Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi pār Latviju

Iesūtīja Madara Freiberga

Balts eņģelis bālā mēness gaismā skrēja, tad palidoja un atkal skrēja uz ikgadējo Eņģeļu Ziemassvētku ballīti. Viņš kavēja. Viņš jau galu galā bija atbildīgais par bērnu dāvanu iesvētīšanu.
Ja dāvanas neiesvētīja līdz ballītes atklāšanai, tad dāvanas drīz izjuka, nevienam nepatika. Bija jāpaspēj! Nedrīkstēja ļaut bērniem justies pieviltiem. Un vēl – viņam bija jāpalīdz izdalīt dāvanas. Viņš bija ļoti lepns, ka šogad ir Ziemassvētku vecīša palīgs.

Tad viņš to ieraudzīja – lielo Dieva pili, kas būvēta no tīra dimanta. Viņu ieraudzījuši, citi eņģeļi skubināja: – Ātrāk, ātrāk, tu vēl vari paspēt!

Eņģeļi aši visu sagatavoja un iesvētīja dāvanas. Tad vecītis iesaucās: – Ho-ho-ho! Nāciet, sakrausim visu kamanās un brauksim dalīt dāvanas!

Līdz pusnaktij gandrīz visas mājas bija apbrauktas, izņemot vienu. Nabagu māju.

Vecītis ar eņģeli steidzās uz pēdējo māju. Kad viņi nolika dāvanas, istabā ienāca meitenīte. Kad viņa tos ieraudzīja, meitene iesaucās: – Es satiku Latvijas eņģeli un Ziemassvētku vecīti!

Lidojot pretī mēnesim, viņi novēlēja: – Priecīgus Ziemassvētkus!