Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Ileāna Halturina

Reiz neviens pat nenojauta, ka kādā pavisam parastā ēkā dzīvo eņģeļi. Bija runas, ka ēka pamesta, jo neviens tur netika manīts. Bija dažādas runas. Taču mēs mājā bijām vairāki simti, katrs ar savām spējām.

Katrs cilvēks, kurš izdzīvojis kādā negadījumā, saka, ka ir dzimis laimes krekliņā. Vai tā ir taisnība? Katram cilvēkam ir savs labais un sliktais eņģelis. Tiesa, tos gan nevar redzēt, bet sajust var. Ne katram ir dotības sajust eņģeļus, bet, ja kādam veicas, viņam noteikti stāv klāt eņģelis.

Uz pasaules ir septiņi miljardi cilvēku. Kad cilvēks dzimst, pie viņa atlido eņģelis. Ja cilvēks paliek ļaunāks un dara sliktus darbus, labais eņģelis pamazām sāk izzust un pārvēršas par ļauno eņģeli. Ja esi cietis kādā negadījumā un tev neveicas, tad tikai sāc ticēt, ka eņģeļi pastāv, un tie tev tiešām palīdzēs un sargās.

– Eņģeļi, lidojam! Es vakar naktī lidoju un redzēju slikto eņģeļu uzbrukumu citiem labiem cilvēkiem! Šie cilvēki nav ne pie kā vainīgi. Mums jāiznīdē sliktie eņģeļi. Lai sliktie eņģeļi iet pie sliktajiem cilvēkiem, – galvenais eņģelis teica.

Eņģeļi lidoja katrs pa savu pusi. Cik interesanti, ka cilvēki tos neredzēja. Protams, te bija arī sliktie eņģeļi. Mūsu gājiens bija sācies. Sliktos eņģeļus var iznīdēt tikai ar labo eņģeļu elpu. Mēs pūtām, un viņi izgaisa. Viņi iemājojās sliktajos cilvēkos. Tas izskatījās baisi. Uz pasaules slikto eņģeļu vairs nebija! Neviens labais cilvēks netika apdraudēts!

Tagad atlika vien mūžīgi palīdzēt tiem labajiem bērniem, kuriem trūkst vissvarīgākā, kuriem rit asaras, kuriem nav prieka, un tiem cilvēkiem, kuri ir cietuši un cieš.

Mēs sargāsim jūs un izārstēsim jūsu sāpes! Varat uzticēties. Pie patiesi labajiem cilvēkiem mēs atnākam sapņos un sakām ko īpašu. Mēs jums visiem novēlam laimi, pārliecību un veiksmi. Mēs zinām, ka ciešanas ir pats sāpīgākais, un mēs izārstēsim tās. Kāpēc? Jo mēs esam eņģeļi, kuri radušies no labās enerģijas. Kā tas ir? Ja mājā mājo pozitīva attieksme, prieks un mīlestība, tad no pozitīvās enerģijas rodas viens liels eņģelis. No lielā eņģeļa parādās simtiem mazo eņģeļu, kuri sniedz tikai to labāko.Veiksmi! Mēs esam līdzās.