Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi un Gariņi

Iesūtīja Agneta Ozola, 8 gadi

Reiz dzīvoja Eņģeļi. Viņi palīdzēja Eņģeļu bērniem un citām dzīvām būtnēm. Viens Eņģelis bija ļoti pārsteigts, jo viņš satika Gariņu. Gariņš teica: – Nāc līdzi! Es tevi iepazīstināšu ar zvaigznīti Magonīti, un viņa tevi pacienās ar uzkodām.

Labi! – teica Eņģelis. – Es labprāt ietu, bet jāpajautā mammai Grētai, vai atļaus!

Mammu, es varu ar Gariņu iet apciemot zvaigznīti Magonīti?

Jā, bet ilgi nekavējies! – mamma satraukta atbildēja.

Labi, mammu, ilgi nekavēšos!

Viņi aizgāja apciemot zvaigznīti Magonīti. Ak, kā smaržoja viņas māja! Viņa bija izcepusi cepeti, cepumus, plāceņus, pīrāgus un piparkūkas. Zvaigznīte Magonīte aicināja viesus cienāties. Viņi ēda, smējās un spēlējās. Kad atpūta tuvojās beigām, Eņģelis un Gariņš palīdzēja zvaigznītei Magonītei nomazgāt traukus, sakārtot virtuvi un istabu. Tad viņi gāja pie saviem vecākiem. Gariņš satika savu tēti Dievu, un Dievs teica: – Nāc uz mājām, Gariņ! Ir jau vakars, laiks atpūsties!

Labi, tēti, es pavadīšu Eņģeli, lai viņam nav tik bailīgi tumšā vakarā, – priecīgi teica Gariņš.

Labi, labi, tikai nekavējies ilgi, jo mamma uztrauksies. Mamma griež augļus un dārzeņus, mēs skatīsimies tavu mīļāko multfilmu (”Labais suns Bulta”).

Gariņš pavadīja Eņģeli un tad devās uz savām mājām, kur ar mammu un tēti skatījās multfilmu. Arī Eņģelis ar mammu un tēti skatījās multfilmu.

Kādu dienu Gariņš, Eņģelis un zvaigznīte Magonīte paprasīja saviem vecākiem atļauju aizbraukt uz Mēnesi, Sauli un Zemi. Kad Eņģeļi nolaidās pār Latviju, iestājās labestības, mīļuma un sirsnības laiks. Gariņš redzēja citus Gariņus, Eņģelis redzēja citus Eņģeļus. Dievs iegāja baznīcās un redzēja Dieva draugus. Gariņa mamma Laima redzēja citas Laimas un Laimītes. Baznīcā zvaigznīte iepazinās ar Mēnesi un Sauli. Zvaigznīte Magonīte tika iepazīstināta ar karsto Saulīti un auksto Mēnestiņu. Bet auksts tas bija tikai ārēji. Sirds viņam bija silta un mīļa. Eņģeļiem nolaižoties pār Latviju, visi vecāki un bērni, zvaigznes un ziedi, visa dzīvā radība sadraudzējas, sadodas rokās, lai kļūtu stiprāki. Spēks, kas vieno mūs visus, ir Eņģeļu spēks, tas mīt katrā no mums, katrā, kuram ir sirds.