Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa sirds

Iesūtīja Uvis Strautnieks, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Reiz dzīvoja kāds zēns, kurš bija it kā pavisam parasts bērns. Viņam bija ģimene. Mamma, tētis un mazāka māsa. Bija ome un opis, pie kuriem braukt ciemos. Dzīvoja mājā un gāja uz skolu. Bija draugi, ar kuriem pavadīt laiku.

Šis zēns bija ļoti labsirdīgs un centīgs. Pieklājīgs un izpalīdzīgs. Ja viņš tāds bija, tad viņš pats labi jutās. Bet, ja gadījās izdarīt kādu nedarbu vai redzēt sliktas lietas, viņam sāpēja sirds. Zēns, pats neapzinoties, varēja palīdzēt cilvēkiem un dzīvniekiem. Sākot no pavisam maziem sīkumiem. Piemēram, klasesbiedrs aizmirsis zīmuli, bet zēnam pēkšņi bija divi, un viņš varēja dalīties. Draugs paslīdēja uz apledojuša ceļa, bet zēns paspēja padot roku.

Arī citos gadījumos viņš atrada risinājumu. Kādu dienu klīda mazs, pamests un skumjš kaķēns bez savām mājām, bet pēkšņi zēns atcerējās, ka viņam kaimiņmājā cilvēki grib sev kaķēnu. Zēns ar savu klātbūtni radīja prieku līdzcilvēkos.

Šis zēns bija eņģelis, kurš atnācis dzīvot starp mums un ar mums. Lai rādītu piemēru visiem mums, lai palīdzētu saprast labās un sliktās lietas.

Nevajag iedomāties, ka eņģelis ir pasaku tēls. Eņģelis var būt parasts cilvēks starp mums visiem. Tikai viņam ir savādāka sirds – eņģeļa sirds.