Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi un Gariņi

Iesūtīja Agneta Ozola, 8 gadi

Reiz dzīvoja Eņģeļi. Viņi palīdzēja Eņģeļu bērniem un citām dzīvām būtnēm. Viens Eņģelis bija ļoti pārsteigts, jo viņš satika Gariņu. Gariņš teica: – Nāc līdzi! Es tevi iepazīstināšu ar zvaigznīti Magonīti, un viņa tevi pacienās ar uzkodām.

Labi! – teica Eņģelis. – Es labprāt ietu, bet jāpajautā mammai Grētai, vai atļaus!

Mammu, es varu ar Gariņu iet apciemot zvaigznīti Magonīti?

Jā, bet ilgi nekavējies! – mamma satraukta atbildēja.

Labi, mammu, ilgi nekavēšos!

Viņi aizgāja apciemot zvaigznīti Magonīti. Ak, kā smaržoja viņas māja! Viņa bija izcepusi cepeti, cepumus, plāceņus, pīrāgus un piparkūkas. Zvaigznīte Magonīte aicināja viesus cienāties. Viņi ēda, smējās un spēlējās. Kad atpūta tuvojās beigām, Eņģelis un Gariņš palīdzēja zvaigznītei Magonītei nomazgāt traukus, sakārtot virtuvi un istabu. Tad viņi gāja pie saviem vecākiem. Gariņš satika savu tēti Dievu, un Dievs teica: – Nāc uz mājām, Gariņ! Ir jau vakars, laiks atpūsties!

Labi, tēti, es pavadīšu Eņģeli, lai viņam nav tik bailīgi tumšā vakarā, – priecīgi teica Gariņš.

Labi, labi, tikai nekavējies ilgi, jo mamma uztrauksies. Mamma griež augļus un dārzeņus, mēs skatīsimies tavu mīļāko multfilmu (”Labais suns Bulta”).

Gariņš pavadīja Eņģeli un tad devās uz savām mājām, kur ar mammu un tēti skatījās multfilmu. Arī Eņģelis ar mammu un tēti skatījās multfilmu.

Kādu dienu Gariņš, Eņģelis un zvaigznīte Magonīte paprasīja saviem vecākiem atļauju aizbraukt uz Mēnesi, Sauli un Zemi. Kad Eņģeļi nolaidās pār Latviju, iestājās labestības, mīļuma un sirsnības laiks. Gariņš redzēja citus Gariņus, Eņģelis redzēja citus Eņģeļus. Dievs iegāja baznīcās un redzēja Dieva draugus. Gariņa mamma Laima redzēja citas Laimas un Laimītes. Baznīcā zvaigznīte iepazinās ar Mēnesi un Sauli. Zvaigznīte Magonīte tika iepazīstināta ar karsto Saulīti un auksto Mēnestiņu. Bet auksts tas bija tikai ārēji. Sirds viņam bija silta un mīļa. Eņģeļiem nolaižoties pār Latviju, visi vecāki un bērni, zvaigznes un ziedi, visa dzīvā radība sadraudzējas, sadodas rokās, lai kļūtu stiprāki. Spēks, kas vieno mūs visus, ir Eņģeļu spēks, tas mīt katrā no mums, katrā, kuram ir sirds.