Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Ileāna Halturina

Reiz neviens pat nenojauta, ka kādā pavisam parastā ēkā dzīvo eņģeļi. Bija runas, ka ēka pamesta, jo neviens tur netika manīts. Bija dažādas runas. Taču mēs mājā bijām vairāki simti, katrs ar savām spējām.

Katrs cilvēks, kurš izdzīvojis kādā negadījumā, saka, ka ir dzimis laimes krekliņā. Vai tā ir taisnība? Katram cilvēkam ir savs labais un sliktais eņģelis. Tiesa, tos gan nevar redzēt, bet sajust var. Ne katram ir dotības sajust eņģeļus, bet, ja kādam veicas, viņam noteikti stāv klāt eņģelis.

Uz pasaules ir septiņi miljardi cilvēku. Kad cilvēks dzimst, pie viņa atlido eņģelis. Ja cilvēks paliek ļaunāks un dara sliktus darbus, labais eņģelis pamazām sāk izzust un pārvēršas par ļauno eņģeli. Ja esi cietis kādā negadījumā un tev neveicas, tad tikai sāc ticēt, ka eņģeļi pastāv, un tie tev tiešām palīdzēs un sargās.

– Eņģeļi, lidojam! Es vakar naktī lidoju un redzēju slikto eņģeļu uzbrukumu citiem labiem cilvēkiem! Šie cilvēki nav ne pie kā vainīgi. Mums jāiznīdē sliktie eņģeļi. Lai sliktie eņģeļi iet pie sliktajiem cilvēkiem, – galvenais eņģelis teica.

Eņģeļi lidoja katrs pa savu pusi. Cik interesanti, ka cilvēki tos neredzēja. Protams, te bija arī sliktie eņģeļi. Mūsu gājiens bija sācies. Sliktos eņģeļus var iznīdēt tikai ar labo eņģeļu elpu. Mēs pūtām, un viņi izgaisa. Viņi iemājojās sliktajos cilvēkos. Tas izskatījās baisi. Uz pasaules slikto eņģeļu vairs nebija! Neviens labais cilvēks netika apdraudēts!

Tagad atlika vien mūžīgi palīdzēt tiem labajiem bērniem, kuriem trūkst vissvarīgākā, kuriem rit asaras, kuriem nav prieka, un tiem cilvēkiem, kuri ir cietuši un cieš.

Mēs sargāsim jūs un izārstēsim jūsu sāpes! Varat uzticēties. Pie patiesi labajiem cilvēkiem mēs atnākam sapņos un sakām ko īpašu. Mēs jums visiem novēlam laimi, pārliecību un veiksmi. Mēs zinām, ka ciešanas ir pats sāpīgākais, un mēs izārstēsim tās. Kāpēc? Jo mēs esam eņģeļi, kuri radušies no labās enerģijas. Kā tas ir? Ja mājā mājo pozitīva attieksme, prieks un mīlestība, tad no pozitīvās enerģijas rodas viens liels eņģelis. No lielā eņģeļa parādās simtiem mazo eņģeļu, kuri sniedz tikai to labāko.Veiksmi! Mēs esam līdzās.