Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Ileāna Halturina

Reiz neviens pat nenojauta, ka kādā pavisam parastā ēkā dzīvo eņģeļi. Bija runas, ka ēka pamesta, jo neviens tur netika manīts. Bija dažādas runas. Taču mēs mājā bijām vairāki simti, katrs ar savām spējām.

Katrs cilvēks, kurš izdzīvojis kādā negadījumā, saka, ka ir dzimis laimes krekliņā. Vai tā ir taisnība? Katram cilvēkam ir savs labais un sliktais eņģelis. Tiesa, tos gan nevar redzēt, bet sajust var. Ne katram ir dotības sajust eņģeļus, bet, ja kādam veicas, viņam noteikti stāv klāt eņģelis.

Uz pasaules ir septiņi miljardi cilvēku. Kad cilvēks dzimst, pie viņa atlido eņģelis. Ja cilvēks paliek ļaunāks un dara sliktus darbus, labais eņģelis pamazām sāk izzust un pārvēršas par ļauno eņģeli. Ja esi cietis kādā negadījumā un tev neveicas, tad tikai sāc ticēt, ka eņģeļi pastāv, un tie tev tiešām palīdzēs un sargās.

– Eņģeļi, lidojam! Es vakar naktī lidoju un redzēju slikto eņģeļu uzbrukumu citiem labiem cilvēkiem! Šie cilvēki nav ne pie kā vainīgi. Mums jāiznīdē sliktie eņģeļi. Lai sliktie eņģeļi iet pie sliktajiem cilvēkiem, – galvenais eņģelis teica.

Eņģeļi lidoja katrs pa savu pusi. Cik interesanti, ka cilvēki tos neredzēja. Protams, te bija arī sliktie eņģeļi. Mūsu gājiens bija sācies. Sliktos eņģeļus var iznīdēt tikai ar labo eņģeļu elpu. Mēs pūtām, un viņi izgaisa. Viņi iemājojās sliktajos cilvēkos. Tas izskatījās baisi. Uz pasaules slikto eņģeļu vairs nebija! Neviens labais cilvēks netika apdraudēts!

Tagad atlika vien mūžīgi palīdzēt tiem labajiem bērniem, kuriem trūkst vissvarīgākā, kuriem rit asaras, kuriem nav prieka, un tiem cilvēkiem, kuri ir cietuši un cieš.

Mēs sargāsim jūs un izārstēsim jūsu sāpes! Varat uzticēties. Pie patiesi labajiem cilvēkiem mēs atnākam sapņos un sakām ko īpašu. Mēs jums visiem novēlam laimi, pārliecību un veiksmi. Mēs zinām, ka ciešanas ir pats sāpīgākais, un mēs izārstēsim tās. Kāpēc? Jo mēs esam eņģeļi, kuri radušies no labās enerģijas. Kā tas ir? Ja mājā mājo pozitīva attieksme, prieks un mīlestība, tad no pozitīvās enerģijas rodas viens liels eņģelis. No lielā eņģeļa parādās simtiem mazo eņģeļu, kuri sniedz tikai to labāko.Veiksmi! Mēs esam līdzās.