Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi pār Latviju

Iesūtīja Renāte Brieze, 5.a klase, Mālpils novada vidusskola 

Reiz pa debesīm lidinājās ļoti izvēlīga bērna dvēselīte. Mazā dvēselīte nebija apmierināta ne ar kādiem vecākiem. Vieni bija par vecu, otri – par nabagu, trešie – par bagātu, vēl citi – ne tik gudri.

Un tad Likteņtēvs nolēma bērna dvēselītei dot tādus vecākus, kuri viņu mīlēs, bet māte ar tēvu nebūs vienmēr kopā.
Mazā dvēselīte noskuma un iespītējās, ka tādus vecākus viņa negrib. Tad Likteņtēvs par dvēselītes nepaklausību nolēma tai dzīvē dot vēl vienu pārbaudījumu – slimību.

Bērna dvēselīte pavisam saruka, bet dvēselītes sargeņģelis teica: – Nebēdā, es tevi visu mūžu sargāšu. Lai gan tavi vecāki būs šķirti, es tev došu mīlošus vecvecākus, kas tev palīdzēs ik mirkli.

Tā piedzima bērniņš tētim un māmiņai. Vecāki par bērniņu bija ļoti priecīgi un mīlēja viņu no sirds. Bet tad nāca Likteņtēva pārbaudījums – slimība, kura izmainīja visu ģimeni. Lai gan vecāki bērniņu mīlēja tikpat stipri kā agrāk, viss bija mainījies. Bērns neredzēja. Tas bija liels pārbaudījums gan vecākiem, gan bērnam.

Kādu dienu uz viņu mājiņas jumta nosēdās liels, balts eņģelis. Viņš bērnam teica: – Es tevi sargāšu un vadīšu visos ceļos. Liels palīgs tev būs balts suns Amors. Tu vari uzticēties un iet droši viņam līdz.

Tēvs nesagaidīja brīdi, kad viņa bērniņu apciemoja sargeņģelis, bet ģimenē kopš sargeņģeļa apciemojuma valdīja laime, miers un prieks.