Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Karīna Anna Lapiņa

Eņģeļi… Tās ir būtnes, kas mums ir visapkārt, katram cilvēkam ir sargeņģelis. Protams, mēs viņus neredzam, nedzirdam… Bet ir cilvēki, kuri spēj viņus dzirdēt, iespējams, pat redzēt! Mēs esam viņu vadīti, un katram ir gan labais, gan sliktais eņģelis, gaišais un tumšais.

Tomēr šoreiz es labāk stāstīšu stāstu par dzīvniekiem, un katrs to var uztvert, kā vēlas!

Reiz bija Cielaviņa, čakla un strādīga, ik rītu viņa pieklauvēja pie kādas noteiktas mājas loga pavisam niecīga iemesla dēļ, lai pamodinātu kādu meiteni. Pati Cielaviņa nevienam sliktu nevēlēja, varēja teikt, ka viņa bija kā labs eņģelis. Viņu raksturoja izpalīdzība un milzīgs sirsnīgums, kuram neredzēja ne malas. Rudenī ik nakti viņa salasīja nobirušās zīles un lapas, palīdzēdama, cik nu varēja.

Tomēr, kā jau tas ir paredzams, arī šim stāstam ir sliktā puse – Vārna. Ik nakti viņa sēdēja kokā, vērodama Cielaviņu strādājam. Tā vien likās, ka kas tumšs un uz sliktu mudinošs viņai sēdēja blakus gluži kā ļauns eņģelis. Tad nu viņa vandījās pa kokiem, birdinot lapas un zīles, traucēdama ne tikai Cielaviņas darbu, bet arī tur mītošos kukaiņus.

Pat Vārnas balss šķita kaitinoša un traucējoša. To varēja raksturot tikai kā ķērkšanu, kura tumšākās naktīs pat varēja biedēt, vēstīt ko ļaunu un draudošu. Bet Cielaviņa! Viņas skaistā un smalkā dziesma, kura it kā iedrošina un uzmundrina, tā ir pilnīgs pretstats Vārnas ķērkšanai! Pat balss norāda uz Vārnas ļaunumu un Cielaviņas gaišumu.

Par savu gaišumu un labajiem darbiem Cielaviņa vienmēr tika atalgota, katru rītu mazā meitene viņai barotavā iebēra graudus kā pateicību. Vārna tikai spēja skaudīgi noskatīties, kā atalgots tika vienīgi labais, tomēr to viņa nekad tā arī nesaprata.

Pašu Cielaviņu mazā meitene ne velti uzskatīja par gaišu, mīļu un jauku gariņu kā labu eņģeli, kurš viņai izpalīdz.

Eņģeļi ir visapkārt, tikai – vai mēs tos pamanām? Pat vismazākais, labais darbs pierāda to, ka labais vienmēr uzvarēs ļauno!