Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 26. februāris

Evelīna, Aurēlija, Mētra

Horoskops aunam

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi paņem bariņā. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni baltie laukumi, meklē iespējas to aizkrāsošanai.

Horoskops vērsim

Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana.

Horoskops dvīņiem

Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis tukšām pļāpām. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Horoskops vēzim

Ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības, piedāvā doties izbraukumā, kur varēsiet paplašināt redzesloku un iegūt citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops lauvai

Brīnišķīga diena, lai saņemtu atbildes uz mulsinošiem jautājumiem.. Tikai nedomā sevi esam pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Vēlāk par to padomāsi.

Horoskops jaunavai

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai pāri plūstošajai enerģijai, zinātkārei un brīnišķīgajai humora sajūtai. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai.

Horoskops svariem

Šodien ieklausies citu sacītajā, pat ja tas ir tikai starp citu vai pa jokam. Jebkurā jokā ir daļa patiesības. Savas domas un pārliecības labāk paud ieteikumu, pieņēmumu vai jautājumu formā.

Horoskops skorpionam

Dienas draudzīgā enerģija ļaus atgriezties un līdz galam atrisināt kādus senus strīdu jautājumus ar draugiem vai kolēģiem. Šoreiz rezumē būs vienbalsīgs un visas iesaistītās puses laimīgi apmierinātas.

Horoskops strēlniekam

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops mežāzim

Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kurā savulaik esi ieguldījis savu sirdi.

Horoskops ūdensvīram

Vieglais un nepiespiestais dienas riksis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā prāta vētrā vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops zivīm

Viens šodien negribēsi būt un jebkurā vietā atradīsi cilvēkus, ar kuriem pačupoties. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, saņemsi atbalstu pareizā risinājuma meklējumos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa sirds

Iesūtīja Uvis Strautnieks, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Reiz dzīvoja kāds zēns, kurš bija it kā pavisam parasts bērns. Viņam bija ģimene. Mamma, tētis un mazāka māsa. Bija ome un opis, pie kuriem braukt ciemos. Dzīvoja mājā un gāja uz skolu. Bija draugi, ar kuriem pavadīt laiku.

Šis zēns bija ļoti labsirdīgs un centīgs. Pieklājīgs un izpalīdzīgs. Ja viņš tāds bija, tad viņš pats labi jutās. Bet, ja gadījās izdarīt kādu nedarbu vai redzēt sliktas lietas, viņam sāpēja sirds. Zēns, pats neapzinoties, varēja palīdzēt cilvēkiem un dzīvniekiem. Sākot no pavisam maziem sīkumiem. Piemēram, klasesbiedrs aizmirsis zīmuli, bet zēnam pēkšņi bija divi, un viņš varēja dalīties. Draugs paslīdēja uz apledojuša ceļa, bet zēns paspēja padot roku.

Arī citos gadījumos viņš atrada risinājumu. Kādu dienu klīda mazs, pamests un skumjš kaķēns bez savām mājām, bet pēkšņi zēns atcerējās, ka viņam kaimiņmājā cilvēki grib sev kaķēnu. Zēns ar savu klātbūtni radīja prieku līdzcilvēkos.

Šis zēns bija eņģelis, kurš atnācis dzīvot starp mums un ar mums. Lai rādītu piemēru visiem mums, lai palīdzētu saprast labās un sliktās lietas.

Nevajag iedomāties, ka eņģelis ir pasaku tēls. Eņģelis var būt parasts cilvēks starp mums visiem. Tikai viņam ir savādāka sirds – eņģeļa sirds.