – Vai gribi, mēs kopā mazliet palidosim?

– Protams, ar lielu prieku! – atbildēju. Tad iedomājos, kas būs, ja vecāki pamanīs, ka manis nav gultā.

– Nebaidies! – attrauca eņģelis. – Mēs drīz atgriezīsimies.

Eņģelis paņēma mani aiz rociņas, un mēs izgājām no mājas. Debesīs spoži spīdēja zvaigznes, es pat aizvēru acis. Eņģelis novicināja spārnus, un mēs sākām lidot.

– Es lidoju kā putns! – iekliedzos.

Lejā redzēju dīķi, pļavu, ābeļdārzu, kur zaķis grauž ābeles mizu un Santaklauss brauc ar dāvanu maisu. Eņģelis nolaidās augstā kalnā. Mēs sēdējām klusēdami un skatījāmies uz zvaigznēm. Pēkšņi iedomājos, cik labi būtu, ja kopā ar mani būtu kaķis Mincis, suns Boņuks un arī zaķis, kurš grauž mizu. Eņģelis noglāstīja mani un pamāja ar galvu. Kam, ja ne eņģeļiem zināt, ko mēs vēlamies. Pēkšņi es ieraudzīju, ka pa debesīm lido Mincis, Boņuks un zaķis. Šajā brīdī actiņas man sāka aizvērties.

– Es laikam redzu to dīvainā sapnī, – iedomājos.

No rīta mani pamodināja Mincis. Viņš saldi murrāja netālu no sejas. Piecēlos un pastāstīju vecākiem, kas ar mani noticis šonakt. Taču pēc vecāku sejas izteiksmes es sapratu, ka laikam fantazēju. Atgriezos savā siltajā gultiņā un gandrīz sāku raudāt, bet šajā brīdī man degunā iedūrās kas ass. Tā bija spalva no eņģeļa spārniem. Paņēmu spalvu rokās, apskatīju un netālu no sevis ieraudzīju eņģeli, kurš man uzsmaidīja.

Garastāvoklis uzreiz uzlabojās, un es atcerējos, ka sapnī redzēju arī Santaklausu, tāpēc ātri skrēju pie eglītes pēc dāvanām. Vienā mirklī biju pie eglītes, kur kaķis Mincis jau gulēja un ar vienu aci skatījās uz eņģeli, kas karājās kuplā eglītes zarā.

Tagad es zinu, ka mans eņģelis vienmēr ir klāt. Pat ja es viņu neredzu, es viņu jūtu. Es uzskatu, ka katrai meitenei un katram zēnam ir savs eņģelis. Kad atnāk nakts, viņš klusītēm čukst pasaciņas un rāda skaistus sapnīšus. Jums arī viņš ir! Ja būsiet atvērti brīnumam, jūs viņu, tāpat kā es, redzēsiet!