Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi pār Latviju

Iesūtīja Renāte Brieze, 5.a klase, Mālpils novada vidusskola 

Reiz pa debesīm lidinājās ļoti izvēlīga bērna dvēselīte. Mazā dvēselīte nebija apmierināta ne ar kādiem vecākiem. Vieni bija par vecu, otri – par nabagu, trešie – par bagātu, vēl citi – ne tik gudri.

Un tad Likteņtēvs nolēma bērna dvēselītei dot tādus vecākus, kuri viņu mīlēs, bet māte ar tēvu nebūs vienmēr kopā.
Mazā dvēselīte noskuma un iespītējās, ka tādus vecākus viņa negrib. Tad Likteņtēvs par dvēselītes nepaklausību nolēma tai dzīvē dot vēl vienu pārbaudījumu – slimību.

Bērna dvēselīte pavisam saruka, bet dvēselītes sargeņģelis teica: – Nebēdā, es tevi visu mūžu sargāšu. Lai gan tavi vecāki būs šķirti, es tev došu mīlošus vecvecākus, kas tev palīdzēs ik mirkli.

Tā piedzima bērniņš tētim un māmiņai. Vecāki par bērniņu bija ļoti priecīgi un mīlēja viņu no sirds. Bet tad nāca Likteņtēva pārbaudījums – slimība, kura izmainīja visu ģimeni. Lai gan vecāki bērniņu mīlēja tikpat stipri kā agrāk, viss bija mainījies. Bērns neredzēja. Tas bija liels pārbaudījums gan vecākiem, gan bērnam.

Kādu dienu uz viņu mājiņas jumta nosēdās liels, balts eņģelis. Viņš bērnam teica: – Es tevi sargāšu un vadīšu visos ceļos. Liels palīgs tev būs balts suns Amors. Tu vari uzticēties un iet droši viņam līdz.

Tēvs nesagaidīja brīdi, kad viņa bērniņu apciemoja sargeņģelis, bet ģimenē kopš sargeņģeļa apciemojuma valdīja laime, miers un prieks.