Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Horoskops aunam

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vērsim

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops dvīņiem

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops vēzim

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops lauvai

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops svariem

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops strēlniekam

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops zivīm

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa sirds

Iesūtīja Uvis Strautnieks, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Reiz dzīvoja kāds zēns, kurš bija it kā pavisam parasts bērns. Viņam bija ģimene. Mamma, tētis un mazāka māsa. Bija ome un opis, pie kuriem braukt ciemos. Dzīvoja mājā un gāja uz skolu. Bija draugi, ar kuriem pavadīt laiku.

Šis zēns bija ļoti labsirdīgs un centīgs. Pieklājīgs un izpalīdzīgs. Ja viņš tāds bija, tad viņš pats labi jutās. Bet, ja gadījās izdarīt kādu nedarbu vai redzēt sliktas lietas, viņam sāpēja sirds. Zēns, pats neapzinoties, varēja palīdzēt cilvēkiem un dzīvniekiem. Sākot no pavisam maziem sīkumiem. Piemēram, klasesbiedrs aizmirsis zīmuli, bet zēnam pēkšņi bija divi, un viņš varēja dalīties. Draugs paslīdēja uz apledojuša ceļa, bet zēns paspēja padot roku.

Arī citos gadījumos viņš atrada risinājumu. Kādu dienu klīda mazs, pamests un skumjš kaķēns bez savām mājām, bet pēkšņi zēns atcerējās, ka viņam kaimiņmājā cilvēki grib sev kaķēnu. Zēns ar savu klātbūtni radīja prieku līdzcilvēkos.

Šis zēns bija eņģelis, kurš atnācis dzīvot starp mums un ar mums. Lai rādītu piemēru visiem mums, lai palīdzētu saprast labās un sliktās lietas.

Nevajag iedomāties, ka eņģelis ir pasaku tēls. Eņģelis var būt parasts cilvēks starp mums visiem. Tikai viņam ir savādāka sirds – eņģeļa sirds.