Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi un Gariņi

Iesūtīja Agneta Ozola, 8 gadi

Reiz dzīvoja Eņģeļi. Viņi palīdzēja Eņģeļu bērniem un citām dzīvām būtnēm. Viens Eņģelis bija ļoti pārsteigts, jo viņš satika Gariņu. Gariņš teica: – Nāc līdzi! Es tevi iepazīstināšu ar zvaigznīti Magonīti, un viņa tevi pacienās ar uzkodām.

Labi! – teica Eņģelis. – Es labprāt ietu, bet jāpajautā mammai Grētai, vai atļaus!

Mammu, es varu ar Gariņu iet apciemot zvaigznīti Magonīti?

Jā, bet ilgi nekavējies! – mamma satraukta atbildēja.

Labi, mammu, ilgi nekavēšos!

Viņi aizgāja apciemot zvaigznīti Magonīti. Ak, kā smaržoja viņas māja! Viņa bija izcepusi cepeti, cepumus, plāceņus, pīrāgus un piparkūkas. Zvaigznīte Magonīte aicināja viesus cienāties. Viņi ēda, smējās un spēlējās. Kad atpūta tuvojās beigām, Eņģelis un Gariņš palīdzēja zvaigznītei Magonītei nomazgāt traukus, sakārtot virtuvi un istabu. Tad viņi gāja pie saviem vecākiem. Gariņš satika savu tēti Dievu, un Dievs teica: – Nāc uz mājām, Gariņ! Ir jau vakars, laiks atpūsties!

Labi, tēti, es pavadīšu Eņģeli, lai viņam nav tik bailīgi tumšā vakarā, – priecīgi teica Gariņš.

Labi, labi, tikai nekavējies ilgi, jo mamma uztrauksies. Mamma griež augļus un dārzeņus, mēs skatīsimies tavu mīļāko multfilmu (”Labais suns Bulta”).

Gariņš pavadīja Eņģeli un tad devās uz savām mājām, kur ar mammu un tēti skatījās multfilmu. Arī Eņģelis ar mammu un tēti skatījās multfilmu.

Kādu dienu Gariņš, Eņģelis un zvaigznīte Magonīte paprasīja saviem vecākiem atļauju aizbraukt uz Mēnesi, Sauli un Zemi. Kad Eņģeļi nolaidās pār Latviju, iestājās labestības, mīļuma un sirsnības laiks. Gariņš redzēja citus Gariņus, Eņģelis redzēja citus Eņģeļus. Dievs iegāja baznīcās un redzēja Dieva draugus. Gariņa mamma Laima redzēja citas Laimas un Laimītes. Baznīcā zvaigznīte iepazinās ar Mēnesi un Sauli. Zvaigznīte Magonīte tika iepazīstināta ar karsto Saulīti un auksto Mēnestiņu. Bet auksts tas bija tikai ārēji. Sirds viņam bija silta un mīļa. Eņģeļiem nolaižoties pār Latviju, visi vecāki un bērni, zvaigznes un ziedi, visa dzīvā radība sadraudzējas, sadodas rokās, lai kļūtu stiprāki. Spēks, kas vieno mūs visus, ir Eņģeļu spēks, tas mīt katrā no mums, katrā, kuram ir sirds.