Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Karīna Anna Lapiņa

Eņģeļi… Tās ir būtnes, kas mums ir visapkārt, katram cilvēkam ir sargeņģelis. Protams, mēs viņus neredzam, nedzirdam… Bet ir cilvēki, kuri spēj viņus dzirdēt, iespējams, pat redzēt! Mēs esam viņu vadīti, un katram ir gan labais, gan sliktais eņģelis, gaišais un tumšais.

Tomēr šoreiz es labāk stāstīšu stāstu par dzīvniekiem, un katrs to var uztvert, kā vēlas!

Reiz bija Cielaviņa, čakla un strādīga, ik rītu viņa pieklauvēja pie kādas noteiktas mājas loga pavisam niecīga iemesla dēļ, lai pamodinātu kādu meiteni. Pati Cielaviņa nevienam sliktu nevēlēja, varēja teikt, ka viņa bija kā labs eņģelis. Viņu raksturoja izpalīdzība un milzīgs sirsnīgums, kuram neredzēja ne malas. Rudenī ik nakti viņa salasīja nobirušās zīles un lapas, palīdzēdama, cik nu varēja.

Tomēr, kā jau tas ir paredzams, arī šim stāstam ir sliktā puse – Vārna. Ik nakti viņa sēdēja kokā, vērodama Cielaviņu strādājam. Tā vien likās, ka kas tumšs un uz sliktu mudinošs viņai sēdēja blakus gluži kā ļauns eņģelis. Tad nu viņa vandījās pa kokiem, birdinot lapas un zīles, traucēdama ne tikai Cielaviņas darbu, bet arī tur mītošos kukaiņus.

Pat Vārnas balss šķita kaitinoša un traucējoša. To varēja raksturot tikai kā ķērkšanu, kura tumšākās naktīs pat varēja biedēt, vēstīt ko ļaunu un draudošu. Bet Cielaviņa! Viņas skaistā un smalkā dziesma, kura it kā iedrošina un uzmundrina, tā ir pilnīgs pretstats Vārnas ķērkšanai! Pat balss norāda uz Vārnas ļaunumu un Cielaviņas gaišumu.

Par savu gaišumu un labajiem darbiem Cielaviņa vienmēr tika atalgota, katru rītu mazā meitene viņai barotavā iebēra graudus kā pateicību. Vārna tikai spēja skaudīgi noskatīties, kā atalgots tika vienīgi labais, tomēr to viņa nekad tā arī nesaprata.

Pašu Cielaviņu mazā meitene ne velti uzskatīja par gaišu, mīļu un jauku gariņu kā labu eņģeli, kurš viņai izpalīdz.

Eņģeļi ir visapkārt, tikai – vai mēs tos pamanām? Pat vismazākais, labais darbs pierāda to, ka labais vienmēr uzvarēs ļauno!