Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Karīna Anna Lapiņa

Eņģeļi… Tās ir būtnes, kas mums ir visapkārt, katram cilvēkam ir sargeņģelis. Protams, mēs viņus neredzam, nedzirdam… Bet ir cilvēki, kuri spēj viņus dzirdēt, iespējams, pat redzēt! Mēs esam viņu vadīti, un katram ir gan labais, gan sliktais eņģelis, gaišais un tumšais.

Tomēr šoreiz es labāk stāstīšu stāstu par dzīvniekiem, un katrs to var uztvert, kā vēlas!

Reiz bija Cielaviņa, čakla un strādīga, ik rītu viņa pieklauvēja pie kādas noteiktas mājas loga pavisam niecīga iemesla dēļ, lai pamodinātu kādu meiteni. Pati Cielaviņa nevienam sliktu nevēlēja, varēja teikt, ka viņa bija kā labs eņģelis. Viņu raksturoja izpalīdzība un milzīgs sirsnīgums, kuram neredzēja ne malas. Rudenī ik nakti viņa salasīja nobirušās zīles un lapas, palīdzēdama, cik nu varēja.

Tomēr, kā jau tas ir paredzams, arī šim stāstam ir sliktā puse – Vārna. Ik nakti viņa sēdēja kokā, vērodama Cielaviņu strādājam. Tā vien likās, ka kas tumšs un uz sliktu mudinošs viņai sēdēja blakus gluži kā ļauns eņģelis. Tad nu viņa vandījās pa kokiem, birdinot lapas un zīles, traucēdama ne tikai Cielaviņas darbu, bet arī tur mītošos kukaiņus.

Pat Vārnas balss šķita kaitinoša un traucējoša. To varēja raksturot tikai kā ķērkšanu, kura tumšākās naktīs pat varēja biedēt, vēstīt ko ļaunu un draudošu. Bet Cielaviņa! Viņas skaistā un smalkā dziesma, kura it kā iedrošina un uzmundrina, tā ir pilnīgs pretstats Vārnas ķērkšanai! Pat balss norāda uz Vārnas ļaunumu un Cielaviņas gaišumu.

Par savu gaišumu un labajiem darbiem Cielaviņa vienmēr tika atalgota, katru rītu mazā meitene viņai barotavā iebēra graudus kā pateicību. Vārna tikai spēja skaudīgi noskatīties, kā atalgots tika vienīgi labais, tomēr to viņa nekad tā arī nesaprata.

Pašu Cielaviņu mazā meitene ne velti uzskatīja par gaišu, mīļu un jauku gariņu kā labu eņģeli, kurš viņai izpalīdz.

Eņģeļi ir visapkārt, tikai – vai mēs tos pamanām? Pat vismazākais, labais darbs pierāda to, ka labais vienmēr uzvarēs ļauno!