Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops vērsim

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops dvīņiem

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vēzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops lauvai

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops svariem

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops skorpionam

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops strēlniekam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Elnas eņģelis

Iesūtīja Aleksa Ārmane

Elna iemeta ar akmeni nabaga kociņam un smējās par to. Draugi smējās līdzi. Kāds puika paņēma akmeni un meta tam pašam kokam. Viņiem bija jautri. Jautri darīt citiem sāpes. Skolā Elna apcēla citas meitenes, apsaukāja un smējās, kad tās raudādamas skrēja prom. Viņa bija visļaunākā, un meitenei šis tituls patika. Reiz pusnaktī kāds viņu piecēla, runājot maigā balstiņā pie auss. Elna atvēra acis un sabijās. Viņas priekšā bija spoks, tērpies baltā, garā kleitā ar nelielu krēmkrāsas nokrāsu, spoks ar zilām acīm un gariem zeltainiem matiem.– Nebaidies, – tas sacīja un tuvojās Elnai.– Kas tu esi? – meitene kliedza. – Es laikam sapņoju.– Nedari citiem ļaunu, – Dieva bērns teica un smaidīja Elnai.– Tu man nemācīsi dzīvot! – Elna atteica, vairs nebaidīdamās.– Elna, ko tā meitene, ko tu skolā pagrūdi, izdarīja? – eņģelis pieskārās viņas melnajiem matiem.– Neko, man viņa vienkārši nepatīk, – Elna izrāva savus matus no eņģeļa rokām.– Tā nesaki. Daudziem varbūt tu nepatīc, – eņģelis teica.– Es visiem patīku, – Elna lepni sacīja.– Nē, viņi nav īsti draugi. Viņi draudzējas ar tevi, lai tu viņiem nedarītu pāri, – eņģeļa balss pa meitenes ausīm ieplūda smadzenēs.– Nē, nē, nē, es sapņoju! – Elna atkrita gultā un aizspieda acis. Pār vaigiem ritēja lielas asaras.Eņģelis pazuda, bet meitene turpināja raudāt.

Nākamajā dienā viņa neaizgāja uz skolu. Bezrūpīgajiem vecākiem bija vienalga par niķīgo un ļauno meitu. Elna palika mājās arī aiznākamajā dienā. Viņa nožēloja visu, ko bija darījusi. Kāds klauvēja pie durvīm. Elna negribīgi atvēra un ieraudzīja meiteni, kuru bija apcēlusi.

– Kāpēc neesi skolā? – meitene kautrīgi jautāja.– Piedod, – Elna klusi sacīja.– Nekas, – meitene apspieda asaras, kas tikko bija saradušās viņas acīs.Elna viņu apskāva.– Es tev nevaru piedot, bet mēs tāpat varam būt draudzenes, – meitene pasmaidīja.Elna pamāja ar galvu un ieaicināja jauno draudzeni iekšā.Nākamajā dienā Elna bija skolā ar Patrīciju zem rokas. Skolēni blenza uz viņām, bet Elna smaidīja. Viņa prātā pateicās eņģelim.