Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi pār Latviju

Iesūtīja Renāte Brieze, 5.a klase, Mālpils novada vidusskola 

Reiz pa debesīm lidinājās ļoti izvēlīga bērna dvēselīte. Mazā dvēselīte nebija apmierināta ne ar kādiem vecākiem. Vieni bija par vecu, otri – par nabagu, trešie – par bagātu, vēl citi – ne tik gudri.

Un tad Likteņtēvs nolēma bērna dvēselītei dot tādus vecākus, kuri viņu mīlēs, bet māte ar tēvu nebūs vienmēr kopā.
Mazā dvēselīte noskuma un iespītējās, ka tādus vecākus viņa negrib. Tad Likteņtēvs par dvēselītes nepaklausību nolēma tai dzīvē dot vēl vienu pārbaudījumu – slimību.

Bērna dvēselīte pavisam saruka, bet dvēselītes sargeņģelis teica: – Nebēdā, es tevi visu mūžu sargāšu. Lai gan tavi vecāki būs šķirti, es tev došu mīlošus vecvecākus, kas tev palīdzēs ik mirkli.

Tā piedzima bērniņš tētim un māmiņai. Vecāki par bērniņu bija ļoti priecīgi un mīlēja viņu no sirds. Bet tad nāca Likteņtēva pārbaudījums – slimība, kura izmainīja visu ģimeni. Lai gan vecāki bērniņu mīlēja tikpat stipri kā agrāk, viss bija mainījies. Bērns neredzēja. Tas bija liels pārbaudījums gan vecākiem, gan bērnam.

Kādu dienu uz viņu mājiņas jumta nosēdās liels, balts eņģelis. Viņš bērnam teica: – Es tevi sargāšu un vadīšu visos ceļos. Liels palīgs tev būs balts suns Amors. Tu vari uzticēties un iet droši viņam līdz.

Tēvs nesagaidīja brīdi, kad viņa bērniņu apciemoja sargeņģelis, bet ģimenē kopš sargeņģeļa apciemojuma valdīja laime, miers un prieks.