Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Elnas eņģelis

Iesūtīja Aleksa Ārmane

Elna iemeta ar akmeni nabaga kociņam un smējās par to. Draugi smējās līdzi. Kāds puika paņēma akmeni un meta tam pašam kokam. Viņiem bija jautri. Jautri darīt citiem sāpes. Skolā Elna apcēla citas meitenes, apsaukāja un smējās, kad tās raudādamas skrēja prom. Viņa bija visļaunākā, un meitenei šis tituls patika. Reiz pusnaktī kāds viņu piecēla, runājot maigā balstiņā pie auss. Elna atvēra acis un sabijās. Viņas priekšā bija spoks, tērpies baltā, garā kleitā ar nelielu krēmkrāsas nokrāsu, spoks ar zilām acīm un gariem zeltainiem matiem.– Nebaidies, – tas sacīja un tuvojās Elnai.– Kas tu esi? – meitene kliedza. – Es laikam sapņoju.– Nedari citiem ļaunu, – Dieva bērns teica un smaidīja Elnai.– Tu man nemācīsi dzīvot! – Elna atteica, vairs nebaidīdamās.– Elna, ko tā meitene, ko tu skolā pagrūdi, izdarīja? – eņģelis pieskārās viņas melnajiem matiem.– Neko, man viņa vienkārši nepatīk, – Elna izrāva savus matus no eņģeļa rokām.– Tā nesaki. Daudziem varbūt tu nepatīc, – eņģelis teica.– Es visiem patīku, – Elna lepni sacīja.– Nē, viņi nav īsti draugi. Viņi draudzējas ar tevi, lai tu viņiem nedarītu pāri, – eņģeļa balss pa meitenes ausīm ieplūda smadzenēs.– Nē, nē, nē, es sapņoju! – Elna atkrita gultā un aizspieda acis. Pār vaigiem ritēja lielas asaras.Eņģelis pazuda, bet meitene turpināja raudāt.

Nākamajā dienā viņa neaizgāja uz skolu. Bezrūpīgajiem vecākiem bija vienalga par niķīgo un ļauno meitu. Elna palika mājās arī aiznākamajā dienā. Viņa nožēloja visu, ko bija darījusi. Kāds klauvēja pie durvīm. Elna negribīgi atvēra un ieraudzīja meiteni, kuru bija apcēlusi.

– Kāpēc neesi skolā? – meitene kautrīgi jautāja.– Piedod, – Elna klusi sacīja.– Nekas, – meitene apspieda asaras, kas tikko bija saradušās viņas acīs.Elna viņu apskāva.– Es tev nevaru piedot, bet mēs tāpat varam būt draudzenes, – meitene pasmaidīja.Elna pamāja ar galvu un ieaicināja jauno draudzeni iekšā.Nākamajā dienā Elna bija skolā ar Patrīciju zem rokas. Skolēni blenza uz viņām, bet Elna smaidīja. Viņa prātā pateicās eņģelim.