Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Karīna Anna Lapiņa

Eņģeļi… Tās ir būtnes, kas mums ir visapkārt, katram cilvēkam ir sargeņģelis. Protams, mēs viņus neredzam, nedzirdam… Bet ir cilvēki, kuri spēj viņus dzirdēt, iespējams, pat redzēt! Mēs esam viņu vadīti, un katram ir gan labais, gan sliktais eņģelis, gaišais un tumšais.

Tomēr šoreiz es labāk stāstīšu stāstu par dzīvniekiem, un katrs to var uztvert, kā vēlas!

Reiz bija Cielaviņa, čakla un strādīga, ik rītu viņa pieklauvēja pie kādas noteiktas mājas loga pavisam niecīga iemesla dēļ, lai pamodinātu kādu meiteni. Pati Cielaviņa nevienam sliktu nevēlēja, varēja teikt, ka viņa bija kā labs eņģelis. Viņu raksturoja izpalīdzība un milzīgs sirsnīgums, kuram neredzēja ne malas. Rudenī ik nakti viņa salasīja nobirušās zīles un lapas, palīdzēdama, cik nu varēja.

Tomēr, kā jau tas ir paredzams, arī šim stāstam ir sliktā puse – Vārna. Ik nakti viņa sēdēja kokā, vērodama Cielaviņu strādājam. Tā vien likās, ka kas tumšs un uz sliktu mudinošs viņai sēdēja blakus gluži kā ļauns eņģelis. Tad nu viņa vandījās pa kokiem, birdinot lapas un zīles, traucēdama ne tikai Cielaviņas darbu, bet arī tur mītošos kukaiņus.

Pat Vārnas balss šķita kaitinoša un traucējoša. To varēja raksturot tikai kā ķērkšanu, kura tumšākās naktīs pat varēja biedēt, vēstīt ko ļaunu un draudošu. Bet Cielaviņa! Viņas skaistā un smalkā dziesma, kura it kā iedrošina un uzmundrina, tā ir pilnīgs pretstats Vārnas ķērkšanai! Pat balss norāda uz Vārnas ļaunumu un Cielaviņas gaišumu.

Par savu gaišumu un labajiem darbiem Cielaviņa vienmēr tika atalgota, katru rītu mazā meitene viņai barotavā iebēra graudus kā pateicību. Vārna tikai spēja skaudīgi noskatīties, kā atalgots tika vienīgi labais, tomēr to viņa nekad tā arī nesaprata.

Pašu Cielaviņu mazā meitene ne velti uzskatīja par gaišu, mīļu un jauku gariņu kā labu eņģeli, kurš viņai izpalīdz.

Eņģeļi ir visapkārt, tikai – vai mēs tos pamanām? Pat vismazākais, labais darbs pierāda to, ka labais vienmēr uzvarēs ļauno!