Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Lelde, Sarmis

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelija

Iesūtīja Kintija Pelcere

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāda jauka karaļu ģimene. Šī ģimene valdīja slavenajā Eņģelijā. Eņģelijā vienmēr čivināja putniņi, ziedēja puķītes, lidinājās taurentiņi, šeit valdīja tikai mīlestība un saticība. Pat naudai šeit nebija nekādas nozīmes, tās bija parastas monētas un parastas banknotes. Šajā karaļvalstī dzīvoja tikai visi labie ļaudis, jo sliktajiem šeit vietas nebija, taču arī sliktiem vārti bija atvērti, bet tikai ar tādu noteikumu, ka viņi mainīsies un būs labi, mīloši un saticīgi. Šī vieta bija paradīze – sapnis ikvienai dzīvai radībai, jo visi gribēja dzīvot vietā, kur ir tikai vasara.

Kādu dienu karalis Atis paziņoja savai tautai, ka pasaulē ir nācis ilgi gaidītais mazulis. Visi priecājās, gavilēja, skrēja uz laimes aku un meta tajā monētas, lai mazais augtu varens, dižens, labsirdīgs un drosmīgs karaļvalsts vadonis. Taču mazajai Marijai bija pavisam cita vēlēšanās. Viņa vēlējās, lai mazulis kļūtu par eņģeli, kurš palīdzētu visiem Eņģelijas bērniņiem.

Gadiem ejot, mazais karaļa dēls Gustiņš auga kā sēne. Kad Gustiņam bija trīs gadi un divi mēneši, notika kas neticams. Viņam uz muguras sāka šķelties spārni. Visa karaļvalsts bija šokēta, viņi nezināja, kas notiek, ko lai dara, vai tas ir labi vai kā citādi. Vienīgi mazās Marijas vaigos parādījās sārtums – viņa nojauta, kas notiek, taču nevēlējās nevienam neko teikt. Laikam ejot, spārni auga arvien lielāki un skaistāki. Sākotnēji tie bija maigi rozā krāsā, taču, kad Gustiņam apritēja pieci gadi, tie kļuva balti kā pērles, un virs viņa galvas sāka mirdzēt zelta kronis.

Nu visi saprata, ka mazais Gustiņš ir kļuvis par ko burvīgu un neatkārtojamu. Viņš bija kļuvis par eņģeli. Gustiņš kļuva par Eņģelijas sargātāju, galveno laimes kalēju. Mazā Marija bija ļoti, ļoti laimīga, jo piepildījās viņas kvēlākais sapnis – Eņģelijai bija savs EŅĢELIS.

Protams, arī tagad mums katram ir savs eņģelis. Mēs tikai to nevaram nedz redzēt, nedz dzirdēt, taču mums viņš ir. Pats galvenais ir tas, ka viņš mūs sargā un uzmana. Kāds varbūt saka, ka viņa eņģelis ir mīļā māmiņa, spēcīgais tētis vai mājas kaķis Muris. Arī tā ir taisnība, jo katrs savu eņģeli ir iztēlojies citādāk. Tāpēc ticēsim no visas sirds tam, ka mums ir savi sargeņģeļi, un centīsimies nedarīt nedarbus, lai eņģeļiem ne uz mirkli nebūtu jāaizver acis. Mīlēsim tos un būsim eņģeļi saviem sargeņģeļiem.