Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļi

Iesūtīja Ileāna Halturina

Reiz neviens pat nenojauta, ka kādā pavisam parastā ēkā dzīvo eņģeļi. Bija runas, ka ēka pamesta, jo neviens tur netika manīts. Bija dažādas runas. Taču mēs mājā bijām vairāki simti, katrs ar savām spējām.

Katrs cilvēks, kurš izdzīvojis kādā negadījumā, saka, ka ir dzimis laimes krekliņā. Vai tā ir taisnība? Katram cilvēkam ir savs labais un sliktais eņģelis. Tiesa, tos gan nevar redzēt, bet sajust var. Ne katram ir dotības sajust eņģeļus, bet, ja kādam veicas, viņam noteikti stāv klāt eņģelis.

Uz pasaules ir septiņi miljardi cilvēku. Kad cilvēks dzimst, pie viņa atlido eņģelis. Ja cilvēks paliek ļaunāks un dara sliktus darbus, labais eņģelis pamazām sāk izzust un pārvēršas par ļauno eņģeli. Ja esi cietis kādā negadījumā un tev neveicas, tad tikai sāc ticēt, ka eņģeļi pastāv, un tie tev tiešām palīdzēs un sargās.

– Eņģeļi, lidojam! Es vakar naktī lidoju un redzēju slikto eņģeļu uzbrukumu citiem labiem cilvēkiem! Šie cilvēki nav ne pie kā vainīgi. Mums jāiznīdē sliktie eņģeļi. Lai sliktie eņģeļi iet pie sliktajiem cilvēkiem, – galvenais eņģelis teica.

Eņģeļi lidoja katrs pa savu pusi. Cik interesanti, ka cilvēki tos neredzēja. Protams, te bija arī sliktie eņģeļi. Mūsu gājiens bija sācies. Sliktos eņģeļus var iznīdēt tikai ar labo eņģeļu elpu. Mēs pūtām, un viņi izgaisa. Viņi iemājojās sliktajos cilvēkos. Tas izskatījās baisi. Uz pasaules slikto eņģeļu vairs nebija! Neviens labais cilvēks netika apdraudēts!

Tagad atlika vien mūžīgi palīdzēt tiem labajiem bērniem, kuriem trūkst vissvarīgākā, kuriem rit asaras, kuriem nav prieka, un tiem cilvēkiem, kuri ir cietuši un cieš.

Mēs sargāsim jūs un izārstēsim jūsu sāpes! Varat uzticēties. Pie patiesi labajiem cilvēkiem mēs atnākam sapņos un sakām ko īpašu. Mēs jums visiem novēlam laimi, pārliecību un veiksmi. Mēs zinām, ka ciešanas ir pats sāpīgākais, un mēs izārstēsim tās. Kāpēc? Jo mēs esam eņģeļi, kuri radušies no labās enerģijas. Kā tas ir? Ja mājā mājo pozitīva attieksme, prieks un mīlestība, tad no pozitīvās enerģijas rodas viens liels eņģelis. No lielā eņģeļa parādās simtiem mazo eņģeļu, kuri sniedz tikai to labāko.Veiksmi! Mēs esam līdzās.