Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa sirds

Iesūtīja Uvis Strautnieks, Mālpils novada vidusskola, 5.a klase

Reiz dzīvoja kāds zēns, kurš bija it kā pavisam parasts bērns. Viņam bija ģimene. Mamma, tētis un mazāka māsa. Bija ome un opis, pie kuriem braukt ciemos. Dzīvoja mājā un gāja uz skolu. Bija draugi, ar kuriem pavadīt laiku.

Šis zēns bija ļoti labsirdīgs un centīgs. Pieklājīgs un izpalīdzīgs. Ja viņš tāds bija, tad viņš pats labi jutās. Bet, ja gadījās izdarīt kādu nedarbu vai redzēt sliktas lietas, viņam sāpēja sirds. Zēns, pats neapzinoties, varēja palīdzēt cilvēkiem un dzīvniekiem. Sākot no pavisam maziem sīkumiem. Piemēram, klasesbiedrs aizmirsis zīmuli, bet zēnam pēkšņi bija divi, un viņš varēja dalīties. Draugs paslīdēja uz apledojuša ceļa, bet zēns paspēja padot roku.

Arī citos gadījumos viņš atrada risinājumu. Kādu dienu klīda mazs, pamests un skumjš kaķēns bez savām mājām, bet pēkšņi zēns atcerējās, ka viņam kaimiņmājā cilvēki grib sev kaķēnu. Zēns ar savu klātbūtni radīja prieku līdzcilvēkos.

Šis zēns bija eņģelis, kurš atnācis dzīvot starp mums un ar mums. Lai rādītu piemēru visiem mums, lai palīdzētu saprast labās un sliktās lietas.

Nevajag iedomāties, ka eņģelis ir pasaku tēls. Eņģelis var būt parasts cilvēks starp mums visiem. Tikai viņam ir savādāka sirds – eņģeļa sirds.