Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa čuksti

Iesūtīja Indra Gita Bērziņa, 5.klase

Reiz kāds bērns māmiņai vaicāja: – Kas ar mani ir noticis?

Māmiņa atbildēja: – Viss kārtībā, tavs sargeņģelis tevi mīl.

Kādu dienu mazais puisēns juta sev smagumu uz labā pleca un dzirdēja, ka kāds viņam ausīs čukst: – Es tevi mīlu, esmu tavs sargeņģelis, kas tevi vēro no debesīm.

Puisēns pasmaidot nodomāja: – Jēzus mani tiešām mīl. Viņa sargeņģelis bija radība ar vārdu Jēzus…Mazais puisēns teica savai māmiņai: – Tu esi jaukākā uz pasaules, tāpat kā mans Jēzus. Kad man ir auksti, jūs abi mani samīļojat, kad palieku bēdīgs, jūs liekat man smaidīt.

Viss, kas notika ar mazo puisēnu, bija brīnums. Kādu dienu mazais puisēns gāja pa ielu, kad garām skrēja suns un uzrēja. Suns vēlējās ko teikt puisēnam, bet puisēns nesaprata. Kad puisēns bija atgriezies mājās, viņu nomāca domas, ko suns vēlējās pateikt… Bet mazais puisēns pateica: – Es mīlu šo zemi ar vārdu Latvija, zaļāko vietu pasaulē, mums ir Jēzus un katram tuvs cilvēks, ko samīļot, kad skumji.

Puisēns raudzījās zvaigznēs debesīs un klusām čukstēja: – Arlabunakti, māmiņa un Jēzu, jūs esat man ļoti dārgi. – Un puisēns aizmiga.