Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Horoskops aunam

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vērsim

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Horoskops dvīņiem

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vēzim

Vari sajust paaugstinātu aktivitāti vai pārspīlētus grūtsirdības izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Horoskops lauvai

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Horoskops jaunavai

Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast daudz maz sakarīgu partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Horoskops svariem

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Šodien ir arī piedošanas diena, kad var salabot pat vissarūsējušākās attiecības un atmūķēt vecās slēdzenes uz citu izpratnes kambariem.

Horoskops strēlniekam

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Pie profesionālajiem darbiem ķeries, kad līdz saknei esi izpratis darba uzdevumu un darāmā jēgu. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku.

Horoskops mežāzim

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

Horoskops ūdensvīram

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Horoskops zivīm

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Divi sargeņģeļi

Iesūtīja Elīna Kolna, Madonas Valsts ģimnāzijas 11.b klase

Reiz dzīvoja divi sargeņģeļi. Viens no tiem bija sargeņģelis kādai skaistai meitenei, kura dzīvoja bagātā ģimenē. Meitenīti sauca Alise. Tā kā viņas vecāki bija bagāti, draugu viņai netrūka. Otrs sargeņģelis bija ļoti kluss un bikls, tāpat kā viņa sargājamais, meitene, vārdā Elizabete. Meitenes vecāki bija ļoti trūcīgi, taču visas problēmas centās pārvarēt kopā.

Kad Alises ģimenei sākās finansiālas problēmas, daudzi draugi no viņas pamazām atsvešinājās. Sargeņģelis centās Alisei paradīt, ka pasaulē viss nav izmērāms naudā, tāpēc vienu dienu aizveda viņu pie Elizabetes. Elizabetei draugu nebija daudz, jo viņa bija trūcīga un vienkārši ģērbta jauniete. Bet, kā jau sākumā tika teikts, viņai dzīvē bija viss, jo ģimene viņu mīlēja un viņa mīlēja ģimeni.

Alise nekad nebija iedomājusies, ka patiesībā viņai ir viss, jo dzīvē pats galvenais ir mīlestība un ģimene, kas atbalstīs vienmēr.Dažreiz mums vajag sargeņģeli, lai tas ne tikai mūs sargātu, bet mācītu priecāties par visu, kas mums dots, nevis sūdzēties par to, kā mums nav!