Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelija

Iesūtīja Kintija Pelcere

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāda jauka karaļu ģimene. Šī ģimene valdīja slavenajā Eņģelijā. Eņģelijā vienmēr čivināja putniņi, ziedēja puķītes, lidinājās taurentiņi, šeit valdīja tikai mīlestība un saticība. Pat naudai šeit nebija nekādas nozīmes, tās bija parastas monētas un parastas banknotes. Šajā karaļvalstī dzīvoja tikai visi labie ļaudis, jo sliktajiem šeit vietas nebija, taču arī sliktiem vārti bija atvērti, bet tikai ar tādu noteikumu, ka viņi mainīsies un būs labi, mīloši un saticīgi. Šī vieta bija paradīze – sapnis ikvienai dzīvai radībai, jo visi gribēja dzīvot vietā, kur ir tikai vasara.

Kādu dienu karalis Atis paziņoja savai tautai, ka pasaulē ir nācis ilgi gaidītais mazulis. Visi priecājās, gavilēja, skrēja uz laimes aku un meta tajā monētas, lai mazais augtu varens, dižens, labsirdīgs un drosmīgs karaļvalsts vadonis. Taču mazajai Marijai bija pavisam cita vēlēšanās. Viņa vēlējās, lai mazulis kļūtu par eņģeli, kurš palīdzētu visiem Eņģelijas bērniņiem.

Gadiem ejot, mazais karaļa dēls Gustiņš auga kā sēne. Kad Gustiņam bija trīs gadi un divi mēneši, notika kas neticams. Viņam uz muguras sāka šķelties spārni. Visa karaļvalsts bija šokēta, viņi nezināja, kas notiek, ko lai dara, vai tas ir labi vai kā citādi. Vienīgi mazās Marijas vaigos parādījās sārtums – viņa nojauta, kas notiek, taču nevēlējās nevienam neko teikt. Laikam ejot, spārni auga arvien lielāki un skaistāki. Sākotnēji tie bija maigi rozā krāsā, taču, kad Gustiņam apritēja pieci gadi, tie kļuva balti kā pērles, un virs viņa galvas sāka mirdzēt zelta kronis.

Nu visi saprata, ka mazais Gustiņš ir kļuvis par ko burvīgu un neatkārtojamu. Viņš bija kļuvis par eņģeli. Gustiņš kļuva par Eņģelijas sargātāju, galveno laimes kalēju. Mazā Marija bija ļoti, ļoti laimīga, jo piepildījās viņas kvēlākais sapnis – Eņģelijai bija savs EŅĢELIS.

Protams, arī tagad mums katram ir savs eņģelis. Mēs tikai to nevaram nedz redzēt, nedz dzirdēt, taču mums viņš ir. Pats galvenais ir tas, ka viņš mūs sargā un uzmana. Kāds varbūt saka, ka viņa eņģelis ir mīļā māmiņa, spēcīgais tētis vai mājas kaķis Muris. Arī tā ir taisnība, jo katrs savu eņģeli ir iztēlojies citādāk. Tāpēc ticēsim no visas sirds tam, ka mums ir savi sargeņģeļi, un centīsimies nedarīt nedarbus, lai eņģeļiem ne uz mirkli nebūtu jāaizver acis. Mīlēsim tos un būsim eņģeļi saviem sargeņģeļiem.