Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi un Gariņi

Iesūtīja Agneta Ozola, 8 gadi

Reiz dzīvoja Eņģeļi. Viņi palīdzēja Eņģeļu bērniem un citām dzīvām būtnēm. Viens Eņģelis bija ļoti pārsteigts, jo viņš satika Gariņu. Gariņš teica: – Nāc līdzi! Es tevi iepazīstināšu ar zvaigznīti Magonīti, un viņa tevi pacienās ar uzkodām.

Labi! – teica Eņģelis. – Es labprāt ietu, bet jāpajautā mammai Grētai, vai atļaus!

Mammu, es varu ar Gariņu iet apciemot zvaigznīti Magonīti?

Jā, bet ilgi nekavējies! – mamma satraukta atbildēja.

Labi, mammu, ilgi nekavēšos!

Viņi aizgāja apciemot zvaigznīti Magonīti. Ak, kā smaržoja viņas māja! Viņa bija izcepusi cepeti, cepumus, plāceņus, pīrāgus un piparkūkas. Zvaigznīte Magonīte aicināja viesus cienāties. Viņi ēda, smējās un spēlējās. Kad atpūta tuvojās beigām, Eņģelis un Gariņš palīdzēja zvaigznītei Magonītei nomazgāt traukus, sakārtot virtuvi un istabu. Tad viņi gāja pie saviem vecākiem. Gariņš satika savu tēti Dievu, un Dievs teica: – Nāc uz mājām, Gariņ! Ir jau vakars, laiks atpūsties!

Labi, tēti, es pavadīšu Eņģeli, lai viņam nav tik bailīgi tumšā vakarā, – priecīgi teica Gariņš.

Labi, labi, tikai nekavējies ilgi, jo mamma uztrauksies. Mamma griež augļus un dārzeņus, mēs skatīsimies tavu mīļāko multfilmu (”Labais suns Bulta”).

Gariņš pavadīja Eņģeli un tad devās uz savām mājām, kur ar mammu un tēti skatījās multfilmu. Arī Eņģelis ar mammu un tēti skatījās multfilmu.

Kādu dienu Gariņš, Eņģelis un zvaigznīte Magonīte paprasīja saviem vecākiem atļauju aizbraukt uz Mēnesi, Sauli un Zemi. Kad Eņģeļi nolaidās pār Latviju, iestājās labestības, mīļuma un sirsnības laiks. Gariņš redzēja citus Gariņus, Eņģelis redzēja citus Eņģeļus. Dievs iegāja baznīcās un redzēja Dieva draugus. Gariņa mamma Laima redzēja citas Laimas un Laimītes. Baznīcā zvaigznīte iepazinās ar Mēnesi un Sauli. Zvaigznīte Magonīte tika iepazīstināta ar karsto Saulīti un auksto Mēnestiņu. Bet auksts tas bija tikai ārēji. Sirds viņam bija silta un mīļa. Eņģeļiem nolaižoties pār Latviju, visi vecāki un bērni, zvaigznes un ziedi, visa dzīvā radība sadraudzējas, sadodas rokās, lai kļūtu stiprāki. Spēks, kas vieno mūs visus, ir Eņģeļu spēks, tas mīt katrā no mums, katrā, kuram ir sirds.