Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eņģeļa čuksti

Iesūtīja Indra Gita Bērziņa, 5.klase

Reiz kāds bērns māmiņai vaicāja: – Kas ar mani ir noticis?

Māmiņa atbildēja: – Viss kārtībā, tavs sargeņģelis tevi mīl.

Kādu dienu mazais puisēns juta sev smagumu uz labā pleca un dzirdēja, ka kāds viņam ausīs čukst: – Es tevi mīlu, esmu tavs sargeņģelis, kas tevi vēro no debesīm.

Puisēns pasmaidot nodomāja: – Jēzus mani tiešām mīl. Viņa sargeņģelis bija radība ar vārdu Jēzus…Mazais puisēns teica savai māmiņai: – Tu esi jaukākā uz pasaules, tāpat kā mans Jēzus. Kad man ir auksti, jūs abi mani samīļojat, kad palieku bēdīgs, jūs liekat man smaidīt.

Viss, kas notika ar mazo puisēnu, bija brīnums. Kādu dienu mazais puisēns gāja pa ielu, kad garām skrēja suns un uzrēja. Suns vēlējās ko teikt puisēnam, bet puisēns nesaprata. Kad puisēns bija atgriezies mājās, viņu nomāca domas, ko suns vēlējās pateikt… Bet mazais puisēns pateica: – Es mīlu šo zemi ar vārdu Latvija, zaļāko vietu pasaulē, mums ir Jēzus un katram tuvs cilvēks, ko samīļot, kad skumji.

Puisēns raudzījās zvaigznēs debesīs un klusām čukstēja: – Arlabunakti, māmiņa un Jēzu, jūs esat man ļoti dārgi. – Un puisēns aizmiga.