Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Elnas eņģelis

Iesūtīja Aleksa Ārmane

Elna iemeta ar akmeni nabaga kociņam un smējās par to. Draugi smējās līdzi. Kāds puika paņēma akmeni un meta tam pašam kokam. Viņiem bija jautri. Jautri darīt citiem sāpes. Skolā Elna apcēla citas meitenes, apsaukāja un smējās, kad tās raudādamas skrēja prom. Viņa bija visļaunākā, un meitenei šis tituls patika. Reiz pusnaktī kāds viņu piecēla, runājot maigā balstiņā pie auss. Elna atvēra acis un sabijās. Viņas priekšā bija spoks, tērpies baltā, garā kleitā ar nelielu krēmkrāsas nokrāsu, spoks ar zilām acīm un gariem zeltainiem matiem.– Nebaidies, – tas sacīja un tuvojās Elnai.– Kas tu esi? – meitene kliedza. – Es laikam sapņoju.– Nedari citiem ļaunu, – Dieva bērns teica un smaidīja Elnai.– Tu man nemācīsi dzīvot! – Elna atteica, vairs nebaidīdamās.– Elna, ko tā meitene, ko tu skolā pagrūdi, izdarīja? – eņģelis pieskārās viņas melnajiem matiem.– Neko, man viņa vienkārši nepatīk, – Elna izrāva savus matus no eņģeļa rokām.– Tā nesaki. Daudziem varbūt tu nepatīc, – eņģelis teica.– Es visiem patīku, – Elna lepni sacīja.– Nē, viņi nav īsti draugi. Viņi draudzējas ar tevi, lai tu viņiem nedarītu pāri, – eņģeļa balss pa meitenes ausīm ieplūda smadzenēs.– Nē, nē, nē, es sapņoju! – Elna atkrita gultā un aizspieda acis. Pār vaigiem ritēja lielas asaras.Eņģelis pazuda, bet meitene turpināja raudāt.

Nākamajā dienā viņa neaizgāja uz skolu. Bezrūpīgajiem vecākiem bija vienalga par niķīgo un ļauno meitu. Elna palika mājās arī aiznākamajā dienā. Viņa nožēloja visu, ko bija darījusi. Kāds klauvēja pie durvīm. Elna negribīgi atvēra un ieraudzīja meiteni, kuru bija apcēlusi.

– Kāpēc neesi skolā? – meitene kautrīgi jautāja.– Piedod, – Elna klusi sacīja.– Nekas, – meitene apspieda asaras, kas tikko bija saradušās viņas acīs.Elna viņu apskāva.– Es tev nevaru piedot, bet mēs tāpat varam būt draudzenes, – meitene pasmaidīja.Elna pamāja ar galvu un ieaicināja jauno draudzeni iekšā.Nākamajā dienā Elna bija skolā ar Patrīciju zem rokas. Skolēni blenza uz viņām, bet Elna smaidīja. Viņa prātā pateicās eņģelim.