Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģelija

Iesūtīja Kintija Pelcere

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāda jauka karaļu ģimene. Šī ģimene valdīja slavenajā Eņģelijā. Eņģelijā vienmēr čivināja putniņi, ziedēja puķītes, lidinājās taurentiņi, šeit valdīja tikai mīlestība un saticība. Pat naudai šeit nebija nekādas nozīmes, tās bija parastas monētas un parastas banknotes. Šajā karaļvalstī dzīvoja tikai visi labie ļaudis, jo sliktajiem šeit vietas nebija, taču arī sliktiem vārti bija atvērti, bet tikai ar tādu noteikumu, ka viņi mainīsies un būs labi, mīloši un saticīgi. Šī vieta bija paradīze – sapnis ikvienai dzīvai radībai, jo visi gribēja dzīvot vietā, kur ir tikai vasara.

Kādu dienu karalis Atis paziņoja savai tautai, ka pasaulē ir nācis ilgi gaidītais mazulis. Visi priecājās, gavilēja, skrēja uz laimes aku un meta tajā monētas, lai mazais augtu varens, dižens, labsirdīgs un drosmīgs karaļvalsts vadonis. Taču mazajai Marijai bija pavisam cita vēlēšanās. Viņa vēlējās, lai mazulis kļūtu par eņģeli, kurš palīdzētu visiem Eņģelijas bērniņiem.

Gadiem ejot, mazais karaļa dēls Gustiņš auga kā sēne. Kad Gustiņam bija trīs gadi un divi mēneši, notika kas neticams. Viņam uz muguras sāka šķelties spārni. Visa karaļvalsts bija šokēta, viņi nezināja, kas notiek, ko lai dara, vai tas ir labi vai kā citādi. Vienīgi mazās Marijas vaigos parādījās sārtums – viņa nojauta, kas notiek, taču nevēlējās nevienam neko teikt. Laikam ejot, spārni auga arvien lielāki un skaistāki. Sākotnēji tie bija maigi rozā krāsā, taču, kad Gustiņam apritēja pieci gadi, tie kļuva balti kā pērles, un virs viņa galvas sāka mirdzēt zelta kronis.

Nu visi saprata, ka mazais Gustiņš ir kļuvis par ko burvīgu un neatkārtojamu. Viņš bija kļuvis par eņģeli. Gustiņš kļuva par Eņģelijas sargātāju, galveno laimes kalēju. Mazā Marija bija ļoti, ļoti laimīga, jo piepildījās viņas kvēlākais sapnis – Eņģelijai bija savs EŅĢELIS.

Protams, arī tagad mums katram ir savs eņģelis. Mēs tikai to nevaram nedz redzēt, nedz dzirdēt, taču mums viņš ir. Pats galvenais ir tas, ka viņš mūs sargā un uzmana. Kāds varbūt saka, ka viņa eņģelis ir mīļā māmiņa, spēcīgais tētis vai mājas kaķis Muris. Arī tā ir taisnība, jo katrs savu eņģeli ir iztēlojies citādāk. Tāpēc ticēsim no visas sirds tam, ka mums ir savi sargeņģeļi, un centīsimies nedarīt nedarbus, lai eņģeļiem ne uz mirkli nebūtu jāaizver acis. Mīlēsim tos un būsim eņģeļi saviem sargeņģeļiem.