Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Decembra diena

Iesūtīja Silga Štokroze

Bija auksta decembra diena. Laukā spīdēja saule, un aiz loga skatījās lausks – mazs vīrelis ar cirvīti rokā. Ilzīte, vērojot pa logu skaisto laiku un nevarot sagaidīt mammu pārnākam no darba, paņēma mēteli un ar Duksi, savu šuneli, izskrēja laukā, aizmirstot uzvilkt gan cepuri, gan šalli, gan siltos cimdus. Bija skaista pēcpusdiena, sniga sniegs, un Ilzīte sāka pikoties ar Duksi, velt lielas sniga pikas un celt sniegavīru, pat nemanot, ka pienācis vakars un rokas nosalušas. Atskrienot mājās, Ilzīte apsedzās ar vectēva silto adīto segu un gaidīja mammu. Aizmiga. Mammai pārnākot mājās, Ilzīte dega kā uguns, bija uzcēlusies temperatūra, un viņu kratīja drebuļi. Mamma pagatavoja tēju ar medu. Ilzīte izdzēra to un aizmiga. No rīta mammai atkal bija jāskrien uz darbu, un viņa nevarēja palikt mājās pie slimās meitas. Ilzīte palika mājās ar Duksi un savu sargeņģeli. Sargeņģelis bija viņas vectēvs, kas dzīvo debesīs un allaž ar viņu ir kopā. Tā arī Ilzīte, ticot savam sargeņģelim, izveseļojās un atkal varēja skriet laukā ar Duksi un baudīt ziemas priekus. Ilzīte novēl visiem bērniem atrast savu eņģeli un ticēt, ka tas palīdzēs viņiem izveseļoties un būt laimīgiem.