Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelija

Iesūtīja Kintija Pelcere

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāda jauka karaļu ģimene. Šī ģimene valdīja slavenajā Eņģelijā. Eņģelijā vienmēr čivināja putniņi, ziedēja puķītes, lidinājās taurentiņi, šeit valdīja tikai mīlestība un saticība. Pat naudai šeit nebija nekādas nozīmes, tās bija parastas monētas un parastas banknotes. Šajā karaļvalstī dzīvoja tikai visi labie ļaudis, jo sliktajiem šeit vietas nebija, taču arī sliktiem vārti bija atvērti, bet tikai ar tādu noteikumu, ka viņi mainīsies un būs labi, mīloši un saticīgi. Šī vieta bija paradīze – sapnis ikvienai dzīvai radībai, jo visi gribēja dzīvot vietā, kur ir tikai vasara.

Kādu dienu karalis Atis paziņoja savai tautai, ka pasaulē ir nācis ilgi gaidītais mazulis. Visi priecājās, gavilēja, skrēja uz laimes aku un meta tajā monētas, lai mazais augtu varens, dižens, labsirdīgs un drosmīgs karaļvalsts vadonis. Taču mazajai Marijai bija pavisam cita vēlēšanās. Viņa vēlējās, lai mazulis kļūtu par eņģeli, kurš palīdzētu visiem Eņģelijas bērniņiem.

Gadiem ejot, mazais karaļa dēls Gustiņš auga kā sēne. Kad Gustiņam bija trīs gadi un divi mēneši, notika kas neticams. Viņam uz muguras sāka šķelties spārni. Visa karaļvalsts bija šokēta, viņi nezināja, kas notiek, ko lai dara, vai tas ir labi vai kā citādi. Vienīgi mazās Marijas vaigos parādījās sārtums – viņa nojauta, kas notiek, taču nevēlējās nevienam neko teikt. Laikam ejot, spārni auga arvien lielāki un skaistāki. Sākotnēji tie bija maigi rozā krāsā, taču, kad Gustiņam apritēja pieci gadi, tie kļuva balti kā pērles, un virs viņa galvas sāka mirdzēt zelta kronis.

Nu visi saprata, ka mazais Gustiņš ir kļuvis par ko burvīgu un neatkārtojamu. Viņš bija kļuvis par eņģeli. Gustiņš kļuva par Eņģelijas sargātāju, galveno laimes kalēju. Mazā Marija bija ļoti, ļoti laimīga, jo piepildījās viņas kvēlākais sapnis – Eņģelijai bija savs EŅĢELIS.

Protams, arī tagad mums katram ir savs eņģelis. Mēs tikai to nevaram nedz redzēt, nedz dzirdēt, taču mums viņš ir. Pats galvenais ir tas, ka viņš mūs sargā un uzmana. Kāds varbūt saka, ka viņa eņģelis ir mīļā māmiņa, spēcīgais tētis vai mājas kaķis Muris. Arī tā ir taisnība, jo katrs savu eņģeli ir iztēlojies citādāk. Tāpēc ticēsim no visas sirds tam, ka mums ir savi sargeņģeļi, un centīsimies nedarīt nedarbus, lai eņģeļiem ne uz mirkli nebūtu jāaizver acis. Mīlēsim tos un būsim eņģeļi saviem sargeņģeļiem.