Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Elnas eņģelis

Iesūtīja Aleksa Ārmane

Elna iemeta ar akmeni nabaga kociņam un smējās par to. Draugi smējās līdzi. Kāds puika paņēma akmeni un meta tam pašam kokam. Viņiem bija jautri. Jautri darīt citiem sāpes. Skolā Elna apcēla citas meitenes, apsaukāja un smējās, kad tās raudādamas skrēja prom. Viņa bija visļaunākā, un meitenei šis tituls patika. Reiz pusnaktī kāds viņu piecēla, runājot maigā balstiņā pie auss. Elna atvēra acis un sabijās. Viņas priekšā bija spoks, tērpies baltā, garā kleitā ar nelielu krēmkrāsas nokrāsu, spoks ar zilām acīm un gariem zeltainiem matiem.– Nebaidies, – tas sacīja un tuvojās Elnai.– Kas tu esi? – meitene kliedza. – Es laikam sapņoju.– Nedari citiem ļaunu, – Dieva bērns teica un smaidīja Elnai.– Tu man nemācīsi dzīvot! – Elna atteica, vairs nebaidīdamās.– Elna, ko tā meitene, ko tu skolā pagrūdi, izdarīja? – eņģelis pieskārās viņas melnajiem matiem.– Neko, man viņa vienkārši nepatīk, – Elna izrāva savus matus no eņģeļa rokām.– Tā nesaki. Daudziem varbūt tu nepatīc, – eņģelis teica.– Es visiem patīku, – Elna lepni sacīja.– Nē, viņi nav īsti draugi. Viņi draudzējas ar tevi, lai tu viņiem nedarītu pāri, – eņģeļa balss pa meitenes ausīm ieplūda smadzenēs.– Nē, nē, nē, es sapņoju! – Elna atkrita gultā un aizspieda acis. Pār vaigiem ritēja lielas asaras.Eņģelis pazuda, bet meitene turpināja raudāt.

Nākamajā dienā viņa neaizgāja uz skolu. Bezrūpīgajiem vecākiem bija vienalga par niķīgo un ļauno meitu. Elna palika mājās arī aiznākamajā dienā. Viņa nožēloja visu, ko bija darījusi. Kāds klauvēja pie durvīm. Elna negribīgi atvēra un ieraudzīja meiteni, kuru bija apcēlusi.

– Kāpēc neesi skolā? – meitene kautrīgi jautāja.– Piedod, – Elna klusi sacīja.– Nekas, – meitene apspieda asaras, kas tikko bija saradušās viņas acīs.Elna viņu apskāva.– Es tev nevaru piedot, bet mēs tāpat varam būt draudzenes, – meitene pasmaidīja.Elna pamāja ar galvu un ieaicināja jauno draudzeni iekšā.Nākamajā dienā Elna bija skolā ar Patrīciju zem rokas. Skolēni blenza uz viņām, bet Elna smaidīja. Viņa prātā pateicās eņģelim.