Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi pār Latviju

Iesūtīja Renāte Brieze, 5.a klase, Mālpils novada vidusskola 

Reiz pa debesīm lidinājās ļoti izvēlīga bērna dvēselīte. Mazā dvēselīte nebija apmierināta ne ar kādiem vecākiem. Vieni bija par vecu, otri – par nabagu, trešie – par bagātu, vēl citi – ne tik gudri.

Un tad Likteņtēvs nolēma bērna dvēselītei dot tādus vecākus, kuri viņu mīlēs, bet māte ar tēvu nebūs vienmēr kopā.
Mazā dvēselīte noskuma un iespītējās, ka tādus vecākus viņa negrib. Tad Likteņtēvs par dvēselītes nepaklausību nolēma tai dzīvē dot vēl vienu pārbaudījumu – slimību.

Bērna dvēselīte pavisam saruka, bet dvēselītes sargeņģelis teica: – Nebēdā, es tevi visu mūžu sargāšu. Lai gan tavi vecāki būs šķirti, es tev došu mīlošus vecvecākus, kas tev palīdzēs ik mirkli.

Tā piedzima bērniņš tētim un māmiņai. Vecāki par bērniņu bija ļoti priecīgi un mīlēja viņu no sirds. Bet tad nāca Likteņtēva pārbaudījums – slimība, kura izmainīja visu ģimeni. Lai gan vecāki bērniņu mīlēja tikpat stipri kā agrāk, viss bija mainījies. Bērns neredzēja. Tas bija liels pārbaudījums gan vecākiem, gan bērnam.

Kādu dienu uz viņu mājiņas jumta nosēdās liels, balts eņģelis. Viņš bērnam teica: – Es tevi sargāšu un vadīšu visos ceļos. Liels palīgs tev būs balts suns Amors. Tu vari uzticēties un iet droši viņam līdz.

Tēvs nesagaidīja brīdi, kad viņa bērniņu apciemoja sargeņģelis, bet ģimenē kopš sargeņģeļa apciemojuma valdīja laime, miers un prieks.