Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskops aunam

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

Horoskops vērsim

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops dvīņiem

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops vēzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops ūdensvīram

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops zivīm

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Decembra diena

Iesūtīja Silga Štokroze

Bija auksta decembra diena. Laukā spīdēja saule, un aiz loga skatījās lausks – mazs vīrelis ar cirvīti rokā. Ilzīte, vērojot pa logu skaisto laiku un nevarot sagaidīt mammu pārnākam no darba, paņēma mēteli un ar Duksi, savu šuneli, izskrēja laukā, aizmirstot uzvilkt gan cepuri, gan šalli, gan siltos cimdus. Bija skaista pēcpusdiena, sniga sniegs, un Ilzīte sāka pikoties ar Duksi, velt lielas sniga pikas un celt sniegavīru, pat nemanot, ka pienācis vakars un rokas nosalušas. Atskrienot mājās, Ilzīte apsedzās ar vectēva silto adīto segu un gaidīja mammu. Aizmiga. Mammai pārnākot mājās, Ilzīte dega kā uguns, bija uzcēlusies temperatūra, un viņu kratīja drebuļi. Mamma pagatavoja tēju ar medu. Ilzīte izdzēra to un aizmiga. No rīta mammai atkal bija jāskrien uz darbu, un viņa nevarēja palikt mājās pie slimās meitas. Ilzīte palika mājās ar Duksi un savu sargeņģeli. Sargeņģelis bija viņas vectēvs, kas dzīvo debesīs un allaž ar viņu ir kopā. Tā arī Ilzīte, ticot savam sargeņģelim, izveseļojās un atkal varēja skriet laukā ar Duksi un baudīt ziemas priekus. Ilzīte novēl visiem bērniem atrast savu eņģeli un ticēt, ka tas palīdzēs viņiem izveseļoties un būt laimīgiem.