Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa Tobija labais darbs

Iesūtīja Annija Jansone, Stendes pamatskolas 3. klase

Reiz dzīvoja eņģelis Tobijs, kuram ļoti patika palīdzēt bērniem. Kādu dienu eņģelis lidoja garām kādas meitenītes mājai. Viņš ieraudzīja meitenīti, kura bija tik mīļa, ar skaistām, zilām acīm un dzelteniem, sprogainiem matiņiem – kā maza princesīte. Viņš pielavījās pie lodziņa un dzirdēja, kā meitenīte klusītiņām ievēlās vēlēšanos. Meitenīte uz Ziemassvētkiem gribēja saņemt mazu, pūkainu un mīlīgu draudziņu – kaķīti. Pēkšņi meitenīte noskuma, jo zināja, ka vecāki nevar atļauties mājās vēl kādu dzīvu radību, jo par to ir jārūpējas un ģimene bija bez darba.

Eņģelis Tobijs nolēma meitenes vēlēšanos piepildīt. Viņš naktī ielavījās vecāku istabā un uzrakstīja sapņu zīmīti. Vecāki nosapņoja savu sapnīti un no rīta smaidīgi devās savās gaitās. Viņi bija atraduši darbiņu. Cik tas bija jauki!Laiks bija izpildīt meitenītes vēlēšanos, bet eņģelītis nekur nevarēja atrast mazu, mīlīgu kaķēnu.

– Kur lai viņu meklēju? – domāja Tobijs. Pēkšņi Tobijs atcerējās par dzīvnieku patversmi. Patversmē viņš ieraudzīja kaķēnu, kādu vēlējās meitenīte.

Tobijs kaķēnu iesaiņoja un nolika zem eglītes. Ziemassvētku rītā meitene ieraudzīja dāvanu, atvēra un ieraudzīja kaķēnu. Viņa bija ļoti priecīga un laimīga. Viņa ticēja, ka ir tāds Ziemassvētku eņģelis. Paldies tev, eņģelīt!